Oficiální Výsledková listina Kladenský maratón 2019
14. 9. 2019

ženy


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Miskovič DominikaPerňa systém#65#Z1 (18-34)1.03:19:20
25:40, 21:29, 22:11, 24:34, 25:57, 26:29, 25:04, 24:37, 03:14, Detail
2. Bodnarová IvetaMaratón klub Kladno#10#Z2 (35-44)1.03:34:49+00:15:29
29:00, 24:55, 25:10, 25:24, 25:59, 26:46, 26:57, 26:56, 03:38, Detail
3. Thumsová MarieTragéd team#108#Z3 (45plus)1.03:36:07+00:16:47
29:46, 24:56, 25:14, 25:44, 26:07, 26:17, 27:04, 27:22, 03:33, Detail
4. Dlouhá KateřinaMK Kladno#128#Z1 (18-34)2.03:39:13+00:19:53
31:58, 25:58, 26:01, 26:05, 26:04, 26:04, 26:48, 26:49, 03:21, Detail
5. Bayerová Lenka TJ Sokol Unhošť #5#Z3 (45plus)2.03:43:25+00:24:05
30:49, 25:47, 26:28, 26:52, 26:58, 26:59, 27:55, 28:07, 03:25, Detail
6. Mrnková VěraBK Louny#116#Z3 (45plus)3.03:46:25+00:27:05
33:14, 27:05, 26:43, 27:18, 26:33, 26:34, 27:34, 27:45, 03:34, Detail
7. Havelková ZdeňkaNekeckuj a běž!#32#Z2 (35-44)2.03:49:22+00:30:02
30:49, 25:12, 25:35, 26:36, 28:07, 28:37, 30:28, 29:59, 03:54, Detail
8. Mošovská PetraMaratón klub Kladno#66#Z3 (45plus)4.03:51:46+00:32:26
29:49, 24:58, 25:42, 26:35, 27:57, 29:50, 31:12, 31:43, 03:55, Detail
9. Rybáčková SoňaMK Kladno#126#Z2 (35-44)3.03:52:04+00:32:44
33:00, 27:17, 26:47, 26:34, 27:10, 27:01, 28:57, 31:12, 04:01, Detail
10. Štíbalová KateřinaMaratón klub Kladno#104#Z1 (18-34)3.03:53:07+00:33:47
31:58, 26:07, 26:34, 27:22, 28:18, 29:30, 29:44, 29:50, 03:40, Detail
11. Kohlová DesislavaPraha#44#Z2 (35-44)4.03:54:01+00:34:41
30:21, 24:56, 25:38, 26:31, 28:37, 29:42, 31:49, 32:21, 04:01, Detail
12. Vavrochová MonikaHanspaulka#136#Z3 (45plus)5.03:58:14+00:38:54
33:24, 27:47, 28:03, 28:23, 28:08, 29:29, 30:37, 28:46, 03:32, Detail
13. Příhodová BarboraTJ Sokol Unhošť#82#Z1 (18-34)4.03:58:36+00:39:16
32:43, 27:32, 27:02, 27:09, 27:31, 29:14, 31:21, 32:17, 03:43, Detail
14. Šmerhová PetraRadim#99#Z2 (35-44)5.03:58:45+00:39:25
30:54, 26:45, 27:14, 27:50, 28:20, 30:07, 31:47, 31:53, 03:49, Detail
15. Vorlová MartinaMK Kladno#123#Z3 (45plus)6.04:06:22+00:47:02
34:04, 28:09, 28:19, 28:48, 29:58, 30:34, 31:14, 31:07, 04:04, Detail
16. Breburdová HanaMaratón klub Kladno#11#Z3 (45plus)7.04:23:00+01:03:40
37:31, 32:13, 30:34, 31:34, 31:46, 32:05, 31:49, 31:19, 04:04, Detail
17. Skálová JiřinaPraha#89#Z3 (45plus)8.04:25:17+01:05:57
33:30, 28:58, 29:47, 29:54, 31:17, 33:31, 38:09, 35:55, 04:12, Detail
18. Hnízdilová EvaBěžci Slaný#34#Z3 (45plus)9.04:33:23+01:14:03
34:05, 28:10, 29:29, 30:27, 31:35, 35:27, 38:01, 41:39, 04:26, Detail
19. Kurucso BarboraŘevničov#131#Z2 (35-44)6.04:34:06+01:14:46
33:22, 27:49, 29:27, 32:57, 34:24, 35:50, 37:04, 38:25, 04:43, Detail
20. Králová BohumilaGP Kolín#49#Z3 (45plus)10.04:59:35+01:40:15
38:17, 33:10, 33:42, 32:53, 37:50, 41:34, 38:57, 39:17, 03:50, Detail
21. Kubičková Eliška AnnaSC Marathon Plzeň#52#Z3 (45plus)11.05:06:50+01:47:30
41:57, 37:46, 36:52, 36:40, 37:13, 36:53, 38:07, 36:40, 04:36, Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz