Průběžná Výsledková listina Pardubický triatlon 2019
25. 8. 2019

jednotlivci


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Procházka JakubFORT SMC Ústí nad Orlicí#77#M1.M16-391.01:01:27.7300:09:03.3800:00:50.3300:30:23.4800:00:30.3700:20:40.15DetailFoto
2. Kala JiříCK Příbram Fany Gastro#100#M2.M16-392.01:01:44.48+00:00:16.7500:08:44.6900:00:48.6300:31:54.1600:00:26.4400:19:50.54DetailFoto
3. Pfeffer KarelEtriatlon Team#75#M3.M16-393.01:01:58.94+00:00:31.2100:09:03.4900:00:39.3400:32:04.5000:00:32.0400:19:39.55DetailFoto
4. Okluský MiroslavTRI COLORS#93#M4.M16-394.01:02:07.66+00:00:39.9300:09:05.4900:00:52.1200:32:06.9300:00:33.3100:19:29.79DetailFoto
5. Skotálek JanSMC FORT UO#78#M5.M16-395.01:02:26.31+00:00:58.5800:08:57.5100:00:43.2400:31:08.0700:00:37.1900:21:00.28DetailFoto
6. Teplý OndřejHisport Team#117#M6.M40-491.01:03:09.06+00:01:41.3300:08:40.8100:00:35.3900:31:29.7200:00:29.6600:21:53.45DetailFoto
7. Walter JanTri-Ski Horní Počernice#48#M7.M16-396.01:03:19.01+00:01:51.2800:09:09.9800:00:56.0500:33:45.3700:00:25.4000:19:02.19DetailFoto
8. Holík MichalELEVEN RUN TEAM#62#M8.M16-397.01:03:50.15+00:02:22.4200:10:07.2700:00:34.1500:33:52.5100:00:29.5300:18:46.67DetailFoto
9. Čejka BořivojTriathlon Team Chrudim#27#M9.M16-398.01:04:18.31+00:02:50.5800:10:12.2900:00:50.1300:32:57.1000:00:36.6400:19:42.14DetailFoto
10. Čeněk Jan KASPER SWIX TEAM #109#M10.M16-399.01:04:21.44+00:02:53.7100:10:24.2900:01:03.6400:32:32.3700:00:43.1300:19:37.99DetailFoto
11. Peřinka FilipTTT#99#M11.M16-3910.01:04:47.71+00:03:19.9800:09:08.9100:00:55.4400:33:44.1700:00:32.7400:20:26.43DetailFoto
12. Steiner JanCafé Racers#54#M12.M16-3911.01:05:28.46+00:04:00.7300:11:20.2300:00:45.2400:31:46.5900:00:38.0500:20:58.33DetailFoto
13. Rohlík VáclavPardubice#33#M13.M16-3912.01:05:38.96+00:04:11.2300:11:25.9100:00:42.2600:33:23.8300:00:34.4100:19:32.52DetailFoto
14. Bednář TomášJihlava#26#M14.M16-3913.01:05:59.17+00:04:31.4400:08:06.3000:00:54.9000:31:54.4200:00:34.5400:24:29.00DetailFoto
15. Franc PetrTriatlon Mladá Boleslav#70#M15.M40-492.01:06:08.38+00:04:40.6500:10:49.0000:01:38.8500:32:50.7600:00:50.2500:19:59.51DetailFoto
16. Smolik LiborLysá nad Labem#36#M16.M16-3914.01:06:28.14+00:05:00.4100:08:51.7300:01:24.8700:33:38.7900:00:30.0500:22:02.67DetailFoto
17. Jelínek PetrKostelec u Heřmanova Městce #89#M17.M40-493.01:06:33.40+00:05:05.6700:08:26.1800:01:01.0700:33:28.1800:00:35.4400:23:02.50DetailFoto
18. Čerbák AdamBrno#47#M18.M16-3915.01:06:56.14+00:05:28.4100:09:20.7600:00:59.3000:35:16.4000:00:52.6900:20:26.98DetailFoto
19. Kroupa ŠtěpánCafé racers#53#M19.M40-494.01:07:05.59+00:05:37.8600:08:42.7200:00:56.1900:33:59.5800:00:32.4000:22:54.68DetailFoto
20. Odvárka LeošHISPORT Team#60#M20.M16-3916.01:07:13.53+00:05:45.8000:09:04.4700:01:06.0400:33:50.9200:00:31.6400:22:40.45DetailFoto
21. Blaho MartinPrestige Cycling Team#52#M21.M16-3917.01:07:15.53+00:05:47.8000:12:09.1300:01:18.4900:31:29.9500:00:39.1300:21:38.81DetailFoto
22. Skala RadekJOSKATEL#39#M22.M50p1.01:07:19.19+00:05:51.4600:10:26.3800:01:07.2100:33:59.9900:00:36.2000:21:09.40DetailFoto
23. Gurnik StanislavTriexpert MILT racing team#34#M23.M16-3918.01:08:30.88+00:07:03.1500:09:42.5700:01:06.6200:34:39.0100:00:29.4500:22:33.22DetailFoto
24. Kratochvíl JanSKH Královéhradeckého kraje#29#M24.M16-3919.01:08:38.59+00:07:10.8600:09:33.9100:01:13.4300:34:42.6100:00:33.6700:22:34.94DetailFoto
25. Novotný VojtěchFORT SMC Ústí nad Orlicí#11#M25.M16-3920.01:08:41.38+00:07:13.6500:09:03.7400:01:08.7200:35:14.9000:00:33.1100:22:40.89DetailFoto
26. Kahánek StanislavDýmka míru#111#M26.M16-3921.01:08:44.04+00:07:16.3100:08:56.6500:01:19.2000:33:37.2500:00:35.7800:24:15.15DetailFoto
27. Kažmír RomanIronman Sudoměř team#63#M27.M40-495.01:08:55.75+00:07:28.0200:09:12.2700:01:03.4900:32:29.2800:00:49.7900:25:20.91DetailFoto
28. Vavák LiborBK Sadská#46#M28.M50p2.01:08:58.98+00:07:31.2500:11:32.2800:01:33.1600:33:29.5000:00:37.3000:21:46.72DetailFoto
29. Mužátko Pavel43. vpr#41#M29.M16-3922.01:09:09.79+00:07:42.0600:10:45.1200:00:36.1500:34:11.4800:00:34.4300:23:02.60DetailFoto
30. Kovář JanFort SMC Ústí n/Orlicí#84#M30.M16-3923.01:09:19.31+00:07:51.5800:10:28.5100:01:31.0300:33:33.8800:00:33.4800:23:12.39DetailFoto
31. Beneš VladimírJoskatel Team#17#M31.M50p3.01:09:23.22+00:07:55.4900:11:09.9400:01:27.9500:33:55.1900:00:42.2100:22:07.91DetailFoto
32. Horák MartinIRONMAN Sudoměř team#65#M32.M40-496.01:09:29.12+00:08:01.3900:10:45.8300:00:50.3900:32:22.1400:00:49.2600:24:41.48DetailFoto
33. Růžička JakubCyklobendl #43#M33.M16-3924.01:10:15.90+00:08:48.1700:10:01.9000:01:15.2000:31:25.0000:00:28.9000:27:04.87DetailFoto
34. Kaigl JanLíný drzý holky #95#M34.M16-3925.01:11:07.10+00:09:39.3700:12:48.2900:01:02.6900:34:45.0400:00:42.6900:21:48.37DetailFoto
35. Hrouda ŠtěpánLíný Drzý Holky#96#M35.M16-3926.01:11:11.98+00:09:44.2500:11:48.1200:00:54.9400:36:34.6400:00:41.3000:21:12.96DetailFoto
36. Cerny JanOpatovice nad Labem#112#M36.M40-497.01:11:39.11+00:10:11.3800:10:00.3100:01:10.6700:34:29.1800:00:36.1700:25:22.76DetailFoto
37. Cimburek JosefKP Pardubice#81#M37.M16-3927.01:11:51.56+00:10:23.8300:09:34.6000:00:57.6700:35:09.6700:01:05.6200:25:03.98DetailFoto
38. Gregora JanActivity Lanškroun#55#M38.M16-3928.01:12:01.30+00:10:33.5700:08:53.5000:00:43.4800:34:07.8700:00:29.2900:27:47.14DetailFoto
39. Vudarčík IvoModrá Krev#83#M39.M16-3929.01:12:05.65+00:10:37.9200:10:42.5300:01:45.7100:35:13.9700:00:52.0100:23:31.41DetailFoto
40. Vůjtek KarelTriatlon Praha-Háje#76#M40.M16-3930.01:12:07.35+00:10:39.6200:11:59.9400:00:31.9600:36:45.9700:00:31.4000:22:18.07DetailFoto
41. Paroulek JaroslavSKP Nymurk#104#M41.M40-498.01:12:25.94+00:10:58.2100:12:19.1100:01:06.6600:33:07.6200:00:40.3200:25:12.21DetailFoto
42. Müller OndřejSlámožrouti Kunvald#90#M42.M16-3931.01:12:57.60+00:11:29.8700:12:00.6300:00:57.2100:35:39.7400:00:35.3700:23:44.63DetailFoto
43. Hába JanJoskatel Team#40#M43.M16-3932.01:13:06.59+00:11:38.8600:11:57.0100:01:10.1000:35:02.1300:00:43.8500:24:13.47DetailFoto
44. Cigánik MilanPraha#116#M44.M50p4.01:13:13.70+00:11:45.9700:12:05.1200:01:18.7200:34:30.3600:00:35.5200:24:43.97DetailFoto
45. Olšová VeronikaTri Ski Horní Počernice#85#F1.Z16-391.01:13:18.83+00:11:51.1000:10:01.0800:00:41.1500:38:43.5000:00:26.3000:23:26.78DetailFoto
46. Neradilek MartinHradec Králové#37#M45.M16-3933.01:13:32.04+00:12:04.3100:12:03.9300:01:25.1900:37:23.2400:00:18.7400:22:20.92DetailFoto
47. Ryzner JanTT Pardubice#45#M46.M50p5.01:13:44.34+00:12:16.6100:09:41.0400:01:07.0100:34:46.7800:00:44.9300:27:24.57DetailFoto
48. Magnusek MartinNáchod#71#M47.M16-3934.01:14:10.90+00:12:43.1700:11:42.6400:01:16.0900:36:17.1900:00:47.1100:24:07.86DetailFoto
49. Škeřík FilipTJ Sokol Jehnědí#87#M48.M16-3935.01:14:31.74+00:13:04.0100:11:43.3000:01:28.3100:36:02.5700:00:55.3200:24:22.22DetailFoto
50. Novák Viktorkalirna.cz#15#M49.M40-499.01:14:42.29+00:13:14.5600:12:03.6300:01:02.6300:36:10.8900:00:44.4600:24:40.67DetailFoto
51. Němec ArnoštKolín#82#M50.M50p6.01:15:28.92+00:14:01.1900:12:28.2300:00:53.3400:37:15.4300:00:47.8300:24:04.07DetailFoto
52. Skramuský Kamil TTT#56#M51.M40-4910.01:16:00.23+00:14:32.5000:11:39.3300:01:21.0200:35:21.7300:00:59.5600:26:38.58DetailFoto
53. Procházka LuděkTriatlon Team ASTRA Benešov#25#M52.M40-4911.01:16:19.72+00:14:51.9900:13:28.6500:01:29.2900:35:22.2200:01:02.6400:24:56.91DetailFoto
54. kaliba danielHKNMPSM#113#M53.M16-3936.01:17:08.88+00:15:41.1500:12:53.6900:01:48.8400:35:33.9300:00:51.2500:26:01.15DetailFoto
55. Balášová PetraHeřmanův Městec#24#F2.Z16-392.01:17:12.24+00:15:44.5100:12:44.0000:00:59.0900:38:04.2800:00:43.9800:24:40.86DetailFoto
56. Kubová MichaelaTriatlon Mladá Boleslav#69#F3.Z40-491.01:17:14.30+00:15:46.5700:10:55.5000:01:26.3000:36:57.3500:00:57.2400:26:57.89DetailFoto
57. Rožánková TerezaTri Colors#57#F4.Z40-492.01:17:28.07+00:16:00.3400:10:44.2000:01:39.5900:38:34.6300:00:49.1400:25:40.50DetailFoto
58. Čermák ŠtěpánPraha#67#M54.M16-3937.01:18:05.68+00:16:37.9500:13:06.9300:01:25.9700:35:59.0800:00:31.4100:27:02.27DetailFoto
59. Grubner TomášTriathlon Team Chrudim#98#M55.M50p7.01:18:06.37+00:16:38.6400:11:50.9000:01:13.1400:36:15.3400:00:54.1700:27:52.79DetailFoto
60. Košťáková Monika#97#F5.Z16-393.01:18:08.42+00:16:40.6900:11:39.0700:00:55.7100:37:43.9600:00:47.0700:27:02.58DetailFoto
61. Čermáková PetraAlset racing team#38#F6.Z40-493.01:18:17.78+00:16:50.0500:12:40.3100:01:47.3400:37:33.4700:00:55.9600:25:20.69DetailFoto
62. Kaiglová LucieLíný drzý holky #94#F7.Z16-394.01:18:32.28+00:17:04.5500:13:00.4500:01:13.1500:37:36.4400:00:47.1900:25:55.04DetailFoto
63. Rakytova Tatianapraha#31#F8.Z16-395.01:18:38.77+00:17:11.0400:09:35.9500:01:19.3700:39:59.8800:00:28.6700:27:14.88DetailFoto
64. Hokr MarcelTRI Chrudim#51#M56.M40-4912.01:19:01.02+00:17:33.2900:12:47.5400:01:15.4000:37:15.1700:01:06.9500:26:35.94DetailFoto
65. Jirásko LubomírSrch#22#M57.M40-4913.01:19:19.15+00:17:51.4200:11:19.3700:01:22.6800:35:04.4300:00:52.4000:30:40.24DetailFoto
66. Hosnedlová MarkétaELEVEN MERCEDES MITAS #103#F9.Z16-396.01:19:51.38+00:18:23.6500:11:00.9100:01:28.2700:39:21.7100:00:36.5300:27:23.96DetailFoto
67. Kuchyňka PavelFubo Team HK#66#M58.M40-4914.01:20:06.03+00:18:38.3000:11:16.3200:02:01.4900:39:19.4000:01:14.5000:26:14.31DetailFoto
68. Roubíček Zdeněk Iron Mountain #35#M59.M40-4915.01:20:20.27+00:18:52.5400:11:24.7000:01:31.5800:36:49.6000:01:34.3600:29:00.00DetailFoto
69. Řezanková AlenaTRI COLORS#58#F10.Z16-397.01:20:28.73+00:19:01.0000:11:41.3500:01:27.7100:37:45.4100:00:45.2400:28:49.00DetailFoto
70. Krpata Martin2BWINNER#61#M60.M16-3938.01:20:37.31+00:19:09.5800:12:33.8400:01:13.9400:38:46.9400:01:01.5700:27:01.00DetailFoto
71. Košťálová OlgaHorice#64#F11.Z40-494.01:20:45.67+00:19:17.9400:12:41.4100:01:10.8500:40:53.7300:00:23.7500:25:35.90DetailFoto
72. Dobiáš Šimon DavidCSG Tri Team#21#M61.M16-3939.01:21:44.61+00:20:16.8800:10:58.1800:01:00.1500:37:16.5700:00:53.7300:31:35.96DetailFoto
73. Kmošek LukášDašice#49#M62.M16-3940.01:22:19.89+00:20:52.1600:10:06.4100:01:18.2300:39:26.8700:00:58.7900:30:29.57DetailFoto
74. Nedorost JosefKostelec nad Labem #50#M63.M16-3941.01:22:53.48+00:21:25.7500:14:52.8500:01:29.0600:37:16.8900:01:00.5800:28:14.08DetailFoto
75. Holan VojtěchPraha#68#M64.M40-4916.01:22:56.20+00:21:28.4700:14:20.3300:01:41.6200:37:02.3400:01:01.0300:28:50.88DetailFoto
76. Dobiasova SarkaCSG TRI TEAM#18#F12.Z40-495.01:22:58.74+00:21:31.0100:12:07.2700:01:19.2000:38:11.5700:01:14.7400:30:05.93DetailFoto
77. Kamarádová DanielaTRI COLORS#86#F13.Z40-496.01:23:00.39+00:21:32.6600:13:27.9300:01:51.2900:38:40.3500:00:42.5400:28:18.24DetailFoto
78. Koblížková GabrielaPraha#107#F14.Z40-497.01:23:00.87+00:21:33.1400:10:47.8600:01:51.2900:40:33.6000:01:04.4700:28:43.63DetailFoto
79. Maixnerová EliškaCzech Tri K. Team#59#F15.Z16-398.01:23:59.13+00:22:31.4000:09:53.4900:00:43.7100:38:47.0300:00:36.4300:33:58.45DetailFoto
80. Dundáčková ZuzanaTriathlon Team Chrudim#32#F16.Z16-399.01:24:14.75+00:22:47.0200:12:11.4900:01:28.8200:39:27.1200:01:13.1500:29:54.16DetailFoto
81. Novotná DenisaMokrý banditi#30#F17.Z16-3910.01:25:12.90+00:23:45.1700:12:13.2400:01:23.9800:41:09.9300:00:24.0100:30:01.73DetailFoto
82. Marek OndřejLanškroun#88#M65.M16-3942.01:25:19.60+00:23:51.8700:15:45.2900:01:20.2800:40:01.6500:00:30.3800:27:41.99DetailFoto
83. Čech Jakub#105#M66.M16-3943.01:25:26.37+00:23:58.6400:15:11.6900:02:09.8100:41:36.1200:01:01.4700:25:27.26DetailFoto
84. Vojtková JitkaPardubice#72#F18.Z16-3911.01:25:38.65+00:24:10.9200:12:38.0000:02:11.6700:42:12.2200:00:55.9500:27:40.79DetailFoto
85. Beňo RichardPardubice#74#M67.M50p8.01:26:41.74+00:25:14.0100:13:45.0600:01:47.3400:38:37.9000:01:10.5800:31:20.85DetailFoto
86. Pislcejková SimonaPraha#108#F19.Z40-498.01:27:48.42+00:26:20.6900:13:47.5000:01:20.7200:38:42.2200:01:03.4200:32:54.54DetailFoto
87. Coganová ZdeňkaAEROTEC#92#F20.Z16-3912.01:28:55.99+00:27:28.2600:13:14.7600:00:55.9900:42:25.5000:00:54.5900:31:25.13DetailFoto
88. Cogan RudolfAEROTEC#91#M68.M40-4917.01:28:56.14+00:27:28.4100:08:52.2200:00:47.2900:46:59.3900:00:52.5800:31:24.63DetailFoto
89. Košín RomanTriathlon Team Chrudim#101#M69.M40-4918.01:29:21.52+00:27:53.7900:15:10.5200:01:31.6800:40:18.6900:00:47.4100:31:33.20DetailFoto
90. Košínová GabrielaTriathlon Team Chrudim#102#F21.Z40-499.01:29:21.71+00:27:53.9800:15:09.4400:01:31.8200:40:17.2600:00:44.7900:31:38.37DetailFoto
91. Piontek Petr#44#M70.M50p9.01:29:53.72+00:28:25.9900:16:33.4400:01:52.2900:39:09.7600:01:08.2000:31:10.02DetailFoto
92. Řemáčková VeronikaTýn#42#F22.Z16-3913.01:33:22.73+00:31:55.0000:16:55.3700:01:33.8500:45:04.5500:00:57.2400:28:51.70DetailFoto
93. Turyna MiroslavDubany#110#M71.M50p10.01:33:29.11+00:32:01.3800:16:47.0500:02:52.1700:37:57.3700:00:44.3000:35:08.20DetailFoto
94. Vojtková MarieMoravská Třebová#73#F23.Z50p1.01:39:58.78+00:38:31.0500:21:42.0700:01:59.5900:44:22.7100:01:07.7600:30:46.63DetailFoto
95. Štafová Eva#79#F24.Z16-3914.01:42:32.68+00:41:04.9500:14:48.6600:02:15.0400:46:04.9200:01:21.5900:38:02.45DetailFoto
96. Kandýsek Dušan#80#M72.M40-4919.01:42:33.48+00:41:05.7500:14:55.5800:02:07.3900:46:00.9800:01:28.9700:38:00.54DetailFoto
97. Nádherová HanaHradec Králové#23#F25.Z50p2.01:54:52.50+00:53:24.7700:19:59.7500:01:45.6600:47:04.9500:01:09.5100:44:52.61DetailFoto
DNF Mucha PavelWild Gym#106#MM16-39DNF 00:10:38.6000:01:14.0000:44:42.0500:00:46.22DetailFoto
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz