Oficiální Výsledková listina Karlštejnská 9
1. 9. 2019

dětské závody

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Bezrouková AlžbětaLoko Beroun#6#přípravka děvčata 6 – 71.00:01:02Detail
2. Čanda VojtěchSK Tochovice#265#přípravka chlapci 6 – 71.00:01:03+00:00:01.36Detail
3. Dřížďalová GabrielaLokomotiva Beroun#18#přípravka děvčata 6 – 72.00:01:03+00:00:01.36Detail
4. Sakač Mikulášberoun#86#přípravka chlapci 6 – 72.00:01:03+00:00:01.36Detail
5. Palek TomášStřela Žebrák#243#přípravka chlapci 6 – 73.00:01:06+00:00:04.36Detail
6. Hoselová EmmaSK mníšecký expres#248#přípravka děvčata 6 – 73.00:01:06+00:00:04.36Detail
7. Nováková ValentýnaCzech Tall Boys Mořina#74#přípravka děvčata 6 – 74.00:01:06+00:00:04.36Detail
8. Meruna TomášSokol Králův Dvůr#66#přípravka chlapci 6 – 74.00:01:06+00:00:04.36Detail
9. Vojtěchová TerezkaKazín#219#přípravka děvčata 6 – 75.00:01:07+00:00:05.36Detail
10. Ondřejka ČeněkMEF Istanbul#151#přípravka chlapci 6 – 75.00:01:07+00:00:05.36Detail
11. Rybníček MatějKrálův Dvůr, Střela Žebrák#192#přípravka chlapci 6 – 76.00:01:07+00:00:05.36Detail
12. Lisá BarboraStřela Žebrák#246#přípravka děvčata 6 – 76.00:01:08+00:00:06.36Detail
13. Palková EliškaStřela Žebrák#244#přípravka děvčata 6 – 77.00:01:08+00:00:06.36Detail
14. Skalička Michael#225#přípravka chlapci 6 – 77.00:01:09+00:00:07.36Detail
15. Hatinová MagdalenaStřela Žebrák#30#přípravka děvčata 6 – 78.00:01:10+00:00:08.36Detail
16. Havelka Matěj#245#přípravka chlapci 6 – 78.00:01:11+00:00:09.36Detail
17. Lierová KlaudieStřela Žebrák#208#přípravka děvčata 6 – 79.00:01:11+00:00:09.36Detail
18. Hoffelner TomášHofíci#205#přípravka chlapci 6 – 79.00:01:11+00:00:09.36Detail
19. Alexy Leona KarolinaDobřichovice#116#přípravka děvčata 6 – 710.00:01:12+00:00:10.36Detail
20. Valdmanová NellaBeroun Biatlon#232#přípravka děvčata 6 – 711.00:01:13+00:00:11.36Detail
21. Černá Tereza Bios Fit#127#přípravka děvčata 6 – 712.00:01:14+00:00:12.36Detail
22. Hradečná NelaLOKO Beroun#228#přípravka děvčata 6 – 713.00:01:14+00:00:12.36Detail
23. Buriš Tobiáš#223#přípravka chlapci 6 – 710.00:01:14+00:00:12.36Detail
24. Klán Filip#278#přípravka chlapci 6 – 711.00:01:15+00:00:13.36Detail
25. Nováková AdélaDobříš #72#přípravka děvčata 6 – 714.00:01:15+00:00:13.36Detail
26. Diviš JanStřela Žebrák#222#přípravka chlapci 6 – 712.00:01:16+00:00:14.36Detail
27. Kostečka FilipStřela Žebrák#239#přípravka chlapci 6 – 713.00:01:16+00:00:14.36Detail
28. Hacaperka Filip Příbram#26#přípravka chlapci 6 – 714.00:01:16+00:00:14.36Detail
29. Alfery KryštofVinařice#2#přípravka chlapci 6 – 715.00:01:17+00:00:15.36Detail
30. Klementová OlivieLoko Beroun#44#přípravka děvčata 6 – 715.00:01:18+00:00:16.36Detail
31. Fílová ZuzanaMníšek pod Brdy#236#přípravka děvčata 6 – 716.00:01:18+00:00:16.36Detail
32. Buriš TadeášAEROBIC TEAM PRAHA#224#přípravka chlapci 6 – 716.00:01:18+00:00:16.36Detail
33. Míková MarieDomeček Hořovice#266#přípravka děvčata 6 – 717.00:01:19+00:00:17.36Detail
34. Černý PavelNeumětely#264#přípravka chlapci 6 – 717.00:01:20+00:00:18.36Detail
35. Semenchukov MarkPraha#271#přípravka chlapci 6 – 718.00:01:22+00:00:20.36Detail
36. Jírová KristýnaRokycany#211#přípravka děvčata 6 – 718.00:01:22+00:00:20.36Detail
37. Vosmek LukášPříbram#269#přípravka chlapci 6 – 719.00:01:31+00:00:29.36Detail
38. Dubinina SofiaLOKO Beroun#229#přípravka děvčata 6 – 719.00:02:09+00:01:07.36Detail
39. Dziegielewska KarolinaClovicek Praha#20#přípravka děvčata 8 – 91.00:02:14+00:01:12.36Detail
40. Bauer LukášBauer Chlum#235#přípravka chlapci 8 – 91.00:02:18+00:01:16.36Detail
41. Vykysalá BarboraLokomotiva Beroun#194#přípravka děvčata 8 – 92.00:02:19+00:01:17.36Detail
42. Nademlejnský PavelStřela Žebrák#70#přípravka chlapci 8 – 92.00:02:20+00:01:18.36Detail
43. Lisý ŠtěpánStřela Žebrák#242#přípravka chlapci 8 – 93.00:02:21+00:01:19.36Detail
44. Klementová AnnaLoko Beroun#43#přípravka děvčata 8 – 93.00:02:26+00:01:24.36Detail
45. Lipovský MartinTJ Lokomotiva Beroun#60#přípravka chlapci 8 – 94.00:02:27+00:01:25.36Detail
46. Lán KryštofFlorbal Ústí n,L.#210#přípravka chlapci 8 – 95.00:02:27+00:01:25.36Detail
47. Kostečka DanStřela Žebrák#240#přípravka chlapci 8 – 96.00:02:27+00:01:25.36Detail
48. Pašek OndřejLOKO Beroun#233#přípravka chlapci 8 – 97.00:02:29+00:01:27.36Detail
49. Červenka JiříStřela Žebrák#215#přípravka chlapci 8 – 98.00:02:29+00:01:27.36Detail
50. Vojtěch Michal FAAZ#148#přípravka chlapci 8 – 99.00:02:30+00:01:28.36Detail
51. Dřížďalová DanielaLokomotiva Beroun#17#přípravka děvčata 8 – 94.00:02:31+00:01:29.36Detail
52. Jámborová EmaAdrien Elixir Elite Team#39#přípravka děvčata 8 – 95.00:02:31+00:01:29.36Detail
53. Merunová VeronikaLoko Beroun#67#přípravka děvčata 8 – 96.00:02:32+00:01:30.36Detail
54. Slepička VojtěchSokol Rudná#195#přípravka chlapci 8 – 910.00:02:34+00:01:32.36Detail
55. Huml FilipStřela Žebrák#35#přípravka chlapci 8 – 911.00:02:35+00:01:33.36Detail
56. Kavka MichalTK Zdice#238#přípravka chlapci 8 – 912.00:02:37+00:01:35.36Detail
57. Bandura FrantišekStřela Žebrák#267#přípravka chlapci 8 – 913.00:02:37+00:01:35.36Detail
58. Diviš PavelStřela Žebrák#221#přípravka chlapci 8 – 914.00:02:40+00:01:38.36Detail
59. Turková DanielaLOKO Beroun#220#přípravka děvčata 8 – 97.00:02:40+00:01:38.36Detail
60. Konopáč MatějLOKO Beroun#204#přípravka chlapci 8 – 915.00:02:40+00:01:38.36Detail
61. Štefflová MarieLOKO Beroun#270#přípravka děvčata 8 – 98.00:02:41+00:01:39.36Detail
62. Gregovská AdélaStřela Žebrák#277#přípravka děvčata 8 – 99.00:02:41+00:01:39.36Detail
63. Hradečná SofiaLOKO Beroun#230#přípravka děvčata 8 – 910.00:02:42+00:01:40.36Detail
64. Černý MartinSK Spartak Příbram #128#přípravka chlapci 8 – 916.00:02:42+00:01:40.36Detail
65. Ziegler KarelLokomotiva Beroun#273#přípravka chlapci 8 – 917.00:02:43+00:01:41.36Detail
66. Marhoul VojtěchSokol Říčany#276#přípravka chlapci 8 – 918.00:02:44+00:01:42.36Detail
67. Alexy Elena MagdalenaAtletika Dobřichovický Domek#115#přípravka děvčata 8 – 911.00:02:45+00:01:43.36Detail
68. Havelka DavidAC Praha 1890#133#přípravka chlapci 8 – 919.00:02:45+00:01:43.36Detail
69. Nováková ViktorieCzech Tall Boys Mořina#75#přípravka děvčata 8 – 912.00:02:46+00:01:44.36Detail
70. Viktorová Eliška Lokomotiva Beroun#145#přípravka děvčata 8 – 913.00:02:48+00:01:46.36Detail
71. Pokorná ZoeLoko Beroun#81#přípravka děvčata 8 – 914.00:02:48+00:01:46.36Detail
72. Duchoslav JakubSk Sporting Příbram#146#přípravka chlapci 8 – 920.00:02:49+00:01:47.36Detail
73. Landštof DominikSK Slavia Praha#250#přípravka chlapci 8 – 921.00:02:50+00:01:48.36Detail
74. Hoffelnerová NikolaHofíci#201#přípravka děvčata 8 – 915.00:02:52+00:01:50.36Detail
75. Opálecká ValerieStřela Žebrák#199#přípravka děvčata 8 – 916.00:02:52+00:01:50.36Detail
76. Šilhák OndřejHudlice#94#přípravka chlapci 8 – 922.00:02:53+00:01:51.36Detail
77. Andielová JulieLOKO Beroun#268#přípravka děvčata 8 – 917.00:02:53+00:01:51.36Detail
78. Dubinina EvaLOKO Beroun#231#přípravka děvčata 8 – 918.00:02:53+00:01:51.36Detail
79. Krčilová KateřinaTJ Lokomotiva Beroun#54#přípravka děvčata 8 – 919.00:02:54+00:01:52.36Detail
80. Havelková Monika#241#přípravka děvčata 8 – 920.00:02:55+00:01:53.36Detail
81. Nebeská Josefina#217#přípravka děvčata 8 – 921.00:03:19+00:02:17.36Detail
82. Míková BarboraLoko Beroun#68#žákyně 12 – 13 let1.00:04:20+00:03:18.36Detail
83. Ondřejka Kryštof MEF Istanbul#152#žáci 14 – 15 let1.00:04:27+00:03:25.36Detail
84. Fraňková NatálieFraněk team#226#žákyně 14 – 15 let1.00:04:35+00:03:33.36Detail
85. Huml Jan Střela Žebrák#37#žáci 12 – 13 let1.00:04:36+00:03:34.36Detail
86. Šimurda MatějStřela Žebrák#286#žáci 12 – 13 let2.00:04:36+00:03:34.36Detail
87. Marhoul VáclavSokol Říčany#275#žáci 10 – 11 let1.00:04:38+00:03:36.36Detail
88. Vojtěch LukášSK Kazín#218#žáci 10 – 11 let2.00:04:39+00:03:37.36Detail
89. Valachová Lucie TerezaTJ Lokomotiva Beroun#99#žákyně 12 – 13 let2.00:04:41+00:03:39.36Detail
90. Rendlová #281#žákyně 14 – 15 let2.00:04:46+00:03:44.36Detail
91. Švarcová TerezaStřela Žebrák#261#žákyně 12 – 13 let3.00:04:47+00:03:45.36Detail
92. Ondřejka ProkopMEF Istanbul#153#žáci 12 – 13 let3.00:04:51+00:03:49.36Detail
93. Pergl VojtěchStřela Žebrák#122#žáci 10 – 11 let3.00:04:51+00:03:49.36Detail
94. Pech KarelStřela Žebrák#207#žáci 12 – 13 let4.00:04:51+00:03:49.36Detail
95. Slavíková KláraBiatlon Plzeň Litice#255#žákyně 10 – 11 let1.00:04:52+00:03:50.36Detail
96. Havelkova KristinaAC Praha 1890#134#žákyně 10 – 11 let2.00:04:54+00:03:52.36Detail
97. Homola JonášMotor České Budějovice#216#žáci 12 – 13 let5.00:04:55+00:03:53.36Detail
98. Slepička LukášSokol Rudná#196#žáci 12 – 13 let6.00:04:56+00:03:54.36Detail
99. Šišmová VeronikaPraha#283#žákyně 10 – 11 let3.00:04:56+00:03:54.36Detail
100. Jandurová VeronikaLOKO Beroun#197#žákyně 10 – 11 let4.00:04:59+00:03:57.36Detail
101. Pokorná TerezaLoko Beroun#80#žákyně 12 – 13 let4.00:05:00+00:03:58.36Detail
102. Franěk TomášFraněk team#227#žáci 10 – 11 let4.00:05:01+00:03:59.36Detail
103. Šedivec MatějLoko Beroun#125#žáci 12 – 13 let7.00:05:03+00:04:01.36Detail
104. Indra ŠtěpánDolní Břežany#213#žáci 12 – 13 let8.00:05:04+00:04:02.36Detail
105. Carvan MatyášBohnice#214#žáci 12 – 13 let9.00:05:04+00:04:02.36Detail
106. Diedrichová EliškaStřela Žebrák#285#žákyně 12 – 13 let5.00:05:07+00:04:05.36Detail
107. Humlová EliškaStřela Žebrák#38#žákyně 10 – 11 let5.00:05:09+00:04:07.36Detail
108. Votava LukášTJ Sokol Králův Dvůr#209#žáci 10 – 11 let5.00:05:14+00:04:12.36Detail
109. Šilhák DavidBiatlon Beroun#93#žáci 10 – 11 let6.00:05:18+00:04:16.36Detail
110. Kafka LukášTK Zdice#237#žáci 10 – 11 let7.00:05:18+00:04:16.36Detail
111. Vykysalá AnnaLokomotiva Beroun#193#žákyně 10 – 11 let6.00:05:18+00:04:16.36Detail
112. Raušová AnnaSK Mníšecký expres#253#žákyně 12 – 13 let6.00:05:22+00:04:20.36Detail
113. Nademlejnská ŠárkaLokomotiva Beroun#69#žákyně 10 – 11 let7.00:05:23+00:04:21.36Detail
114. Krátká KateřinaLOKO Beroun#257#žákyně 10 – 11 let8.00:05:24+00:04:22.36Detail
115. Krtek OndřejLiteň#57#žáci 12 – 13 let10.00:05:24+00:04:22.36Detail
116. Landstof SebastianSK Slavia Praha#251#žáci 10 – 11 let8.00:05:34+00:04:32.36Detail
117. Novák LukášSK SPORTING TB#198#žáci 10 – 11 let9.00:05:35+00:04:33.36Detail
118. Raušová EmmaSK Mníšecký expres#249#žákyně 10 – 11 let9.00:05:39+00:04:37.36Detail
119. Gabriel PetrKarlštejn#161#žáci 12 – 13 let11.00:05:41+00:04:39.36Detail
120. Carmine NicolAtletika Jižní Město#11#žákyně 10 – 11 let10.00:05:42+00:04:40.36Detail
121. Černá AdélaSK Sporting Příbram#256#žákyně 10 – 11 let11.00:05:46+00:04:44.36Detail
122. Duchoslav MattiasSk Sporting Příbram#147#žáci 10 – 11 let10.00:05:49+00:04:47.36Detail
123. Šebo FilipBiatlon Beroun#202#žáci 10 – 11 let11.00:05:50+00:04:48.36Detail
124. Bezrouková AnnaLoko Beroun#7#žákyně 10 – 11 let12.00:05:51+00:04:49.36Detail
125. Švihnosová MarieStřela Žebrák#282#žákyně 12 – 13 let7.00:05:52+00:04:50.36Detail
126. Havlíková MarieStřela Žebrák #31#žákyně 10 – 11 let13.00:05:59+00:04:57.36Detail
127. Mosler IgnácPříbram#272#žáci 12 – 13 let12.00:06:02+00:05:00.36Detail
128. Palek JanSK DOUBRAVAN ÚJEZD#247#žáci 10 – 11 let12.00:06:08+00:05:06.36Detail
129. Hršelová AnnaSK Mníšecký expres#252#žákyně 10 – 11 let14.00:06:08+00:05:06.36Detail
130. Valuchová Julie JUVE#100#žákyně 10 – 11 let15.00:06:08+00:05:06.36Detail
131. Sýkorová AnnaStřela Žebrák#258#žákyně 10 – 11 let16.00:06:09+00:05:07.36Detail
132. Kalous Jan#259#žáci 10 – 11 let13.00:06:17+00:05:15.36Detail
133. Pašková EliškaLOKO Beroun#234#žákyně 10 – 11 let17.00:06:21+00:05:19.36Detail
134. Sýkorová ZuzanaP-5 Zbraslav#212#žákyně 10 – 11 let18.00:06:24+00:05:22.36Detail
135. Zděnovcová Aneta SK Sporting Příbram#112#žákyně 12 – 13 let8.00:06:28+00:05:26.36Detail
136. Valuchová VeronikaJUVE#101#žákyně 10 – 11 let19.00:06:30+00:05:28.36Detail
137. Krčilová TerezaTJ Lokomotiva Beroun#55#žákyně 10 – 11 let20.00:06:31+00:05:29.36Detail
138. Moslerová AlžbětaPříbram#200#žákyně 10 – 11 let21.00:06:31+00:05:29.36Detail
139. Doupalová Barbora#280#žákyně 10 – 11 let22.00:06:31+00:05:29.36Detail
140. Konopáčová MagdalenaLOKO Beroun#203#žákyně 10 – 11 let23.00:06:38+00:05:36.36Detail
141. Krátká BeátkaNekačour#274#žákyně 10 – 11 let24.00:06:39+00:05:37.36Detail
142. Krtková MichaelaLiteň#114#žákyně 14 – 15 let3.00:06:52+00:05:50.36Detail
143. Beneš TomášBukovice#118#dorostenci1.00:07:07+00:06:05.36Detail
144. Uxa Lukáš#279#dorostenci2.00:07:09+00:06:07.36Detail
145. Švihnosová AnnaStřela Žebrák#254#žákyně 10 – 11 let25.00:08:34+00:07:32.36Detail
146. Vonášek MarekNové Strašecí#284#žáci 10 – 11 let14.00:33:33+00:32:31.36Detail
Alfery MatoušVinařice#3#přípravka kluci 4 – 500:00:00Detail
Dziegielewska MartaClovicek Praha#21#přípravka děvčata 4 – 500:00:00Detail
Zděnovcová AdélaPříbram#111#přípravka děvčata 4 – 500:00:00Detail
Kováříková KristýnaDobříš#50#přípravka děvčata 3 a ml.00:00:00Detail
Hacaperka MarekPříbram#27#přípravka kluci 4 – 500:00:00Detail
Černá Kristýna Příbram #126#přípravka děvčata 3 a ml.00:00:00Detail
Huml JakubCerhovice#36#přípravka kluci 4 – 500:00:00Detail
Sakačová Belčaberoun#88#přípravka děvčata 3 a ml.00:00:00Detail
Krejčí KamilaKarlštejn#162#přípravka děvčata 4 – 500:00:00Detail
Viktora MatyášKrálův Dvůr#144#přípravka kluci 4 – 500:00:00Detail
Tůma David#163#přípravka kluci 4 – 500:00:00Detail
Hoffelner FrantišekPraha#206#přípravka chlapci 6 – 700:00:00Detail
DNS Jungová BarboraTJ Karlštejn#191#přípravka děvčata 6 – 7Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz