Průběžná Výsledková listina Wild Monkey Challenge Praha
3. 11. 2019

Open


# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta1
1. Mravec LukášBadín#147#M1.00:06:19.6600:06:19.66Detail
2. Veselý LukášGladiators#119#M2.00:06:31.79+00:00:12.1300:06:31.79Detail
3. Kubeček PetrProBro#111#M3.00:08:29.37+00:02:09.7100:08:29.37Detail
4. Mikuš MichalSKI RUN Čakovice#125#M4.00:08:32.60+00:02:12.9400:08:32.60Detail
5. Janoušek PetrGladiators #130#M5.00:08:59.30+00:02:39.6400:08:59.30Detail
6. Svačinová Veronika#GLADIATORRACETEAM#128#F1.00:10:10.24+00:03:50.5800:10:10.24Detail
7. Rejl DavidPraha 10#109#M6.00:10:11.07+00:03:51.4100:10:11.07Detail
8. Novotný Petr#142#M7.00:10:22.42+00:04:02.7600:10:22.42Detail
9. Krompigel JanTřebestovice#120#M8.00:10:22.80+00:04:03.1400:10:22.80Detail
10. Jansa PetrPraha#148#M9.00:10:43.46+00:04:23.8000:10:43.46Detail
11. Kubeček Antonín ProBro#110#M10.00:10:45.10+00:04:25.4400:10:45.10Detail
12. Hořejší OndřejSKI RUN Čakovice#126#M11.00:11:33.50+00:05:13.8400:11:33.50Detail
13. Darebný FilipSKP Maják #103#M12.00:11:35.80+00:05:16.1400:11:35.80Detail
14. Rydl Ondřej#140#M13.00:11:42.17+00:05:22.5100:11:42.17Detail
15. Preslova LenkaVimperk#112#F2.00:12:03.00+00:05:43.3400:12:03.00Detail
16. Inneman David#145#M14.00:12:23.30+00:06:03.6400:12:23.30Detail
17. Turanský TomášStupava#115#M15.00:12:28.94+00:06:09.2800:12:28.94Detail
18. Trier MiroslavSpartan Gym#124#M16.00:12:35.78+00:06:16.1200:12:35.78Detail
19. Housková NatálieGladiators#118#F3.00:12:55.37+00:06:35.7100:12:55.37Detail
20. Aberle PetrEXPRESAUTO LITVINOV#122#M17.00:12:55.74+00:06:36.0800:12:55.74Detail
21. Třeštíková Michaela#GLADIATORRACETEAM#127#F4.00:13:34.71+00:07:15.0500:13:34.71Detail
22. Dopitová SimonaPraha#133#F5.00:14:37.05+00:08:17.3900:14:37.05Detail
23. Albrecht MiroslavPanther Gym Čakovice#106#M18.00:15:23.58+00:09:03.9200:15:23.58Detail
24. Faulová JanaHáj u Duchcova Gladiatorraceteam#116#F6.00:16:06.57+00:09:46.9100:16:06.57Detail
25. Aberle JiříBrno-Nový Lískovec#108#M19.00:16:43.04+00:10:23.3800:16:43.04Detail
26. Darebna PetraSKP Maják #102#F7.00:16:49.79+00:10:30.1300:16:49.79Detail
27. Hodný JiříPraha#149#M20.00:17:40.79+00:11:21.1300:17:40.79Detail
28. Pektor Tomáš#144#M21.00:18:11.44+00:11:51.7800:18:11.44Detail
29. Pohořalý JakubGladiator Race#139#M22.00:18:14.52+00:11:54.8600:18:14.52Detail
30. Pohořalá MartinaGladiator Race#137#F8.00:18:35.52+00:12:15.8600:18:35.52Detail
31. Sedláček FilipXIII Training#146#M23.00:18:42.96+00:12:23.3000:18:42.96Detail
32. Pohořalý PetrGladiator Race#138#M24.00:18:48.65+00:12:28.9900:18:48.65Detail
33. Waldhans PatrikBarbarian Extream Team#150#M25.00:20:33.93+00:14:14.2700:20:33.93Detail
34. Terčová KristýnaSpartan Gym#123#F9.00:21:13.07+00:14:53.4100:21:13.07Detail
35. Lebeda TomášKutná Hora#141#M26.00:21:38.53+00:15:18.8700:21:38.53Detail
36. Zdražil JakubZlín#104#M27.00:22:22.91+00:16:03.2500:22:22.91Detail
37. Čálek Ondřej#GLADIATORRACE#117#M28.00:23:37.39+00:17:17.7300:23:37.39Detail
38. Ilavský Roman#121#M29.00:23:48.60+00:17:28.9400:23:48.60Detail
39. Brabec PatrikSTG Česká Lípa#113#M30.00:24:20.47+00:18:00.8100:24:20.47Detail
40. Volšická Barbora#135#F10.00:24:28.26+00:18:08.6000:24:28.26Detail
41. Štilec JakubPraha#129#M31.00:24:46.23+00:18:26.5700:24:46.23Detail
42. Pastrňák Pavel#131#M32.00:24:47.46+00:18:27.8000:24:47.46Detail
43. Veselý Slávek#151#M33.00:26:02.06+00:19:42.4000:26:02.06Detail
44. Šešera Robert#136#M34.00:26:49.82+00:20:30.1600:26:49.82Detail
45. Větrovcová LilianaPraha#143#F11.00:33:43.14+00:27:23.4800:33:43.14Detail
46. Becska JozefLíbeznice#101#M35.00:34:18.86+00:27:59.2000:34:18.86Detail
Bogdański WojciechIron Gummi bears!#105#MDetail
Voborský MatějTřebívlice#107#MDetail
Tocháčková TerezaBarbarian Extreme Team#132#FDetail
Mísař Martin#134#MDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz