Oficiální Výsledková listina ADRA Běh
22. 9. 2019
běh 5 km / 5k run
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Luxford | Thomas | Radical Dreamers | #618# | 00:17:11 | | Detail |
2. | Tykva | Lukáš | Trenovanibehu | #633# | 00:18:19 | +00:01:08 | Detail |
3. | Marko | Matúš | ZELER | #556# | 00:19:19 | +00:02:08 | Detail |
4. | Svoboda | Václav | Praha | #580# | 00:19:31 | +00:02:20 | Detail |
5. | Poříz | Vít | Holešovice | #622# | 00:20:53 | +00:03:42 | Detail |
6. | Ducháč | Jan | Velké Poříčí | #519# | 00:20:54 | +00:03:43 | Detail |
7. | Brezula | Tomas | Praha 6 - Břevnov | #512# | 00:21:31 | +00:04:20 | Detail |
8. | Moravec | Petr | Praha | #650# | 00:21:40 | +00:04:29 | Detail |
9. | Škaloud | Jakub | | #636# | 00:22:59 | +00:05:48 | Detail |
10. | Harašta | Juraj | IXTENT | #529# | 00:23:40 | +00:06:29 | Detail |
11. | Hanousek | Miroslav | Veltrusy | #641# | 00:24:31 | +00:07:20 | Detail |
12. | Dařina | Milan | Praha | #514# | 00:24:58 | +00:07:47 | Detail |
13. | Rašilov | Saša | | #4444# | 00:25:06 | +00:07:55 | Detail |
14. | Kantor | Patrik | Sviadnov | #608# | 00:25:28 | +00:08:17 | Detail |
15. | Lazár | Jakub | Zeler | #552# | 00:25:42 | +00:08:31 | Detail |
16. | Kocot | Kryštof | IXTENT | #544# | 00:26:06 | +00:08:55 | Detail |
17. | Starec | Petr | Praha 6 | #576# | 00:26:08 | +00:08:57 | Detail |
18. | Svoboda | Jan | GEP | #579# | 00:26:11 | +00:09:00 | Detail |
19. | Kolář | David | Praha | #830# | 00:26:40 | +00:09:29 | Detail |
20. | Kopp | Pavel | Pseudopiloti | #611# | 00:27:04 | +00:09:53 | Detail |
21. | Kaminski | Jaroslav | GEP | #558# | 00:27:45 | +00:10:34 | Detail |
22. | Dula | Josef | Milovice | #520# | 00:27:57 | +00:10:46 | Detail |
23. | Beishenaliev | Azilet | | #504# | 00:28:19 | +00:11:08 | Detail |
24. | Zaborowski | Kamil | GEP | #596# | 00:28:42 | +00:11:31 | Detail |
25. | valenta | jiří | praha | #588# | 00:29:19 | +00:12:08 | Detail |
26. | Smolík | Jakub | Milovice | #575# | 00:30:07 | +00:12:56 | Detail |
27. | Jareš | Jiří | Praha | #515# | 00:30:14 | +00:13:03 | Detail |
28. | Sedláček | Daniel | Vinohrady | #819# | 00:30:32 | +00:13:21 | Detail |
29. | Váchal | Filip | SOD Oleško | #635# | 00:32:05 | +00:14:54 | Detail |
30. | Vacek | Tomáš | Psáry | #634# | 00:32:38 | +00:15:27 | Detail |
31. | Pavlík | Dominik | Praha | #565# | 00:34:25 | +00:17:14 | Detail |
32. | Jareš | Benjamín | Praha | #540# | 00:34:36 | +00:17:25 | Detail |
33. | Leontiev | Maksym | AIESEC Česká republika | #553# | 00:34:49 | +00:17:38 | Detail |
34. | Marván | Ondřej | AIESEC Praha | #619# | 00:34:49 | +00:17:38 | Detail |
35. | Jiránek | Otakar | Loděnice u Berouna | #625# | 00:36:03 | +00:18:52 | Detail |
36. | Hajba | Sándor | Budapešť | #528# | 00:37:24 | +00:20:13 | Detail |
| Chvátal | David | Jemnice | #536# | 00:00:00 | | Detail |
| Šuster | Martin | Tis u Blatna | #584# | 00:00:00 | | Detail |
| Šuster | Martin | Tis u Blatna | #585# | 00:00:00 | | Detail |
| Zýka | Vladimír | TJ Baník | #600# | 00:00:00 | | Detail |
| OBERHOLZER | NEIL | PRIVATE | #564# | 00:00:00 | | Detail |
| OBERHOLZER | MARNUS | PRIVATE | #563# | 00:00:00 | | Detail |
| Smirnov | Denis | Praha | #574# | 00:00:00 | | Detail |
| Miškej | Edvard | Česká Třebová | #559# | 00:00:00 | | Detail |
| Medek | Lukáš | Praha | #609# | 00:00:00 | | Detail |
DNS | Varga | Rudolf | Pchery | #636# | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |