Výsledková listina Prodoli MTB maraton města Chýnov
1. 6. 2019

25 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Kubík AdamCycling academy tabor#338#MB15-181.00:55:33.43Detail
2. Lolacher TomášCBC Team#274#MB15-182.00:55:39.95+00:00:06.52Detail
3. Soukup PetrStevens Cyklo Švec#418#MB36-491.00:55:44.56+00:00:11.13Detail
4. Skůček PetrPraha#391#MB36-492.00:56:07.08+00:00:33.65Detail
5. Novák VáclavGW Jihotrans#282#MB36-493.00:57:48.04+00:02:14.61Detail
6. Heřmánek JanPRODOLI Racing Team#358#MB19-351.00:57:48.71+00:02:15.28Detail
7. Kovařík LubošCycling Academy Tábor#272#MB36-494.00:57:49.37+00:02:15.94Detail
8. Polanský OndřejBiketime Bulls Písek#313#MB19-352.00:58:41.94+00:03:08.51Detail
9. Kukla JosefVelosport Valenta Scott Team#380#MB19-353.00:59:13.18+00:03:39.75Detail
10. Krešák KryštofCycling academy Tábor#389#MB15-183.00:59:13.41+00:03:39.98Detail
11. Košťál TomášBiketime Bulls Písek #414#MB15-184.00:59:17.54+00:03:44.11Detail
12. Zvolský RomanKROSS BIKERANCH TEAM#300#MB50p1.00:59:35.92+00:04:02.49Detail
13. Horký MiroslavJH cycling #331#MB36-495.01:00:02.32+00:04:28.89Detail
14. Skalka PavelCBC TEAM #374#MB36-496.01:00:12.59+00:04:39.16Detail
15. Bušek LukášBiketime Bulls Písek#312#MB19-354.01:00:18.04+00:04:44.61Detail
16. Grym TadeášCycling Academy Tábor#261#MB15-185.01:01:02.99+00:05:29.56Detail
17. Vacek VojtěchTriatlon Team Tábor#326#MB19-355.01:01:04.93+00:05:31.50Detail
18. Hrstka VojtěchPopovice#266#MB15-186.01:01:05.67+00:05:32.24Detail
19. Prokeš TomášCBC Team#288#MB19-356.01:01:31.97+00:05:58.54Detail
20. Feferle FrantišekČistý sport Racing team#359#MB50p2.01:01:32.71+00:05:59.28Detail
21. Dvořák KarelČistý sport Racing team#258#MB50p3.01:02:44.95+00:07:11.52Detail
22. Macháček MichalCykloklub Chýnov#325#MB15-187.01:02:45.57+00:07:12.14Detail
23. Bartoň VáclavKola Bakus Cycling Team#254#MB19-357.01:02:51.84+00:07:18.41Detail
24. Laňka KarelPísek#273#MB50p4.01:03:11.99+00:07:38.56Detail
25. Lukš DavidCyklo ATOM#349#MB19-358.01:03:28.82+00:07:55.39Detail
26. Vlasatý JakubSK Bike Time Písek#419#MB15-188.01:03:29.65+00:07:56.22Detail
27. Kamenický RadimCyklo Pacov #394#MB36-497.01:03:29.88+00:07:56.45Detail
28. Švec LiborGalaxy Cyclo Švec Stevens#323#MB15-189.01:03:53.50+00:08:20.07Detail
29. Žatecký MartinCycling Academy Tábor#301#MB19-359.01:03:54.63+00:08:21.20Detail
30. Khek RomanKraken team Dobříš#269#MB50p5.01:03:54.72+00:08:21.29Detail
31. Filip TomášCycling academyTábor#360#MB36-498.01:04:01.28+00:08:27.85Detail
32. Hadáček FrantišekGS Cyklo team Jistebnice#262#MB36-499.01:04:04.75+00:08:31.32Detail
33. Mitgutsch KurtRAD & NABE Union Oepping-AT#302#MB50p6.01:04:07.23+00:08:33.80Detail
34. Veselý RadekCyklo Atom cycling team #297#MB15-1810.01:04:08.37+00:08:34.94Detail
35. Poleščuk RobertZajíčkov#286#MB15-1811.01:04:09.30+00:08:35.87Detail
36. Trnola LiborEurofoam Počátky#311#MB36-4910.01:04:52.83+00:09:19.40Detail
37. Klicman AdamCycling Academy Tábor#270#MB15-1812.01:05:03.48+00:09:30.05Detail
38. Pech RomanŠROUBY A MATICE BÁRTOVÁ PRACHATICE #361#MB50p7.01:05:03.92+00:09:30.49Detail
39. Boháč ZdeněkApex Bike - Mobil Tábor#386#MB50p8.01:05:56.04+00:10:22.61Detail
40. Boháč ZdeněkApex Bike - Mobil Tábor#386#MB50p8.01:05:56.04+00:10:22.61Detail
41. Prchal VáclavRALLY-CROSS LUKAVEC #373#MB19-3510.01:06:11.38+00:10:37.95Detail
42. Uher DavidBT BULLS PÍSEK#402#MB15-1813.01:06:13.07+00:10:39.64Detail
43. Dvořáček MilanGMD TEAM #405#MB19-3511.01:06:13.80+00:10:40.37Detail
44. Kafka OndřejZ BIKE TEAM TŘEBOŇ#423#MB15-1814.01:06:14.11+00:10:40.68Detail
45. Oplatek EduardKTP TÁBOR #399#MB36-4911.01:06:19.63+00:10:46.20Detail
46. Bartůněk TomášCCS BIKE TEAM#255#MB19-3512.01:06:21.76+00:10:48.33Detail
47. Vácha VojtěchCycloklub Chýnov #370#MB15-1815.01:06:30.50+00:10:57.07Detail
48. Hořejší JiříCyklo Atom cycling team #265#MB36-4912.01:07:15.45+00:11:42.02Detail
49. Fabian JanČerčany#366#MB36-4913.01:08:12.43+00:12:39.00Detail
50. Tichý LukášApex bike Mobil Tábor#387#MB36-4914.01:08:12.57+00:12:39.14Detail
51. Záruba MartinZBT Třeboň#421#MB15-1816.01:08:17.89+00:12:44.46Detail
52. Dolejší RadekProdoli racing team #365#MB36-4915.01:08:30.58+00:12:57.15Detail
53. Pešička MichalBiketime Bulls Písek#420#MB15-1817.01:08:31.93+00:12:58.50Detail
54. Kotlínová SimonaBiketime Bulls Písek#415#ZB15-181.01:08:53.65+00:13:20.22Detail
55. Šašek JindřichKamenice nad Lipou#403#MB36-4916.01:09:11.31+00:13:37.88Detail
56. Rada MilanChýnov#303#MB19-3513.01:09:16.89+00:13:43.46Detail
57. Skipala KarelKardašova Řečice#352#MB36-4917.01:09:26.99+00:13:53.56Detail
58. Babáček MartinCykloklub Chýnov#251#MB15-1818.01:09:38.57+00:14:05.14Detail
59. Blecha JanJIHOPE#256#MB36-4918.01:09:56.28+00:14:22.85Detail
60. Šafařík PetrGS cyklo team Jistebnice#292#MB36-4919.01:09:59.69+00:14:26.26Detail
61. Slezáček DavidFITNESS BIKERS TEAM NUZBELY #367#MB19-3514.01:10:14.28+00:14:40.85Detail
62. Heřmánek AlešStrkof#397#MB36-4920.01:10:35.40+00:15:01.97Detail
63. Nováková NikolaGS Cyklo Team Jistebnice#332#ZB19-351.01:10:42.60+00:15:09.17Detail
64. Zavadil PetrBechyně#328#MB36-4921.01:10:44.83+00:15:11.40Detail
65. Exner MartinPLOJHAR/ ČESKÉ BUDĚJOVICE #354#MB36-4922.01:11:18.24+00:15:44.81Detail
66. Turnovský ŠtěpánCykloklub Chýnov#296#MB15-1819.01:11:24.67+00:15:51.24Detail
67. Šustr PavelG.Benedikt Švec Cykloteam Zeleč#416#MB50p10.01:11:25.31+00:15:51.88Detail
68. Linhart MilanGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS#351#MB36-4923.01:11:30.18+00:15:56.75Detail
69. Bartůněk DavidCCS BIKE TEAM#381#MB36-4924.01:11:33.31+00:15:59.88Detail
70. Kratochvíl MartinBikespace#333#MB36-4925.01:11:36.68+00:16:03.25Detail
71. Vítek PetrSokol Ratibořské Hory #379#MB36-4926.01:11:41.26+00:16:07.83Detail
72. Toman PavelBIKE TEAM BULLS PÍSEK #400#MB15-1820.01:12:12.56+00:16:39.13Detail
73. Vošlajerová JitkaCyklo Atom cycling team #299#ZB36p1.01:12:13.11+00:16:39.68Detail
74. Babáčková MichaelaCykloklub Chýnov#252#ZB15-182.01:12:27.49+00:16:54.06Detail
75. Gottwald JaroslavProdoli Racing Team#377#MB36-4927.01:12:33.73+00:17:00.30Detail
76. Mráčková LenkaCykloklub Chýnov#278#ZB36p2.01:12:36.17+00:17:02.74Detail
77. Šafaříková KláraGS cyklo team Jistebnice#293#ZB15-183.01:12:36.64+00:17:03.21Detail
78. Nováková KristýnaGW Jihotrans#283#ZB15-184.01:12:37.68+00:17:04.25Detail
79. Alexa PavelKlokoty #407#MB19-3515.01:14:00.33+00:18:26.90Detail
80. Zadražil VítBiker team Třeboň#322#MB15-1821.01:14:00.60+00:18:27.17Detail
81. Erben FilipRoudné#259#MB15-1822.01:14:00.98+00:18:27.55Detail
82. Sedliak MilanTábor #412#MB36-4928.01:14:35.40+00:19:01.97Detail
83. Bareš LukášBBT Jirice#401#MB19-3516.01:14:49.75+00:19:16.32Detail
84. Gráf JiříPSK Znojmo#335#MB36-4929.01:15:17.44+00:19:44.01Detail
85. Vondruška LeošROSSONERI#395#MB36-4930.01:15:23.09+00:19:49.66Detail
86. Poleščuk RobertZajíčkov#287#MB36-4931.01:15:29.55+00:19:56.12Detail
87. Král LukášTábor#319#MB36-4932.01:15:39.21+00:20:05.78Detail
88. Žáková-Trpáková LenkaFTB NUZBELY #341#ZB19-352.01:15:42.57+00:20:09.14Detail
89. Vlna JanPRODOLI Racing Team#298#MB19-3517.01:15:46.76+00:20:13.33Detail
90. Filip VojtěchCyklo Atom cycling team #260#MB19-3518.01:16:20.38+00:20:46.95Detail
91. Šašková SilvieKamenice nad Lipou#404#ZB15-185.01:16:29.07+00:20:55.64Detail
92. Mrvicová JitkaApex Bike - Mobil Tábor#334#ZB36p3.01:17:01.39+00:21:27.96Detail
93. Karkošová MarkétaAUTHOR TEAM STUPNO#337#ZB36p4.01:17:02.46+00:21:29.03Detail
94. Vacek Jiří#314#MB36-4933.01:17:10.07+00:21:36.64Detail
95. Mišoň PavelRALLY-CROSS LUKAVEC#372#MB36-4934.01:17:31.34+00:21:57.91Detail
96. Kohout JosefCykloklub Chýnov#307#MB15-1823.01:17:32.36+00:21:58.93Detail
97. Svoboda PavelGOFER #336#MB50p11.01:17:34.59+00:22:01.16Detail
98. Osadčí PavelGalaxy Cyklo Švec Stevens#324#MB50p12.01:17:57.51+00:22:24.08Detail
99. Podzimek OndřejG.Benedikt Švec cykloteam Želeč#285#MB15-1824.01:17:57.65+00:22:24.22Detail
100. Ledecký Filip#393#MB15-1825.01:18:52.04+00:23:18.61Detail
101. Schiffer AndreaBIKE ALTMANN.AT#362#ZB36p5.01:18:56.28+00:23:22.85Detail
102. Drunecký TomášKyšice#257#MB50p13.01:19:00.71+00:23:27.28Detail
103. Vaníček PetrCyklošvec Vlašim #390#MB36-4935.01:19:33.84+00:24:00.41Detail
104. Tomíková DagmarGS cyklo team Jistebnice#295#ZB36p6.01:19:45.08+00:24:11.65Detail
105. Kopecká LenkaGS cyklo team Jistebnice#271#ZB36p7.01:20:01.79+00:24:28.36Detail
106. Brandová LadaSKI Klub Strakonice#327#ZB36p8.01:20:05.00+00:24:31.57Detail
107. Effmertová IrenaPraha 9#417#ZB36p9.01:20:35.04+00:25:01.61Detail
108. Tourková JarmilaSK Kardašova Řečice#353#ZB36p10.01:21:30.94+00:25:57.51Detail
109. Smíšek BohumilDomestic#392#MB50p14.01:21:32.87+00:25:59.44Detail
110. Kotlín FrantišekBIKETIMEBULLS#388#MB36-4936.01:21:34.64+00:26:01.21Detail
111. Heřmánek MiroslavMěšice #396#MB50p15.01:22:19.74+00:26:46.31Detail
112. Pršenec DominikZ BIKE TEAM TŘEBOŇ#424#MB15-1826.01:22:30.33+00:26:56.90Detail
113. Kareš FrantišekPraha#371#MB15-1827.01:23:02.71+00:27:29.28Detail
114. Eybert TadeášCK Chýnov#309#MB15-1828.01:24:00.86+00:28:27.43Detail
115. Makovec JosefChýnov#344#MB36-4937.01:24:28.80+00:28:55.37Detail
116. Janů LukášCykloklub Chýnov#268#MB15-1829.01:24:42.76+00:29:09.33Detail
117. Sviták OndřejFitness Bikers Team#385#MB15-1830.01:24:50.52+00:29:17.09Detail
118. Moravec TomášOblajovice#346#MB36-4938.01:24:52.54+00:29:19.11Detail
119. Ryjáčková MarieApex Bike Mobil Tábor#308#ZB19-353.01:25:02.42+00:29:28.99Detail
120. Mráčková DenisaCykloklub Chýnov#277#ZB15-186.01:25:18.26+00:29:44.83Detail
121. Sűstiilich JiříLINDE TEAM#368#MB36-4939.01:25:20.70+00:29:47.27Detail
122. Horáček JosefTábor#263#MB36-4940.01:25:38.97+00:30:05.54Detail
123. Švábenický JanCetoraz #356#MB50p16.01:26:32.75+00:30:59.32Detail
124. Košťál Libor#355#MB36-4941.01:26:49.66+00:31:16.23Detail
125. Jirků MirkaČeské Budějovice#357#MB19-3519.01:28:09.38+00:32:35.95Detail
126. Bouchal StanislavZáhostice#413#MB50p17.01:28:12.24+00:32:38.81Detail
127. Vlnová JanaStádlec #364#ZB36p11.01:28:45.05+00:33:11.62Detail
128. Pokorný ZdeněkMTB Stražiště#376#MB50p18.01:29:05.20+00:33:31.77Detail
129. Beták RudolfCyclotým pepim Chýnov #409#MB50p19.01:29:18.99+00:33:45.56Detail
130. Bárta MatejKloužovice#253#MB19-3520.01:29:55.14+00:34:21.71Detail
131. Švejdová JitkaKladno #294#ZB36p12.01:30:02.37+00:34:28.94Detail
132. Pudivítrová JitkaCYCLOBUDĚJOVICE #369#ZB19-354.01:30:21.13+00:34:47.70Detail
133. Macek PetrKotnov team Tábor#320#MB36-4942.01:31:09.04+00:35:35.61Detail
134. Musial MilošTábor#279#MB36-4943.01:31:42.49+00:36:09.06Detail
135. Pospíchal LeošTábor#329#MB36-4944.01:31:48.57+00:36:15.14Detail
136. Šach Honza1LIFE UNICORNS #345#MB19-3521.01:32:03.93+00:36:30.50Detail
137. Lazar MiroslavTábor#316#MB36-4945.01:32:23.36+00:36:49.93Detail
138. Radoš JiříTábor#289#MB50p20.01:32:37.21+00:37:03.78Detail
139. Šaman MilanStevens Galaxy Cyklošec#384#MB50p21.01:34:17.38+00:38:43.95Detail
140. Hruška KryštofSplašený hrušky #347#MB15-1831.01:36:36.17+00:41:02.74Detail
141. Hruška MarekSplašený Hrušky#348#MB15-1832.01:36:42.01+00:41:08.58Detail
142. Vachta JiříCycloteam pepin #408#MB36-4946.01:37:00.70+00:41:27.27Detail
143. Janů PetraRadenín#304#ZB36p13.01:38:12.15+00:42:38.72Detail
144. Eybertová IvaCK Chýnov#310#ZB36p14.01:38:36.24+00:43:02.81Detail
145. Straka DušanChýnov#350#MB36-4947.01:39:15.72+00:43:42.29Detail
146. Bušo DavidBorotín#315#MB36-4948.01:39:33.55+00:44:00.12Detail
147. Dvořáčková HanaFITNESBIKE NUZBELY #406#MB19-3522.01:39:33.94+00:44:00.51Detail
148. Terezková HankaPraha#378#ZB36p15.01:39:40.00+00:44:06.57Detail
149. Ledecký JiříDěbolín#382#MB36-4949.01:40:30.78+00:44:57.35Detail
150. Bartáček JaroslavChýnov#305#MB15-1833.01:40:40.53+00:45:07.10Detail
151. Bělohlav RadimSezimovo Ústí#375#MB19-3523.01:41:47.19+00:46:13.76Detail
152. Roubek OldřichChýnov#343#MB36-4950.01:41:50.79+00:46:17.36Detail
153. Žamboch MilanApex-Bike#306#MB50p22.01:42:01.69+00:46:28.26Detail
154. Strada Jiří#291#MB50p23.01:47:04.83+00:51:31.40Detail
155. Ledecký VítDěbolín#383#MB15-1834.01:49:07.47+00:53:34.04Detail
156. Horáček VojtěchTábor#264#MB15-1835.01:49:10.74+00:53:37.31Detail
157. Zástěra JanKokosy na kole #339#MB50p24.01:50:37.96+00:55:04.53Detail
158. Loudín LukášKokosy na kole#340#MB19-3524.01:50:39.93+00:55:06.50Detail
159. Musialová HanaTábor#280#ZB36p16.01:50:43.50+00:55:10.07Detail
160. Orlowská PavlínaPraha#284#ZB15-187.01:59:29.38+01:03:55.95Detail
161. Doubek PetrKotnov #411#MB36-4951.02:00:06.82+01:04:33.39Detail
162. Doubková ŽofieKotnov #410#ZB15-188.02:00:07.37+01:04:33.94Detail
163. Bártová AndreaPraha#342#ZB19-355.02:00:41.69+01:05:08.26Detail
164. Nachtigal EduardPraha #281#MB50p25.02:02:28.32+01:06:54.89Detail
165. Marek JanEUROFOAM-SPORT-TEAM#120#MB50p26.02:17:22.95+01:21:49.52Detail
Pršernec PatrikZ BIKE TEAM TŘEBOŇ #422#MB15-18Detail
DNF Šorajová EliškaProdoli Racing Team#363#ZB19-35DNF Detail
DNF Kaprál JanKlenovice#398#MB36-49DNF Detail
DNF Macháčková BarboraGS cyklo team Jistebnice#275#ZB15-18DNF Detail
DNF Macek OndřejCykloklub Chýnov #321#MB19-35DNF Detail
DNF Hynšt ŠtěpánCycling Academy Tábor#267#MB15-18DNF Detail
DNS Matuchová ŠárkaCyklo Atom cycling team#276#ZB19-35DNS Detail
DNS Skala MatějCykloklub Chýnov#290#MB15-18DNS Detail
DNS Žák JanSport Žák Písek#317#MB50pDNS Detail
DNS Průšová EvaSport Žák Písek#318#MB50pDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz