Oficiální Výsledková listina FERY CUP
4. 6. 2016

dětské závody

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Bouzková AdélaCyklosport Šťáhlavy#240#Holky do 3 let1.00:00:47.44Detail
2. Turnerová KarolínaPlzeň#211#Holky do 3 let2.00:00:48.48+00:00:01.03Detail
3. Havlová NelaPlzeň#254#Holky do 3 let3.00:00:49.77+00:00:02.32Detail
4. Havelková Soňa#229#Holky do 3 let4.00:00:53.82+00:00:06.37Detail
5. Raboňová Melisa#210#Holky do 3 let5.00:00:54.46+00:00:07.01Detail
6. Havel Tadeᚊťáhlavice#252#4-5 kluci1.00:01:19.66+00:00:32.21Detail
7. Ryba MatějAC Sparta#239#4-5 kluci2.00:01:21.56+00:00:34.11Detail
8. Tauer Vojtěch#233#4-5 kluci3.00:01:47.16+00:00:59.71Detail
9. Nekola VáclavŠťáhlavice#255#4-5 kluci4.00:01:48.12+00:01:00.67Detail
10. Klepačová Karolína#245#4-5 holky1.00:01:56.38+00:01:08.93Detail
11. Vrátný TomášRokycany#201#4-5 kluci5.00:01:56.63+00:01:09.18Detail
12. Šmůla Matěj#238#4-5 kluci6.00:01:58.59+00:01:11.14Detail
13. Klepačová Kristýna#244#4-5 holky2.00:02:03.95+00:01:16.50Detail
14. Štýbrová AdélaPlzeň#209#4-5 holky3.00:02:12.34+00:01:24.89Detail
15. Blechová Barunka#223#4-5 holky4.00:02:20.97+00:01:33.52Detail
16. Bernklau AnnaStříbro#208#4-5 holky5.00:02:25.76+00:01:38.31Detail
17. Vavřičková AnežkaStarý Plzenec#253#4-5 holky6.00:02:27.74+00:01:40.29Detail
18. Lukešová Sofie#226#4-5 holky7.00:02:29.61+00:01:42.16Detail
19. Hruška JanStarý Plzenec#215#4-5 kluci7.00:02:36.71+00:01:49.26Detail
20. Zatloukal Tobiáš#251#4-5 kluci8.00:02:41.36+00:01:53.91Detail
21. Benediktová NikolaCOPR Přeštice#212#6-7 holky1.00:03:17.09+00:02:29.64Detail
22. Hejzek MartinPlzeň#248#6-7 kluci1.00:03:18.71+00:02:31.26Detail
23. Florianová Sára#217#6-7 holky2.00:03:19.13+00:02:31.68Detail
24. Šimek MichalŠťáhlavy#241#6-7 kluci2.00:03:20.40+00:02:32.95Detail
25. Lukeš David#225#6-7 kluci3.00:03:21.26+00:02:33.81Detail
26. Tauer Samuel#234#6-7 kluci4.00:03:22.56+00:02:35.11Detail
27. Havelková Ema#228#6-7 holky3.00:03:23.73+00:02:36.28Detail
28. Podruhová KateřinaPlzeň#250#6-7 holky4.00:03:24.55+00:02:37.10Detail
29. Borůvka KryštofPraha#259#6-7 kluci5.00:03:25.45+00:02:38.00Detail
30. Vondrková Eliška#230#6-7 holky5.00:03:26.38+00:02:38.93Detail
31. Böhm DenisSK Petřín - Plzeň#256#6-7 kluci6.00:03:26.96+00:02:39.51Detail
32. Linhart Vojtěch#227#Kluci do 3 let1.00:04:15.40+00:03:27.95Detail
33. Bazala RobinŠťáhlavy#218#Kluci do 3 let2.00:04:16.31+00:03:28.86Detail
34. Vacek FilipNezbavětice#204#Kluci do 3 let3.00:04:17.31+00:03:29.86Detail
35. Kotas ŠtěpánPlzeň#231#Kluci do 3 let4.00:04:24.81+00:03:37.36Detail
36. Hruška MilanStarý Plzenec#216#Kluci do 3 let4.00:04:24.81+00:03:37.36Detail
37. Šmůla Richard#237#Kluci do 3 let4.00:04:24.81+00:03:37.36Detail
38. Tauer Marek#232#Kluci do 3 let4.00:04:24.81+00:03:37.36Detail
39. Hejzek OndřejPlzeň#247#Kluci do 3 let4.00:04:24.81+00:03:37.36Detail
40. Molnár TobiasCyklotým BYTY Západ#222#Kluci do 3 let9.00:04:38.21+00:03:50.76Detail
41. Fux TomášPlzeň#243#8-10 kluci1.00:05:27.49+00:04:40.04Detail
42. Hurda Bartolomějkola-bbm.cz#258#8-10 kluci2.00:05:29.02+00:04:41.57Detail
43. Podruh VáclavPlzeň#249#8-10 kluci3.00:05:30.29+00:04:42.84Detail
44. Sobota MarekŠťáhlavice#206#8-10 kluci4.00:05:30.86+00:04:43.41Detail
45. Riedl AdamČeská Bříza#207#8-10 kluci5.00:05:31.81+00:04:44.36Detail
46. Porůvka JáchymPraha#260#8-10 kluci6.00:05:33.15+00:04:45.70Detail
47. Mudla AlbertxRovar#213#8-10 kluci7.00:05:34.28+00:04:46.83Detail
48. Slavík Vojtěch#202#8-10 kluci8.00:05:35.10+00:04:47.65Detail
49. Dragoun VáclavCOPR Přeštice#220#11-12 mladší žáci1.00:08:11.55+00:07:24.10Detail
50. Šubrt RadekCopr Přeštice#236#11-12 mladší žáci2.00:08:13.06+00:07:25.61Detail
51. Benedikt JakubCOPR Přeštice#214#11-12 mladší žáci3.00:08:14.50+00:07:27.05Detail
52. Nová NikolaCOPR Přeštice#219#11-12 mladší žákyně1.00:08:15.38+00:07:27.93Detail
53. Šístková BarboraTJ Sokol Šťáhlavice#246#11-12 mladší žákyně2.00:08:16.60+00:07:29.15Detail
54. Fux MartinPlzeň#242#11-12 mladší žáci4.00:08:17.64+00:07:30.19Detail
55. Hurda Vojtěchkola-bbm.cz#257#11-12 mladší žáci5.00:08:18.96+00:07:31.51Detail
56. Šubrt JanCopr Přeštice#235#MKA 15-16 kadeti1.00:12:10.46+00:11:23.01Detail
57. Svoboda JakubŠťáhlavice#205#MKA 15-16 kadeti2.00:12:15.09+00:11:27.64Detail
58. Krňouň Jan#203#MKA 15-16 kadeti3.00:12:15.83+00:11:28.38Detail
59. Šik Sebastien#261#MKA 15-16 kadeti4.00:12:25.21+00:11:37.76Detail
Zatloukal Štěpán#224#4-5 kluciDetail
DNS Vrchotová AgátaCyklotým BYTY Západ#221#Holky do 3 letDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz