Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
13. 4. 2019
elévové
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Varchola | Dominik | Ak Louny | #8# | chlapci | 1. | 00:00:15 | | Detail |
2. | Všetulová | Klára | Srby | #166# | děvčata | 1. | 00:00:15 | +00:00:00 | Detail |
3. | Všetula | Jan | Srby | #167# | chlapci | 2. | 00:00:15 | +00:00:00 | Detail |
4. | Maříková | Emma | NS | #138# | děvčata | 2. | 00:00:15 | +00:00:00 | Detail |
5. | Reichel | Daniel | Nové Strašecí | #124# | chlapci | 3. | 00:00:16 | +00:00:01 | Detail |
6. | Stádník | Filip | Rynholec | #134# | chlapci | 4. | 00:00:16 | +00:00:01 | Detail |
7. | Štekl | Matěj | Ski team NS | #168# | chlapci | 5. | 00:00:16 | +00:00:01 | Detail |
8. | Fišer | Adam | SC Nové Strašecí | #111# | chlapci | 6. | 00:00:17 | +00:00:02 | Detail |
9. | Pokorný | Jakub | Ski team Nové Strašeci | #47# | chlapci | 7. | 00:00:17 | +00:00:02 | Detail |
10. | Hampel | Tadeáš | Stochov | #9# | chlapci | 8. | 00:00:17 | +00:00:02 | Detail |
11. | Kroclak | Michal | SC NS | #151# | chlapci | 9. | 00:00:17 | +00:00:02 | Detail |
12. | Isteníková | Alice | NS | #62# | děvčata | 3. | 00:00:17 | +00:00:02 | Detail |
13. | Elsnicová | Adéla | | #108# | děvčata | 4. | 00:00:18 | +00:00:03 | Detail |
14. | Volek | David | ? | #182# | chlapci | 10. | 00:00:18 | +00:00:03 | Detail |
15. | Dimová | Jana | Hradečno | #60# | děvčata | 5. | 00:00:18 | +00:00:03 | Detail |
16. | Chocholová | Aneta | TJ Sokol Jince | #10# | děvčata | 6. | 00:00:18 | +00:00:03 | Detail |
17. | Budínský | Matěj | NS | #143# | chlapci | 11. | 00:00:19 | +00:00:04 | Detail |
18. | Šedivý | Jakub | | #70# | chlapci | 12. | 00:00:19 | +00:00:04 | Detail |
19. | Šandová | Babeta | Pecínov | #120# | děvčata | 7. | 00:00:19 | +00:00:04 | Detail |
20. | Heroutová | Klára | Bilichov | #27# | děvčata | 8. | 00:00:19 | +00:00:04 | Detail |
21. | Nedvěd | Jindřich | SC Nové Strašecí | #46# | chlapci | 13. | 00:00:20 | +00:00:05 | Detail |
22. | Slavík | Jakub | AK Louny | #23# | chlapci | 14. | 00:00:20 | +00:00:05 | Detail |
23. | Žlábková | Linda | HK Ostřetice | #59# | děvčata | 9. | 00:00:20 | +00:00:05 | Detail |
24. | Bezoušková | Barbora | Praha 8 | #170# | děvčata | 10. | 00:00:20 | +00:00:05 | Detail |
25. | Najerová | Natálie | NS | #71# | děvčata | 11. | 00:00:20 | +00:00:05 | Detail |
26. | Budinská | Adéla | Kladno | #5# | děvčata | 12. | 00:00:20 | +00:00:05 | Detail |
27. | Rudolfová | Eliška | SK Nové Strašecí | #159# | děvčata | 12. | 00:00:20 | +00:00:05 | Detail |
28. | Novotný | Tomáš | ? | #183# | chlapci | 15. | 00:00:20 | +00:00:05 | Detail |
29. | Haužvic | Adam | Nové Strašecí | #39# | chlapci | 16. | 00:00:20 | +00:00:05 | Detail |
30. | Petříková | Alena | SKI Team Nové Strašecí | #123# | děvčata | 14. | 00:00:21 | +00:00:06 | Detail |
31. | Lüftnerová | Tereza | SCNS | #15# | děvčata | 15. | 00:00:21 | +00:00:06 | Detail |
32. | Šedivý | Matěj | | #69# | chlapci | 17. | 00:00:22 | +00:00:07 | Detail |
33. | Závora | Alexandr | Sport centrum NS | #156# | chlapci | 18. | 00:00:22 | +00:00:07 | Detail |
34. | Havlíková | Nikol | SC Nové Strašecí | #26# | děvčata | 16. | 00:00:22 | +00:00:07 | Detail |
35. | Lopourová | Viktorie | SCNS Nové Strašecí | #48# | děvčata | 17. | 00:00:22 | +00:00:07 | Detail |
36. | Hašková | Ema | SC NS | #157# | děvčata | 18. | 00:00:22 | +00:00:07 | Detail |
37. | Brožík | Erik | Kokrdov | #127# | chlapci | 19. | 00:00:23 | +00:00:08 | Detail |
38. | Doskočil | Vojtěch | Nové Strašecí | #37# | chlapci | 20. | 00:00:24 | +00:00:09 | Detail |
39. | Nevím | Jan | Nové Strašecí | #56# | chlapci | 21. | 00:00:24 | +00:00:09 | Detail |
40. | Ujková | Denisa | | #106# | děvčata | 19. | 00:00:24 | +00:00:09 | Detail |
41. | Štros | Filip | Nové Strašecí | #126# | chlapci | 22. | 00:00:24 | +00:00:09 | Detail |
42. | Tomek | Jakub | | #112# | chlapci | 23. | 00:00:24 | +00:00:09 | Detail |
43. | Budínský | Marek | NS | #144# | chlapci | 24. | 00:00:24 | +00:00:09 | Detail |
44. | Gregorová | Edita | Kladno | #51# | děvčata | 20. | 00:00:25 | +00:00:10 | Detail |
45. | Gregorová | Barbora | Nové Strašecí | #155# | děvčata | 21. | 00:00:26 | +00:00:11 | Detail |
46. | Bazoušková | Johana | Praha 8 | #169# | děvčata | 22. | 00:00:26 | +00:00:11 | Detail |
47. | Fedová | Františka | Buštěhrad | #18# | děvčata | 23. | 00:00:27 | +00:00:12 | Detail |
48. | Vácha | Michal | NS | #160# | chlapci | 25. | 00:00:28 | +00:00:13 | Detail |
49. | Polák | Daniel | Atletika NS | #147# | chlapci | 26. | 00:00:30 | +00:00:15 | Detail |
50. | Klimša | David | Praha | #17# | chlapci | 27. | 00:00:32 | +00:00:17 | Detail |
| Klimša | Tadeáš | Praha | #16# | chlapci | | 00:00:00 | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |