Oficiální Výsledková listina DECATHLON Běh
24. 8. 2019

4 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Cabajová MarkétaRunning Team- Decathlon České Budějovice#7#Ženy1.00:19:24Detail
2. Sitková NikolaBK České Budějovice#65#Ženy2.00:20:13+00:00:49.96Detail
3. Kolláriková JanaBěžecký klub Bechyně#33#Ženy3.00:20:17+00:00:53.96Detail
4. Peskova TerezaMK KCC#55#Ženy4.00:20:24+00:01:00.96Detail
5. Martínková VladislavaChelčice#43#Ženy5.00:20:40+00:01:16.96Detail
6. Urbanová JanaSharks Cheerleaders z s.#80#Ženy6.00:20:50+00:01:26.96Detail
7. Kozlová VladkaČeské Budějovice#35#Ženy7.00:21:52+00:02:28.96Detail
8. Šindelířová Lucie#73#Ženy8.00:22:19+00:02:55.96Detail
9. Sklářová PetraNetolice#66#Ženy9.00:22:27+00:03:03.96Detail
10. Kudová MichaelaPlzeň#41#Ženy10.00:23:19+00:03:55.96Detail
11. Ambrožová Anna#1#Ženy11.00:24:06+00:04:42.96Detail
12. Krsičková DanaČeské Budějovice#40#Ženy12.00:24:35+00:05:11.96Detail
13. Bečvářová LaděnaLhenice#3#Ženy13.00:25:10+00:05:46.96Detail
14. Jandová Simona Volary #26#Ženy14.00:25:15+00:05:51.96Detail
15. Kasperova ZdeňkaKardašova Řečice#31#Ženy15.00:25:34+00:06:10.96Detail
16. Kasperova ŠárkaKardašova Řečice#30#Ženy16.00:25:34+00:06:10.96Detail
17. Kárová VeronikaČeské Budějovice #29#Ženy17.00:25:54+00:06:30.96Detail
18. Králová MartinaJindřichův Hradec#36#Ženy18.00:26:08+00:06:44.96Detail
19. Dominová PetraČeské Budějovice#10#Ženy19.00:26:17+00:06:53.96Detail
20. Krejčová NelaPříbram #39#Ženy20.00:26:17+00:06:53.96Detail
21. Krejčová IvanaPříbram #38#Ženy21.00:26:18+00:06:54.96Detail
22. Nevludová Lucie#48#Ženy22.00:26:31+00:07:07.96Detail
23. Chadimová Nikola Borovany #23#Ženy23.00:26:34+00:07:10.96Detail
24. Bláhová PavlaČeské Budějovice#6#Ženy24.00:26:46+00:07:22.96Detail
25. Pencová LucieLhenice#54#Ženy25.00:26:59+00:07:35.96Detail
26. Vaňková JanaČeské Budějovice#81#Ženy26.00:27:19+00:07:55.96Detail
27. Pražáková IvetaDubné#59#Ženy27.00:27:49+00:08:25.96Detail
28. Hořická Šárka#20#Ženy28.00:28:02+00:08:38.96Detail
29. Šitnerová SimonaNadějkov#75#Ženy29.00:28:12+00:08:48.96Detail
30. Didková Veronika Nová Včelnice #9#Ženy30.00:28:28+00:09:04.96Detail
31. Ďurkovičová AdélaČeské Budějovice#13#Ženy31.00:28:37+00:09:13.96Detail
32. Pacolová DagmarMňau Team#51#Ženy32.00:28:49+00:09:25.96Detail
33. Palmová Lenka Hrdějovice #52#Ženy33.00:28:58+00:09:34.96Detail
34. Šlechtová Václava#76#Ženy34.00:29:00+00:09:36.96Detail
35. Mašková Martina#44#Ženy35.00:29:01+00:09:37.96Detail
36. Amchová LenkaLhenice#2#Ženy36.00:29:05+00:09:41.96Detail
37. Raddová Veronika Hluboká nad Vltavou#60#Ženy37.00:29:39+00:10:15.96Detail
38. Stejskalová LucieRoudné#69#Ženy38.00:29:45+00:10:21.96Detail
39. Toufarová IvanaRozběháme Soběslav#78#Ženy39.00:29:48+00:10:24.96Detail
40. Doušková Libuše#11#Ženy40.00:29:48+00:10:24.96Detail
41. Turnhöferová MarieOmlenice#79#Ženy41.00:30:02+00:10:38.96Detail
42. Panovska MarcelaTábor#53#Ženy42.00:30:11+00:10:47.96Detail
43. Hrbková Pavla#21#Ženy43.00:30:25+00:11:01.96Detail
44. Šindelířová Martina#74#Ženy44.00:30:36+00:11:12.96Detail
45. Freyová MarianaČeské Budějovice#17#Ženy45.00:30:43+00:11:19.96Detail
46. Janečková AnnaČeské Budějovice#27#Ženy46.00:30:55+00:11:31.96Detail
47. Hrnková VeronikaKarlovy Vary#22#Ženy47.00:31:52+00:12:28.96Detail
48. Kolářová MichaelaČeské Budějovice#32#Ženy48.00:33:00+00:13:36.96Detail
49. Pourová PetraTýn nad Vltavou#58#Ženy49.00:34:31+00:15:07.96Detail
50. Novotná MarieČeské Budějovice 10#49#Ženy50.00:34:31+00:15:07.96Detail
DNS Soukupová MirkaČeské Budějovice #68#ŽenyDetail
DNS Sassmannová EliškaRunning Team Decathlon České Budějovice#63#ŽenyDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz