Oficiální Výsledková listina Kladenský maratón 2019
14. 9. 2019

muži Kategorie M3 (50-59)


# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Nič MiloslavMaratón klub Kladno#72#03:09:30
27:24, 22:31, 22:20, 22:35, 22:31, 22:30, 23:01, 23:30, 03:04, Detail
2. Fanta LadislavMaratón klub Kladno#21#03:13:56+00:04:26
25:27, 21:10, 21:50, 22:26, 23:14, 24:23, 25:34, 26:30, 03:18, Detail
3. Tajč JanHH Smíchov#106#03:18:29+00:08:59
25:46, 22:10, 22:45, 23:13, 24:08, 24:42, 26:00, 26:09, 03:30, Detail
4. Kučera VáclavPraha#54#03:18:59+00:09:29
26:19, 21:57, 22:22, 22:47, 23:14, 24:00, 26:38, 27:44, 03:53, Detail
5. Černý AntonínMaratón klub Kladno#14#03:24:43+00:15:13
26:51, 22:13, 22:32, 22:58, 24:02, 26:28, 27:11, 28:38, 03:45, Detail
6. Jurásek JaroslavMaratón klub Kladno#41#03:27:57+00:18:27
28:28, 23:39, 23:54, 24:59, 25:17, 25:56, 25:53, 26:14, 03:33, Detail
7. Musil PetrKladno#70#03:31:06+00:21:36
29:13, 24:36, 23:56, 24:21, 24:16, 24:56, 26:45, 29:28, 03:29, Detail
8. Prokop OndřejČAU#81#03:33:53+00:24:23
30:41, 25:12, 25:11, 25:12, 25:09, 25:30, 25:56, 27:09, 03:48, Detail
9. Rýpar MiloslavBKČS#121#03:34:13+00:24:43
30:14, 24:34, 24:51, 25:03, 25:55, 26:10, 27:36, 26:37, 03:09, Detail
10. Zummer ZdeněkPraha 8 #114#03:39:08+00:29:38
28:30, 23:36, 23:50, 24:02, 25:09, 27:11, 28:31, 34:07, 04:06, Detail
11. Patera MiroslavBK Louny#76#03:39:48+00:30:18
30:50, 25:25, 24:57, 25:39, 25:38, 27:16, 28:12, 28:36, 03:09, Detail
12. Kmeť MilanNové Strašecí#137#03:41:53+00:32:23
31:42, 26:13, 26:01, 26:05, 25:54, 26:12, 27:02, 28:37, 04:03, Detail
13. Chvátal VladimírÚvaly#40#03:50:45+00:41:15
30:50, 25:56, 26:43, 26:59, 27:48, 28:28, 29:28, 30:20, 04:07, Detail
14. Raffay IvanŠtefko Running Team#84#03:50:55+00:41:25
32:55, 27:03, 27:17, 27:39, 28:20, 28:11, 28:26, 27:34, 03:25, Detail
15. Kubal MartinBuštěhrad#142#03:51:14+00:41:44
31:54, 26:39, 27:14, 27:38, 26:57, 27:58, 29:15, 29:55, 03:39, Detail
16. Jančář StanislavMK Seitl Ostrava#119#03:55:40+00:46:10
32:18, 27:37, 26:59, 27:46, 27:48, 29:11, 30:15, 30:04, 03:36, Detail
17. Svoboda VladimírT.O.Veget#94#04:04:21+00:54:51
32:16, 27:07, 27:22, 28:03, 28:50, 30:22, 31:50, 33:55, 04:32, Detail
18. Hrček PetrBrandýs nad Labem#39#04:09:07+00:59:37
34:58, 28:58, 29:39, 30:08, 29:59, 30:10, 30:35, 30:42, 03:52, Detail
19. Háva JaroslavHS Šneci#31#04:09:15+00:59:45
35:51, 28:44, 28:21, 29:05, 29:46, 30:04, 30:50, 32:38, 03:51, Detail
20. Klos VaclavMK Kladno#134#04:10:29+01:00:59
28:27, 22:59, 23:11, 23:59, 28:43, 37:02, 39:23, 41:56, 04:43, Detail
21. Hladík JiříPraha 5#127#04:10:59+01:01:29
36:10, 29:31, 29:31, 29:31, 29:57, 30:13, 31:08, 31:05, 03:47, Detail
22. Holub MichalPraha 6#35#04:13:05+01:03:35
32:36, 28:21, 29:21, 30:01, 30:51, 31:43, 33:18, 33:00, 03:49, Detail
23. Koubek MarcelPraha#45#04:14:00+01:04:30
35:55, 29:36, 29:01, 29:20, 29:39, 30:20, 32:49, 33:04, 04:11, Detail
24. Langer LubomírNový Bor#57#04:17:00+01:07:30
32:59, 27:19, 26:44, 28:34, 30:37, 34:30, 35:07, 36:40, 04:26, Detail
25. Linhart MilanKBA Grafitec Dobruška#59#04:22:41+01:13:11
38:14, 31:43, 31:53, 31:32, 31:27, 30:57, 30:53, 31:58, 04:00, Detail
26. Kyselý PetrTJ Zduchovice#55#04:23:54+01:14:24
36:09, 30:44, 30:53, 31:54, 32:18, 33:24, 32:52, 31:42, 03:54, Detail
27. Rezek MichalPIM Kings#85#04:46:33+01:37:03
41:34, 35:15, 35:18, 34:31, 34:18, 34:33, 34:01, 32:54, 04:03, Detail
28. Ulma Tomáš Praha#111#05:14:25+02:04:55
41:48, 37:25, 38:17, 38:09, 39:25, 39:23, 39:18, 38:27, 02:07, Detail
DNF Hanusek MartinDobříš#29#DNF
34:36, 27:28, 28:00, 27:58, 29:02, 30:40, 37:24, Detail
DNF Szabó LudvíkKlínec#95#DNF
40:23, 32:28, 33:45, Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz