Oficiální Výsledková listina Kladenský maratón 2019
14. 9. 2019

muži Kategorie M1 (18-39)


# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Eremka LiborAtletika Humpolec#20#02:37:19
22:27, 18:29, 18:45, 18:37, 18:55, 18:54, 19:07, 19:25, 02:34, Detail
2. Hasoň PetrVarnsdorf#1#02:44:22+00:07:03
22:23, 18:44, 19:39, 19:28, 20:02, 20:13, 20:24, 20:32, 02:52, Detail
3. Mazůrek RomanAC Česká Lípa#62#02:46:11+00:08:52
23:09, 18:41, 18:59, 19:21, 19:01, 19:30, 21:02, 23:20, 03:04, Detail
4. Kárník JanT. J. Sokol Unhošť#42#02:52:05+00:14:46
23:57, 19:54, 19:54, 20:14, 20:40, 20:48, 21:12, 22:27, 02:53, Detail
5. Štíbal MartinMaratón klub Kladno#103#02:57:22+00:20:03
25:26, 20:42, 20:31, 20:33, 20:56, 21:34, 22:18, 22:27, 02:50, Detail
6. Havlásek PetrMaratón klub Kladno#33#02:59:43+00:22:24
25:41, 21:28, 21:53, 21:27, 21:44, 21:53, 21:33, 21:31, 02:28, Detail
7. Bernášek JiříKladno#7#03:06:02+00:28:43
25:47, 21:39, 21:46, 21:44, 22:43, 23:42, 22:44, 22:56, 02:57, Detail
8. Štajer PavelKKA #100#03:10:50+00:33:31
27:33, 22:19, 22:05, 22:04, 22:20, 22:22, 23:32, 25:20, 03:11, Detail
9. Pokorný JiříMaratón klub Kladno#78#03:15:01+00:37:42
29:17, 23:32, 22:58, 22:29, 22:38, 22:53, 23:19, 24:43, 03:08, Detail
10. Fuks MatanOld Town Running Praha#25#03:16:07+00:38:48
28:30, 22:58, 23:09, 23:37, 23:59, 23:50, 23:46, 23:06, 03:07, Detail
11. Drábek MatějKladno#17#03:25:54+00:48:35
29:12, 24:37, 24:08, 24:02, 23:34, 24:29, 25:06, 27:36, 03:07, Detail
12. Florián Jan#23#03:26:38+00:49:19
26:07, 22:23, 22:33, 22:35, 23:22, 24:48, 28:17, 31:51, 04:38, Detail
13. Zámiš Lukáš Běžecký klub České spořitelny #113#03:28:16+00:50:57
28:31, 23:27, 23:51, 23:45, 24:21, 25:26, 26:35, 29:00, 03:16, Detail
14. Holý MiroslavMaratón klub Kladno#36#03:31:35+00:54:16
28:25, 23:00, 23:11, 23:10, 23:35, 25:56, 28:19, 32:22, 03:32, Detail
15. Štajnc PavelBK Louny#101#03:32:06+00:54:47
29:05, 23:23, 23:08, 23:32, 25:19, 26:49, 28:10, 28:56, 03:39, Detail
16. Šepotěv VjačeslavAC TEPO KLadno#141#03:37:19+01:00:00
25:55, 22:35, 23:20, 25:12, 27:00, 27:21, 29:42, 32:21, 03:46, Detail
17. Tlustý TomášMaraton klub Kladno#109#03:42:47+01:05:28
28:33, 24:40, 25:38, 26:09, 27:11, 28:45, 29:14, 28:56, 03:37, Detail
18. Daníček VáclavMK Kladno#140#03:48:47+01:11:28
28:29, 23:01, 23:35, 24:47, 27:06, 30:37, 33:45, 33:29, 03:52, Detail
19. Šticha OndřejVinařice#138#03:48:58+01:11:39
32:26, 25:52, 26:19, 27:19, 27:42, 29:12, 30:54, 26:08, 03:01, Detail
20. Stumpf MichalM.E.N. Run team#91#03:53:23+01:16:04
28:49, 23:39, 23:07, 23:16, 24:51, 28:17, 32:57, 44:07, 04:15, Detail
21. Motola JánTrenčín#67#03:56:10+01:18:51
31:42, 26:46, 27:07, 27:40, 28:42, 29:09, 30:02, 30:57, 04:00, Detail
22. Foršt MichaelPraha#24#04:00:51+01:23:32
35:32, 28:21, 28:17, 28:32, 29:02, 29:20, 29:32, 28:54, 03:18, Detail
23. Pop BenceBudapest#143#04:04:53+01:27:34
33:22, 29:18, 29:22, 30:18, 29:30, 30:12, 29:24, 29:31, 03:51, Detail
24. Chirita LiviuPraha#130#04:20:20+01:43:01
35:43, 29:40, 29:31, 29:08, 30:50, 31:40, 33:56, 35:27, 04:19, Detail
25. Plšek FrantišekAC Tepo Kladno#77#04:27:55+01:50:36
33:16, 27:53, 28:04, 28:36, 33:02, 34:12, 37:05, 40:28, 05:14, Detail
26. Babka Matyáš#4#04:51:49+02:14:30
35:32, 29:11, 30:18, 32:30, 35:28, 38:48, 42:51, 42:59, 04:08, Detail
DNF Čadek OndřejTJ Sokol Unhošť#13#DNF
23:59, 19:54, 19:49, 19:38, 19:59, 20:45, 23:58, Detail
DNF Kodras OndřejK2 travel & tips#132#DNF
28:29, 22:58, 23:11, 23:42, 25:13, 31:41, 11:33, Detail
DNF Sokol JanAK Sokolov / K10 sport z.s.#90#DNF
22:27, 18:31, 18:34, 18:52, 23:15, Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz