Výsledková listina Mattoni FreeRun Park Race - Konopiště
28. 9. 2019

14 km Kategorie M30


# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Semenchukov MaximRunning Cheff#311#M1.00:52:48Detail
2. Nehonský ZdenekKALAS Sportswear#361#M2.00:52:48+00:00:00Detail
3. Kazda JiříSC Jičín#384#M7.00:57:48+00:05:00Detail
4. Pavliš JiříHumbuk#430#M8.00:57:57+00:05:0900:57:55.53Detail
5. Kučera MartinKolín#277#M9.00:58:17+00:05:2900:58:13.45Detail
6. Korábik MichalTábor#192#M10.00:58:23+00:05:3500:58:21.74Detail
7. Brchel JanVrané nad Vltavou#89#M19.01:02:10+00:09:2201:02:07.33Detail
8. Jones Steve#304#M21.01:02:23+00:09:3501:02:11.91Detail
9. Urban LukášPraha 11#422#M26.01:04:21+00:11:3301:04:18.95Detail
10. Šída AdamAC Kachna Blšany #284#M28.01:04:59+00:12:1101:04:55.52Detail
11. Bucha BorisCrossfiet Commited#418#M31.01:06:12+00:13:2401:06:02.11Detail
12. Šplíchal Vojtěch#291#M33.01:06:34+00:13:4601:06:30.20Detail
13. Náprstek MilanSlaný #290#M34.01:06:35+00:13:4701:06:30.35Detail
14. Štrunc MarekNučice#151#M35.01:06:57+00:14:09Detail
15. Steiger MarekFortex Moravský Beroun#436#M37.01:07:12+00:14:2401:07:08.13Detail
16. Turek Josef#128#M39.01:07:32+00:14:4401:07:21.09Detail
17. Gilanyi Jan#213#M43.01:08:47+00:15:5901:08:37.75Detail
18. Urválek TomášMattoni FreeRun Opava#230#M44.01:09:08+00:16:2001:08:53.09Detail
19. Urbanec Jan Zaječice#399#M45.01:09:21+00:16:3301:09:16.28Detail
20. Řízek JiříMattoni FreeRun Náchod - Běloves#124#M49.01:10:38+00:17:5001:10:28.53Detail
21. Němec Ladislav#133#M52.01:11:12+00:18:2401:11:10.92Detail
22. Bém AlešMattoni FreeRun Jablonec n. N. - přehrada#243#M53.01:11:16+00:18:2801:11:13.30Detail
23. Křepel VladimírMattoni FreeRun Plzeň - Borský park#232#M60.01:12:56+00:20:0801:12:39.77Detail
24. Possolt MartinLubenec#52#M63.01:14:13+00:21:2501:14:09.54Detail
25. Kolenský Ondřej Čelákovice#315#M66.01:15:03+00:22:1501:14:58.37Detail
26. Jiránek JanPraha#440#M69.01:16:34+00:23:4601:16:27.11Detail
27. Barkac Pavel#8#M71.01:17:04+00:24:1601:16:56.16Detail
28. Dintar JosefMnisek Pod Brdy#310#M77.01:19:45+00:26:5701:19:32.58Detail
29. Starý OldřichŽrouti#107#M79.01:20:33+00:27:4501:20:28.95Detail
30. Rampír Tomáš Mattoni FreeRun Jihlava#351#M80.01:21:14+00:28:2601:21:06.73Detail
31. Suchý OndřejBenešov u Prahy#357#M86.01:23:10+00:30:22Detail
32. Macháček JiříMattoni FreeRun Biřička HK#172#M90.01:31:58+00:39:1001:31:49.46Detail
33. Talaš RomanZlín#358#M91.01:36:12+00:43:2401:36:05.18Detail
34. Kopp DavidPraha#231#M92.01:39:02+00:46:1401:38:50.28Detail
35. Adamik JanSkins Adamik #336#M93.01:40:36+00:47:4801:40:28.89Detail
Vosátka Jan Mnichovice#80#M00:00:00Detail
DNF Kotěšovec MartinMattoni FreeRun Ústí nad Labem - Svádov#292#MDNF Detail
DNS Erben OndřejBohemka#143#MDNS Detail
DNS Křen JanPlzeň#90#MDNS Detail
DNS Haller MarekSecovce#100#MDNS Detail
DNS Doležal ZdeněkJarkovice#166#MDNS Detail
DNS Planka MichalMattoni FreeRun Zlín#167#MDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz