Oficiální Výsledková listina Trautenberkova 13
12. 5. 2019
třináctka
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Země | | # | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta | 1 | 2 |
1. | Čivrný | Jiří | AK Semily | #52# | CZE | M | 1. | M2 | 1. | 00:52:32 | | 00:31:12.27 | 00:21:20.75 | Detail |
2. | Vlček | Milan | SK Nové Město nad Metují | #41# | CZE | M | 2. | M2 | 2. | 00:57:15 | +00:04:42 | 00:33:54.55 | 00:23:21.82 | Detail |
3. | Prášek | Adam | Kasper - Swix Team | #37# | CZE | M | 3. | M2 | 3. | 01:00:41 | +00:08:08 | 00:36:11.28 | 00:24:30.42 | Detail |
4. | Habr | Martin | TJ Sokol Olešnice | #12# | CZE | M | 4. | M2 | 4. | 01:01:58 | +00:09:25 | 00:36:33.71 | 00:25:25.27 | Detail |
5. | Kraus | Tomáš | FTVS SPORT TEAM | #23# | CZE | M | 5. | M2 | 5. | 01:03:13 | +00:10:40 | 00:37:29.31 | 00:25:45.17 | Detail |
6. | Havel | Lukáš | Olfin Car Skilauf team | #15# | CZE | M | 6. | M3 | 1. | 01:04:31 | +00:11:58 | 00:36:58.56 | 00:27:33.92 | Detail |
7. | Netík | Lukáš | SK RN HK | #55# | CZE | M | 7. | M2 | 6. | 01:05:40 | +00:13:07 | 00:37:53.88 | 00:27:46.62 | Detail |
8. | Linhart | Jaroslav | Trautenberk Malá Upa | #25# | CZE | M | 8. | M4 | 1. | 01:07:22 | +00:14:49 | 00:39:36.32 | 00:27:47.01 | Detail |
9. | Koudelka | Drahomír | MEIXNER CONSULTING | #46# | CZE | M | 9. | M3 | 2. | 01:07:38 | +00:15:05 | 00:40:29.92 | 00:27:09.25 | Detail |
10. | Miler | Jaroslav | Praha | #29# | CZE | M | 10. | M2 | 7. | 01:09:18 | +00:16:45 | 00:42:18.37 | 00:27:00.15 | Detail |
11. | Dunda | Pavel | AC 1866 | #8# | CZE | M | 11. | M2 | 8. | 01:10:18 | +00:17:45 | 00:42:34.67 | 00:27:43.95 | Detail |
12. | Reczuch | Andrzej | DYWIZJON 102 | #53# | Poland | M | 12. | M3 | 3. | 01:11:16 | +00:18:43 | 00:42:46.51 | 00:28:29.99 | Detail |
13. | Kisiel | Maciej | Aktywny Wałbrzych | #49# | Poland | M | 13. | M3 | 4. | 01:12:33 | +00:20:00 | 00:44:30.75 | 00:28:03.44 | Detail |
14. | Povolný | Lukáš | Přelouč | #36# | CZE | M | 14. | M3 | 5. | 01:13:52 | +00:21:19 | 00:44:35.64 | 00:29:17.62 | Detail |
15. | Kábrtová | Jitka | Sokol Studnice | #18# | CZE | F | 1. | Z3 | 1. | 01:13:59 | +00:21:26 | 00:44:54.88 | 00:29:05.14 | Detail |
16. | HÁKOVÁ | MICHAELA | SOKOL VALTEŘICE | #14# | CZE | F | 2. | Z3 | 2. | 01:14:43 | +00:22:10 | 00:44:47.15 | 00:29:57.25 | Detail |
17. | Wrona | Łukasz | Aktywny Wałbrzych | #48# | Poland | M | 15. | M2 | 9. | 01:16:48 | +00:24:15 | 00:46:23.78 | 00:30:25.01 | Detail |
18. | Neuwirthová | Tereza | Beskydský Raška | #31# | CZE | F | 3. | Z2 | 1. | 01:17:36 | +00:25:03 | 00:46:22.42 | 00:31:14.63 | Detail |
19. | Marethová | Alena | Česká Skalice | #28# | CZE | F | 4. | Z3 | 3. | 01:21:16 | +00:28:43 | 00:48:32.13 | 00:32:45.08 | Detail |
20. | Mareth | Karel | Česká Skalice | #27# | CZE | M | 16. | M3 | 6. | 01:21:19 | +00:28:46 | 00:48:30.56 | 00:32:49.60 | Detail |
21. | Kostyšynová | Eva | Run4run Náchod | #21# | CZE | F | 5. | Z3 | 4. | 01:22:33 | +00:30:00 | 00:49:43.92 | 00:32:50.09 | Detail |
22. | Hakl | Radek | Loudalové | #13# | CZE | M | 17. | M4 | 2. | 01:25:07 | +00:32:34 | 00:50:08.13 | 00:35:00.00 | Detail |
23. | Blažek | Martin | ACS Rýchory | #5# | CZE | M | 18. | M3 | 7. | 01:28:18 | +00:35:45 | 00:52:15.89 | 00:36:03.07 | Detail |
24. | Żak | Artur | Aktywny Wałbrzych | #47# | Poland | M | 19. | M3 | 8. | 01:29:10 | +00:36:37 | 00:54:09.72 | 00:35:00.76 | Detail |
25. | Zámečníková | Zuzana | Šumík team | #45# | CZE | F | 6. | Z2 | 2. | 01:29:35 | +00:37:02 | 00:54:01.36 | 00:35:34.98 | Detail |
26. | Sláma | Jakub | Kosičky | #38# | CZE | M | 20. | M2 | 10. | 01:29:41 | +00:37:08 | 00:56:11.78 | 00:33:29.74 | Detail |
27. | Seidl | Jiří | | #54# | CZE | M | 21. | M2 | 11. | 01:29:59 | +00:37:26 | 00:52:35.60 | 00:37:24.24 | Detail |
28. | Votypková | Pavla | Vlčí stavby s.r.o. | #43# | CZE | F | 7. | Z3 | 5. | 01:31:17 | +00:38:44 | 00:56:11.78 | 00:35:06.03 | Detail |
29. | Dytko | Katarzyna | K2 Miszkowice | #50# | CZE | F | 8. | Z3 | 6. | 01:35:05 | +00:42:32 | 00:56:46.64 | 00:38:19.11 | Detail |
30. | Cabalka | Ladislav | ICA | #7# | CZE | M | 22. | M5 | 1. | 01:41:08 | +00:48:35 | 00:59:21.91 | 00:41:47.34 | Detail |
31. | Kolovratník | František | AC1866 | #20# | CZE | M | 23. | M2 | 12. | 01:43:26 | +00:50:53 | 01:01:06.17 | 00:42:20.71 | Detail |
32. | Petráček | Tomáš | Dobrovolní hasiči Kosičky | #32# | CZE | M | 24. | M2 | 13. | 01:43:43 | +00:51:10 | 01:04:22.72 | 00:39:20.80 | Detail |
DNF | Kogut | Edyta | K2 Miszkowice | #51# | Poland | F | | Z3 | | | | 01:18:32.21 | 00:16:56.86 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |