Výsledková listina Mattoni FreeRun Park Race - Konopiště
28. 9. 2019

7,5 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Kovář JáchymMizuno team#415#M1.00:28:26Detail
2. Šedivý Zdeněk Atletika Benešov #339#M2.00:28:54+00:00:2800:28:52.89Detail
3. Matěcha MiroslavMattoni FreeRun Teplice#141#M3.00:29:28+00:01:02Detail
4. Preisler MichalMattoni FreeRun Jablonec n. N. - přehrada#42#M4.00:32:30+00:04:04Detail
5. Hybš MarekSRTG Kolín#254#M5.00:33:28+00:05:02Detail
6. Lubas TomášMattoni FreeRun Nymburk#40#M6.00:33:32+00:05:0600:33:29.03Detail
7. Pova RudolfPraha#185#M7.00:33:49+00:05:2300:33:45.78Detail
8. Luňáčková MichaelaLitoměřice#439#F1.00:33:54+00:05:2800:33:52.00Detail
9. Svobodová Iveta#324#F2.00:34:00+00:05:34Detail
10. Rybář TomášMattoni FreeRun#147#M8.00:34:04+00:05:3800:34:00.88Detail
11. Sucharda JiříMattoni FreeRun Jablonec n. N. - přehrada#18#M9.00:34:13+00:05:4700:34:11.26Detail
12. Hlom PetrLíšno#296#M10.00:34:22+00:05:5600:34:12.38Detail
13. Morávková LindaVokovické rychlonožky#370#F3.00:35:12+00:06:4600:35:11.28Detail
14. Kutý MiroslavMattoni FreeRun Praha - Hvězda#225#M11.00:35:13+00:06:4700:35:10.40Detail
15. Kalenský TomášKrompachy#279#M12.00:35:58+00:07:3200:35:54.31Detail
16. Jebavý MarekMattoni FreeRun Nymburk#312#M13.00:36:13+00:07:4700:36:11.77Detail
17. Kufa JanPraha#92#M14.00:36:24+00:07:5800:36:16.60Detail
18. Straková MajaBlansko#396#F4.00:37:00+00:08:3400:36:57.54Detail
19. Hálek LukášHvězdy z Hvězdy#36#M15.00:37:22+00:08:5600:37:12.45Detail
20. Podroužková EvaPraha#443#F5.00:37:25+00:08:5900:37:21.92Detail
21. Radkovský KarelMattoni FreeRun Jihlava#247#M16.00:37:32+00:09:0600:37:17.39Detail
22. Černý PavelMalý Berlín#395#M17.00:37:32+00:09:0600:37:29.99Detail
23. Šíma JiříBenešov#261#M18.00:37:47+00:09:2100:37:44.73Detail
24. Borůvka FrantišekMattoni FreeRun Praha - Letná#66#M19.00:38:02+00:09:3600:37:59.88Detail
25. Frančík Lukáš Mattoni FreeRun Praha - Letná#256#M20.00:38:02+00:09:3600:37:59.63Detail
26. Čermáková DenisaPhotogenic Runners#321#F6.00:38:08+00:09:4200:38:06.50Detail
27. Heřman Petra Mattoni FreeRun Praha - Letná#55#F7.00:38:14+00:09:4800:38:10.17Detail
28. Majíčková Zuzana Praha#149#F8.00:38:43+00:10:1700:38:39.62Detail
29. Janouch Václav Příbram #369#M21.00:38:46+00:10:2000:38:43.37Detail
30. Trier MiroslavKolín#137#M22.00:38:57+00:10:3100:38:45.37Detail
31. Heřmanský JirkaJihlava#252#M23.00:38:57+00:10:3100:38:44.77Detail
32. Fussová MarkétaMattoni FreeRun Zlín#241#F9.00:39:07+00:10:41Detail
33. Jankovský RadimMattoni FreeRun Ústí nad Labem - Střekov#337#M24.00:39:13+00:10:4700:39:08.17Detail
34. Matoušek Tomáš#94#M25.00:39:14+00:10:4800:39:05.70Detail
35. Křížková AmálieLouny#211#F10.00:39:17+00:10:5100:39:07.78Detail
36. Plechšmíd MarekVokovické rychlonožky#368#M26.00:39:22+00:10:5600:39:20.61Detail
37. Mařík MichalPraha#385#M27.00:39:24+00:10:5800:39:10.04Detail
38. Křepelová AnnaMattoni FreeRun Nymburk#116#F11.00:39:31+00:11:05Detail
39. Hálová PetraBenešovský běžecký klub#394#F12.00:39:39+00:11:1300:39:31.55Detail
40. Matoušková Kateřina#95#F13.00:39:54+00:11:2800:39:47.08Detail
41. Jirouš ZdeněkNOK Zaječice#419#M28.00:40:06+00:11:4000:39:58.53Detail
42. Tkachenko Dmitry#4#M29.00:40:18+00:11:5200:40:11.57Detail
43. Porubský PavelMattoni FreeRun Zlín#240#M30.00:40:22+00:11:5600:40:13.68Detail
44. Hrdá Klára#182#F14.00:40:22+00:11:5600:40:18.46Detail
45. Moudrá EvaOlbramovice#127#F15.00:40:23+00:11:5700:40:17.13Detail
46. Geschmay PavelMattoni FreeRun Praha - Stromovka#262#M31.00:40:24+00:11:5800:40:14.97Detail
47. Bémová LýdieMattoni FreeRun Jablonec n. N. - přehrada#242#F16.00:40:28+00:12:02Detail
48. Červenka MilanTJ Dynamo Pardubice#386#M32.00:41:00+00:12:3400:40:49.66Detail
49. Moudrý MiroslavOlbramovice#126#M33.00:41:05+00:12:3900:41:00.73Detail
50. Panovský VladimírTábor#161#M34.00:41:06+00:12:4000:40:54.98Detail
51. Poldauf SandroLightning McQueen#287#M35.00:41:10+00:12:4400:40:48.09Detail
52. Pláteníková Eva#298#F17.00:41:14+00:12:4800:41:06.50Detail
53. Terčová KristýnaKolín#138#F18.00:41:31+00:13:0500:41:19.19Detail
54. Zikmund JanMattoni FreeRun Praha - Hvězda#397#M36.00:41:38+00:13:1200:41:36.00Detail
55. Zeman PavelJ+M autodíly #60#M37.00:41:52+00:13:26Detail
56. Jirásek Vít Šneci v běhu #365#M38.00:41:54+00:13:2800:41:50.07Detail
57. Vašíčková IvetaJihlava#253#F19.00:41:55+00:13:2900:41:42.89Detail
58. Mládková AdélaKladno#299#F20.00:41:57+00:13:3100:41:50.57Detail
59. Králík AlešBenešov#441#M39.00:41:58+00:13:3200:41:51.61Detail
60. Gajdoš PetrKladno#300#M40.00:41:59+00:13:3300:41:52.46Detail
61. Opičková EvaOlbramovice#348#F21.00:41:59+00:13:3300:41:57.03Detail
62. Mrkvička JanMattoni FreeRun Jablonec n. N. - přehrada#363#M41.00:42:03+00:13:3700:42:01.50Detail
63. Pelikánová PavlaPraha#112#F22.00:42:06+00:13:4000:41:53.88Detail
64. Gottwald LukášPardubice#301#M42.00:42:11+00:13:4500:41:57.63Detail
65. Vojtěchová LenkaMattoni FreeRun Nymburk#271#F23.00:42:13+00:13:47Detail
66. Kliková JanaMattoni FreeRun Zlín#180#F24.00:42:13+00:13:4700:42:06.01Detail
67. Daněk PavelZaječice#425#M43.00:42:14+00:13:4800:42:03.01Detail
68. Weiss FrantišekMilčice#302#M44.00:42:22+00:13:5600:42:18.15Detail
69. Dufek PatrikDream team#44#M45.00:42:22+00:13:5600:42:18.77Detail
70. Zwesperová MonikaŠneci v běhu#32#F25.00:42:23+00:13:5700:42:17.87Detail
71. Starková DanielaŠneci v běhu#56#F26.00:42:23+00:13:5700:42:18.28Detail
72. Mullerova LenkaBenesov#169#F27.00:42:25+00:13:5900:42:14.12Detail
73. Sichálková Michaela Mattoni FreeRun Zlín#239#F28.00:42:28+00:14:02Detail
74. Lacinová VeronikaTábor#283#F29.00:42:28+00:14:0200:42:21.36Detail
75. Kupcová VeronikaPraha#191#F30.00:42:32+00:14:0600:42:27.63Detail
76. Jedrysek AlexandrTakeda Running Team#408#M46.00:42:46+00:14:2000:42:38.04Detail
77. Krištofík Jiříbequem tempo#349#M47.00:42:47+00:14:2100:42:33.64Detail
78. Sichálková TamaraMattoni FreeRun Zlín#238#F31.00:42:50+00:14:2400:42:42.95Detail
79. Celbová Hana#142#F32.00:42:55+00:14:2900:42:41.81Detail
80. Novosad Tomaš#208#M48.00:43:03+00:14:3700:42:59.47Detail
81. Bursey MonikaOld Town Running #328#F33.00:43:16+00:14:5000:43:13.38Detail
82. Poštolková LadaPraha#132#F34.00:43:38+00:15:1200:43:23.70Detail
83. Černý Pavel Praha#131#M49.00:43:39+00:15:1300:43:23.88Detail
84. Knapová LuciePlzeň#322#F35.00:43:45+00:15:1900:43:38.86Detail
85. Kofroň PetrPraha#387#M50.00:44:06+00:15:4000:43:54.37Detail
86. Šiklová HelenaTakeda Running Team#405#F36.00:44:07+00:15:4100:43:57.35Detail
87. Krištofová PetraPROSTĚ BĚŽ!#125#F37.00:44:20+00:15:5400:44:11.26Detail
88. Kulich LuborMattoni FreeRun Ústí nad Labem - Svádov#338#M51.00:44:30+00:16:0400:44:23.62Detail
89. Reitmajerová JanaKlatovy#67#F38.00:44:31+00:16:0500:44:24.11Detail
90. Potužníková RenataKlatovy#68#F39.00:44:32+00:16:0600:44:24.85Detail
91. Bakešová RadkaMattoni FreeRun Jablonec n. N. - přehrada#413#F40.00:44:34+00:16:08Detail
92. Stalmacherová Michaela #101#F41.00:44:39+00:16:1300:44:36.77Detail
93. Zehnula Jiříbequem tempo#350#M52.00:44:39+00:16:1300:44:25.04Detail
94. Hlinková Katarina Mattoni FreeRun Mlada Boleslav#193#F42.00:45:01+00:16:3500:44:59.14Detail
95. Karas MilanHavlíčkův Brod#332#M53.00:45:01+00:16:3500:44:52.55Detail
96. Nováková AlenaBenešov#93#F43.00:45:11+00:16:4500:45:01.30Detail
97. Bálková TerezaMattoni FreeRun Plzeň - Borský park#317#F44.00:45:20+00:16:5400:45:10.13Detail
98. Oudová TheodoraSTG Příbram#260#F45.00:45:21+00:16:5500:45:15.20Detail
99. Oudová SandraSTG Příbram#259#F46.00:45:22+00:16:5600:45:15.84Detail
100. Grebíková Kristýna#35#F47.00:45:23+00:16:5700:45:11.94Detail
101. Tůmová Markéta#431#F48.00:45:24+00:16:5800:45:13.54Detail
102. Urbancová Jaroslava#30#F49.00:45:24+00:16:5800:45:13.30Detail
103. Housková JanaHrabří 22#270#F50.00:45:28+00:17:0200:45:19.95Detail
104. Hrubá ZanetaSvaty Jan#269#F51.00:45:28+00:17:0200:45:19.55Detail
105. Pšeničná ZuzanaSvaty Jan#268#F52.00:45:28+00:17:0200:45:19.75Detail
106. Korouš MikulášMFR Poděbrady#398#M54.00:45:30+00:17:0400:45:24.14Detail
107. Králová VlastaMattoni FreeRun Praha - Letná#135#F53.00:45:36+00:17:1000:45:31.85Detail
108. Nedvěd JanTakeda Running Team#406#M55.00:45:47+00:17:2100:45:37.47Detail
109. Knedlová KateřinaMFR Zlín#181#F54.00:46:08+00:17:4200:46:01.21Detail
110. Erbenová IvaBohemka#144#F55.00:46:15+00:17:4900:46:03.68Detail
111. Mrázková PetraPraha#216#F56.00:46:16+00:17:5000:46:09.16Detail
112. Malík Miroslav#86#M56.00:46:21+00:17:5500:46:05.81Detail
113. Vojtíšek MichalPraha 4#199#M57.00:46:33+00:18:0700:46:26.63Detail
114. Majorová KateřinaMattoni FreeRun Pardubice#295#F57.00:46:33+00:18:07Detail
115. Pešková RomanaBKČS#20#F58.00:46:34+00:18:0800:46:27.37Detail
116. Müllerová MichaelaBKČS#19#F59.00:46:34+00:18:0800:46:28.14Detail
117. Špalková KateřinaKutná Hora#187#F60.00:46:41+00:18:1500:46:37.79Detail
118. Baštová HanaBáječné ženy v běhu #13#F61.00:46:46+00:18:2000:46:38.97Detail
119. Hudáková LenkaMladá Boleslav#194#F62.00:46:48+00:18:2200:46:46.02Detail
120. Martinková LenkaSlaný#223#F63.00:46:53+00:18:2700:46:44.71Detail
121. Stalmacher Alex #102#M58.00:47:08+00:18:4200:47:04.74Detail
122. Dufková GabrielaDream team#43#F64.00:47:13+00:18:4700:47:10.07Detail
123. Smrčková PetraBáječné ženy v běhu#11#F65.00:47:14+00:18:4800:47:05.84Detail
124. Kuncová IvaKladno#297#F66.00:47:17+00:18:5100:47:10.44Detail
125. Daňková AlenaZaječice#423#F67.00:47:21+00:18:55Detail
126. Mezerová KateřinaKlatovy#58#F68.00:47:54+00:19:2800:47:46.04Detail
127. Naušová VerčaJílové u Prahy#110#F69.00:47:54+00:19:2800:47:43.31Detail
128. Pöschlová SabinaNové Strašecí#306#F70.00:47:57+00:19:3100:47:49.91Detail
129. Karásková DarinaBáječné ženy v běhu#119#F71.00:47:59+00:19:3300:47:55.19Detail
130. Svobodová AlexandraPraha#353#F72.00:48:05+00:19:3900:47:51.94Detail
131. Zedníčková ŠárkaNymburk#83#F73.00:48:15+00:19:4900:48:02.49Detail
132. Chvalová MartinaTakeda Running Team#404#F74.00:48:32+00:20:0600:48:22.86Detail
133. Ptáčková BarboraPraha#117#F75.00:48:58+00:20:3200:48:43.60Detail
134. Horká Kateřina#372#F76.00:49:00+00:20:3400:48:49.43Detail
135. Volf ml. TomášPříbram#412#M59.00:49:00+00:20:3400:48:46.68Detail
136. Bernatský VojtěchMattoni#393#M60.00:49:09+00:20:4300:49:03.74Detail
137. Mevaldová AndreaMattoni FreeRun Jablonec n. N. - přehrada#34#F77.00:49:09+00:20:4300:49:05.92Detail
138. Hrubý DavidMattoni#392#M61.00:49:09+00:20:4300:49:04.35Detail
139. Pyšnová AlenaRSáci#205#F78.00:49:31+00:21:0500:49:19.76Detail
140. Trinerová PavlínaKrásná Hora nad Vltavou#196#F79.00:49:32+00:21:0600:49:20.17Detail
141. Volf TomášPříbram#411#M62.00:49:32+00:21:0600:49:18.03Detail
142. Mackeová MiloslavaRSáci#204#F80.00:49:32+00:21:0600:49:20.49Detail
143. Čermáková KvětaŠneci v běhu#75#F81.00:49:37+00:21:1100:49:24.85Detail
144. Kočí Petra Světice#81#F82.00:49:38+00:21:1200:49:30.01Detail
145. Hlaváčová Lucie #57#F83.00:49:38+00:21:1200:49:29.20Detail
146. Kuklová JanaMattoni FreeRun Ústí nad Labem - Svádov#134#F84.00:49:42+00:21:1600:49:29.91Detail
147. Hladíková MarcelaMattoni FreeRun Ústí nad Labem - Střekov#49#F85.00:49:42+00:21:1600:49:29.62Detail
148. Otáhalová Kristina Mattoni FreeRun Pardubice#421#F86.00:49:48+00:21:2200:49:38.30Detail
149. Jelínková LucieDěčín#115#F87.00:49:52+00:21:2600:49:47.82Detail
150. Zámostný AlešDěčín#114#M63.00:49:53+00:21:2700:49:48.53Detail
151. Lupačová JaroslavaBenešov#2#F88.00:49:55+00:21:2900:49:46.04Detail
152. Sedláček JiříPraha#113#M64.00:49:56+00:21:3000:49:44.73Detail
153. Váchal FilipSOD Oleško#200#M65.00:50:00+00:21:3400:49:54.10Detail
154. Brožová MarkétaMattoni FreeRun Jablonec n. N. - přehrada#288#F89.00:50:04+00:21:3800:50:02.18Detail
155. Šmídová DanielaPraha 9#401#F90.00:50:11+00:21:4500:50:04.39Detail
156. Frýdlová Děcká IvanaMattoni FreeRun Frýdek-Místek - Olešná#246#F91.00:50:22+00:21:5600:50:12.69Detail
157. Kusala SvätoplukPraha#280#M66.00:50:22+00:21:5600:50:13.69Detail
158. Urbanová ZuzanaMattoni FreeRun Jihlava#245#F92.00:50:23+00:21:5700:50:10.31Detail
159. Vitoušová AnnaMattoni FreeRun Praha - Stromovka#249#F93.00:50:23+00:21:5700:50:13.93Detail
160. Solničková MichaelaMattoni FreeRun Praha - Stromovka#91#F94.00:50:24+00:21:5800:50:15.42Detail
161. Stádníková AnnaŠneci v běhu#429#F95.00:50:28+00:22:0200:50:23.31Detail
162. Trnka Jan SDH Chyňava#320#M67.00:50:41+00:22:1500:50:30.39Detail
163. Kohutková MiroslavaMattoni FreeRun Ostrava - Komenského sady#12#F96.00:50:42+00:22:1600:50:30.14Detail
164. Baslová Iveta#433#F97.00:50:45+00:22:1900:50:34.28Detail
165. Bartoňová GabrielaJílové u Prahy#391#F98.00:51:02+00:22:3600:50:59.74Detail
166. Janega JaromírMattoni FreeRun Jablonec n. N. - přehrada#325#M68.00:51:08+00:22:42Detail
167. Hronikova Tereza#281#F99.00:51:21+00:22:5500:51:15.69Detail
168. Knap JakubPlzeň#323#M69.00:51:47+00:23:2100:51:39.66Detail
169. Kadlec PetrKuK#410#M70.00:52:20+00:23:5400:52:07.63Detail
170. Homolková LuciePlzeň#316#F100.00:52:32+00:24:0600:52:21.71Detail
171. Koubková BarboraMattoni FreeRun Plzeň - Borský park#360#F101.00:52:32+00:24:0600:52:22.30Detail
172. Šámalová AnetaPraha 6 - Bubeneč#235#F102.00:52:39+00:24:1300:52:33.24Detail
173. Oslejová JitkaMattoni FreeRun Ústí nad Labem - Střekov#48#F103.00:53:07+00:24:4100:53:01.66Detail
174. Vrůblová Daniela #198#F104.00:53:08+00:24:4200:53:02.07Detail
175. Šarše LenkaMattoni FreeRun Ústí nad Labem - Střekov#76#F105.00:53:08+00:24:4200:53:03.04Detail
176. Stinglová HanaPraha 6#87#F106.00:53:13+00:24:4700:52:59.94Detail
177. Pelinková LenkaPraha 6#88#F107.00:53:13+00:24:4700:52:58.98Detail
178. Krajíčková JitkaPraha 5#236#F108.00:53:28+00:25:0200:53:23.16Detail
179. Kaminski MichalMattoni FreeRun Ostrava - Komenského sady#226#M71.00:53:29+00:25:0300:53:18.56Detail
180. Němcová MariePraha#409#F109.00:53:31+00:25:0500:53:27.16Detail
181. Schwarzová RomanaPlanetka B 612 , Praha #234#F110.00:53:47+00:25:2100:53:41.23Detail
182. Hrdinková Lucie #122#F111.00:53:52+00:25:2600:53:43.41Detail
183. Štěpánková Radka#427#F112.00:54:13+00:25:4700:53:59.50Detail
184. Štěpánková Tereza#417#F113.00:54:13+00:25:4700:53:59.86Detail
185. Stejskalová Zuzana Praha#400#F114.00:54:28+00:26:0200:54:24.59Detail
186. Gondek PavelMattoni FreeRun Ústí nad Labem - Střekov#46#M72.00:55:06+00:26:4000:54:58.73Detail
187. Bőhmová JanaČáslav#189#F115.00:55:16+00:26:5000:55:10.95Detail
188. Zoufalá StanislavaKutná Hora#188#F116.00:55:17+00:26:5100:55:12.59Detail
189. Šperová PavlaKaliště#334#F117.00:56:22+00:27:5600:56:17.40Detail
190. Škrétová Petra Amerika#333#F118.00:56:23+00:27:5700:56:18.07Detail
191. Holubková NikolaŽatec#285#F119.00:56:39+00:28:1300:56:26.69Detail
192. Márovcová Šárka Čerčany #220#F120.00:56:43+00:28:1700:56:28.51Detail
193. Balánová Iveta#168#F121.00:56:47+00:28:2100:56:36.46Detail
194. Suchopárová Julie Příbram #263#F122.00:57:09+00:28:4300:57:08.53Detail
195. Hovorka Tomáš Příbram #264#M73.00:57:10+00:28:44Detail
196. Konečná JanaPraha 6#390#F123.00:57:44+00:29:1800:57:37.09Detail
197. Kučerová Tereza#GLADIATORRACETEAM#329#F124.00:58:15+00:29:4900:58:04.76Detail
198. Hajkova AdelaPraha #376#F125.00:58:32+00:30:0600:58:18.88Detail
199. Pacovská PetraHop Pet#218#F126.00:58:51+00:30:2500:58:44.17Detail
200. Kníže MiloslavKladno #217#M74.00:58:52+00:30:26Detail
201. Stalmacherová Sofie#103#F127.00:58:52+00:30:2600:58:41.33Detail
202. Koblihová JitkaŠneci v běhu#33#F128.01:00:31+00:32:0501:00:26.61Detail
203. Budková IvaŠneci v běhu #104#F129.01:00:32+00:32:0601:00:27.03Detail
204. Šemberová JanaŠNECI V BĚHU#108#F130.01:00:32+00:32:0601:00:26.62Detail
205. Panovská MarcelaTábor#162#F131.01:01:30+00:33:0401:01:19.12Detail
206. Štěpánková AnnaŠneci v běhu#158#F132.01:01:31+00:33:0501:01:17.80Detail
207. Houšková AlenaBrutal team Děčín#222#F133.01:01:50+00:33:2401:01:41.62Detail
208. Vacková VěraDěčín 2#82#F134.01:01:50+00:33:2401:01:41.90Detail
209. Kotrbatý JanKrnsko#272#M75.01:02:27+00:34:0101:02:13.24Detail
210. Kotrbatá MartinaKrnsko#274#F135.01:02:32+00:34:0601:02:17.70Detail
211. Kotrbatá KateřinaKrnsko#273#F136.01:02:40+00:34:1401:02:25.34Detail
212. Kotrbatý JanKrnsko#275#M76.01:02:42+00:34:1601:02:26.53Detail
213. Vejdělková MilušeSOD Oleško#201#F137.01:05:07+00:36:4101:05:00.30Detail
214. Klášterková RomanaKlatovy#59#F138.01:05:56+00:37:3001:05:48.07Detail
215. Čermáková TerezaŠneci v běhu#197#F139.01:07:30+00:39:0401:07:17.47Detail
216. Sustova MarieŠneci v běhu#148#F140.01:08:44+00:40:1801:08:31.27Detail
Kunická VáclavaKamenice#97#F00:00:00Detail
Nauš Robert#109#M00:00:00Detail
Naušová BáraJílové u Prahy#111#F00:00:00Detail
Fraisová AlexandraVorvaňky#210#F00:00:00Detail
DNS Smejkalová Anna#371#FDNS Detail
DNS Bémová JitkaMattoni FreeRun Jablonec n. N. - přehrada#250#FDNS Detail
DNS Kubyštová SilvieVinařice#22#FDNS Detail
DNS Pacholíková LenkaMattoni FreeRun Ústí nad Labem - Svádov#31#FDNS Detail
DNS Taliánová Jana#37#FDNS Detail
DNS Mejsnarová PetraDream team#45#FDNS Detail
DNS Kubelková Kateřina Český Brod #74#FDNS Detail
DNS Klímová BlankaBrutal team Děčín#85#FDNS Detail
DNS Kulíková VeronikaVlašim#105#FDNS Detail
DNS Ptáček JanPraha#118#MDNS Detail
DNS Fenclová LadaPROSTĚ BĚŽ!#120#FDNS Detail
DNS Knotková Lenka PROSTĚ BĚŽ!#121#FDNS Detail
DNS Engová Kateřina Česká Lípa #159#FDNS Detail
DNS Wittenbergova NadezdaVorvanky#160#FDNS Detail
DNS Zeman PetrSDH Jemniště#171#MDNS Detail
DNS Uhríková AlenaMattoni FreeRun Biřička HK#174#FDNS Detail
DNS Pohorská Lenka Vlašim #186#FDNS Detail
DNS Rengerová Kateřina Šneci v Běhu#190#FDNS Detail
DNS Řezníčková PetraMělník#195#FDNS Detail
DNS Císař David Praha#219#MDNS Detail
DNS Machalová VeronikaMattoni FreeRun Brno - Mariánské údolí#233#FDNS Detail
DNS Kroupová SimonaZlín#255#FDNS Detail
DNS Bechyně RadekSokol Kolín atletika#278#MDNS Detail
DNS Štichová JanaMattoni FreeRun Jablonec n. N. - přehrada#313#FDNS Detail
DNS Řeháčková Adéla Černé plíce#314#FDNS Detail
DNS Kvasova Lenka#344#FDNS Detail
DNS Kraus Josef#345#MDNS Detail
DNS Soldátová Lenka#382#FDNS Detail
DNS Fajčíková VeronikaPraha#435#FDNS Detail
DNS Krasňan MilošPraha#437#MDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz