Oficiální Výsledková listina Wild Monkey Challenge Praha
3. 11. 2019

Open

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta1
1. Mravec LukášBadín#147#00:06:19.6600:06:19.66Detail
2. Veselý LukášGladiators#119#00:06:31.79+00:00:12.1200:06:31.79Detail
3. Kubeček PetrProBro#111#00:08:29.37+00:02:09.7000:08:29.37Detail
4. Mikuš MichalSKI RUN Čakovice#125#00:08:32.60+00:02:12.9300:08:32.60Detail
5. Janoušek PetrGladiators #130#00:08:59.30+00:02:39.6300:08:59.30Detail
6. Rejl DavidPraha 10#109#00:10:11.07+00:03:51.4000:10:11.07Detail
7. Novotný Petr#142#00:10:22.42+00:04:02.7500:10:22.42Detail
8. Krompigel JanTřebestovice#120#00:10:22.80+00:04:03.1300:10:22.80Detail
9. Jansa PetrPraha#148#00:10:43.46+00:04:23.7900:10:43.46Detail
10. Kubeček Antonín ProBro#110#00:10:45.10+00:04:25.4300:10:45.10Detail
11. Hořejší OndřejSKI RUN Čakovice#126#00:11:33.50+00:05:13.8300:11:33.50Detail
12. Darebný FilipSKP Maják #103#00:11:35.80+00:05:16.1300:11:35.80Detail
13. Rydl Ondřej#140#00:11:42.17+00:05:22.5000:11:42.17Detail
14. Inneman David#145#00:12:23.30+00:06:03.6300:12:23.30Detail
15. Turanský TomášStupava#115#00:12:28.94+00:06:09.2700:12:28.94Detail
16. Trier MiroslavSpartan Gym#124#00:12:35.78+00:06:16.1100:12:35.78Detail
17. Aberle PetrEXPRESAUTO LITVINOV#122#00:12:55.74+00:06:36.0700:12:55.74Detail
18. Albrecht MiroslavPanther Gym Čakovice#106#00:15:23.58+00:09:03.9100:15:23.58Detail
19. Aberle JiříBrno-Nový Lískovec#108#00:16:43.04+00:10:23.3700:16:43.04Detail
20. Hodný JiříPraha#149#00:17:40.79+00:11:21.1200:17:40.79Detail
21. Pektor Tomáš#144#00:18:11.44+00:11:51.7700:18:11.44Detail
22. Pohořalý JakubGladiator Race#139#00:18:14.52+00:11:54.8500:18:14.52Detail
23. Sedláček FilipXIII Training#146#00:18:42.96+00:12:23.2900:18:42.96Detail
24. Pohořalý PetrGladiator Race#138#00:18:48.65+00:12:28.9800:18:48.65Detail
25. Waldhans PatrikBarbarian Extream Team#150#00:20:33.93+00:14:14.2600:20:33.93Detail
26. Lebeda TomášKutná Hora#141#00:21:38.53+00:15:18.8600:21:38.53Detail
27. Zdražil JakubZlín#104#00:22:22.91+00:16:03.2400:22:22.91Detail
28. Čálek Ondřej#GLADIATORRACE#117#00:23:37.39+00:17:17.7200:23:37.39Detail
29. Ilavský Roman#121#00:23:48.60+00:17:28.9300:23:48.60Detail
30. Brabec PatrikSTG Česká Lípa#113#00:24:20.47+00:18:00.8000:24:20.47Detail
31. Štilec JakubPraha#129#00:24:46.23+00:18:26.5600:24:46.23Detail
32. Pastrňák Pavel#131#00:24:47.46+00:18:27.7900:24:47.46Detail
33. Veselý Slávek#151#00:26:02.06+00:19:42.3900:26:02.06Detail
34. Šešera Robert#136#00:26:49.82+00:20:30.1500:26:49.82Detail
35. Becska JozefLíbeznice#101#00:34:18.86+00:27:59.1900:34:18.86Detail
Bogdański WojciechIron Gummi bears!#105#Detail
Voborský MatějTřebívlice#107#Detail
Mísař Martin#134#Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz