Oficiální Výsledková listina Karlštejnská 9
1. 9. 2019
hlavní 9 km
MužiŽeny
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. |
Hochmut |
Milan | Rožmitál Spartak | #178# | M18-39 | 1. | 00:32:29 | | Detail |
2. |
Václavík |
Jiří | Spartak Příbram | #8# | M18-39 | 2. | 00:33:18 | +00:00:49 | Detail |
3. |
Rektor |
Antonín | Praha 4 | #154# | M40-49 | 1. | 00:34:22 | +00:01:53 | Detail |
4. |
Rendl |
Josef | TO Packa Praha | #260# | M40-49 | 2. | 00:34:35 | +00:02:06 | Detail |
5. |
Rosol |
Jiří | LOKO Beroun | #166# | M40-49 | 3. | 00:34:47 | +00:02:18 | Detail |
6. |
Semenchukov |
Maxim | Running Cheff | #90# | M18-39 | 3. | 00:35:33 | +00:03:04 | Detail |
7. |
Vlk |
Pavel | Originál 1869 Příbram | #106# | M18-39 | 4. | 00:36:18 | +00:03:49 | Detail |
8. |
Havelka |
Petr | Eleven Run Team | #120# | M40-49 | 4. | 00:36:47 | +00:04:18 | Detail |
9. |
Borovsky |
Jindrich | Hradcany | #131# | M18-39 | 5. | 00:36:50 | +00:04:21 | Detail |
10. |
Vosmek |
Lukáš | 4Timing, Příbram | #107# | M18-39 | 6. | 00:37:14 | +00:04:45 | Detail |
11. |
Glut |
Roman | Beroun | #25# | M50-59 | 1. | 00:37:22 | +00:04:53 | Detail |
12. |
Pejša |
Jan | smí být prázdné | #78# | M40-49 | 5. | 00:37:32 | +00:05:03 | Detail |
13. |
Landstof |
David | Štethorunning team | #185# | M18-39 | 7. | 00:37:51 | +00:05:22 | Detail |
14. |
Kasal |
Jan | Klatovy | #167# | M18-39 | 8. | 00:37:54 | +00:05:25 | Detail |
15. |
Karas |
Tomáš | internet Pb | #136# | M50-59 | 2. | 00:38:06 | +00:05:37 | Detail |
16. |
Homola |
Jáchym | Motor České Budějovice | #135# | M40-49 | 6. | 00:38:08 | +00:05:39 | Detail |
17. |
Kovalovský |
Michal | Běchovičtí běžci | #49# | M18-39 | 9. | 00:38:39 | +00:06:10 | Detail |
18. |
Hvižď |
Leoš | | #140# | M18-39 | 10. | 00:39:36 | +00:07:07 | Detail |
19. |
Malina |
Petr | Borek | #63# | M50-59 | 3. | 00:39:51 | +00:07:22 | Detail |
20. |
Votava |
Martin | Králův Dvůr | #108# | M40-49 | 7. | 00:39:55 | +00:07:26 | Detail |
21. |
Klan |
Lukáš | Praha 5 | #42# | M40-49 | 8. | 00:39:58 | +00:07:29 | Detail |
22. |
Vrabec |
Jiří | Plzeň | #109# | M50-59 | 4. | 00:40:01 | +00:07:32 | Detail |
23. |
Fajta |
Viktor | D5 | #119# | M18-39 | 11. | 00:40:30 | +00:08:01 | Detail |
24. |
Vitásek |
Josef | Buková | #104# | M60-69 | 1. | 00:42:01 | +00:09:32 | Detail |
25. |
Šafařík |
Jaroslav | Rakovník | #113# | M18-39 | 12. | 00:42:23 | +00:09:54 | Detail |
26. |
Turek |
Jiří | Chaloupky | #96# | M50-59 | 5. | 00:42:29 | +00:10:00 | Detail |
27. |
Holeček |
Michal | Karlštejn | #32# | M40-49 | 9. | 00:42:33 | +00:10:04 | Detail |
28. |
Valdman |
Josef | Beroun | #143# | M40-49 | 10. | 00:42:36 | +00:10:07 | Detail |
29. |
Alexy |
Marcin | Sokol Dobřichovice | #117# | M40-49 | 11. | 00:42:39 | +00:10:10 | Detail |
30. |
Kotěra |
Ladislav | SC Zmaštěný Stroje | #48# | M50-59 | 6. | 00:42:47 | +00:10:18 | Detail |
31. |
Čip |
Roman | Hospic Most | #263# | M40-49 | 12. | 00:43:03 | +00:10:34 | Detail |
32. |
Ryvola |
Vojtěch | Karlštejn | #84# | M18-39 | 13. | 00:43:06 | +00:10:37 | Detail |
33. |
Zadražil |
Michal | Noufýr Hořovice | #130# | M40-49 | 13. | 00:43:06 | +00:10:37 | Detail |
34. |
Pavlišen |
Alexandr | Drtič Bezděkov | #77# | M50-59 | 7. | 00:44:06 | +00:11:37 | Detail |
35. |
Buriš |
Peter | AEROBIC TEAM PRAHA | #181# | M40-49 | 14. | 00:44:09 | +00:11:40 | Detail |
36. |
Szetei |
Petr | Horoměřice | #169# | M18-39 | 14. | 00:44:44 | +00:12:15 | Detail |
37. |
Plavec |
Hynek | Daleké Dušníky | #79# | M40-49 | 15. | 00:44:47 | +00:12:18 | Detail |
38. |
Hrubý |
Richard | FbC Spartak Žebrák | #34# | M18-39 | 15. | 00:44:54 | +00:12:25 | Detail |
39. |
Krátký |
Martin | (Ne)Kačour | #52# | M40-49 | 16. | 00:45:31 | +00:13:02 | Detail |
40. |
Jilg |
Petr | CAMINO | #138# | M18-39 | 16. | 00:45:41 | +00:13:12 | Detail |
41. |
Kopelent |
Tomáš | Plzeň | #141# | M18-39 | 17. | 00:46:10 | +00:13:41 | Detail |
42. |
Hertl |
Tomáš | | #170# | M18-39 | 18. | 00:46:15 | +00:13:46 | Detail |
43. |
Velehradský |
Petr | Nučice | #103# | M60-69 | 2. | 00:46:17 | +00:13:48 | Detail |
44. |
Král |
Václav | Rozběháme Česko | #51# | M18-39 | 19. | 00:46:19 | +00:13:50 | Detail |
45. |
Vávra |
Pavel | Vorvani | #102# | M50-59 | 8. | 00:46:31 | +00:14:02 | Detail |
46. |
Erdinger |
Josef | Komárov | #22# | M18-39 | 20. | 00:46:32 | +00:14:03 | Detail |
47. |
Smelý |
Jaroslav | Beroun | #186# | M50-59 | 9. | 00:47:08 | +00:14:39 | Detail |
48. |
Krtek |
Martin | Tetín | #56# | M18-39 | 21. | 00:47:59 | +00:15:30 | Detail |
49. |
Bauer |
Martin | Chlustina | #184# | M40-49 | 17. | 00:49:06 | +00:16:37 | Detail |
50. |
Jung |
Roman | TJ Karlštejn | #168# | M40-49 | 18. | 00:49:14 | +00:16:45 | Detail |
51. |
Kyselý |
Petr | TJ Zduchovice | #59# | M50-59 | 10. | 00:49:27 | +00:16:58 | Detail |
52. |
Dedík |
Pavel | | #172# | M18-39 | 22. | 00:49:34 | +00:17:05 | Detail |
53. |
Uxa |
Tomáš | Triatlon Beroun | #97# | M50-59 | 11. | 00:49:45 | +00:17:16 | Detail |
54. |
Skalický |
Jan | Vorvani | #129# | M18-39 | 23. | 00:49:54 | +00:17:25 | Detail |
55. |
Svoboda |
Jan | Pivovar Zlosin | #91# | M70plus | 1. | 00:49:55 | +00:17:26 | Detail |
56. |
Kašpar |
Michal | U Šmídů Team Černín | #187# | M18-39 | 24. | 00:50:21 | +00:17:52 | Detail |
57. |
Šusta |
Miloslav | Cetyně | #158# | M50-59 | 12. | 00:51:47 | +00:19:18 | Detail |
58. |
Čanda |
Jan | SK Tochovice | #188# | M18-39 | 25. | 00:52:20 | +00:19:51 | Detail |
59. |
Doupal |
Lukáš | Mořina | #16# | M40-49 | 19. | 00:52:28 | +00:19:59 | Detail |
60. |
Dítě |
Martin | Štěchovice | #14# | M50-59 | 13. | 00:52:52 | +00:20:23 | Detail |
61. |
Pavlíček |
Rudolf | spořice | #76# | M40-49 | 20. | 00:53:20 | +00:20:51 | Detail |
62. |
Smrž |
Martin | | #123# | M18-39 | 26. | 00:53:20 | +00:20:51 | Detail |
63. |
Sýkora |
Miroslav | HC Motor Fans | #155# | M40-49 | 21. | 00:53:33 | +00:21:04 | Detail |
64. |
Houžvička |
Miloš | | #189# | M40-49 | 22. | 00:54:21 | +00:21:52 | Detail |
65. |
Janový |
Petr | AC-Trial Plzeň | #40# | M70plus | 2. | 00:54:28 | +00:21:59 | Detail |
66. |
Rada |
Petr | Štěpánek Auto | #83# | M50-59 | 14. | 00:54:56 | +00:22:27 | Detail |
67. |
Malina |
Jiří | Praha dcm | #62# | M50-59 | 15. | 00:55:17 | +00:22:48 | Detail |
68. |
Butzke |
Petr | Fit klu Padák Příbram | #9# | M60-69 | 3. | 00:56:05 | +00:23:36 | Detail |
69. |
Staněk |
Valdemar | Nekačour | #124# | M40-49 | 23. | 00:56:15 | +00:23:46 | Detail |
70. |
Novák |
Michal | Dobříš | #71# | M60-69 | 4. | 00:56:47 | +00:24:18 | Detail |
71. |
Pich |
Jan | Lom | #159# | M18-39 | 27. | 00:59:29 | +00:27:00 | Detail |
72. |
Sehnal |
Adrien | SC Radotín | #89# | M60-69 | 5. | 01:06:41 | +00:34:12 | Detail |
73. |
Průša |
Josef | slavoj obecnice | #82# | M60-69 | 6. | 01:08:27 | +00:35:58 | Detail |
DNF |
Kolařík |
Lukáš | Karlštejn | #46# | M18-39 | | | | Detail |
DNF |
Korytář |
Jiří | Praha | #47# | M18-39 | | | | Detail |
DNF |
Mach |
Tomas | Ztělesněné zlo | #61# | M18-39 | | | | Detail |
DNF |
Malý |
Zdeněk | LOKO BEROUN | #65# | M70plus | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |