Výsledková listina Mattoni FreeRun Park Race - Konopiště
28. 9. 2019

14 km Kategorie Z30


# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Zanozina Ekaterina#5#F1.01:00:38Detail
2. Němcová MartinaMattoni FreeRun Praha - Braník#251#F5.01:08:13+00:07:3501:08:04.83Detail
3. Kalousová TerezieMattoni FreeRun Náchod - Běloves#123#F6.01:09:21+00:08:4301:09:12.59Detail
4. Ledvinová SimonaMFR Letná#29#F7.01:10:16+00:09:3801:10:13.58Detail
5. Márová KláraMattoni FreeRun Praha-Hvězda#179#F9.01:10:40+00:10:0201:10:34.29Detail
6. Fabčinová KatarínaMattoni FreeRun Praha - Stromovka#9#F14.01:13:09+00:12:3101:13:01.23Detail
7. Makovičková PetraŠneci v běhu#362#F17.01:14:08+00:13:3001:14:02.53Detail
8. Sedláčková MichaelaMattoni FreeRun Ústí nad Labem - Svádov#203#F20.01:15:11+00:14:3301:15:08.60Detail
9. Černecká Hnízdilová TerezaMattoni FreeRun Ústí nad Labem - Svádov#202#F21.01:15:12+00:14:3401:15:07.58Detail
10. Kobylkina Natalia#17#F22.01:15:24+00:14:4601:15:17.14Detail
11. Motlová Tereza#146#F26.01:16:04+00:15:2601:15:56.74Detail
12. Hložková MonikaPraha#154#F28.01:16:43+00:16:05Detail
13. Prachařová KateřinaPraha 10 Uhříněves#414#F32.01:17:33+00:16:5501:17:24.65Detail
14. Hynkova AdelaPraha#428#F35.01:18:38+00:18:0001:18:31.75Detail
15. Rajdlová MonikaNymburk#84#F43.01:21:21+00:20:4301:21:16.31Detail
16. Šnokhousová RadkaPraha#335#F44.01:21:23+00:20:4501:21:14.51Detail
17. Krejčová JitkaŠtefko running team#129#F45.01:21:33+00:20:5501:21:22.87Detail
18. Trnková IvaPraha 9 - Prosek#38#F46.01:21:44+00:21:0601:21:37.38Detail
19. Tlustá JitkaPraha 4#16#F49.01:23:17+00:22:3901:23:05.91Detail
20. Ptáčková Jana Mattoni FreeRun Ústí nad Labem - Střekov#50#F51.01:24:31+00:23:5301:24:27.73Detail
21. Gebrlínová VeronikaKamenice#96#F52.01:24:48+00:24:1001:24:46.63Detail
22. Ardamicová RadkaBěžím pro.cz Centrum Bazalka#153#F53.01:25:19+00:24:4101:25:17.47Detail
23. Srbová MichaelaŽrouti#106#F56.01:26:15+00:25:3701:26:10.54Detail
24. Kuklová ZuzanaMattoni FreeRun Jablonec n. N. - přehrada#244#F57.01:28:05+00:27:2701:27:54.42Detail
25. Zachova DagmarPraha 10#426#F60.01:32:05+00:31:2701:31:55.72Detail
26. Thornton Monika Praha #170#F61.01:33:10+00:32:3201:33:02.98Detail
27. Komeiserová PavlaPraha#221#F68.01:39:01+00:38:2301:38:50.18Detail
28. Hluchá Lenka Kladno#308#F73.01:50:38+00:50:0001:50:28.31Detail
Rusínová ZuzanaMattoni FreeRun Ústí nad Labem - Svádov#70#F00:00:00Detail
DNS Mertová EvaŽrouti#99#FDNS Detail
DNS Brodská Kateřina#150#FDNS Detail
DNS Kašová MarcelaDěčín#209#FDNS Detail
DNS Klásková KláraMattoni FreeRun Plzeň - Borský park#378#FDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz