Výsledková listina Prodoli MTB maraton města Chýnov
1. 6. 2019

Děti Kola


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Smrčka MatyášEurofoam Žirovnice#1034#M61.00:01:17.00Detail
2. Polák MatyášCyklo Atom cycling team #1031#M62.00:01:23.98+00:00:06.98Detail
3. Vostrý DavidBiketime Bulls Písek#1047#M63.00:01:32.93+00:00:15.93Detail
4. Křížová VeronikaSAC#1099#Z61.00:01:34.21+00:00:17.21Detail
5. Smíšek Jakub#1113#M64.00:01:38.44+00:00:21.44Detail
6. Dušek MichalMilevsko #1077#M65.00:01:46.79+00:00:29.79Detail
7. Bartoň JakubEUROFOAM#1108#M66.00:01:46.95+00:00:29.95Detail
8. Tomečková BarboraGS cyklo team Jistebnice#1042#Z62.00:02:00.93+00:00:43.93Detail
9. Bejdl VojtěchChýnov#1115#M67.00:02:07.66+00:00:50.66Detail
10. Rybaříková LindaČistý Sport#1123#Z63.00:02:09.36+00:00:52.36Detail
11. Ženíšek FrantišekChotoviny #1071#M68.00:02:15.66+00:00:58.66Detail
12. Vašta MarekG.BENEDIKT.ŠVEC ŽELEČ#1059#M69.00:02:16.88+00:00:59.88Detail
13. Doubková ZorkaČistý Sport#1116#Z64.00:02:18.67+00:01:01.67Detail
14. Smrčková NatálieEurofoam Žirovnice#1035#Z65.00:02:25.52+00:01:08.52Detail
15. Soukup JosefCyklo ATOM#1105#M610.00:02:29.20+00:01:12.20Detail
16. Kolář DanielTábor #1074#M611.00:02:37.22+00:01:20.22Detail
17. Šalanda AdamPatry Cycling Team Třešť#1038#M7-91.00:02:54.35+00:01:37.35Detail
18. Fabián ŠimonČerčany #1081#M7-92.00:03:04.34+00:01:47.34Detail
19. Benda StanislavExpress Tufo Team Kolín #1118#M7-93.00:03:09.74+00:01:52.74Detail
20. Herink VáclavBiketime Bulls Písek#1008#M7-94.00:03:14.90+00:01:57.90Detail
21. Brandová BeátaBiketime Bulls Písek#1003#Z7-91.00:03:22.30+00:02:05.30Detail
22. Zelinka AdamTranskol#1052#M612.00:03:25.83+00:02:08.83Detail
23. Stanley AnnaČistý Sport Kids Racing Team#1036#Z7-92.00:03:28.14+00:02:11.14Detail
24. Herink LukášBiketime Bulls Písek#1007#M7-95.00:03:31.39+00:02:14.39Detail
25. Zavadil MikulášG. Benedikt Švec cykloteam Želeč#1049#M7-96.00:03:32.76+00:02:15.76Detail
26. Vlasatý VojtěchBike Time Bulls Písek#1091#M7-97.00:03:33.77+00:02:16.77Detail
27. Pazourková VilmaCycling Academy Tábor#1030#Z7-93.00:03:35.13+00:02:18.13Detail
28. Orlowská PavlínaPraha#1028#Z7-94.00:03:39.86+00:02:22.86Detail
29. Šiška AdamTriatlon Team Tábor#1084#M7-98.00:03:40.04+00:02:23.04Detail
30. Šandová TerezaBB RACING Čerčany#1039#Z7-95.00:03:40.49+00:02:23.49Detail
31. Nágr VítCycling Academy Tábor#1063#M7-99.00:03:51.43+00:02:34.43Detail
32. Hronková TerezaBiketime Bulls Písek#1010#Z7-96.00:03:52.88+00:02:35.88Detail
33. Vejslík TobiášPelhřimov #1073#M7-910.00:03:54.93+00:02:37.93Detail
34. Tomeček MatějGS Cyklo team Jistebnice#1041#M7-911.00:03:58.58+00:02:41.58Detail
35. Hrbková TerezaBiketime Bulls Písek#1087#Z7-97.00:04:02.80+00:02:45.80Detail
36. Žák MartinFBT Nuzbely#1066#M7-912.00:04:03.90+00:02:46.90Detail
37. Matásek JakubBiketime Bulls Písek#1027#M7-913.00:04:07.39+00:02:50.39Detail
38. Kříž DavidSAC #1100#M7-914.00:04:12.03+00:02:55.03Detail
39. Tomečková TerezaGS cyklo team Jistebnice#1043#Z7-98.00:04:12.31+00:02:55.31Detail
40. Kotek MatějSezimovo Ústí #1109#M7-915.00:04:13.91+00:02:56.91Detail
41. Doubek JáchymČistý Sport#1117#M7-916.00:04:15.17+00:02:58.17Detail
42. Chod SamuelMTB Ježíkov#1011#M7-917.00:04:15.91+00:02:58.91Detail
43. Smrčka Matyáš#1082#M7-918.00:04:20.37+00:03:03.37Detail
44. Horáček VojtěchTábor#1121#M7-919.00:04:22.28+00:03:05.28Detail
45. Bílek ŠtěpánCyklo ATOM#1104#M7-920.00:04:24.54+00:03:07.54Detail
46. Volek ViktorH-L BIKE ŽIŽKOFF#1110#M613.00:04:27.02+00:03:10.02Detail
47. Havlová EliškaAdastra cycling team#1006#Z7-99.00:04:29.81+00:03:12.81Detail
48. Nimaga KiiluChýnov#1106#M7-921.00:04:34.15+00:03:17.15Detail
49. Zuzák PatrikCycling Academy Tábor#1051#M7-922.00:04:35.02+00:03:18.02Detail
50. Bejdák MartinZ BIKE TEAM Třeboň #1102#M7-923.00:04:39.06+00:03:22.06Detail
51. Hrdinová AnnaCycling Academy Tábor#1009#Z10-121.00:04:51.06+00:03:34.06Detail
52. Svatoš JakubGS cyklo team Jistebnice#1037#M614.00:04:52.43+00:03:35.43Detail
53. Smíšková Andrea#1114#Z7-910.00:04:52.93+00:03:35.93Detail
54. Zavadil TobiášG. Benedikt Švec cykloteam Želeč#1050#M7-924.00:04:56.12+00:03:39.12Detail
55. Vacek TomášTábor #1095#M615.00:05:01.43+00:03:44.43Detail
56. Musil DanielVeselí nad Lužnicí #55#M7-925.00:05:12.29+00:03:55.29Detail
57. Janů AdélaCykloklub Chýnov #1076#Z7-911.00:05:12.78+00:03:55.78Detail
58. Lišková ViolaG. Benedikt Švec cykloteam Želeč#1069#Z10-122.00:05:17.69+00:04:00.69Detail
59. Girstl AdamČistý Sport#1125#M7-926.00:05:19.72+00:04:02.72Detail
60. Počinek MatějCyklo Atom#1085#M7-927.00:05:23.10+00:04:06.10Detail
61. Kotlínová HanaBiketime Bulls Písek#1018#Z10-123.00:05:23.36+00:04:06.36Detail
62. Bartošová KateřinaGo-Riders#1001#Z10-124.00:05:38.21+00:04:21.21Detail
63. Havel AlešZ BIKE TEAM#1060#M7-928.00:05:38.77+00:04:21.77Detail
64. Šedivý ŠtěpánZ BIKE TEAM#1061#M7-929.00:05:40.67+00:04:23.67Detail
65. Verčimálová AnnaZnojmo - ATLANTA #1098#Z7-912.00:05:59.12+00:04:42.12Detail
66. Kolářová ŠtěpánkaTábor#1075#Z7-913.00:06:01.74+00:04:44.74Detail
67. Pícha MarekVeselí nad Lužnicí - Jihočeské Naděje #1056#M7-930.00:06:03.79+00:04:46.79Detail
68. Maňáková ValerieČistý sport#1026#Z7-914.00:06:11.98+00:04:54.98Detail
69. Klojdová TerezaZ Bike Team Třeboň#1016#Z7-915.00:06:15.97+00:04:58.97Detail
70. Girstlová EmaČistý Sport#1124#Z7-916.00:06:54.80+00:05:37.80Detail
71. Vacková NikolaTábor#1094#Z7-917.00:07:17.35+00:06:00.35Detail
72. Klicman LukášCycling Academy Tábor#1014#M10-121.00:09:49.03+00:08:32.03Detail
73. Nágr OndřejCycling Academy Tábor#1062#M10-122.00:10:04.80+00:08:47.80Detail
74. Šalanda Adam#1072#M10-123.00:10:05.28+00:08:48.28Detail
75. Pazourek TadeášCycling Academy Tábor#1029#M10-124.00:10:07.49+00:08:50.49Detail
76. Fabián AlešČerčany#1080#M10-125.00:10:21.18+00:09:04.18Detail
77. Krešák JáchymCycling Academy Tábor#1020#M10-126.00:10:39.52+00:09:22.52Detail
78. Lechner MatějZ Bike Team Třeboň#1025#M10-127.00:10:53.76+00:09:36.76Detail
79. Hrbek JiříBiketime Bulls Písek#1086#M10-128.00:11:05.15+00:09:48.15Detail
80. Lebedová KristýnaCK Jihočeské naděje#1024#Z13-141.00:11:19.60+00:10:02.60Detail
81. Michálek MichalVotice #1078#M10-129.00:11:36.62+00:10:19.62Detail
82. Zavadil Mikuláš#1068#M10-1210.00:11:50.78+00:10:33.78Detail
83. Bejdák PetrZ Bike Team Třeboň#1002#M10-1211.00:12:12.86+00:10:55.86Detail
84. Krešák KryštofCycling Academy Tábor#1021#M13-141.00:12:28.86+00:11:11.86Detail
85. Šiška MatějTriatlon Team Tábor#1083#M10-1212.00:12:34.74+00:11:17.74Detail
86. Leška Adam#1053#M10-1213.00:12:51.53+00:11:34.53Detail
87. Kraus TomášCycling Academy Tábor#1019#M13-142.00:13:13.19+00:11:56.19Detail
88. Vašta OndřejG. Benedikt Švec cykloteam Želeč#1058#M10-1214.00:13:15.10+00:11:58.10Detail
89. Uher DavidBT BULLS Písek #1065#M13-143.00:13:27.77+00:12:10.77Detail
90. Švec PřemekG. Benedikt Švec Cykloteam Želeč#1040#M10-1215.00:13:47.40+00:12:30.40Detail
91. Kukla Jan FrankG.Benedikt Švec cykloteam Želeč#1022#M10-1216.00:13:48.40+00:12:31.40Detail
92. Mařík PetrBike Team Bulls Písek#1127#M13-144.00:13:55.24+00:12:38.24Detail
93. Jiroušek MatyášZálesáci Třeboň #1103#M10-1217.00:14:01.16+00:12:44.16Detail
94. Trhola LukášEUROFOAM-SPORT-TEAM Počátky #1079#M13-145.00:14:18.02+00:13:01.02Detail
95. Kuba FilipCycling Academy Tábor#1122#M13-146.00:14:30.67+00:13:13.67Detail
96. Janů DavidFBT Nuzbely #1054#M10-1218.00:14:37.61+00:13:20.61Detail
97. Toman PavelBike Team Bulls Písek#1089#M13-147.00:15:00.25+00:13:43.25Detail
98. Maxera FilipCK Jihočeské naděje#1096#M10-1219.00:15:07.74+00:13:50.74Detail
99. Holý FilipMerkur Ref#1067#M13-148.00:15:29.21+00:14:12.21Detail
100. Horáčková NikolaTábor#1120#Z13-142.00:15:29.65+00:14:12.65Detail
101. Skůček KristianPraha #1111#M13-149.00:16:11.42+00:14:54.42Detail
102. Zadražil VítZ Bike Team Třeboň#1048#M13-1410.00:16:38.29+00:15:21.29Detail
103. Herejk DanielBike Team Třeboň#1126#M13-1411.00:17:46.81+00:16:29.81Detail
104. Břenda MilanG. Benedikt Švec cykloteam Želeč#1070#M13-1412.00:17:53.60+00:16:36.60Detail
105. Dusek MatoušBiketime Bulls Písek#1004#M13-1413.00:18:20.90+00:17:03.90Detail
106. Pospíchal JaroslavChýnov #1064#M13-1414.00:20:00.94+00:18:43.94Detail
107. Verčimák MatášZnojmo ATLANTA #1097#M13-1415.00:20:51.69+00:19:34.69Detail
108. Smrčka Matyáš#1082#Z7-918.00:21:42.37+00:20:25.37Detail
109. Pešička MichalBike Time Bulls Písek#1112#M13-1416.00:49:26.29+00:48:09.29Detail
Kotlínová SimonaBike Time Bulls Písek #1093#00:00:00.00Detail
Withowský MarekBike Time Bulls Písek#1090#00:00:00.00Detail
Žák MarekFBT Nuzbely#1276#M6Detail
Dušková AdélaBiketime Bulls Písek#1005#Z10-12Detail
Javorský Filip#1013#M6Detail
Klojda TomášZ Bike Team Třeboň#1015#M13-14Detail
Kořenský JanCycling Academy Tábor#1017#M10-12Detail
Lebedová AdélaCK Jihočeské naděje#1023#Z10-12Detail
Rybařík TomášGS cyklo team Jistebnice#1033#M10-12Detail
Vaverka MatyášČistý sport kids racing team#1045#M10-12Detail
Vaverka OndřejČistý sport kids racing team#1046#M6Detail
Novotný OskarČistý Sport #2015#M6Detail
Košťál TomášBike Team bulls Písek#1088#00:00:00.00Detail
Vlasatý JakubBike Time Bulls Písek#1092#00:00:00.00Detail
DNF Bartáček JanCykloklub Chýnov#1057#M10-12DNF Detail
DNF Janíková MonikaKovo Praha#1012#Z7-9DNF Detail
DNS Eybertová TinaCK Chýnov#1107#Z10-12DNS Detail
DNS Rothbauerová JulieBiketime Bulls Písek#1032#Z7-9DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz