Oficiální Výsledková listina Od nevidim do nevidim
13. 4. 2019

D15

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Češka Jiří PavelSpartak Praha 4#55#D15 kluci1.00:03:04.35Detail
2. Češková TerezaSpartak Praha 4#54#D15 holky1.00:03:58.31+00:00:53.95Detail
3. Prix MatějSázava#92#D15 kluci2.00:04:14.91+00:01:10.55Detail
4. Musil JosefTábor#44#D15 kluci3.00:04:26.74+00:01:22.38Detail
5. Kozák DanielStřibrná Skalice#17#D15 kluci4.00:04:29.26+00:01:24.90Detail
6. Sýkora OndřejPraha#110#D15 kluci5.00:04:31.06+00:01:26.70Detail
7. Belfiová NikolaLitomyšl#52#D15 holky2.00:04:34.73+00:01:30.37Detail
8. Štěpnička JakubStříbrná Skalice#90#D15 kluci6.00:04:35.53+00:01:31.17Detail
9. Balík DanStříbrná Skalice#51#D15 kluci7.00:04:36.12+00:01:31.76Detail
10. Otčenášková Sárax#58#D15 holky8.00:04:58.66+00:01:54.30Detail
11. Vajdík JosefStříbrná Skalice#34#D15 kluci9.00:05:00.23+00:01:55.87Detail
12. Štiková MarkétaHradové Střímelice#108#D15 holky3.00:05:05.74+00:02:01.38Detail
13. Štěpnička DavidStříbrná Skalice#91#D15 kluci10.00:05:05.91+00:02:01.55Detail
14. Kouřimská NelaStříbrná Skalice#31#D15 holky4.00:05:08.77+00:02:04.41Detail
15. Blubentritová VilmaStříbrná Skalice#23#D15 holky5.00:05:09.19+00:02:04.83Detail
16. Burýšková ŠtěpánkaSDH Ratenice#113#D15 holky6.00:05:20.74+00:02:16.38Detail
17. Prixová SabinaSázava#93#D15 holky11.00:05:22.42+00:02:18.06Detail
18. Tašer TadeášPraha 6#18#D15 kluci12.00:05:24.99+00:02:20.63Detail
19. Vajdík EduardStříbrná Skalice#40#D15 kluci13.00:05:38.78+00:02:34.42Detail
20. Provazník OndřejSázava#96#D15 kluci14.00:05:41.56+00:02:37.20Detail
21. Koštová VendulaBenešov#29#D15 holky7.00:05:51.07+00:02:46.71Detail
22. Šmejkalová DenisaSDH Tuchoraz#119#D15 holky8.00:05:52.57+00:02:48.21Detail
23. Začalová EmaPraha 6#61#D15 holky15.00:05:54.08+00:02:49.72Detail
24. Prixová NatálieSázava#79#D15 holky9.00:06:02.51+00:02:58.15Detail
25. Křížek JanSDH Ratenice#123#D15 kluci16.00:06:04.51+00:03:00.15Detail
26. Bezděková Anna#11#D15 holky10.00:06:07.06+00:03:02.70Detail
27. Kovaříková JanaSázava#37#D15 holky11.00:06:07.61+00:03:03.25Detail
28. Hrabal JakubSDH Ratenice#112#D15 kluci17.00:06:10.52+00:03:06.16Detail
29. Mach FilipSDH Tuchoraz#118#D15 kluci18.00:06:11.54+00:03:07.18Detail
30. Chocholová KarolínaSázava#25#D15 holky12.00:06:15.25+00:03:10.89Detail
31. Demjančuková NikolaStříbrná Skalice#30#D15 holky13.00:06:16.88+00:03:12.52Detail
32. Javůrek JanVšestary#21#D15 kluci19.00:07:00.01+00:03:55.65Detail
33. Martínek VáclavSDH Ratenice#127#D15 kluci20.00:07:17.13+00:04:12.77Detail
34. Radoňský MichalSDH Ratenice#122#21.00:07:19.40+00:04:15.04Detail
35. Slavíková JolanaSDH Ratenice#115#D15 holky22.00:07:20.61+00:04:16.25Detail
36. Machová KarolínaSDH Tuchoraz#117#D15 holky14.00:07:20.82+00:04:16.46Detail
37. Pecháčková VeronikaSázava#39#D15 holky15.00:07:28.54+00:04:24.18Detail
38. Nečesánková VivienSázava#38#D15 holky16.00:07:35.36+00:04:31.00Detail
39. Ofner DanielSázava#100#D15 kluci23.00:07:40.34+00:04:35.98Detail
40. Vích JakubSázava#102#D15 kluci24.00:07:41.84+00:04:37.48Detail
41. Fikesová Alena#104#25.00:10:59.90+00:07:55.54Detail
42. Martínek RobinSDH Ratenice#128#D15 kluci26.00:11:12.85+00:08:08.49Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz