Oficiální Výsledková listina Běh Českou Kanadou
15. 6. 2019

10,5 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Semerád AntonínSK Potočná#4#Mdo391.00:37:22Detail
2. Vejchoda OndřejZnojmo#28#Mdo392.00:44:58+00:07:36.77Detail
3. Vybíral JanMatějovec#31#Mdo393.00:45:12+00:07:50.77Detail
4. Pudil JaroslavM 2 Sport Bečvář Strakonice#10#M40plus1.00:46:19+00:08:57.77Detail
5. Dubský RomanPřibyslav #25#M40plus2.00:46:33+00:09:11.77Detail
6. Schneidenbach Andreas#9#M40plus3.00:47:19+00:09:57.77Detail
7. Zemlicka JiriPraha#24#M40plus4.00:48:16+00:10:54.77Detail
8. Veselý OldřichSOS Jindřichův Hradec#29#M40plus5.00:48:50+00:11:28.77Detail
9. Vaněk JanTCV-JH #35#M40plus6.00:49:09+00:11:47.77Detail
10. Valdová MarieSK Kardašova Řečice#36#Z40plus1.00:50:44+00:13:22.77Detail
11. Dohnal Martin#12#M40plus7.00:51:51+00:14:29.77Detail
12. Šuhaj BohumilDačice#30#Mdo394.00:52:55+00:15:33.77Detail
13. Pazour Milan#17#M40plus8.00:52:56+00:15:34.77Detail
14. Prox Martin#8#M40plus9.00:53:48+00:16:26.77Detail
15. Langerová TerezaJeníčkovy Mařenky#2#Z40plus2.00:54:04+00:16:42.77Detail
16. Liten MartinJindřichův Hradec#43#Mdo395.00:54:24+00:17:02.77Detail
17. Hrádek DavidNová Bystřice#13#M40plus10.00:54:27+00:17:05.77Detail
18. Jeníšová AgátaPraha#45#Zdo391.00:55:35+00:18:13.77Detail
19. Karlík JakubPraha#37#Mdo396.00:55:36+00:18:14.77Detail
20. Vlčková Petra#34#Z40plus3.00:55:47+00:18:25.77Detail
21. Kučera OndřejHůrecký okrašovací spolek#69#M40plus11.00:56:16+00:18:54.77Detail
22. Čada FilipBěžím pro#41#M40plus12.00:56:54+00:19:32.77Detail
23. Marek Petr#7#Mdo397.00:56:54+00:19:32.77Detail
24. Langer Martin#3#M40plus13.00:57:11+00:19:49.77Detail
25. Horský TomášMaternia#11#Mdo398.00:57:29+00:20:07.77Detail
26. Hřebíček LukášJindřichův Hradec#22#Mdo399.00:57:50+00:20:28.77Detail
27. Marková Jaroslava#6#Zdo392.00:57:50+00:20:28.77Detail
28. Kašpárková Martina#5#Zdo393.00:57:59+00:20:37.77Detail
29. Šalanda Marek#19#Mdo3910.00:58:18+00:20:56.77Detail
30. Karlíková LuciePraha#39#Z40plus4.00:58:54+00:21:32.77Detail
31. Engl VladimírObec Třeštice#20#M40plus14.00:58:55+00:21:33.77Detail
32. Kulovaný Martin#40#M40plus15.00:59:29+00:22:07.77Detail
33. Karlíková AnnaPraha#38#Zdo394.01:00:42+00:23:20.77Detail
34. Koukalova Adela#44#Zdo395.01:00:45+00:23:23.77Detail
35. Filip MartinVoklobáci#26#Mdo3911.01:00:57+00:23:35.77Detail
36. Hřebíček VladimírJindřichův Hradec#23#Mdo3912.01:01:01+00:23:39.77Detail
37. Leitgebová ZdeňkaJindřichův Hradec#21#Z40plus5.01:01:26+00:24:04.77Detail
38. Drabik MichalCimer#1#Mdo3913.01:06:21+00:28:59.77Detail
39. Hamrová Kateřina Jindřichův Hradec#16#Zdo396.01:07:49+00:30:27.77Detail
40. Peňázová VeronikaSdružení orientačních sportů Jindřichův Hrade...#18#Zdo397.01:07:49+00:30:27.77Detail
41. Tůmová JanaKunžak#15#Z40plus6.01:08:31+00:31:09.77Detail
42. Rendlová IvanaČeské Budějovice#42#Z40plus7.01:10:33+00:33:11.77Detail
43. Dvořáková LenkaJindřichův Hradec#47#Z40plus8.01:15:03+00:37:41.77Detail
44. Karlovcová MonikaJindřichův Hradec#32#Zdo398.01:15:03+00:37:41.77Detail
45. Dvořáková TerezaKunžak#46#Zdo399.01:15:30+00:38:08.77Detail
46. Slabý DrahoslavPísečné#14#M40plus16.01:18:51+00:41:29.77Detail
DNF Tybitancl LukášJH Cycling#27#Mdo39Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz