Výsledková listina ACO Přibyslavský běh
25. 5. 2019

půlmaraton

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Bořil MartinLyžaři Žďár#154#154Mdo391.01:20:00Detail
2. Páral MarekSavencia#198#198Mdo392.01:24:14+00:04:14.45Detail
3. Jeřábek VítEuthanasia#172#172M40-491.01:26:09+00:06:09.45Detail
4. Brabenec AlešDRFG, Brno #155#155Mdo393.01:26:55+00:06:55.45Detail
5. Mucha MiroslavVelké Meziříčí#194#194M40-492.01:28:32+00:08:32.45Detail
6. Mucha JaromírNHÚ Balinka VM#193#193M40-493.01:29:04+00:09:04.45Detail
7. Jureček JanJámy#174#174Mdo394.01:29:17+00:09:17.45Detail
8. Stránský PetrKlub TJ Kafky#211#211M40-494.01:30:00+00:10:00.45Detail
9. Konůpek DavidTurbo Chotěboř#232#232M40-495.01:30:49+00:10:49.45Detail
10. Šimek PavelPolenský team#213#213M40-496.01:32:04+00:12:04.45Detail
11. Meloun VítDlouhá Ves #190#190Mdo395.01:32:43+00:12:43.45Detail
12. Kratochvíl PavelSavencia#178#178M50-591.01:33:44+00:13:44.45Detail
13. Sláma JiříBOJ Žďár nad Sázavou#206#206M50-592.01:34:29+00:14:29.45Detail
14. Smolka AlešTractebel Engineering a.s.#208#208M40-497.01:35:10+00:15:10.45Detail
15. Bělehrádek PavelTJ Čolek#153#153M601.01:35:21+00:15:21.45Detail
16. Keclík MartinŽďár nad Sázavou#175#175M40-498.01:36:31+00:16:31.45Detail
17. Šrámek JanSavencia#216#216Mdo396.01:39:02+00:19:02.45Detail
18. Lacina VáclavSavencia#182#182M50-593.01:40:08+00:20:08.45Detail
19. Milič RadekSavencia#191#191Mdo397.01:40:33+00:20:33.45Detail
20. Koščák PeterACO#177#177Mdo398.01:41:10+00:21:10.45Detail
21. Doležel JiříRychlé želvy#159#159Mdo399.01:41:25+00:21:25.45Detail
22. Brabenec MiroslavŽďár nad Sázavou#156#156M602.01:42:26+00:22:26.45Detail
23. Reznicek PetrPolnicka#203#203M40-499.01:42:46+00:22:46.45Detail
24. Zukal PetrChýska#228#228M40-4910.01:43:33+00:23:33.45Detail
25. Toman DavidPolná#221#221Mdo3910.01:44:18+00:24:18.45Detail
26. Slezák JakubSK TRI CYKLOCHLUBNA#207#207Mdo3911.01:45:01+00:25:01.45Detail
27. Mansfield JamesKosova Hora#187#187M40-4911.01:46:06+00:26:06.45Detail
28. Lee williamPraha#185#185M50-594.01:46:09+00:26:09.45Detail
29. Ptáček JindřichSK Sázava#202#202M40-4912.01:46:15+00:26:15.45Detail
30. Uchytil ZdeněkŽeleznohorák tým#223#223M40-4913.01:46:20+00:26:20.45Detail
31. Marinec PetrACO#188#188M40-4914.01:46:24+00:26:24.45Detail
32. Pavlas AntonínPřibyslav#199#199M603.01:47:25+00:27:25.45Detail
33. Hrubý ZdeněkACO#170#170Mdo3912.01:47:34+00:27:34.45Detail
34. Fajmon LubošHamry nad Sázavou#162#162M50-595.01:47:55+00:27:55.45Detail
35. Mužátko LukášSki team Vysočina#233#233Mdo3913.01:50:10+00:30:10.45Detail
36. Tropp StanislavACO#222#222M40-4915.01:50:16+00:30:16.45Detail
37. Omes MichaelACO#197#197M50-596.01:50:25+00:30:25.45Detail
38. Doležal MiroslavŽďár nad Sázavou#158#158M40-4916.01:51:04+00:31:04.45Detail
39. Ledvinka JosefPřibyslav#184#184M40-4917.01:51:25+00:31:25.45Detail
40. Mašek Daniel SK TRI CYKLOCHLUBNA#189#189M40-4918.01:51:38+00:31:38.45Detail
41. Fabrik MiroslavBrno#160#160M604.01:52:31+00:32:31.45Detail
42. Holcman PavelSavencia#168#168M40-4919.01:53:08+00:33:08.45Detail
43. Havránek JosefBratčice u Čáslavi#166#166M40-4920.01:53:31+00:33:31.45Detail
44. Slama AdolfZDAR NAD SAZAVOU 4#205#205M40-4921.01:53:58+00:33:58.45Detail
45. Geist JiříACO#164#164M50-597.01:54:22+00:34:22.45Detail
46. Hitzger PetrHavlíčkův Brod#167#167M40-4922.01:54:24+00:34:24.45Detail
47. Bárta MartinSavencia#151#151M40-4923.01:55:11+00:35:11.45Detail
48. Šrámek RomanSavencia#217#217M40-4924.01:55:34+00:35:34.45Detail
49. Ondráček LadislavMalá Losenice#230#230Mdo3914.01:57:54+00:37:54.45Detail
50. Thomayer JanSavencia#220#220M40-4925.01:58:21+00:38:21.45Detail
51. Vrša MartinAmatér Polnička#226#226M40-4926.01:58:47+00:38:47.45Detail
52. Houzar TomášSavencia#169#169Mdo3915.01:59:39+00:39:39.45Detail
53. Danihel JanAmatér Polnička#157#157M40-4927.02:01:17+00:41:17.45Detail
54. Kinc VladimírŽďár nad Sázavou#176#176M50-598.02:02:14+00:42:14.45Detail
55. Vlček JiříK-BOB Brzkov#225#225M40-4928.02:04:23+00:44:23.45Detail
56. Moravec JaroslavSavencia#192#192M50-599.02:04:41+00:44:41.45Detail
57. Mahel LeošSavencia#186#186M40-4929.02:04:41+00:44:41.45Detail
58. Valenta Lukáš Richter + Frenzel Náchod #224#224Mdo3916.02:06:31+00:46:31.45Detail
59. Štaubert MilanBroučci Humpolec#219#219M40-4930.02:08:25+00:48:25.45Detail
60. Chlád StanislavAZ tým Světlá nad Sázavou#229#229M50-5910.02:09:57+00:49:57.45Detail
61. Říčka JaroslavACO#204#204M50-5911.02:10:11+00:50:11.45Detail
62. Strašil MiroslavPřibyslav#212#212M50-5912.02:11:55+00:51:55.45Detail
63. Fišer Luděkcategory: over 100kg#163#163Mdo3917.02:13:54+00:53:54.45Detail
64. Kučírek Petr#135#135M50-5913.02:20:06+01:00:06.45Detail
65. Bělehrádek JaroslavVysoké Mýto#152#152M605.02:53:07+01:33:07.45Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz