Oficiální Výsledková listina Od nevidim do nevidim
13. 4. 2019

5,5 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Kahoun JanPrádelna Kyselý a.s.#67#M2 (30-39)1.00:21:42.50Detail
2. Jezek JiříVOZP#76#M3 (40-49)1.00:22:16.60+00:00:34.09Detail
3. Hybš MarekSRTG Kolín#30#M2 (30-39)2.00:22:29.06+00:00:46.55Detail
4. Začal RadekPraha 6#109#M3 (40-49)2.00:24:24.99+00:02:42.48Detail
5. Belfi MichalVestec#53#M1 (16-29)1.00:24:56.51+00:03:14.00Detail
6. Šimková Tereza#41#Z1 (16-29)1.00:26:00.45+00:04:17.94Detail
7. Začalová BarboraVyžlovka#16#Z2 (30-39)1.00:26:03.46+00:04:20.95Detail
8. Lukeš JiříPrádelna Kyselý a.s.#68#M4 (50-59)1.00:26:29.77+00:04:47.26Detail
9. Pospíšilová PetraKostelní Střímelice#52#Z2 (30-39)2.00:26:31.68+00:04:49.17Detail
10. Šimon Pavel#105#M3 (40-49)3.00:26:57.55+00:05:15.04Detail
11. Bacovský JanVOZP#77#M1 (16-29)2.00:27:11.14+00:05:28.63Detail
12. Šimoník Martin#106#M3 (40-49)4.00:27:11.35+00:05:28.84Detail
13. Pechus JonášDejvice#59#M1 (16-29)3.00:27:23.40+00:05:40.89Detail
14. Vyleťal Petr#107#M3 (40-49)5.00:27:26.60+00:05:44.09Detail
15. Kučera Pavel#40#M3 (40-49)6.00:27:48.28+00:06:05.77Detail
16. Kubeš KarelPraha#58#M2 (30-39)3.00:28:09.03+00:06:26.52Detail
17. Lukešová JanaJ a J Vlašim#69#Z4 (50-59)1.00:28:23.78+00:06:41.27Detail
18. Plášilová KateřinaSenohraby#61#Z3 (40-49)1.00:29:17.30+00:07:34.79Detail
19. Ježková SoňaVOZP#75#Z3 (40-49)2.00:29:30.88+00:07:48.37Detail
20. Fronk JiříAstron#28#M4 (50-59)2.00:30:06.83+00:08:24.32Detail
21. Vagnerová SarahRed Bull Praha#99#Z1 (16-29)2.00:30:14.71+00:08:32.20Detail
22. Jadrná TerezaRed bull#100#Z1 (16-29)4.00:30:15.20+00:08:32.69Detail
23. Mrázková DevisaHradec#36#Z1 (16-29)3.00:30:19.93+00:08:37.42Detail
24. Vycpálek Kateřina#46#M2 (30-39)4.00:30:57.61+00:09:15.10Detail
25. Šeligová Zuzana#85#Z1 (16-29)4.00:31:12.52+00:09:30.01Detail
26. Štěpnička RomanStříbrná Skalice#18#M3 (40-49)7.00:31:44.97+00:10:02.46Detail
27. Javůrková MarkétaVšestary#20#Z3 (40-49)3.00:32:13.02+00:10:30.51Detail
28. Janešová ErikaVlkančice#47#Z3 (40-49)8.00:32:18.98+00:10:36.47Detail
29. Hobzová KatarinaPraha#78#Z3 (40-49)4.00:32:37.12+00:10:54.61Detail
30. Gregorová DanaPraha #79#Z3 (40-49)9.00:32:46.31+00:11:03.80Detail
31. Šaldová KristýnaČeský Brod#29#Z1 (16-29)5.00:32:51.45+00:11:08.94Detail
32. Staňková PavlaPraha#34#Z2 (30-39)3.00:33:04.04+00:11:21.53Detail
33. Vačal MilanVyžlovka#17#M2 (30-39)5.00:33:10.38+00:11:27.87Detail
34. Suchánek JiříVšestary#24#M1 (16-29)5.00:33:41.48+00:11:58.97Detail
35. Kutíková AdrianaStříbrná Skalice#106#Z2 (30-39)4.00:34:01.91+00:12:19.40Detail
36. Nováková JanaStříbrná Skalice#8#Z4 (50-59)2.00:34:15.69+00:12:33.18Detail
37. Pluhovská Hana#93#Z5 (60p)1.00:34:44.14+00:13:01.63Detail
38. Suchánková JarmilaVšestary#23#Z3 (40-49)10.00:34:57.85+00:13:15.34Detail
39. Kebzová NaděždaClever English#38#Z2 (30-39)5.00:35:37.50+00:13:54.99Detail
40. Korint KristianStříbrná Skalice#70#M1 (16-29)6.00:35:55.11+00:14:12.60Detail
41. Vycpálek MartinVšestary#45#M2 (30-39)6.00:35:56.49+00:14:13.98Detail
42. Kosová  PetraŘíčany#65#Z3 (40-49)11.00:35:59.56+00:14:17.05Detail
43. Šantorová Filková PavlínaŘíčany#66#Z3 (40-49)12.00:36:24.25+00:14:41.74Detail
44. Zelníčková LuciePraha#48#Z3 (40-49)5.00:36:33.63+00:14:51.12Detail
45. Hrabová MartinaStříbrná Skalice#36#Z2 (30-39)7.00:36:38.03+00:14:55.52Detail
46. Strolená LucieRakovník#81#Z2 (30-39)8.00:36:50.71+00:15:08.20Detail
47. Matoušová MagdalenaVize pro Skalicko#39#Z2 (30-39)9.00:37:11.30+00:15:28.79Detail
48. Jánošťák LukášSokolov#97#M2 (30-39)6.00:37:23.96+00:15:41.45Detail
49. Krytinářová Eva#102#Z2 (30-39)7.00:37:25.05+00:15:42.54Detail
50. Eleyanová LuciePraha#80#Z2 (30-39)10.00:37:39.83+00:15:57.32Detail
51. Bittnerová BarboraStříbrná Skalice#43#Z1 (16-29)7.00:38:12.40+00:16:29.89Detail
52. Svobodová Dana#44#Z1 (16-29)6.00:38:12.88+00:16:30.37Detail
53. Zeman EvženHradec#4#M5 (60p)1.00:38:15.41+00:16:32.90Detail
54. Dorschnerová VeronikaTehov#31#Z2 (30-39)11.00:38:46.20+00:17:03.69Detail
55. Hrabová JanaStříbrná Skalice#35#Z4 (50-59)3.00:38:59.47+00:17:16.96Detail
56. Nedvěd JanSázava DD#103#M1 (16-29)8.00:41:45.88+00:20:03.37Detail
57. Šotkovská ZuzanaStříbrná Skalice#91#Z3 (40-49)6.00:42:26.42+00:20:43.91Detail
58. Němečková PetraHAM#51#Z2 (30-39)12.00:44:23.69+00:22:41.18Detail
59. Suchánek MilanVšestary#22#M3 (40-49)13.00:47:34.79+00:25:52.28Detail
60. Hofman MiroslavVšestary#19#M4 (50-59)3.00:47:34.88+00:25:52.37Detail
61. Jančura Petr#96#M3 (40-49)14.00:57:59.99+00:36:17.48Detail
62. Krejčí Barbora#101#Z1 (16-29)7.00:59:23.52+00:37:41.01Detail
63. Včalák MilanNadace Leontýnka#1#M2 (30-39)8.01:04:35.74+00:42:53.23Detail
64. Heřmánek FilipPraha 4#54#M1 (16-29)9.01:12:59.91+00:51:17.40Detail
65. Heřmánková KateřinaPraha 4#57#Z1 (16-29)8.01:13:13.17+00:51:30.66Detail
66. Mrázková DanielaHradec#5#Z3 (40-49)7.02:06:25.97+01:44:43.46Detail
Burdek LubošZoeller Systems#98#M4 (50-59)Detail
Daniel Andrej#12#M3 (40-49)Detail
Paličková MartinaKrnov#82#Z2 (30-39)Detail
Skalinová KamilaSK Babice#63#Z3 (40-49)Detail
Navrátilová Hanax#3#Z3 (40-49)Detail
Tašek AdamPraha#28#M1 (16-29)Detail
Šimáčková BarboraPraha#64#Z1 (16-29)Detail
Masárová MichaelaStříbrná Skalice#13#Z1 (16-29)Detail
Zycha Maxmilian HugoPraha#109#M1 (16-29)Detail
Olivierusová EvaScuola Velké Popovice#56#Z4 (50-59)Detail
Heřmánek PetrVelké Popovice#55#M4 (50-59)Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz