Oficiální Výsledková listina Kros Zdiby Klecany
22. 6. 2019

dětský závod

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Porubská Anna#22#RD kluci1.00:00:12.45Detail
2. Tichý Mikoláš#31#RD kluci2.00:00:12.74+00:00:00.28Detail
3. Pokorný ŠimonRakovník#63#RD kluci3.00:00:13.68+00:00:01.22Detail
4. Knorová ZoraKlecany#25#RD kluci4.00:00:13.90+00:00:01.44Detail
5. Šrotýř Sebastian#1#RD kluci5.00:00:14.55+00:00:02.09Detail
6. Pášová LucieBiatlon Klecany#18#RD kluci6.00:00:15.53+00:00:03.07Detail
7. Plaček Lukáš#42#RD kluci7.00:00:15.76+00:00:03.30Detail
8. Kulíšek KryštofAtletika Libeznice #24#D1 kluci1.00:00:16.27+00:00:03.81Detail
9. Pokorný LukášRakovník#62#D1 kluci2.00:00:16.68+00:00:04.22Detail
10. Rambousek TomášAtletika Líbeznice#20#D1 kluci3.00:00:16.95+00:00:04.49Detail
11. Mrkousová Edita#61#D1 holky1.00:00:17.96+00:00:05.50Detail
12. Navrátilová AnetaAtletika Líbeznice#16#D1 holky2.00:00:18.95+00:00:06.49Detail
13. Houba AdamZdiby#36#D1 kluci4.00:00:19.13+00:00:06.67Detail
14. Čiháková Ema#54#RD kluci8.00:00:19.18+00:00:06.72Detail
15. Linhartová Karolína#5#D1 holky3.00:00:19.62+00:00:07.16Detail
16. Šprachta Oliver#67#D1 kluci5.00:00:19.91+00:00:07.45Detail
17. Mulač Mikuláš#32#D1 kluci6.00:00:20.26+00:00:07.80Detail
18. Day Sophia#38#D1 holky4.00:00:20.35+00:00:07.89Detail
19. Beránek Adam#66#D1 kluci7.00:00:20.89+00:00:08.43Detail
20. Porubská Jana#12#D1 holky5.00:00:21.37+00:00:08.91Detail
21. Ber AdamZdiby#35#D1 kluci8.00:00:21.39+00:00:08.93Detail
22. Nerad Matyáš#27#D1 kluci9.00:00:22.06+00:00:09.60Detail
23. Noháč MatějPSK Olymp#47#D2 kluci1.00:00:48.13+00:00:35.67Detail
24. Červenka HynekBiatlon Klecany#2#D2 kluci2.00:00:49.39+00:00:36.93Detail
25. Bárta TomášAtletika Líbeznice#13#D2 kluci3.00:00:50.42+00:00:37.96Detail
26. Knor SamuelAC1890#26#D2 kluci4.00:00:51.18+00:00:38.72Detail
27. Hubáček Teodor#29#D2 kluci5.00:00:51.54+00:00:39.08Detail
28. Šindelářová LenkaŠAK Novoborská#28#D2 holky1.00:00:52.17+00:00:39.71Detail
29. Navrátil LukášAtletika Líbeznice#14#D2 kluci6.00:00:52.33+00:00:39.87Detail
30. Mayer Vojtěch#52#D2 kluci7.00:00:52.51+00:00:40.05Detail
31. Voves Michal#34#D2 kluci8.00:00:52.75+00:00:40.29Detail
32. Pášová MichaelaBiatlon Klecany#17#D2 holky2.00:00:56.86+00:00:44.40Detail
33. Slavík Daniel#51#D2 kluci9.00:00:59.28+00:00:46.82Detail
34. Vacková Julie#59#D2 holky3.00:01:04.30+00:00:51.84Detail
35. Čiháková Aneta#56#D2 holky4.00:01:04.75+00:00:52.29Detail
36. Navrátilová NellaLíbeznice#15#D2 holky5.00:01:06.21+00:00:53.75Detail
37. Mulač Matěj#46#D2 kluci10.00:01:10.97+00:00:58.51Detail
38. Porubský Matyáš#23#D3 kluci1.00:02:57.93+00:02:45.47Detail
39. Štruplová KarolínaAtletika Líbeznice#3#D3 holky1.00:02:58.10+00:02:45.64Detail
40. Drbohlavová EliškaBiatlon Klecany#19#D3 holky2.00:03:01.95+00:02:49.49Detail
41. Voves MartinBiatlon Klecany#33#D3 kluci2.00:03:03.27+00:02:50.81Detail
42. Houba DominikKB Klecany#37#D3 kluci3.00:03:08.03+00:02:55.57Detail
43. Balík MartinAtletika Klecany#8#D3 kluci4.00:03:11.05+00:02:58.59Detail
44. Noháčová AnnaPSK Olymp#49#D3 holky3.00:03:12.83+00:03:00.37Detail
45. Plačková LindaSP4#41#D3 holky4.00:03:15.48+00:03:03.02Detail
46. Červenka JiříBiatlon Klecany#7#D3 kluci5.00:03:26.02+00:03:13.56Detail
47. Rambousková LucieAtletika Líbeznice#21#D3 holky5.00:03:30.55+00:03:18.09Detail
48. Saidlova RozaliePSK Olymp Praha #64#D3 holky6.00:03:31.71+00:03:19.25Detail
49. Day Tobias#39#D3 kluci6.00:03:36.40+00:03:23.94Detail
50. Šebelová Veronika#10#D3 holky7.00:03:50.21+00:03:37.75Detail
51. Němec ViktorAC Tepo Kladno#4#D4 kluci1.00:05:56.75+00:05:44.29Detail
52. Porubský Dominik#11#D4 kluci2.00:06:26.99+00:06:14.53Detail
53. Šala JanAtletika Klecany#9#RD kluci9.00:28:38.94+00:28:26.48Detail
54. Šílová JanaKlecany#45#RD kluci10.00:32:55.38+00:32:42.92Detail
DNS Gregorová Nina#58#D3 holkyDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz