Oficiální Výsledková listina Chomutovský půlmaraton
31. 8. 2019

hlavní závod


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Stejskal JakubKadaň#263#M1.Muži 1.01:19:2201:19:20.30Detail
2. Vinický Petrdolni bousov#319#M2.Muži 2.01:20:21+00:00:5901:20:19.76Detail
3. Berenguer SantiagoAdidas Runners Prague#344#M3.Muži 3.01:20:39+00:01:1701:20:38.51Detail
4. Yamaguchi NobuyukiPlzen#331#M4.Veteráni B1.01:21:14+00:01:5201:21:13.22Detail
5. Student MartinSportRaces - Krušnoman#265#M5.Veteráni A1.01:26:01+00:06:3901:25:59.35Detail
6. Procházka MarekTJ Šumperk#231#M6.Veteráni A2.01:27:44+00:08:2201:27:40.70Detail
7. Doležal LadislavHnízdil Team #34#M7.Veteráni A3.01:28:20+00:08:5801:28:17.95Detail
8. Vaclík AdamChomutov#308#M8.Muži 4.01:29:09+00:09:4701:29:05.08Detail
9. Javornický TomášDBK Kadaň#92#M9.Veteráni A4.01:29:48+00:10:2601:29:45.76Detail
10. Unger MiroslavMost#304#M10.Veteráni A5.01:30:35+00:11:1301:30:30.08Detail
11. Vojtěchovský LadislavVitaSport.cz#324#M11.Muži 5.01:31:12+00:11:5001:31:09.28Detail
12. Kujicek TomasBk Spořice#151#M12.Veteráni A6.01:31:17+00:11:55Detail
13. Kačer CtiborRun the World#345#M13.Muži 6.01:31:28+00:12:0601:31:25.17Detail
14. Koller DanielČeské Budějovice | Běhám pro hospic Most#122#M14.Muži 7.01:32:06+00:12:4401:32:05.30Detail
15. Malý VojtěchPANB / Sweep Ultimate Gym#171#M15.Muži 8.01:33:49+00:14:2701:33:45.70Detail
16. Ouzký StanislavJirkov#202#M16.Veteráni A7.01:34:05+00:14:4301:34:02.63Detail
17. Černý AntonínMaraton klub Kladno#24#M17.Veteráni B2.01:34:10+00:14:4801:34:09.08Detail
18. Dvořák JanSportRaces Isaac Team#44#M18.Muži 9.01:34:16+00:14:5401:34:14.42Detail
19. Watzke PetrVitaSport.cz / Teplice#329#M19.Veteráni B3.01:34:52+00:15:3001:34:50.20Detail
20. Pajer VojtěchTJ Drmaly#205#M20.Muži 10.01:34:57+00:15:3501:34:55.21Detail
21. Kundert MattiasBK Chomutov#153#M21.Muži 11.01:35:12+00:15:5001:35:00.72Detail
22. Razakowski MartinDBK Kadaň#236#M22.Veteráni A8.01:35:16+00:15:5401:35:11.37Detail
23. Kodaj JiříLouny#88#M23.Veteráni B4.01:35:19+00:15:5701:35:16.55Detail
24. Kopica JiříOblastní muzeum v Chomutově #125#M24.Veteráni A9.01:35:45+00:16:2301:35:40.09Detail
25. Holý Miroslav Maraton Klub Kladno#78#M25.Muži 12.01:35:57+00:16:3501:35:51.31Detail
26. Pelc Jaroslav Běžci Chomutov #212#M26.Veteráni A10.01:36:33+00:17:11Detail
27. Belej TomášSTG Chomutov#8#M27.Veteráni A11.01:37:04+00:17:4201:36:56.54Detail
28. Sajner DavidPražská kavárna#117#M28.Muži 13.01:38:04+00:18:4201:38:01.36Detail
29. Moschner Petrarchitekti na útěku#185#M29.Muži 14.01:38:13+00:18:5101:38:06.44Detail
30. Zach TomášHopman Žatec#332#M30.Muži 15.01:38:26+00:19:0401:38:05.75Detail
31. Chylová HanaJirkov#87#F1.Ženy1.01:38:53+00:19:3101:38:39.87Detail
32. Růžička MartinLittle Rose Team#240#M31.Muži 16.01:38:55+00:19:3301:38:45.93Detail
33. Luxa MichalBěžci Chomutov #165#M32.Muži 17.01:39:24+00:20:02Detail
34. Volf MiroslavBěžci Chomutov#325#M33.Veteráni A12.01:40:09+00:20:4701:40:07.00Detail
35. Kyenge DanRozběháme Most#155#M34.Muži 18.01:40:17+00:20:55Detail
36. Hájek JanKlášterec nad Ohří#64#M35.Muži 19.01:40:18+00:20:5601:40:08.70Detail
37. Trousilova NikolaChomutov#298#F2.Ženy2.01:40:22+00:21:0001:40:04.30Detail
38. Pěnička AlešSEA – Chomutov#215#M36.Muži 20.01:40:25+00:21:0301:40:21.22Detail
39. Hubáček PavelTempo Makers#82#M37.Muži 21.01:40:26+00:21:0401:40:19.75Detail
40. Ondrůšek LiborPraha 8#201#M38.Veteráni B5.01:40:27+00:21:0501:40:21.19Detail
41. Užák PeterŠK SOKOL Jasová#306#M39.Muži 22.01:40:42+00:21:2001:40:35.66Detail
42. Klemsa JanDBK Kadaň #112#M40.Veteráni A13.01:40:44+00:21:2201:40:37.88Detail
43. Pospisil FrantisekBezci cv#225#M41.Muži 23.01:40:59+00:21:3701:40:51.48Detail
44. Mirvaldová KláraSportRaces-Isaac Team#181#F3.Ženy3.01:41:02+00:21:4001:41:00.97Detail
45. Kobík MartinBěžci Chomutov#115#M42.Muži 24.01:41:26+00:22:0401:41:21.54Detail
46. Thumsová MarieTragéd team#294#F4.Veteránky B1.01:41:30+00:22:0801:41:26.29Detail
47. Vágner JanFitness Zimák Most#206#M43.Muži 25.01:41:31+00:22:0901:41:21.75Detail
48. Křapek MilanSTG Strupčice#134#M44.Muži 26.01:41:47+00:22:2501:41:34.05Detail
49. Škola JanSTG Spořice#160#M45.Muži 27.01:41:50+00:22:2801:41:41.55Detail
50. Bělohlávek PavelJirkov#9#M46.Veteráni A14.01:41:50+00:22:2801:41:43.19Detail
51. Mács DanielCK Floratex Chomutov#166#M47.Muži 28.01:41:53+00:22:31Detail
52. Hégr TomášChomutov#71#M48.Muži 29.01:41:57+00:22:3501:41:53.73Detail
53. Jiřičná DanaBonbon Praha#100#F5.Veteránky B2.01:42:06+00:22:4401:42:02.46Detail
54. Kuncl Miroslav Sám za sebe#152#M49.Muži 30.01:42:22+00:23:0001:42:18.17Detail
55. Štefl VladimírBraňany#288#M50.Muži 31.01:42:53+00:23:3101:42:44.17Detail
56. Hušek Daniel Levharti Chomutov #84#M51.Muži 32.01:43:15+00:23:5301:43:04.24Detail
57. Stumpf MichalMost v pohybu#266#M52.Muži 33.01:43:25+00:24:0301:43:20.14Detail
58. Patera MiroslavBK Louny#210#M53.Veteráni B6.01:43:40+00:24:1801:43:32.44Detail
59. Maňák LubošMěsto Lom#172#M54.Muži 34.01:44:32+00:25:1001:44:25.37Detail
60. Čvančara Pavel TEMPO MAKERS #29#M55.Veteráni A15.01:44:55+00:25:3301:44:45.73Detail
61. Fidler MartinElektro Viola#52#M56.Muži 35.01:44:55+00:25:3301:44:50.09Detail
62. Grasl KarelPostoloprty#59#M57.Veteráni A16.01:45:13+00:25:5101:45:07.28Detail
63. Holeček JiříBěžci Chomutov#74#M58.Muži 36.01:45:14+00:25:5201:45:07.60Detail
64. Filipová BarboraSTG Chomutov#54#F6.Ženy4.01:45:28+00:26:0601:45:19.73Detail
65. Kadeřábková PetraSweep OCR Team#102#F7.Ženy5.01:45:36+00:26:14Detail
66. Brynda JosefGEOSAN GROUP RUN Kadaň#18#M59.Veteráni A17.01:45:44+00:26:2201:45:41.89Detail
67. Bayerová Lenka TJ Sokol Unhošť #6#F8.Veteránky B3.01:46:05+00:26:4301:46:00.16Detail
68. Krob VojtěchChomutov#139#M60.Muži 37.01:46:31+00:27:0901:46:10.29Detail
69. Ovčačík TomášBřezno#204#M61.Veteráni A18.01:46:56+00:27:3401:46:52.45Detail
70. Nesvadba Vladimirchmel Zatec#194#M62.Veteráni B7.01:47:06+00:27:4401:46:55.19Detail
71. Havlíček ZdeněkJirkovan on the run!#67#M63.Veteráni B8.01:47:12+00:27:5001:47:01.13Detail
72. Dřevikovský Jaroslav Jirkovan on the run #40#M64.Veteráni A19.01:47:12+00:27:5001:47:01.21Detail
73. Slaninka LeopoldJezuité Chomutov#257#M65.Veteráni B9.01:47:21+00:27:5901:47:15.34Detail
74. Lébl Jakub#267#M66.Muži 38.01:47:32+00:28:1001:47:29.92Detail
75. Kolář Jiří#121#M67.Muži 39.01:47:43+00:28:2101:47:32.28Detail
76. Lehrl JosefBěžci Chomutov#158#M68.Veteráni A20.01:48:25+00:29:0301:48:05.91Detail
77. Šťastný JaroslavMaraton klub Kladno#286#M69.Veteráni C1.01:48:30+00:29:0801:48:24.15Detail
78. Buchar MarekKlasterec nad Ohri#19#M70.Veteráni A21.01:48:38+00:29:1601:48:22.07Detail
79. TAPŠÍK ZdeněkBílina (j)Elita#292#M71.Veteráni A22.01:48:39+00:29:1701:48:31.61Detail
80. Koubek MiroslavJirkov 43111#129#M72.Veteráni A23.01:48:50+00:29:2801:48:36.97Detail
81. Kučera JiříTempo Makers#146#M73.Veteráni B10.01:48:55+00:29:3301:48:41.12Detail
82. Morávek Tomáš Levharti Chomutov #184#M74.Muži 40.01:49:20+00:29:5801:49:09.32Detail
83. Vítková ZuzanaRozběháme Most#320#F9.Veteránky B4.01:49:21+00:29:5901:49:10.62Detail
84. Hvozda MartinSTG Chomutov#85#M75.Muži 41.01:49:25+00:30:0301:49:17.97Detail
85. Brabec PetrChomutov#15#M76.Veteráni A24.01:49:35+00:30:1301:49:27.35Detail
86. Brožová Kateřina PROFFA team #17#F10.Veteránky A1.01:49:36+00:30:1401:49:07.23Detail
87. Kořínek Tobiáš#126#M77.Muži 42.01:49:42+00:30:2001:49:17.11Detail
88. Kubica Pavel#143#M78.Muži 43.01:49:50+00:30:2801:49:31.88Detail
89. Mašek DominikVejprty#176#M79.Muži 44.01:49:54+00:30:3201:49:44.30Detail
90. Brátková MichaelaKarlovy Vary#16#F11.Ženy6.01:50:38+00:31:1601:50:28.13Detail
91. Novák Michal#199#M80.Muži 45.01:50:55+00:31:3301:50:42.58Detail
92. Prchlíková Barbora Benešovský běžeský klub#229#F12.Veteránky A2.01:50:56+00:31:3401:50:50.74Detail
93. Karhan JosefChomutov#107#M81.Muži 46.01:51:01+00:31:3901:50:57.32Detail
94. Martiník PetrChomutov#175#M82.Veteráni A25.01:51:17+00:31:5501:51:01.96Detail
95. Kaisr ZdeněkChomutov#103#M83.Veteráni A26.01:51:45+00:32:2301:51:38.28Detail
96. Smítka JanChomutov#259#M84.Muži 47.01:51:57+00:32:3501:51:43.64Detail
97. Filipčík TomášKarlovy Vary#53#M85.Muži 48.01:52:26+00:33:0401:52:12.91Detail
98. Štika MartinŠTIKAman#291#M86.Muži 49.01:52:32+00:33:1001:52:14.10Detail
99. Fábry AntonPraha#49#M87.Veteráni A27.01:52:33+00:33:1101:52:26.95Detail
100. Motejzík VáclavKladno 4#186#M88.Muži 50.01:52:44+00:33:2201:52:33.61Detail
101. Vávra OndřejLouny#314#M89.Muži 51.01:53:04+00:33:4201:52:42.80Detail
102. Kohlová DesislavaPraha#116#F13.Veteránky A3.01:53:10+00:33:4801:53:05.57Detail
103. Malý VojtěchPANB / Sweep Ultimate Gym#170#M90.Veteráni A28.01:53:12+00:33:5001:53:10.17Detail
104. Kučera Jiří Jirkov#145#M91.Veteráni A29.01:53:16+00:33:5401:53:12.23Detail
105. Dolenský Zdeněk Kadaň #33#M92.Muži 52.01:53:18+00:33:5601:53:10.36Detail
106. Pospíšilová Markéta#226#F14.Veteránky A4.01:53:23+00:34:0101:52:54.70Detail
107. Vlček MartinBěžci Chomutov#322#M93.Veteráni A30.01:53:23+00:34:0101:53:01.30Detail
108. Šašek Filip#272#M94.Muži 53.01:53:25+00:34:0301:53:04.76Detail
109. Šmerda JanŽatec#282#M95.Veteráni A31.01:53:40+00:34:1801:53:25.81Detail
110. Franko KateřinaLenešice#57#F15.Ženy7.01:53:41+00:34:1901:53:31.26Detail
111. jeřábek jakubŠKODA run crew#95#M96.Muži 54.01:54:28+00:35:0601:54:13.89Detail
112. Malimánek PavelVysoká Pec#168#M97.Muži 55.01:54:34+00:35:1201:54:01.77Detail
113. Nedvěd JindřichVysoká Pec#190#M98.Muži 56.01:54:36+00:35:1401:54:04.09Detail
114. Šantora DavidChomutov#271#M99.Muži 57.01:54:57+00:35:3501:54:30.15Detail
115. Kudrna PavelHopman Team#150#M100.Veteráni A32.01:55:07+00:35:4501:55:03.42Detail
116. Valentová MiroslavaSweep ultimate gym#309#F16.Ženy8.01:55:08+00:35:4601:55:06.82Detail
117. Jedlička TomášPraha#93#M101.Muži 58.01:55:18+00:35:5601:55:05.04Detail
118. Truneček MiroslavSpořice#299#M102.Veteráni A33.01:55:18+00:35:5601:54:57.02Detail
119. Kořínek TomislavTiger club Chomutov #127#M103.Muži 59.01:55:19+00:35:5701:54:54.30Detail
120. Grossmanová Gabriela AK Bílina#60#F17.Ženy9.01:55:50+00:36:2801:55:49.32Detail
121. Koudelka MartinBěžecký klub Unipetrol#130#M104.Veteráni A34.01:56:18+00:36:5601:55:59.84Detail
122. Kroupová KarolínaChomutov#141#F18.Ženy10.01:56:27+00:37:0501:56:09.50Detail
123. Bártová Olga#5#F19.Ženy11.01:56:40+00:37:1801:56:31.18Detail
124. Štěnička OndřejKosmonosy#289#M105.Muži 60.01:56:57+00:37:3501:56:29.34Detail
125. Polanský PetrMost#223#M106.Veteráni A35.01:57:26+00:38:0401:57:06.33Detail
126. Bílý Martin#11#M107.Muži 61.01:57:35+00:38:1301:57:11.97Detail
127. Skoupy JanPraha#254#M108.Veteráni A36.01:57:37+00:38:1501:57:24.06Detail
128. Tůma MartinChomutov#301#M109.Muži 62.01:57:50+00:38:2801:57:44.04Detail
129. Kokšálová MichaelaLitvínov#120#F20.Ženy12.01:57:56+00:38:3401:57:52.61Detail
130. Poplová Romana Nové Sedlo #224#F21.Veteránky B5.01:58:11+00:38:4901:57:40.33Detail
131. Bartoš MiroslavBK Louny#4#M110.Veteráni C2.01:58:25+00:39:0301:58:19.58Detail
132. Janda VojtěchChomutov#91#M111.Muži 63.01:58:48+00:39:2601:58:16.96Detail
133. Segeč Karolžatec#247#M112.Veteráni A37.01:58:48+00:39:2601:58:30.60Detail
134. Mydlář JosefLavita#148#M113.Muži 64.01:59:13+00:39:5101:58:55.24Detail
135. Tučáková OlgaPlzeň #300#F22.Veteránky A5.01:59:28+00:40:0601:59:12.37Detail
136. Matuščínová BarboraBěžci Chomutov#179#F23.Ženy13.01:59:29+00:40:07Detail
137. Mašek JiříTEMPO MAKERS #177#M114.Veteráni B11.01:59:32+00:40:1001:59:15.70Detail
138. KRATOCHVÍL MAREKDBK - Kadaň#136#M115.Muži 65.02:00:02+00:40:4001:59:59.22Detail
139. Melich Jakub4ZŠMost#180#M116.Muži 66.02:00:12+00:40:5001:59:44.61Detail
140. Blailová JanaKK Chomutov#13#F24.Ženy14.02:00:23+00:41:0101:59:54.36Detail
141. Liebig VilémChomutov#159#M117.Veteráni B12.02:01:04+00:41:4202:00:40.29Detail
142. Kratochvílová PavlínaChomutov#137#F25.Veteránky A6.02:01:26+00:42:0402:01:14.31Detail
143. Borovský MartinCobram Team#232#M118.Veteráni A38.02:01:38+00:42:1602:01:31.18Detail
144. Koller MilanBehamProHospic Most #123#M119.Veteráni C3.02:01:40+00:42:1802:01:05.78Detail
145. Kubáčová Ivana#142#F26.Ženy15.02:01:46+00:42:2402:01:39.95Detail
146. Karbanova Michaela Šneci v běhu #106#F27.Veteránky A7.02:01:56+00:42:3402:01:42.09Detail
147. Vodrážka TomášSamurai fight club Chodov#10#M120.Veteráni A39.02:01:57+00:42:3502:01:41.40Detail
148. Veselý MartinSEA – Chomutov#317#M121.Veteráni A40.02:02:11+00:42:4902:01:56.12Detail
149. Krajíček VáclavSK Dolni Chabry#133#M122.Muži 67.02:02:16+00:42:5402:02:01.95Detail
150. Švarc FilipU Malého Berlína#343#M123.Veteráni A41.02:02:21+00:42:5902:01:57.86Detail
151. Kamenský PeterMost#105#M124.Veteráni B13.02:02:23+00:43:0102:02:18.94Detail
152. Zapletal PetrZlaté Hory#99#M125.Veteráni B14.02:02:35+00:43:1302:02:18.56Detail
153. Plevová ŽanetaOsek#221#F28.Veteránky A8.02:02:51+00:43:2902:02:37.03Detail
154. Hospodka JakubTeam Šudemel#79#M126.Muži 68.02:02:58+00:43:3602:02:28.69Detail
155. Varga RomanJirkov#313#M127.Veteráni A42.02:03:33+00:44:1102:03:25.35Detail
156. Radics MarekMagistrát města Most#235#M128.Veteráni A43.02:03:33+00:44:1102:03:24.99Detail
157. Kučera Petr#147#M129.Muži 69.02:03:44+00:44:2202:03:23.18Detail
158. Provazník BlahoslavŽatec#233#M130.Muži 70.02:03:50+00:44:2802:03:18.85Detail
159. Brda VladimírMost#349#M131.Veteráni A44.02:04:06+00:44:4402:03:58.41Detail
160. Plecita JanaAvzo Rana#219#F29.Ženy16.02:04:17+00:44:5502:04:11.34Detail
161. Ouzký TomášOtvice#203#M132.Veteráni A45.02:04:18+00:44:5602:04:04.07Detail
162. Prchlík JindřichBýšť#228#M133.Veteráni B15.02:04:22+00:45:0002:04:01.76Detail
163. Kovář Ondřej Levharti Chomutov#132#M134.Muži 71.02:04:34+00:45:1202:04:23.56Detail
164. Fara PetrChomutov #51#M135.Veteráni B16.02:04:35+00:45:1302:04:29.48Detail
165. Pšenko PavelLom u Mostu#234#M136.Muži 72.02:04:41+00:45:1902:04:37.77Detail
166. Bajer JosefSEA – Chomutov#2#M137.Veteráni A46.02:04:41+00:45:1902:04:26.86Detail
167. Vodička PavelRozbĕháme Most#323#M138.Veteráni B17.02:04:44+00:45:2202:04:39.61Detail
168. Matusik JakubChomutov#178#M139.Muži 73.02:05:05+00:45:43Detail
169. Šámal VáclavBK Louny#270#M140.Muži 74.02:05:09+00:45:4702:05:02.87Detail
170. Zenková DenisaTeplice#340#F30.Ženy17.02:05:34+00:46:1202:05:07.22Detail
171. Grycova OlgaKlasterec nad Ohri#61#F31.Veteránky A9.02:06:17+00:46:5502:06:14.11Detail
172. Podráský KarelU Malého Berlína#347#M141.Veteráni A47.02:07:27+00:48:0502:07:04.96Detail
173. Zíma MarcelMeziboří#339#M142.Veteráni A48.02:07:42+00:48:2002:07:26.58Detail
174. Kokšál RadekLitvínov#119#M143.Veteráni A49.02:08:00+00:48:3802:07:57.63Detail
175. Hubínek LukášKadaň#83#M144.Muži 75.02:08:03+00:48:4102:07:42.34Detail
176. Vaněk JanBěžci Chomutov - RD Vinařice#311#M145.Veteráni B18.02:08:37+00:49:1502:08:18.19Detail
177. Drdel Milan Sweep Ultimate gym Hahn team #38#M146.Veteráni A50.02:08:54+00:49:3202:08:52.25Detail
178. Řehánek MilanLenesice#244#M147.Veteráni A51.02:09:00+00:49:3802:08:38.94Detail
179. Dvořák Ondřej Sojovice #45#M148.Veteráni A52.02:09:05+00:49:4302:08:38.04Detail
180. Sirůčková LucieŽatec#253#F32.Veteránky A10.02:09:33+00:50:1102:09:11.39Detail
181. Segeč MarekŽatec #248#M149.Veteráni A53.02:09:44+00:50:2202:09:27.32Detail
182. Vimr Jiří Karlovy Vary #318#M150.Muži 76.02:09:48+00:50:2602:09:43.20Detail
183. Plečindová PetraŽatec#220#F33.Veteránky A11.02:09:54+00:50:3202:09:32.67Detail
184. Toman JaroslavŽivě sokolovsko#295#M151.Muži 77.02:10:05+00:50:4302:10:00.46Detail
185. Baierlová AnetaŽatec #1#F34.Ženy18.02:10:14+00:50:5202:10:09.40Detail
186. Novák JosefMeziboří#198#M152.Muži 78.02:10:18+00:50:5602:10:01.41Detail
187. Bartovský TomášLitvínov#239#M153.Muži 79.02:10:22+00:51:0002:10:05.55Detail
188. Zapletal Pavel Zlate Hory#333#M154.Muži 80.02:10:41+00:51:1902:10:24.50Detail
189. Ungerová MarkétaSlaný#305#F35.Ženy19.02:11:09+00:51:4702:10:55.91Detail
190. Repáčová MarcelaChomutov#237#F36.Veteránky A12.02:11:14+00:51:5202:10:59.03Detail
191. Vacek StanislavStochov#307#M155.Muži 81.02:11:31+00:52:0902:11:00.59Detail
192. Mládková Ivana Most#182#F37.Ženy20.02:11:49+00:52:2702:11:20.82Detail
193. Karlík Fišrová LídaBeethoven DC#131#F38.Ženy21.02:12:07+00:52:4502:11:41.54Detail
194. Pánková JanaBěžci Chomutov#207#F39.Ženy22.02:12:10+00:52:4802:11:49.06Detail
195. Nezbedova AnnaHardcross Chomutov #196#F40.Ženy23.02:12:18+00:52:5602:12:01.60Detail
196. Růžičková ZuzanaLittle Rose Team#241#F41.Ženy24.02:13:28+00:54:0602:13:00.77Detail
197. Moravcová JanaSTG Strupčice #183#F42.Ženy25.02:13:40+00:54:1802:13:28.54Detail
198. Sadílek PavelKlášterec nad Ohří#246#M156.Muži 82.02:13:44+00:54:2202:13:32.90Detail
199. Červenka JanChomutov#7#M157.Veteráni A54.02:13:45+00:54:2302:13:17.90Detail
200. Píšová LindaChomutov#218#F43.Ženy26.02:14:02+00:54:4002:13:43.13Detail
201. Šimkovičová LuciaJirkov #276#F44.Ženy27.02:14:38+00:55:1602:14:18.91Detail
202. Kincl TomášSTG Chomutov#110#M158.Muži 83.02:14:39+00:55:1702:14:20.70Detail
203. Zejda Vaclav#335#M159.Muži 84.02:14:41+00:55:1902:14:11.33Detail
204. Švarc MichalU Malého Berlína#346#M160.Muži 85.02:15:01+00:55:3902:14:39.06Detail
205. Novotný RomanTEMPO MAKERS#200#M161.Veteráni B19.02:15:02+00:55:4002:14:36.68Detail
206. Jungmann DavidChomutov#101#M162.Muži 86.02:15:12+00:55:5002:14:49.95Detail
207. Zídková MariePraha#341#F45.Ženy28.02:15:15+00:55:5302:14:45.43Detail
208. Habart PetrKraslice#63#M163.Veteráni B20.02:15:15+00:55:5302:14:49.84Detail
209. Šilhanová MarkétaDroužkovice City#275#F46.Veteránky A13.02:15:37+00:56:1502:15:04.63Detail
210. Havlíková IvetaHroznětín #70#F47.Ženy29.02:15:43+00:56:2102:15:31.64Detail
211. Procházka ErikFeintool #230#M164.Muži 87.02:15:49+00:56:2702:15:17.24Detail
212. Bočková PavlínaObvodní soud Praha- východ#14#F48.Ženy30.02:15:55+00:56:3302:15:31.09Detail
213. Králová KateřinaMost#135#F49.Ženy31.02:16:13+00:56:5102:15:43.39Detail
214. Malý LubomírKarlovy Vary#169#M165.Veteráni B21.02:16:21+00:56:5902:15:59.58Detail
215. Vrbova AndreaSTG Chomutov#328#F50.Veteránky A14.02:16:24+00:57:0202:16:05.70Detail
216. Večeřa FrantišekVTŽ Comutov#315#M166.Veteráni D1.02:16:41+00:57:1902:16:36.48Detail
217. Vonásek Jiří Louny#326#M167.Muži 88.02:16:44+00:57:22Detail
218. Hlaváček OtakarŘíčany#73#M168.Veteráni A55.02:16:55+00:57:3302:16:37.99Detail
219. Dopitová ZuzanaŽatec#35#F51.Ženy32.02:17:01+00:57:3902:16:46.32Detail
220. Skrdlova HanaKostelní Lhota#255#F52.Ženy33.02:17:02+00:57:4002:16:42.25Detail
221. Vejrová Ilona Borohrádek #316#F53.Veteránky A15.02:17:27+00:58:0502:16:59.22Detail
222. Schmieder OtoSTG Strupčice#251#M169.Muži 89.02:17:41+00:58:1902:17:30.73Detail
223. Chmelařová KamilaVelká Hleďsebe#86#F54.Ženy34.02:18:02+00:58:4002:17:53.22Detail
224. Gál Pavel Rozběháme Most#58#M170.Veteráni A56.02:18:06+00:58:4402:17:45.94Detail
225. Keller PetrChomutov#109#M171.Muži 90.02:18:14+00:58:5202:17:57.16Detail
226. Vaníček JiříChomutov#312#M172.Veteráni D2.02:18:14+00:58:5202:18:03.56Detail
227. Šesták MilanSK Strupčice#273#M173.Veteráni C4.02:18:32+00:59:1002:18:10.21Detail
228. Lukeš MichalDroužkovice#164#M174.Veteráni A57.02:18:32+00:59:1002:18:17.51Detail
229. Ulrichová ZuzanaBěžci Chomutov#303#F55.Veteránky A16.02:18:58+00:59:3602:18:46.18Detail
230. Ďurčo FilipKadaň#41#M175.Veteráni A58.02:19:05+00:59:4302:18:44.76Detail
231. Vlach MiroslavPraha#321#M176.Muži 91.02:19:07+00:59:4502:18:50.49Detail
232. Kubovič DanielDUKLA Spořice#144#M177.Veteráni A59.02:19:15+00:59:5302:18:59.01Detail
233. Toman JaroslavSokolov#296#M178.Veteráni A60.02:19:57+01:00:3502:19:52.54Detail
234. Tomanova JirinaSokolov#297#F56.Veteránky A17.02:19:57+01:00:3502:19:52.33Detail
235. Dvořáková Edita Sojovice #47#F57.Ženy35.02:19:58+01:00:3602:19:29.72Detail
236. Drbohlav VojtěchPraha#37#M179.Muži 92.02:19:59+01:00:3702:19:44.84Detail
237. Jílková EvaKlášterec nad Ohří#97#F58.Ženy36.02:20:04+01:00:4202:19:52.62Detail
238. Pretl JiříTJ Drmaly#227#M180.Muži 93.02:20:15+01:00:5302:20:01.90Detail
239. Dvořák JakubChomutov#43#M181.Muži 94.02:20:44+01:01:2202:20:19.18Detail
240. Krotký JiříKrálův Dvůr#140#M182.Veteráni A61.02:20:57+01:01:3502:20:27.10Detail
241. Cajthaml JaroslavPlzeň#21#M183.Veteráni B22.02:21:29+01:02:0702:21:08.76Detail
242. Šlais JakubBěžci Chomutov#280#M184.Muži 95.02:21:34+01:02:1202:21:06.14Detail
243. Kučerová ŠárkaChomutov#149#F59.Ženy37.02:22:16+01:02:5402:22:01.46Detail
244. Rohla Michal#238#M185.Muži 96.02:22:17+01:02:5502:22:02.95Detail
245. Pelcová DenisaTransformers42#214#F60.Ženy38.02:22:52+01:03:3002:22:25.43Detail
246. Kalaš AntonínChomutov#104#M186.Muži 97.02:23:20+01:03:5802:23:06.34Detail
247. Rýdl VladimírPraha #242#M187.Veteráni B23.02:23:41+01:04:1902:23:20.78Detail
248. Formanová NikolaAK Kindl & partneři#55#F61.Ženy39.02:23:44+01:04:2202:23:20.35Detail
249. Janák PetrAK Kindl & partneři#90#M188.Muži 98.02:23:45+01:04:2302:23:20.13Detail
250. Jech DaliborSKP Hvězda Jirkov#94#M189.Muži 99.02:24:06+01:04:4402:23:37.74Detail
251. Rychnovský IvanDěčín#243#M190.Veteráni A62.02:24:08+01:04:4602:23:38.70Detail
252. Škaloudová PetraStg Chomutov#278#F62.Veteránky A18.02:24:30+01:05:0802:24:11.95Detail
253. Zelenková LucieRozběhej Litvínov#337#F63.Ženy40.02:25:05+01:05:4302:24:41.74Detail
254. Černer OndřejChomutov#23#M191.Muži 100.02:26:16+01:06:54Detail
255. Faiglová LenkaChomutov#50#F64.Veteránky A19.02:26:17+01:06:5502:26:01.80Detail
256. Slabova MilenaChomutov#256#F65.Veteránky A20.02:26:22+01:07:0002:26:03.70Detail
257. Čižinský LadislavMost#28#M192.Muži 101.02:26:26+01:07:0402:26:05.47Detail
258. Kůsová MartinaSRTG Strupčice#154#F66.Ženy41.02:27:00+01:07:3802:26:37.52Detail
259. Panocha TomášMost#208#M193.Muži 102.02:27:01+01:07:3902:26:30.85Detail
260. Šmejc ml. Jan Hopman Žatec#281#M194.Muži 103.02:27:08+01:07:4602:26:39.22Detail
261. Havlicek MichalACES Team Karlovy Vary#66#M195.Veteráni A63.02:28:11+01:08:4902:27:59.86Detail
262. Dibelka LukášPraha#31#M196.Muži 104.02:28:15+01:08:5302:27:50.81Detail
263. Buňatová KateřinaChomutov#20#F67.Veteránky A21.02:29:07+01:09:4502:28:40.62Detail
264. Panuška David#209#M197.Muži 105.02:29:12+01:09:5002:28:59.85Detail
265. Holubová GabrielaChodov#76#F68.Ženy42.02:30:11+01:10:4902:29:55.52Detail
266. Havlíčková KláraJirkovan on the run!#68#F69.Veteránky B6.02:30:11+01:10:4902:29:57.84Detail
267. Scherbaumová StanislavaRozběhej Litvínov#249#F70.Veteránky A22.02:30:16+01:10:5402:29:53.12Detail
268. Černý Tomᚊneci v běhu#25#M198.Muži 106.02:30:31+01:11:0902:30:04.91Detail
269. Hron David#42#M199.Muži 107.02:30:40+01:11:1802:30:33.29Detail
270. Havlíčková MichaelaTriatlet karlovy vary#69#F71.Veteránky A23.02:31:15+01:11:5302:30:43.94Detail
271. Jiráček PetrMP Chomutov#98#M200.Veteráni C5.02:31:36+01:12:1402:31:27.55Detail
272. Stellnerová MiroslavaTeplice#264#F72.Veteránky B7.02:32:05+01:12:4302:31:39.53Detail
273. Klimentová KateřinaJirkov#113#F73.Ženy43.02:32:35+01:13:1302:32:15.20Detail
274. Němec MarekJirkov#193#M201.Veteráni A64.02:32:57+01:13:3502:32:31.00Detail
275. Kollerová PetraChomutov#124#F74.Ženy44.02:33:33+01:14:1102:33:07.35Detail
276. Stanková JitkaJirkov#262#F75.Veteránky A24.02:35:18+01:15:5602:34:59.98Detail
277. Sombotová KateřinaChomutov#260#F76.Ženy45.02:35:19+01:15:5702:34:59.56Detail
278. Drahotová Michaela#36#F77.Veteránky A25.02:35:55+01:16:3302:35:32.69Detail
279. Fridrichová Adéla#12#F78.Ženy46.02:36:26+01:17:0402:35:58.47Detail
280. Dolejší JiříPostoloprty#32#M202.Veteráni A65.02:36:26+01:17:0402:35:53.60Detail
281. Pelc MartinPuK#213#M203.Muži 108.02:36:26+01:17:0402:35:59.32Detail
282. Bartoňová BarboraChomutov#3#F79.Ženy47.02:37:12+01:17:5002:36:59.64Detail
283. Šípek LuděkSEA – Chomutov#277#M204.Muži 109.02:37:33+01:18:1102:37:12.08Detail
284. Nedvedova ZuzanaPraha#192#F80.Ženy48.02:37:37+01:18:1502:37:05.21Detail
285. Dvořáková Jana TJ Klášterec nad Ohří #48#F81.Veteránky B8.02:37:42+01:18:2002:37:26.00Detail
286. Mottl Jan#187#M205.Muži 110.02:38:24+01:19:0202:37:57.53Detail
287. Louda DanielPraha#161#M206.Veteráni B24.02:38:33+01:19:1102:38:06.94Detail
288. Perglova AlenaChomutov#216#F82.Veteránky B9.02:38:33+01:19:1102:38:21.21Detail
289. Nedved MiroslavPraha#191#M207.Muži 111.02:38:48+01:19:2602:38:16.26Detail
290. Šafařík JiříŠneci v běhu#268#M208.Veteráni A66.02:39:45+01:20:2302:39:28.40Detail
291. Holý JanChomutov#77#M209.Veteráni A67.02:39:56+01:20:3402:39:24.16Detail
292. Sabo JánŽatec#245#M210.Veteráni C6.02:40:15+01:20:5302:39:41.51Detail
293. Zupko StanislavOstrov nad Ohří#342#M211.Muži 112.02:42:03+01:22:4102:41:54.01Detail
294. Loudová MonikaPraha #162#F83.Veteránky B10.02:42:09+01:22:4702:41:44.47Detail
295. Martykan JiříCT DNT#310#M212.Veteráni D3.02:43:44+01:24:2202:43:21.62Detail
296. Kazík JosefNelahozeves#108#M213.Veteráni A68.02:43:54+01:24:3202:43:23.34Detail
297. Červenka Karel Hora Svaté Kateřiny#26#M214.Veteráni D4.02:46:53+01:27:3102:46:28.89Detail
298. Laslofi AlešBe Activ#157#M215.Muži 113.02:47:23+01:28:0102:46:53.69Detail
299. Malarik RadoslavDrmaly#167#M216.Veteráni A69.02:47:25+01:28:0302:46:52.62Detail
300. Šilhan RadekDroužkovice City#274#M217.Veteráni A70.02:47:26+01:28:0402:46:52.89Detail
301. Šafaříková KateřinaReebok Run Crew#269#F84.Ženy49.02:47:36+01:28:1402:47:20.17Detail
302. Lajtner PetrChomutov#156#M218.Muži 114.02:48:02+01:28:4002:47:44.51Detail
303. Červenka LucieBěžci Chomutov #27#F85.Ženy50.02:48:29+01:29:0702:47:55.94Detail
304. Kostka JosefTJ VTŽ Chomutov#128#M219.Veteráni D5.02:49:40+01:30:1802:49:11.07Detail
305. Kokšál MiroslavMost#118#M220.Veteráni A71.02:50:27+01:31:05Detail
306. Zemanová Lenka#338#F86.Ženy51.02:50:55+01:31:3302:50:29.78Detail
307. Drtinová Víťa Praha #39#F87.Veteránky C1.02:51:06+01:31:4402:50:37.38Detail
308. Denemarek Chytrová KateřinaChomutov#30#F88.Ženy52.02:51:06+01:31:4402:50:33.28Detail
309. Müllerová SoňaChomutov#188#F89.Veteránky A26.02:51:07+01:31:4502:50:54.78Detail
310. Marešová Renáta#174#F90.Veteránky A27.02:51:15+01:31:5302:50:54.03Detail
311. Knížková BarboraBrno#114#F91.Ženy53.02:51:41+01:32:1902:51:11.76Detail
312. Hossnerová DenisaKadaň#80#F92.Ženy54.02:52:00+01:32:3802:51:33.61Detail
313. Ježková Karolína #96#F93.Ženy55.02:53:54+01:34:3202:53:31.55Detail
314. Krausová KláraSTG Strupčice#138#F94.Ženy56.02:55:35+01:36:1302:55:10.81Detail
315. Camprová EvaDroužkovice#22#F95.Veteránky A28.02:57:58+01:38:3602:57:30.70Detail
316. Voráčová PetraPraha#327#F96.Ženy57.03:19:23+02:00:0103:18:52.14Detail
Štěrba PavelChomutov#290#MMuži 00:00:00Detail
Neubergerová EvaChomutov#195#FŽeny00:00:00Detail
Manertová RadkaRozběhej Litvínov#173#FVeteránky A00:00:00Detail
Taraška Vilém#293#MMuži 00:00:00Detail
Štefanov MilanChomutov#287#MVeteráni B00:00:00Detail
Patroch PavelSWEEP ULTIMATE GYM#211#MVeteráni A00:00:00Detail
DNF Franc JaroslavJirkovan on the run#56#MMuži DNF Detail
DNF Španělová MagdalenaChomutov#283#FŽenyDNF Detail
DNF Zelená Kateřinachomutov#336#FŽenyDNF Detail
DNF Poláčková NikolaChomutov#222#FVeteránky ADNF Detail
DNF Nádaská RenataDroužkovice#189#FVeteránky ADNF Detail
DNF Novák Jaroslav#197#MVeteráni ADNF Detail
DNS Štainerová KateřinaPraha#285#FŽenyDNS Detail
DNS Holeček PetrBěžci Chomutov#75#MMuži DNS Detail
DNS Schmeidler RadekPraha#250#MMuži DNS Detail
DNS Šroufek JaroslavSTG Spořice#284#MMuži DNS Detail
DNS Petružálek Tomáš#217#MMuži DNS Detail
DNS Hrdinová Lucie#81#FVeteránky ADNS Detail
DNS Kleinová Lenka#111#FVeteránky ADNS Detail
DNS Tuzarová Michaela#302#FŽenyDNS Detail
DNS Zapletal PetrZlaté Hory#334#MVeteráni BDNS Detail
DNS Gunázerová MarcelaKadaň#62#FŽenyDNS Detail
DNS Dvořák ml. ZbyněkKadaň#46#MMuži DNS Detail
DNS Soukupova MonikaPraha#261#FVeteránky ADNS Detail
DNS Helešicová DanielaChomutov#72#FŽenyDNS Detail
DNS Lucie ZelenkováJirkov#163#MMuži DNS Detail
DNS Schwalbe UlrikeASC Marktrodach#252#FVeteránky ADNS Detail
DNS Hartlová IvetaBěžci Chomutov #65#FŽenyDNS Detail
DNS Chymová PetraHavlíčkův Brod#89#FVeteránky ADNS Detail
DNS WROBLEWSKI RENÁTAMÁLKOV#330#FVeteránky BDNS Detail
DNS Škrába JiříChomutov#279#MMuži DNS Detail
DNS Slezáková KláraVšestudy#258#FVeteránky ADNS Detail
DNS Provazníková AlžbětaChomutov#348#FŽenyDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz