Oficiální Výsledková listina Od nevidim do nevidim
13. 4. 2019

D10

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Hejná Petra#22#D10 holky1.00:01:30.82Detail
2. Daniel DavidAtletika JM#71#D10 kluci1.00:04:29.06+00:02:58.23Detail
3. Moravec OndřejSvětice#53#D10 kluci2.00:04:35.85+00:03:05.02Detail
4. Plašilová AnnaChocerady#72#D10 holky2.00:04:43.97+00:03:13.14Detail
5. Havelková AnnaŘíčany#65#3.00:04:49.06+00:03:18.23Detail
6. Dušková Kateřinax#57#D10 holky4.00:04:49.61+00:03:18.78Detail
7. Dyntar Vojtěch#78#D10 kluci5.00:04:53.14+00:03:22.31Detail
8. Konečná Denisaxxx#107#D10 holky3.00:05:01.88+00:03:31.05Detail
9. Pechač VavřinecStříbrná Skalice#73#D10 kluci6.00:05:07.05+00:03:36.22Detail
10. Táborský Jakub#35#D10 kluci7.00:05:10.85+00:03:40.02Detail
11. Češková Hana LucieOndřejov#56#D10 holky4.00:05:14.02+00:03:43.19Detail
12. Prix RomanSázava#94#D10 kluci8.00:05:15.85+00:03:45.02Detail
13. Šimáček JakubPraha#62#D10 kluci9.00:05:24.69+00:03:53.86Detail
14. Začal AlbertPraha6#60#D10 kluci10.00:05:29.83+00:03:59.00Detail
15. Posiřil JakubSázava#98#D10 kluci11.00:05:30.72+00:03:59.89Detail
16. Tašková SofieHradec - Život v Hradci#14#D10 holky12.00:05:32.53+00:04:01.70Detail
17. Burýšek OndřejSDH Ratenice#114#D10 kluci13.00:05:36.19+00:04:05.36Detail
18. Holeček KryštofSDH Ratenice#121#D10 kluci14.00:05:36.46+00:04:05.63Detail
19. Martínková DenisaSDH#124#D10 holky5.00:05:53.83+00:04:23.00Detail
20. Martínek MichaelSDH Ratenice#125#D10 kluci15.00:05:54.63+00:04:23.80Detail
21. Burda Anna Mariexxx#77#D10 holky6.00:05:57.82+00:04:26.99Detail
22. Dyntarová Barboraxxx#76#D10 holky7.00:05:57.92+00:04:27.09Detail
23. Začalová AdrianaVyžlovka#84#D10 holky16.00:06:00.40+00:04:29.57Detail
24. Sýkorová Kateřina#111#D10 holky17.00:06:02.01+00:04:31.18Detail
25. Sýkora Tomášx#42#D10 kluci18.00:06:02.85+00:04:32.02Detail
26. Konečný Janxxx#106#D10 kluci19.00:06:09.82+00:04:38.99Detail
27. Novotný BolekVýžerky#69#D10 kluci20.00:06:10.70+00:04:39.87Detail
28. Blumentritová TerezaStříbrná Skalice#24#D10 holky8.00:06:16.67+00:04:45.84Detail
29. Šmídová EliškaStříbrná Skalice#10#D10 holky9.00:06:17.33+00:04:46.50Detail
30. Moravcová Elax#59#D10 holky21.00:06:19.00+00:04:48.17Detail
31. Linhart ŠtěpánSDH Ratenice#120#D10 kluci22.00:06:58.92+00:05:28.09Detail
32. Javůrková KláraVšestary#105#D10 holky23.00:06:59.39+00:05:28.56Detail
33. Švihoříková TerezaKostelní Střimelice#9#D10 holky10.00:07:05.21+00:05:34.38Detail
34. Slavík ŠimonSDH Ratenice#116#D10 kluci24.00:07:14.13+00:05:43.30Detail
35. Martínek MatoušSDH Ratenice#126#D10 kluci25.00:07:19.38+00:05:48.55Detail
36. Jásková JulieStříbrná Skalice#15#D10 holky11.00:07:29.65+00:05:58.82Detail
37. Švihoříková EliškaKostelní Střímelice#20#D10 holky12.00:07:33.82+00:06:02.99Detail
38. Jásková AmálieStříbrná Skalice#16#D10 holky13.00:07:37.07+00:06:06.24Detail
39. Kutíková AntonieStříbrná Skalice#33#D10 holky14.00:07:48.80+00:06:17.97Detail
40. Muchová NatálieSázava#95#D10 holky26.00:07:50.87+00:06:20.04Detail
41. Coufalová NikolaSázava#99#D10 holky27.00:07:59.28+00:06:28.45Detail
42. Ježek jakubSázava#88#D10 kluci28.00:08:22.79+00:06:51.96Detail
43. Stibor MilanSázava#32#D10 kluci29.00:08:39.15+00:07:08.32Detail
44. Gajdoštíková Adéla#129#30.00:12:53.19+00:11:22.36Detail
Havlík JakubPraha#3#D10 kluciDetail
Havlíková AlžbětaPraha#4#D10 holkyDetail
Dušková KláraKřešice#12#D10 holkyDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz