Výsledková listina Prodoli MTB maraton města Chýnov
1. 6. 2019

47 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Bakus TomášČEZ CT Tábor#135#MA18-291.01:45:07.43Detail
2. Šitner JaroslavGS cyklo team Jistebnice #79#MA18-292.01:45:47.47+00:00:40.04Detail
3. Rybařík IvanČistý sport Racing team 1#1#MA30-391.01:47:30.69+00:02:23.26Detail
4. Staněk PavelApex Bike Mobil Tábor#76#MA30-392.01:48:58.96+00:03:51.53Detail
5. Bartoň PavelEUROFOAM-SPORT-TEAM#107#MA40-491.01:49:03.64+00:03:56.21Detail
6. Mikolášek JanVELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM#113#MA18-293.01:49:57.96+00:04:50.53Detail
7. Karník LubošAUTHOR TEAM STUPNO #118#MA40-492.01:50:01.02+00:04:53.59Detail
8. Zavadil LiborCyklo Atom cycling team #92#MA40-493.01:50:02.09+00:04:54.66Detail
9. Hyšpler RobinPRODOLI Racing Team#28#MA30-393.01:50:06.89+00:04:59.46Detail
10. Pokorný MarekFC Vidličky Písek#63#MA40-494.01:50:07.35+00:04:59.92Detail
11. Pejša JiříČistý sport racing team 1#59#MA30-394.01:50:07.37+00:04:59.94Detail
12. Codl LukášApex Bike Mobil Tábor#8#MA30-395.01:50:16.78+00:05:09.35Detail
13. Doubek MilošČistý sport#12#MA30-396.01:51:19.60+00:06:12.17Detail
14. Viktora JanSB Cyklo Olympia#89#MA40-495.01:51:55.35+00:06:47.92Detail
15. Šeliga JardaJH cycling#133#MA30-397.01:52:18.64+00:07:11.21Detail
16. Smrčka JanEUROFOAM-SPORT-TEAM #96#MA30-398.01:52:34.58+00:07:27.15Detail
17. Vlášek MichalApex Bike Mobil Tábor#91#MA30-399.01:52:38.83+00:07:31.40Detail
18. Grošek FilipPRODOLI Racing Team#20#MA18-294.01:52:49.50+00:07:42.07Detail
19. Benda JanSK FIT Tábor#106#MA40-496.01:52:49.85+00:07:42.42Detail
20. Souček JiříCyklo Atom cycling team #75#MA40-497.01:53:19.44+00:08:12.01Detail
21. Hunal MartinVelosport Valenta Scott Team#129#MA30-3910.01:53:23.69+00:08:16.26Detail
22. Štrosmajer RadekVelosport Valenta Scott Team #108#MA40-498.01:53:25.49+00:08:18.06Detail
23. Mareš VojtěchBikeclinic Cannondale#50#MA40-499.01:54:08.79+00:09:01.36Detail
24. Prokop PavelVeloservis Team#167#MA18-295.01:55:38.09+00:10:30.66Detail
25. Bambula OndřejPRODOLI Racing Team#4#MA30-3911.01:56:02.51+00:10:55.08Detail
26. Kolář KryštofFRbikes.cz#35#MA18-296.01:56:02.64+00:10:55.21Detail
27. Zima OtaOplt Cycling#140#MA30-3912.01:56:03.07+00:10:55.64Detail
28. Princ JanApex Bike Mobil Tábor#67#MA18-297.01:56:03.62+00:10:56.19Detail
29. Míka OldřichGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS#51#MA50-591.01:56:49.77+00:11:42.34Detail
30. Račan DavidČEZ Cyklo Team Tábor#137#MA18-298.01:56:49.97+00:11:42.54Detail
31. Verčimák LiborZnojmo #99#MA40-4910.01:57:16.78+00:12:09.35Detail
32. Weber Tomáš#148#MA40-4911.01:57:34.18+00:12:26.75Detail
33. Vaněk AlanCyklo Atom cycling team #88#MA50-592.01:58:15.91+00:13:08.48Detail
34. Šesták MartinCYCLOTREKINK.COM#161#MA50-593.01:58:30.26+00:13:22.83Detail
35. Novák MartinKola BSP Planá nad Lužnicí#178#MA50-594.01:58:47.87+00:13:40.44Detail
36. Bambula StanislavSpitfire Team#149#MA30-3913.01:58:48.71+00:13:41.28Detail
37. Bloch FilipCyklo Atom cycling team #6#MA40-4912.01:59:16.55+00:14:09.12Detail
38. Eybert DanielCykloklub Chýnov#16#MA40-4913.01:59:32.32+00:14:24.89Detail
39. Janíček MartinMilevsko#122#MA30-3914.01:59:37.40+00:14:29.97Detail
40. Jiřička MiroslavCyklo Jiřička České Budějovice#33#MA40-4914.02:00:09.76+00:15:02.33Detail
41. Fišer OndřejCykloklub Chýnov#18#MA30-3915.02:00:50.01+00:15:42.58Detail
42. Kordina ZdeněkPIVO TEAM#37#MA30-3916.02:01:08.73+00:16:01.30Detail
43. Šolar PavelBenešov#143#MA40-4915.02:01:09.23+00:16:01.80Detail
44. Mandaus JiříLapierre Sweep#125#MA60p1.02:01:13.77+00:16:06.34Detail
45. Bubla LadislavGS cyklo team Jistebnice#7#MA60p2.02:01:48.19+00:16:40.76Detail
46. Jehně VáclavCykloklub Chýnov#32#MA40-4916.02:01:48.21+00:16:40.78Detail
47. Moláček Tomáš#151#MA30-3917.02:01:50.60+00:16:43.17Detail
48. Schiffer Michaelbike altmann.at#74#MA50-595.02:01:52.19+00:16:44.76Detail
49. Kučera TomášVeloservis-team#169#MA30-3918.02:02:13.79+00:17:06.36Detail
50. Janů LadislavCykloklub Chýnov#30#MA30-3919.02:02:14.37+00:17:06.94Detail
51. Havránek MartinSK FIT Tábor#158#MA40-4917.02:02:19.95+00:17:12.52Detail
52. Janů KamilaČEZ CT Tábor #146#ZA18-291.02:02:20.68+00:17:13.25Detail
53. Shejbal JanVojtěši Příbraz#73#MA40-4918.02:02:51.65+00:17:44.22Detail
54. Šmejkal JiříKola BSP Planá nad Lužnicí#80#MA40-4919.02:03:12.01+00:18:04.58Detail
55. Kocián ViktorHotel Premium#98#MA50-596.02:03:51.52+00:18:44.09Detail
56. Němeček AlešPROMPT 2 Servis cyklo team#54#MA18-299.02:04:33.68+00:19:26.25Detail
57. Hynšt FrantišekGS cyklo team Jistebnice #27#MA40-4920.02:05:07.60+00:20:00.17Detail
58. Viktora MiloslavBlovice #90#MA30-3920.02:05:09.63+00:20:02.20Detail
59. Budin JanBikespace#181#MA40-4921.02:05:19.49+00:20:12.06Detail
60. Gabriška ZdeněkSaga Sport#176#MA30-3921.02:05:22.99+00:20:15.56Detail
61. Bílek AlešCyklo ATOM#101#MA30-3922.02:05:44.64+00:20:37.21Detail
62. Macková PavlínaCykloklub Chýnov#49#ZA18-292.02:05:54.28+00:20:46.85Detail
63. Janota OndřejGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS#29#MA18-2910.02:06:20.78+00:21:13.35Detail
64. Reitinger PetrKTP#127#MA50-597.02:06:24.49+00:21:17.06Detail
65. Ryjáček FilipApex Bike Mobil Tábor #94#MA40-4922.02:06:27.96+00:21:20.53Detail
66. Janů VáclavCykloklub Chýnov#31#MA40-4923.02:06:48.05+00:21:40.62Detail
67. Čechura JiříČistý Sport#9#MA50-598.02:08:00.73+00:22:53.30Detail
68. Konhefr MatějJH Cycling#109#MA18-2911.02:08:25.51+00:23:18.08Detail
69. Babáček MartinCykloklub Chýnov#5#MA40-4924.02:08:32.08+00:23:24.65Detail
70. Florián AntonínSK FIT Tábor#155#MA40-4925.02:09:14.34+00:24:06.91Detail
71. Podzimek MichalGS CYKLO JISTEBNICE#97#MA40-4926.02:09:30.40+00:24:22.97Detail
72. Kudlák TomášGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS#40#MA18-2912.02:09:30.86+00:24:23.43Detail
73. Hladík OndřejKross Bikeranch team#22#MA40-4927.02:09:54.14+00:24:46.71Detail
74. Raba TomášPRODOLI Racing Team#68#MA50-599.02:10:05.03+00:24:57.60Detail
75. Tichý DanielCykloklub Chýnov#84#MA18-2913.02:10:13.34+00:25:05.91Detail
76. Lebeda FrantišekVelo Club Cirkl#43#MA40-4928.02:10:44.22+00:25:36.79Detail
77. Tvaroh MatějEurybia yacht club#136#MA18-2914.02:10:44.93+00:25:37.50Detail
78. Vácha PavelApex Bike - Mobil Tábor #104#MA40-4929.02:10:45.98+00:25:38.55Detail
79. Zeman ZdeněkSK FIT Tábor#160#MA40-4930.02:11:30.39+00:26:22.96Detail
80. Šilhavý JosefTeam CykloTrener #78#MA40-4931.02:12:05.15+00:26:57.72Detail
81. Zíka MarekGS cyklo team Jistebnice#93#MA18-2915.02:12:21.75+00:27:14.32Detail
82. Karella MichalGalaxy Cyklo Švec#168#MA50-5910.02:12:22.45+00:27:15.02Detail
83. Bartáček JaroslavCykloklub Chýnov#2#MA30-3923.02:12:51.07+00:27:43.64Detail
84. Tuháček VladimírSPORT BIKE SKÁLA #121#MA50-5911.02:13:05.49+00:27:58.06Detail
85. Lapihuska MichalČistý sport#42#MA40-4932.02:13:10.44+00:28:03.01Detail
86. Máša DanielIN-GASTRO NOVA VES #139#MA40-4933.02:13:36.18+00:28:28.75Detail
87. Vácha JaroslavPísek#86#MA18-2916.02:13:36.50+00:28:29.07Detail
88. Hlinka PetrZ Bike Team Třeboň#24#MA50-5912.02:14:01.15+00:28:53.72Detail
89. Staněk Zdeněknová včelnice#77#MA50-5913.02:14:02.44+00:28:55.01Detail
90. Novák PetrŽdírec#170#MA40-4934.02:14:21.54+00:29:14.11Detail
91. Ošmera JanRonakol Pravíkov Cyklo Atom cycling team#58#MA60p3.02:14:23.27+00:29:15.84Detail
92. Kříž JiříCYKLO EXTRA CANNONDALE#39#MA50-5914.02:14:23.69+00:29:16.26Detail
93. Aujezdecký PepaStehýnka#71#MA40-4935.02:14:46.49+00:29:39.06Detail
94. Novotný PetrCBC team#171#MA40-4936.02:15:20.40+00:30:12.97Detail
95. Hrabal Libor#134#MA30-3924.02:15:20.56+00:30:13.13Detail
96. Kubálek FilipSpitfire Team#150#MA40-4937.02:15:40.19+00:30:32.76Detail
97. Florián PetrSK FIT Tábor#156#MA40-4938.02:15:40.92+00:30:33.49Detail
98. Bajt LukášCyklo Budějovice#147#MA30-3925.02:15:50.21+00:30:42.78Detail
99. Babický JosefČistý sport Racing team 1#3#MA40-4939.02:16:42.18+00:31:34.75Detail
100. Dušek MartinGS cyklo team Jistebnice#13#MA18-2917.02:16:43.19+00:31:35.76Detail
101. Němeček BlahoslavGS Team SPSVD Jistebnice#174#MA40-4940.02:17:30.15+00:32:22.72Detail
102. Burian PavelKVOTA RACING TEAM #130#MA40-4941.02:18:11.15+00:33:03.72Detail
103. Kolář MichalApex Bike #102#MA40-4942.02:18:55.46+00:33:48.03Detail
104. Vlach JiříRally-Cross Lukavec#152#MA40-4943.02:19:29.12+00:34:21.69Detail
105. Hlaváč JanCBC Team#23#MA40-4944.02:19:38.54+00:34:31.11Detail
106. Soukup JosefCyklo ATOM#100#MA30-3926.02:20:10.64+00:35:03.21Detail
107. Vacek ZdeněkPraha#144#MA30-3927.02:20:11.98+00:35:04.55Detail
108. Mráček JanCykloklub Chýnov#53#MA40-4945.02:20:12.10+00:35:04.67Detail
109. Pícha JosefG. Benedikt Švec Cykloteam Želeč#60#MA40-4946.02:20:35.29+00:35:27.86Detail
110. Skazík MarekBSP- Planá nad Lužnicí#145#MA30-3928.02:20:54.45+00:35:47.02Detail
111. Laňka PetrČistý sport #41#MA40-4947.02:21:09.69+00:36:02.26Detail
112. King Hoffmann LaurentBelgium hookers#132#MA30-3929.02:21:18.42+00:36:10.99Detail
113. Zavadil JirkaG. Benedikt Švec cykloteam Želeč#95#MA30-3930.02:21:39.86+00:36:32.43Detail
114. Novák VáclavPROMPT 2 Servis cyklo team#55#MA50-5915.02:21:45.87+00:36:38.44Detail
115. Maťhová TerezaKola BSP Planá nad Lužnicí#177#ZA40p1.02:21:54.35+00:36:46.92Detail
116. Michálek StanislavPacov #165#MA40-4948.02:22:04.65+00:36:57.22Detail
117. Nováková VeronikaPROMPT 2 Servis cyklo team#56#ZA18-293.02:22:32.13+00:37:24.70Detail
118. Michálek ZdeněkJH CYCLING #116#MA50-5916.02:24:04.49+00:38:57.06Detail
119. Slabý RadekSDH Jetřichovec#182#MA18-2918.02:24:13.62+00:39:06.19Detail
120. Kraus Danielpraha#166#MA30-3931.02:24:37.09+00:39:29.66Detail
121. Štolcpartová MáťaCyklo Atom cycling team #82#ZA40p2.02:24:51.29+00:39:43.86Detail
122. Novák VladimírGS CYKLO TEAM JISTEBNICE#110#MA40-4949.02:25:46.86+00:40:39.43Detail
123. Koubík StanislavCyklo Pacov#179#MA40-4950.02:25:47.76+00:40:40.33Detail
124. Eliášek MartinBiketime Bulls Písek#15#MA40-4951.02:26:05.99+00:40:58.56Detail
125. Girstl AlešČistý sport#19#MA40-4952.02:26:25.10+00:41:17.67Detail
126. Valenta MichalCyklo Jiřička#87#MA30-3932.02:26:31.80+00:41:24.37Detail
127. Lintner PavelG. Benedikt Švec cykloteam Želeč#47#MA50-5917.02:27:10.69+00:42:03.26Detail
128. Stádník MarekDexter Cycling#103#MA40-4953.02:27:52.60+00:42:45.17Detail
129. Goga MartinŠpinavý záda #124#MA30-3933.02:28:19.18+00:43:11.75Detail
130. Rodová LibušePK sport#69#ZA18-294.02:28:31.80+00:43:24.37Detail
131. Prágr MichalCykloklub Chýnov#66#MA50-5918.02:28:57.93+00:43:50.50Detail
132. Kouba TomášCyklo Jiřička#172#MA50-5919.02:29:41.79+00:44:34.36Detail
133. Smitka LiborTurovec #128#MA40-4954.02:29:42.25+00:44:34.82Detail
134. Janura JanTábor#138#MA30-3934.02:30:21.45+00:45:14.02Detail
135. Šoula RomanRally-cross-Lukavec#154#MA40-4955.02:30:58.19+00:45:50.76Detail
136. Lenc JiříMTB Šumava Riders#45#MA60p4.02:32:27.64+00:47:20.21Detail
137. Holický TomášCK RBB INVEST J.Hradec#25#MA30-3935.02:33:39.17+00:48:31.74Detail
138. Novotný OndřejČistý sport#57#MA30-3936.02:33:58.57+00:48:51.14Detail
139. Hernych QuidoApex Bike - Mobil Tábor#164#MA40-4956.02:34:01.96+00:48:54.53Detail
140. Hanták VladimírApex Bike - Mobil Tábor#111#MA40-4957.02:34:04.73+00:48:57.30Detail
141. Šimeček VáclavCycling academy Tábor #105#MA40-4958.02:34:38.95+00:49:31.52Detail
142. Pisk PavelBeManiax MADBIKE#61#MA40-4959.02:35:44.43+00:50:37.00Detail
143. Tomecek PavelMilevsko#131#MA30-3937.02:36:04.94+00:50:57.51Detail
144. Kopecký VáclavGS cyklo team Jistebnice#36#MA50-5920.02:36:34.39+00:51:26.96Detail
145. Jungvirt DavidČistý Sport II. #119#MA40-4960.02:37:21.59+00:52:14.16Detail
146. Dimmer JanŠILHAVÝ-RAMALA#11#MA60p5.02:37:27.14+00:52:19.71Detail
147. Hruška PavelSPLAŠNÝ HRUŠKY#26#MA40-4961.02:38:08.62+00:53:01.19Detail
148. Mrázek RadovanG.Benedikt CT.Švec Zeleč#180#MA50-5921.02:38:39.32+00:53:31.89Detail
149. Legát MartinTábor #163#MA40-4962.02:38:52.05+00:53:44.62Detail
150. Ševčík KamilDubičné#173#MA40-4963.02:39:55.10+00:54:47.67Detail
151. Černý VladimírOlymp Praha#10#MA60p6.02:42:10.10+00:57:02.67Detail
152. Pondělíček PatrikGS cyklo team Jistebnice#65#MA18-2919.02:44:00.46+00:58:53.03Detail
153. Příplata ZdeněkApex Bike - Mobil Tábor#112#MA40-4964.02:44:00.56+00:58:53.13Detail
154. Rybařík PavelGS cyklo team Jistebnice #72#MA60p7.02:45:31.32+01:00:23.89Detail
155. Liška OldřichKISS - Horní Počernice#48#MA50-5922.02:45:35.42+01:00:27.99Detail
156. Dvořák ZdeněkApex Bike - Mobil Tábor#117#MA50-5923.02:46:01.74+01:00:54.31Detail
157. Kolegarová IvetaIN-LIFE CYCLING TEAM #115#ZA30-391.02:47:12.72+01:02:05.29Detail
158. Weber PavelHangover#141#MA60p8.02:47:26.90+01:02:19.47Detail
159. Weber JiříHangover#142#MA60p9.02:48:37.59+01:03:30.16Detail
160. Legát DavidKarlovy Vary #162#MA40-4965.02:50:03.70+01:04:56.27Detail
161. Štětina MichalExplosiw Bike Team#81#MA30-3938.02:51:58.90+01:06:51.47Detail
162. Macek TomášTábor#153#MA40-4966.02:55:18.51+01:10:11.08Detail
163. Plitko ŠtefanCykloklub Chýnov#62#MA50-5924.02:57:50.67+01:12:43.24Detail
164. Fink KarelHorská služba Planá nad Lužnicí#175#MA60p10.02:58:22.30+01:13:14.87Detail
165. Kappler Michal#34#MA40-4967.03:02:17.74+01:17:10.31Detail
166. Košecová MiroslavaCBC Team#38#ZA30-392.03:02:43.32+01:17:35.89Detail
167. Hrodek LukášMost#114#MA40-4968.03:16:26.73+01:31:19.30Detail
168. Dvořák PetrFischer SKI Śumava#14#MA60p11.03:33:50.39+01:48:42.96Detail
169. Goga IvanŠpinavý záda#123#MA50-5925.03:36:50.30+01:51:42.87Detail
Lepič MartinPRODOLI Racing Team#21#MA50-59Detail
Polák MartinCyklo Atom cycling team #64#MA40-49Detail
Rosenthaler JanČistý Sport #70#MA50-59Detail
DNF Jedlička MichalSK FIT Tábor#159#MA40-49DNF Detail
DNF Havránek JanSK FIT Tábor#157#MA18-29DNF Detail
DNF Tomeček ZdeněkGS Cyklo Team Jistebnice#85#MA40-49DNF Detail
DNF Florian PetrPlzen#126#MA40-49DNF Detail
DNS Lehocký PavelGS cyklo team Jistebnice#44#MA18-29DNS Detail
DNS Miňha PetrGS Cyklo Team Jistebnice#52#MA40-49DNS Detail
DNS Švec JanG. Benedikt Švec cykloteam Želeč#83#MA40-49DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz