Výsledková listina ACO Přibyslavský běh
25. 5. 2019

přípravka


# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Sláma SebastianBOJ Žďár nad Sázavou#79#79přípravka kluci1.00:01:13Detail
2. Mašek Vojtěch SK TRI CYKLOCHLUBNA#73#73přípravka kluci2.00:01:16+00:00:03Detail
3. Křesťan RadekVelká Losenice#70#70přípravka kluci3.00:01:18+00:00:05Detail
4. Kysilka OndřejŽďár nad Sázavou#72#72přípravka kluci4.00:01:19+00:00:06Detail
5. Siwková StellaACO#78#78přípravka holky1.00:01:21+00:00:08Detail
6. Sochor TobiášPolnička#80#80přípravka kluci5.00:01:21+00:00:08Detail
7. Omesová Marie AnnaACO#77#77přípravka holky2.00:01:23+00:00:10Detail
8. Svoboda Vít#83#83přípravka kluci6.00:01:23+00:00:10Detail
9. Fišerová ZuzanaPřibyslav#116#116přípravka holky3.00:01:25+00:00:12Detail
10. Háněl DanielACO#67#67přípravka kluci7.00:01:25+00:00:12Detail
11. Troppová StellaACO#86#86přípravka holky4.00:01:26+00:00:13Detail
12. Lee TadeášPraha#121#121přípravka kluci8.00:01:30+00:00:17Detail
13. Bárta DanielSavencia#62#62přípravka kluci9.00:01:31+00:00:18Detail
14. Mužátka OndřejNové Veselí#127#127přípravka kluci10.00:01:32+00:00:19Detail
15. Mokrá KláraACO#74#74přípravka holky5.00:01:32+00:00:19Detail
16. Dymák PetrEuthanasia#65#65přípravka kluci11.00:01:33+00:00:20Detail
17. Wágner RadekSavencia#88#88přípravka kluci12.00:01:33+00:00:20Detail
18. Strašil MatějACO#82#82přípravka kluci13.00:01:33+00:00:20Detail
19. Uchytil MiroslavŽďár nad Sázavou#129#129přípravka kluci14.00:01:33+00:00:20Detail
20. Stehlík MartinSavencia#81#81přípravka kluci15.00:01:33+00:00:20Detail
21. Jaroš ZdeněkKrásněves#68#68přípravka kluci16.00:01:35+00:00:22Detail
22. Kamarádová HelenaPřibyslav#115#115přípravka holky6.00:01:36+00:00:23Detail
23. Tchirová ElaNové město na Moravě#124#124přípravka holky7.00:01:36+00:00:23Detail
24. Jánčička LukášHumpolec#130#130přípravka kluci17.00:01:36+00:00:23Detail
25. Doležel AdamRychlé želvy#64#64přípravka kluci18.00:01:36+00:00:23Detail
26. Ulrich JáchymACO#87#87přípravka kluci19.00:01:37+00:00:24Detail
27. Troppová IvaACO#85#85přípravka holky8.00:01:40+00:00:27Detail
28. Bártová TerezaŽďár nad Sázavou#63#63přípravka holky9.00:01:42+00:00:29Detail
29. Thomayer VojtěchSavencia#84#84přípravka kluci20.00:01:42+00:00:29Detail
30. Bárta VojtěchDobrá#118#118přípravka kluci21.00:01:48+00:00:35Detail
31. Novotný BohuslavACO#75#75přípravka kluci22.00:01:49+00:00:36Detail
32. Kysela VojtěchACO#71#71přípravka kluci23.00:01:49+00:00:36Detail
33. Novotný LukášACO#76#76přípravka kluci24.00:01:50+00:00:37Detail
34. Garlík TomášPraha#66#66přípravka kluci25.00:01:51+00:00:38Detail
Apelt AlexACO#61#61přípravka kluci00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz