Oficiální Výsledková listina Prague Park Race - Divoká Šárka
8. 6. 2019

14 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Glonek JakubOK Kamenice#242#M1.M201.00:56:16Detail
2. Kratochvíl MilošHvězda Pardubice#66#M2.M401.00:57:25+00:01:09.95Detail
3. Dragoun RadekMladá Boleslav#292#M3.M202.00:59:17+00:03:01.95Detail
4. Rektor AntonínPraha 4#289#M4.M402.01:00:06+00:03:50.95Detail
5. Čada RadimSokol Unhošť#298#M5.M403.01:01:00+00:04:44.95Detail
6. Souček MilanSokol Plavsko#286#M6.M404.01:01:22+00:05:06.95Detail
7. Kaliberka JanSK Slovan Blesk#78#M7.M301.01:02:26+00:06:10.95Detail
8. Kříž PavelPraha#280#M8.M302.01:02:51+00:06:35.95Detail
9. Kazda OndřejSportcentrum Jičín#252#M9.M303.01:03:32+00:07:16.95Detail
10. Goncalves RicardoBrandys Nad Labem#255#M10.M304.01:05:25+00:09:09.95Detail
11. Horká MagdaPraha - Zbraslav#299#F1.Z301.01:05:58+00:09:42.95Detail
12. Pražák LadislavBOX klub Jičín#212#M11.M405.01:06:35+00:10:19.95Detail
13. Girard PetrSK Skialpin Pustevny#296#M12.M305.01:07:53+00:11:37.95Detail
14. Flanderka MilanKlášter Hradiště nad Jizerou#211#M13.M306.01:08:13+00:11:57.95Detail
15. Klouzal JanPraha#278#M14.M406.01:08:32+00:12:16.95Detail
16. Novotný MilanOK99 Hradec Králové#285#M15.M501.01:08:35+00:12:19.95Detail
17. Bittner MiroslavTTT#187#M16.M407.01:08:51+00:12:35.95Detail
18. Rohlíček Bohumil#12#M17.M408.01:09:04+00:12:48.95Detail
19. Palír Vojtěchadidas Runners Prague#229#M18.M203.01:09:11+00:12:55.95Detail
20. Matthews DougPrague#15#M19.M502.01:09:17+00:13:01.95Detail
21. Bradáčová MartinaMaratón klub Kladno#126#F2.Z401.01:09:22+00:13:06.95Detail
22. Karchňák Jan TJ MDDM Ostrov #59#M20.M204.01:09:34+00:13:18.95Detail
23. Sedlák FrantišekPivnice Bílý Beránek#175#M21.M503.01:09:47+00:13:31.95Detail
24. Zázvorková JanaAdidas runners Prague#180#F3.Z201.01:09:48+00:13:32.95Detail
25. Beneš MichalRoztoky#46#M22.M409.01:10:00+00:13:44.95Detail
26. Říha JanPraha#4#M23.M307.01:10:15+00:13:59.95Detail
27. Halounek JanVokovické rychlonožky#260#M24.M4010.01:11:25+00:15:09.95Detail
28. Čížek MartinŘepy#9#M25.M4011.01:11:46+00:15:30.95Detail
29. Princ AlešPraha 5#136#M26.M4012.01:11:48+00:15:32.95Detail
30. Volek JakubSRTG Praha#281#M27.M205.01:11:58+00:15:42.95Detail
31. Zanozina EkaterinaKertaem#75#F4.Z302.01:12:02+00:15:46.95Detail
32. Pihl JohanSverige#120#M28.M308.01:12:23+00:16:07.95Detail
33. Grasl KarelPostoloprty#84#M29.M4013.01:12:37+00:16:21.95Detail
34. Soukupová JulieForrest Gump Team#276#F5.Z303.01:12:50+00:16:34.95Detail
35. Faů Roman#236#M30.M309.01:12:50+00:16:34.95Detail
36. Košťál DanielPraha#287#M31.M3010.01:12:51+00:16:35.95Detail
37. Šmídek OndřejXDENT#139#M32.M3011.01:12:59+00:16:43.95Detail
38. Beneš PetrPraha#269#M33.M3012.01:13:04+00:16:48.95Detail
39. Jahoda Zdeněk BK BĚKODO TEPLICE #277#M34.M4014.01:13:16+00:17:00.95Detail
40. Podroužková EvaPraha#216#F6.Z304.01:13:23+00:17:07.95Detail
41. Štěpánová Zdeňka#220#F7.Z202.01:13:29+00:17:13.95Detail
42. Roubík FrantišekČerčany#102#M35.M601.01:13:58+00:17:42.95Detail
43. Vodňanská Zuzana#290#F8.Z305.01:14:04+00:17:48.95Detail
44. Drbohlav Michaladidas Runners Prague#171#M36.M206.01:14:15+00:17:59.95Detail
45. Orság DominikASC DUKLA#1#M37.M207.01:14:17+00:18:01.95Detail
46. Fiala TheodorM.U.F. Roztoky#87#M38.M3013.01:14:29+00:18:13.95Detail
47. Mach PavelPraha 5#293#M39.M504.01:14:41+00:18:25.95Detail
48. Eliášová ŠárkaSPV Sezemice#65#F9.Z402.01:14:54+00:18:38.95Detail
49. Rydlo MichalPraha 6#194#M40.M208.01:15:01+00:18:45.95Detail
50. Kincl JanVepřovky#226#M41.M4015.01:15:08+00:18:52.95Detail
51. Bruch Petr#133#M42.M209.01:16:00+00:19:44.95Detail
52. Pánek JanAktivní bufeťáci#32#M43.M4016.01:16:05+00:19:49.95Detail
53. Janku OndrejOlomouc#83#M44.M4017.01:16:13+00:19:57.95Detail
54. Vítková ZuzanaRozběháme Most#13#F10.Z501.01:16:42+00:20:26.95Detail
55. Gondeaux RobinPrague#197#M45.M2010.01:16:43+00:20:27.95Detail
56. Sako LubošPraha 9#96#M46.M3014.01:17:12+00:20:56.95Detail
57. Velehradský PetrNučice#34#M47.M602.01:17:27+00:21:11.95Detail
58. Pešek JanStáj Jižák#256#M48.M3015.01:17:34+00:21:18.95Detail
59. Tomíčková Věratotostudio#284#F11.Z306.01:17:37+00:21:21.95Detail
60. Mezník VláďaLokomotiva Beroun OB#205#M49.M505.01:17:43+00:21:27.95Detail
61. Jelínek LukášLysá nad Labem#264#M50.M3016.01:17:51+00:21:35.95Detail
62. Chlápková BáraHorní Staré Město (okres Trutnov)#268#F12.Z307.01:17:55+00:21:39.95Detail
63. Špaček MartinPraha#82#M51.M2011.01:18:10+00:21:54.95Detail
64. Mrva PavelBBK - Popovice#56#M52.M506.01:18:34+00:22:18.95Detail
65. Honzáková JiřinaBřevnov#199#F13.Z502.01:19:18+00:23:02.95Detail
66. Prager KarelTJ Sokol Sojovice#18#M53.M2012.01:19:23+00:23:07.95Detail
67. Šrubař ZbyněkB4#295#M54.M3017.01:19:26+00:23:10.95Detail
68. Kubíček Tomáš#35#M55.M3018.01:19:54+00:23:38.95Detail
69. Scohier FrancoisPraha#221#M56.M3019.01:19:57+00:23:41.95Detail
70. Celba JiříNáchod#160#M57.M603.01:20:07+00:23:51.95Detail
71. Železný VojtěchMravkolev#41#M58.M2013.01:20:10+00:23:54.95Detail
72. Káš František#273#M59.M2014.01:20:27+00:24:11.95Detail
73. Bares MichalLety#150#M60.M4018.01:20:35+00:24:19.95Detail
74. Myšková KarolinaŘíčany#231#F14.Z403.01:20:38+00:24:22.95Detail
75. Štěpánek JanPlzeň#294#M61.M3020.01:20:53+00:24:37.95Detail
76. Čumpelová KateřinaBC Nová trojka#3#F15.Z308.01:20:56+00:24:40.95Detail
77. O'Brien Derek Jamesadidas Runners Prague#73#M62.M4019.01:21:14+00:24:58.95Detail
78. Kučera VojtěchHobíci pupíci#251#M63.M4020.01:21:17+00:25:01.95Detail
79. Vajnar VladimírVolduchy#149#M64.M2015.01:21:34+00:25:18.95Detail
80. Srb TomasPraha#21#M65.M4021.01:21:52+00:25:36.95Detail
81. Hokr Milan#89#M66.M2016.01:21:56+00:25:40.95Detail
82. Balážová Sabinaadidas Runners Prague#76#F16.Z203.01:22:02+00:25:46.95Detail
83. Karas AdamHavlíčkův Brod#210#M67.M2017.01:22:02+00:25:46.95Detail
84. Daniš PavolPraha#67#M68.M4022.01:22:33+00:26:17.95Detail
85. Pěnkava Vít#217#M69.M2018.01:22:38+00:26:22.95Detail
86. Navrátil IvoSvitavy #249#M70.M4023.01:23:01+00:26:45.95Detail
87. Muszynski TommyPrague#279#M71.M2019.01:23:01+00:26:45.95Detail
88. Benýr PavelMBM Praha#297#M72.M507.01:23:01+00:26:45.95Detail
89. Denemark TomasDHL IT Services#88#M73.M4024.01:23:32+00:27:16.95Detail
90. Chalupa PetrPraha#28#M74.M4025.01:23:33+00:27:17.95Detail
91. Sedlák Tomáš Kladno #189#M75.M2020.01:23:50+00:27:34.95Detail
92. Dvorak JosefPrague #152#M76.M3021.01:23:51+00:27:35.95Detail
93. Arnold LindaPraha 10#214#F17.Z309.01:24:03+00:27:47.95Detail
94. Šuk MichalPraha 8#218#M77.M2021.01:24:21+00:28:05.95Detail
95. Ščurková RadkaKrompachy#43#F18.Z3010.01:24:28+00:28:12.95Detail
96. Andrade TelmoDHL ITS running club#68#M78.M4026.01:24:49+00:28:33.95Detail
97. Cossement Nicolas#97#M79.M2022.01:25:05+00:28:49.95Detail
98. Mařík OndřejPraha#38#M80.M3022.01:25:14+00:28:58.95Detail
99. Navrátilová PetraSvitavy#250#F19.Z404.01:25:15+00:28:59.95Detail
100. Opolecká PavlaSokol Královské Vinohrady#300#F20.Z3011.01:25:53+00:29:37.95Detail
101. Svatoň TomášLiveCross Neratovice#186#M81.M4027.01:25:54+00:29:38.95Detail
102. Paulíčková VeronikaBrno#155#F21.Z3012.01:26:34+00:30:18.95Detail
103. Brenišin IvanPraha 4#37#M82.M508.01:26:36+00:30:20.95Detail
104. Žrout KarelPraha#270#M83.M509.01:26:37+00:30:21.95Detail
105. Grygorov KostiantynKFPP MFF UK#146#M84.M3023.01:27:17+00:31:01.95Detail
106. Taylor JoPrague#151#M85.M3024.01:27:20+00:31:04.95Detail
107. Fiedler Adam#14#M86.M4028.01:27:21+00:31:05.95Detail
108. Pashkova Veronika#246#F22.Z3013.01:27:22+00:31:06.95Detail
109. Šimáčková Šárka Praha#92#F23.Z204.01:27:25+00:31:09.95Detail
110. Glaros AnastasiosOne Step Beyond Endurance Team#27#M87.M3025.01:27:42+00:31:26.95Detail
111. Tichý StanislavČervenobílá bojová síla#253#M88.M5010.01:28:01+00:31:45.95Detail
112. Diňa DominikDobřejovice#248#M89.M2023.01:28:44+00:32:28.95Detail
113. Dufek PatrikDream team#26#M90.M2024.01:28:54+00:32:38.95Detail
114. Jelen Petr Skuhrov#153#M91.M5011.01:28:56+00:32:40.95Detail
115. Marušáková MartaSkuhrov#154#F24.Z405.01:28:58+00:32:42.95Detail
116. Jenčík PetrPraha#58#M92.M4029.01:29:22+00:33:06.95Detail
117. Jareš VáclavNymburk#227#M93.M604.01:29:31+00:33:15.95Detail
118. Jakob Raphaela#247#F25.Z205.01:29:42+00:33:26.95Detail
119. Nykodým Richard Praha #122#M94.M4030.01:29:57+00:33:41.95Detail
120. Otsuka Masaki#99#M95.M5012.01:30:06+00:33:50.95Detail
121. Novák MichalSvobodné matky#291#M96.M3026.01:30:21+00:34:05.95Detail
122. Novotná TerezaPlzeň#94#F26.Z206.01:30:26+00:34:10.95Detail
123. Valouch ViktorPraha 5#57#M97.M3027.01:30:38+00:34:22.95Detail
124. O'Sullivan ThomasBeroun#134#M98.M3028.01:31:04+00:34:48.95Detail
125. Kalfusová AnnaPraha#224#F27.Z207.01:31:08+00:34:52.95Detail
126. Hába TomášPraha#225#M99.M2025.01:31:08+00:34:52.95Detail
127. Gryčová Jana#196#F28.Z208.01:31:31+00:35:15.95Detail
128. Špaček Jan#195#M100.M2026.01:31:32+00:35:16.95Detail
129. Vidal RegisFrance#62#M101.M2027.01:31:39+00:35:23.95Detail
130. Jánský LukášPraha 3 - Vinohrady#204#M102.M3029.01:31:51+00:35:35.95Detail
131. Hložková MonikaPraha#6#F29.Z3014.01:32:24+00:36:08.95Detail
132. Mišovičová KateřinaB4 - Běžecká škola Prahy 4#272#F30.Z209.01:32:24+00:36:08.95Detail
133. Gosling SteveDHL Running Club#213#M103.M5013.01:32:42+00:36:26.95Detail
134. Weiss FrantišekMilčice#71#M104.M4031.01:32:45+00:36:29.95Detail
135. Železný PetrMravkolev#40#M105.M4032.01:33:02+00:36:46.95Detail
136. Talaš RomanZlín#182#M106.M3030.01:33:14+00:36:58.95Detail
137. Šrámková ZdeňkaŽdírec nad Doubravou#143#F31.Z406.01:33:42+00:37:26.95Detail
138. Komarnitskaya NataliyaWarsaw#165#F32.Z3015.01:33:44+00:37:28.95Detail
139. Vokůrková Pavlína#138#F33.Z407.01:33:49+00:37:33.95Detail
140. Minaříková MichaelaLoTe Teplice#86#F34.Z408.01:34:00+00:37:44.95Detail
141. Adamus RomanPraha#162#M107.M5014.01:34:30+00:38:14.95Detail
142. Kašpar TomášKB#169#M108.M4033.01:34:47+00:38:31.95Detail
143. Matyáš DavidDieter's Ghetto running team#209#M109.M3031.01:34:50+00:38:34.95Detail
144. Sedláková LucieKladno#188#F35.Z3016.01:35:13+00:38:57.95Detail
145. Vojtíšek MichalPraha 4#147#M110.M4034.01:36:01+00:39:45.95Detail
146. Pavlov Roman#275#M111.M5015.01:36:24+00:40:08.95Detail
147. Valoušková KristýnaPraha#148#F36.Z3017.01:36:26+00:40:10.95Detail
148. Hanuš PetrJinočany#282#M112.M4035.01:36:37+00:40:21.95Detail
149. López Cozas YankoaAR Prague#74#F37.Z3018.01:36:42+00:40:26.95Detail
150. Drahotová kláraKladno#93#F38.Z3019.01:37:02+00:40:46.95Detail
151. Motvičková KristýnaLouny#265#F39.Z3020.01:37:29+00:41:13.95Detail
152. Brabcová RadmilaPraha#104#F40.Z409.01:37:34+00:41:18.95Detail
153. Motlova Tereza#203#F41.Z3021.01:37:46+00:41:30.95Detail
154. Zgliczynska DanutaPraha#111#F42.Z4010.01:38:23+00:42:07.95Detail
155. Colvin AdamRainbow City, Alabama#80#M113.M4036.01:38:59+00:42:43.95Detail
156. Hendrych JiříMost#208#M114.M4037.01:40:13+00:43:57.95Detail
157. Hromek LukášPraha#271#M115.M3032.01:40:18+00:44:02.95Detail
158. Černý Jan Praha#193#M116.M2028.01:40:32+00:44:16.95Detail
159. Šmídková Martina#140#F43.Z2010.01:40:44+00:44:28.95Detail
160. Böhmová Lenka #161#F44.Z2011.01:41:01+00:44:45.95Detail
161. Horňáková Markéta#274#F45.Z3022.01:41:49+00:45:33.95Detail
162. Graslová Kateřina Postoloprty #107#F46.Z2012.01:42:41+00:46:25.95Detail
163. Neubergerová Michaela#159#F47.Z2013.01:43:13+00:46:57.95Detail
164. Jochovičová Irena#158#F48.Z2014.01:43:13+00:46:57.95Detail
165. Novakovská Michaela Šneci v běhu #45#F49.Z2015.01:43:23+00:47:07.95Detail
166. Foottit Denisa#170#F50.Z4011.01:43:24+00:47:08.95Detail
167. Dvořák LadislavTamarindTree#240#M117.M3033.01:43:53+00:47:37.95Detail
168. Wesolowska MajaPraha#110#F51.Z4012.01:44:00+00:47:44.95Detail
169. Schneider ZbyněkPraha#283#M118.M5016.01:44:47+00:48:31.95Detail
170. Vavrinčíková Olesja#125#F52.Z3023.01:45:02+00:48:46.95Detail
171. Jandová Lenka Most #106#F53.Z503.01:45:27+00:49:11.95Detail
172. Trnková IvaPraha 9 - Prosek#200#F54.Z3024.01:45:39+00:49:23.95Detail
173. Hlava MilanPraha 4#128#M119.M605.01:46:07+00:49:51.95Detail
174. Royo Beatriz#90#F55.Z2016.01:47:04+00:50:48.95Detail
175. Rysová Tereza#179#F56.Z4013.01:47:15+00:50:59.95Detail
176. Zachová DášaUhrineves#77#F57.Z3025.01:47:20+00:51:04.95Detail
177. Horáková MalvínaTamarindTree#239#F58.Z3026.01:49:11+00:52:55.95Detail
178. Kohutova Tereza#108#F59.Z3027.01:50:22+00:54:06.95Detail
179. Frydrych Jakub#109#M120.M3034.01:50:22+00:54:06.95Detail
180. Podzimková MarkétaPerštejn#262#F60.Z4014.01:52:52+00:56:36.95Detail
181. Bartošová Kateřina#72#F61.Z4015.01:54:43+00:58:27.95Detail
182. Kliková Eva Šneci v běhu Praha 4#127#F62.Z504.02:01:33+01:05:17.95Detail
DSQ Vrána VilémPraha#288#MM30Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz