Oficiální Výsledková listina Jenštejnská pětka insportline 2016
21. 5. 2016

hlavní trať 5 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. ŠTROS DavidUSK Praha#140muži1.00:19:01.64Detail
2. ZÁKOSTELNÝ MartinPraha 9#162muži2.00:19:42.28+00:00:40.64Detail
3. MACH Martin#172muži3.00:20:18.55+00:01:16.91Detail
4. FLAKS JanAC Nýřany#138muži4.00:20:31.78+00:01:30.14Detail
5. POLAN MichalPlacatá želvička#130muži5.00:21:08.14+00:02:06.50Detail
6. DVOŘÁK TomášAtlet Šestajovice#69muži6.00:21:11.95+00:02:10.31Detail
7. GINZEL Petr#129muži7.00:21:24.66+00:02:23.02Detail
8. RÝPAR MiloslavBKČS Jihlava#147muži8.00:21:36.88+00:02:35.24Detail
9. DAVÍDKOVÁ PetraPraha 9#161ženy1.00:21:51.08+00:02:49.44Detail
10. VINTR TomášBrno-Žebětín#148muži9.00:21:53.89+00:02:52.25Detail
11. KRATOCHVIL FilipOpen Gym#173muži10.00:22:18.90+00:03:17.26Detail
12. POBORSKÁ HelenaKerteam#100ženy2.00:22:27.75+00:03:26.11Detail
13. KARBULKA PavelŠAKAL Kbely#118muži11.00:22:27.95+00:03:26.31Detail
14. CITTA PavelPrivate Grafendorf#133muži12.00:22:29.48+00:03:27.84Detail
15. SRNA Robert#76muži13.00:22:49.48+00:03:47.84Detail
16. DOUŠA VáclavJenštejn#67muži14.00:22:57.52+00:03:55.88Detail
17. ZEMAN JiříPraha - Horní Počernice#127muži15.00:23:04.86+00:04:03.22Detail
18. ROVENSKÝ StanislavPraha#80muži16.00:23:20.85+00:04:19.21Detail
19. VEČEREK MartinBrandýs nad Labem#152muži17.00:23:25.19+00:04:23.55Detail
20. KUFA Robert#160muži18.00:23:35.20+00:04:33.56Detail
21. BERGNER Antonín#176muži19.00:23:36.15+00:04:34.51Detail
22. KRATOCHVÍL TomášNeratovice#168muži20.00:23:36.51+00:04:34.87Detail
23. KALČÍK PetrMask Team Radonice#132muži21.00:23:46.76+00:04:45.12Detail
24. ŠTROSOVÁ AnetaUSK Praha#142ženy3.00:24:11.88+00:05:10.24Detail
25. ŠMEJKAL OndřejPraha 8#171muži22.00:24:12.18+00:05:10.54Detail
26. PRESS Adéla#174ženy4.00:24:20.94+00:05:19.30Detail
27. ŠTENCEL RadimJenštejn#136muži23.00:24:25.30+00:05:23.66Detail
28. VEČEREK JiříOpen Gym#151muži24.00:24:35.00+00:05:33.36Detail
29. KARBULKOVÁ AliceŠAKAL Kbely#119ženy5.00:24:36.83+00:05:35.19Detail
30. SVĚCENÝ PetrJenštejn#72muži25.00:24:38.02+00:05:36.38Detail
31. ŠIMŠA JanPodolanka#145muži26.00:24:42.17+00:05:40.53Detail
32. TROSTOVÁ SimonaVinoř Notors Team#170ženy6.00:24:56.41+00:05:54.77Detail
33. CHMURA VítPraha#157muži27.00:25:03.05+00:06:01.41Detail
34. KÖNIG MartinSico Rent#177muži28.00:25:38.41+00:06:36.77Detail
35. TRNKA IvanSICO RENT s.r.o.#144muži29.00:25:38.63+00:06:36.99Detail
36. KALANDRA PetrVinoř#134muži30.00:25:46.37+00:06:44.73Detail
37. KASALÝ PřemyslJenštejn#155muži31.00:25:51.46+00:06:49.82Detail
38. SRNOVÁ HanaPraha 9#77ženy7.00:25:55.24+00:06:53.60Detail
39. STRACH JaroslavJenštejn#167muži32.00:25:57.20+00:06:55.56Detail
40. ZÁTKA LukášPraha 9#35muži33.00:26:08.12+00:07:06.48Detail
41. ČINÁTL Pavel#122muži34.00:26:29.53+00:07:27.89Detail
42. VALENTA ZdeněkVinoř#123muži35.00:26:34.66+00:07:33.02Detail
43. RŮŽIČKOVÁ KláraJenštejn#109ženy8.00:27:11.87+00:08:10.23Detail
44. JELONEK František#86muži36.00:27:21.45+00:08:19.81Detail
45. SLAPNIČKA PetrSumyslice#149muži37.00:28:03.28+00:09:01.64Detail
46. OSRMAN LubošJenštejn#103muži38.00:28:45.31+00:09:43.67Detail
47. MENCLÍKOVÁ PetraAtlet Šestajovice#70ženy9.00:28:47.47+00:09:45.83Detail
48. LEIBLOVÁ Kamila#85ženy10.00:28:56.65+00:09:55.01Detail
49. PETRŮ TomášSTS Chvojkovice Brod#156muži39.00:28:58.17+00:09:56.53Detail
50. FISCHEROVÁ JanaJenštejn#91ženy11.00:28:59.83+00:09:58.19Detail
51. SVĚCENÁ KristýnaJenštejn#71ženy12.00:29:00.47+00:09:58.83Detail
52. FIDLER TomášTenisová škola Čakovice#89muži40.00:29:20.63+00:10:18.99Detail
53. FIDLER Tomáš#90muži41.00:29:35.63+00:10:33.99Detail
54. PROUZOVÁ ŠárkaJenštejn#68ženy13.00:29:49.84+00:10:48.20Detail
55. ŠTENCLOVÁ PetraJenštejn#137ženy14.00:29:58.47+00:10:56.83Detail
56. ŠEFROVÁ VeronikaKostelec nad Labem#165ženy15.00:30:07.92+00:11:06.28Detail
57. VINOHRADNÍKOVA SimonaVinoř#115ženy16.00:30:14.60+00:11:12.96Detail
58. JIROUŠKOVÁ VeronikaBáječné ženy v běhu#139ženy17.00:30:23.77+00:11:22.13Detail
59. RYBÁKOVÁ Lenka1986#131ženy18.00:30:29.27+00:11:27.63Detail
60. TRNKOVÁ KamilaSICO RENT s.r.o.#143ženy19.00:30:32.47+00:11:30.83Detail
61. ČERVENKA Jan#114muži42.00:30:56.34+00:11:54.70Detail
62. ŠAFARČÍKOVÁ EvaDřevčice#178ženy20.00:31:03.67+00:12:02.03Detail
63. KUCHTÍČEK TomášJesenice#150muži43.00:31:20.09+00:12:18.45Detail
64. POLÁK Vlastislav#164muži44.00:31:44.39+00:12:42.75Detail
65. WEISHAUPLOVÁ LucieKostelec nad Labem#166ženy21.00:31:46.02+00:12:44.38Detail
66. BENETKA David#120muži45.00:31:46.46+00:12:44.82Detail
67. ŠTROSOVÁ AliceSuper Slow Motion#141ženy22.00:31:57.25+00:12:55.61Detail
68. TLUSTÝ MichalJenštejn#81muži46.00:31:59.96+00:12:58.32Detail
69. VOJÁČEK Václav#163muži47.00:32:14.87+00:13:13.23Detail
70. OTÝPKOVÁ Michaela#158ženy23.00:33:00.17+00:13:58.53Detail
71. FOCHEROVÁ LuciePraha#159ženy24.00:33:19.70+00:14:18.06Detail
72. HLAVÁČEK NorbertJenštejn#135muži48.00:33:22.73+00:14:21.09Detail
73. PILNÝ JiříKarlovy Vary#175muži49.00:33:23.66+00:14:22.02Detail
74. BUDSKÁ Petra#125ženy25.00:34:03.98+00:15:02.34Detail
75. HORA MilanČervená Řečice#126muži50.00:34:04.14+00:15:02.50Detail
76. DOMALÍP HynekJenštejn#124muži51.00:36:37.07+00:17:35.43Detail
77. BENETKA IvanPraha#121muži52.00:37:45.25+00:18:43.61Detail
DNF HÁLA PetrJenštejn#154mužiDNF Detail
DNF ŽENÍŠKOVÁ LucieSICO RENT s.r.o.#169ženyDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz