Výsledková listina Tour de Ralsko
11. 5. 2019

hlavní závod

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. STRÁNSKÝ VojtěchDexter Cycling406M1.M19-291.01:33:20.64Detail
2. MATOUŠEK JanČeská Lípa53M2.M30-391.01:33:25.26+00:00:04.62Detail
3. RŮŽIČKA ZbyněkSKI PAUDERA Staré Splavy98M3.M19-292.01:33:26.96+00:00:06.32Detail
4. ŠPAČEK JakubBIKE POINT384M4.M19-293.01:34:47.30+00:01:26.66Detail
5. ŠLAJCHRT FilipKoloshop team93M5.M30-392.01:37:31.82+00:04:11.18Detail
6. NEUBAUER RadimELEVEN Mercedes Mitas378M6.M40-491.01:40:13.49+00:06:52.85Detail
7. HOVORKA DominikAktivit team Nový Bor306M7.M19-294.01:40:14.70+00:06:54.06Detail
8. KOPKA JanWide Bike395M8.M50-591.01:40:14.72+00:06:54.08Detail
9. KUČERA RadekBitters Superior Cyklolive Team270M9.M40-492.01:40:15.18+00:06:54.54Detail
10. JURČA KarelKL sport Most401M10.M19-295.01:40:19.63+00:06:58.99Detail
11. KRAUS VáclavČistý sport190M11.M30-393.01:40:24.32+00:07:03.68Detail
12. HROUDA Milan187M12.M40-493.01:40:33.80+00:07:13.16Detail
13. PLAŠIL JiříTREK Bontrager by KURsport412M13.M30-394.01:41:50.13+00:08:29.49Detail
14. ŠLÉGL JiříLAWI granfondo team344M14.M19-296.01:42:01.67+00:08:41.03Detail
15. SVATOŠ VáclavTJ Sokol Holé Vrch405M15.M30-395.01:43:03.06+00:09:42.42Detail
16. VÁŇA MarekMM AUTO mtb Team370M16.M40-494.01:43:08.42+00:09:47.78Detail
17. BĚLECKÝ PetrBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM317M17.M30-396.01:43:52.94+00:10:32.30Detail
18. MACHÁČEK Martin386M18.M30-397.01:43:53.58+00:10:32.94Detail
19. ZELENKA JaroslavKSM HRÁDEK97M19.M30-398.01:43:54.83+00:10:34.19Detail
20. DÖRNER JardaSK Svojkov Haven team345M20.Mdo191.01:44:10.56+00:10:49.92Detail
21. DOLECEK MarioEBM Team Seiffen411M21.M50-592.01:44:17.06+00:10:56.42Detail
22. ŠČUČKA RadekSki Paudera117M22.M50-593.01:44:20.25+00:10:59.61Detail
23. PURM MichalCyklokros Milovice349M23.M19-297.01:44:20.90+00:11:00.26Detail
24. KUCHAŘ MartinKbely cycling team222M24.M50-594.01:44:21.73+00:11:01.09Detail
25. RAJNIŠ VlastimilKoloshop Team192M25.M40-495.01:44:22.53+00:11:01.89Detail
26. OSWALD JanML-Tuning335M26.M50-595.01:44:24.79+00:11:04.15Detail
27. MACHÁČEK Martin387M27.M50-596.01:44:25.34+00:11:04.70Detail
28. KEIMLING Thomas01833 Stolpen410M28.M40-496.01:44:25.36+00:11:04.72Detail
29. STRNAD TomášMultisport Team167M29.M19-298.01:44:30.59+00:11:09.95Detail
30. HOMOLKA DaliborBohemie Nový Bor397M30.M60p1.01:44:31.87+00:11:11.23Detail
31. VTÍPILOVÁ JanaGhost team271F1.Zdo291.01:44:33.23+00:11:12.59Detail
32. KOLAŘÍK MartinT-mc66260M31.M30-399.01:44:33.95+00:11:13.31Detail
33. BOZSENÍK DavidOF BIKE SCOTT371M32.M40-497.01:44:36.83+00:11:16.19Detail
34. WENDLER MartinSK Žizníkov95M33.M40-498.01:44:56.21+00:11:35.57Detail
35. OSWALD JanKc kooperativa383M34.Mdo192.01:45:38.80+00:12:18.16Detail
36. HAMANN LutzBertsdorf376M35.M50-597.01:46:55.20+00:13:34.56Detail
37. KUDI AntonínDoksy11M36.M30-3910.01:47:14.62+00:13:53.98Detail
38. HÁJEK Miroslav310M37.M30-3911.01:47:31.85+00:14:11.21Detail
39. POSPÍŠIL VlastimilCyklodraci Stříbro249M38.M50-598.01:47:34.89+00:14:14.25Detail
40. BĚLKA RadekAktivit team Nový Br307M39.Mdo193.01:47:37.21+00:14:16.57Detail
41. SVOBODA LukášYellow House348M40.M40-499.01:47:39.61+00:14:18.97Detail
42. TŮMA RadekKSM HRÁDEK138M41.M40-4910.01:47:40.03+00:14:19.39Detail
43. ŠULEK JosefHříškov312M42.M40-4911.01:47:41.43+00:14:20.79Detail
44. VANÍČKOVÁ TerezaIVAR CS AUTHOR team350F2.Zdo292.01:47:53.55+00:14:32.91Detail
45. ZDENĚK RichardKBELY CYCLING TEAM203M43.M50-599.01:47:57.58+00:14:36.94Detail
46. BINTER DaliborHAVEN team231M44.M50-5910.01:47:58.60+00:14:37.96Detail
47. ŠRŮTA MilanKSM HRÁDEK314M45.M40-4912.01:47:58.82+00:14:38.18Detail
48. ŠOLLAR DavidLiberec267M46.M40-4913.01:47:59.11+00:14:38.47Detail
49. KUBÁT TomášMafell AG195M47.M40-4914.01:47:59.13+00:14:38.49Detail
50. JAKOUBEK LukášZPcyklo PROOFY Corratec team120M48.M30-3912.01:48:00.83+00:14:40.19Detail
51. LEBDUŠKA JanKSM HRÁDEK36M49.M40-4915.01:48:11.71+00:14:51.07Detail
52. ŠVÁB JanGreyhound Racing Team127M50.M19-299.01:48:25.78+00:15:05.14Detail
53. BERÁNEK VáclavKardáňa232M51.M40-4916.01:48:41.92+00:15:21.28Detail
54. BLAŽEK JiříDomácí smečka180M52.M40-4917.01:48:48.50+00:15:27.86Detail
55. JAROLÍM RudolfHorňáci Rumburk239M53.M30-3913.01:49:15.16+00:15:54.52Detail
56. KOHOUT ZdenekGALLI DISTILLERY186M54.M40-4918.01:50:02.53+00:16:41.89Detail
57. TAUŠ JakubDecathlon Letňany300M55.M19-2910.01:50:14.51+00:16:53.87Detail
58. STEGER CyrilOKSSAZ358M56.Mdo194.01:50:20.60+00:16:59.96Detail
59. VAŠÍČEK RomanContinental Adršpach144M57.M40-4919.01:51:31.80+00:18:11.16Detail
60. ŠINDELÁŘ JiříMTB HELLFISH MOST320M58.M30-3914.01:51:31.88+00:18:11.24Detail
61. FRIŠ JaroslavMácháč Team Bike61M59.M50-5911.01:51:38.36+00:18:17.72Detail
62. KATOLICKÝ VlastimilPavouk351M60.M30-3915.01:51:50.66+00:18:30.02Detail
63. BLAŽEK JiříJablonecké Mattonky389M61.M40-4920.01:51:51.37+00:18:30.73Detail
64. ZADINA PetrKABA-SPORT Chotěboř315M62.M50-5912.01:51:54.10+00:18:33.46Detail
65. KARABA ZdeněkKaba sport365M63.M50-5913.01:51:54.52+00:18:33.88Detail
66. NADĚJE PetrJílové u Prahy101M64.M40-4921.01:52:13.02+00:18:52.38Detail
67. CHARUZA JiříKCL Kooperativa-Svijany79M65.M50-5914.01:52:15.71+00:18:55.07Detail
68. NEVOLE VladimírHmyzáci330M66.M19-2911.01:52:17.67+00:18:57.03Detail
69. CVEJN JanHZS UL-DC148M67.M40-4922.01:52:41.42+00:19:20.78Detail
70. ZBÝŇ MartinPřerov nad Labem313M68.M30-3916.01:52:48.01+00:19:27.37Detail
71. SKRBKOVÁ DenisaBEKO BIKERSKI RACING TEAM355F3.Z30plus1.01:52:53.30+00:19:32.66Detail
72. ŠILHAVÝ JosefTeam CykloTrener295M69.M40-4923.01:52:57.45+00:19:36.81Detail
73. BÁRTA LukášMonroe Hodkovice247M70.M19-2912.01:53:57.67+00:20:37.03Detail
74. BEČVAŘÍK AlešSkalákovi Česká Lípa393M71.M30-3917.01:54:47.13+00:21:26.49Detail
75. SUCHÝ PavelTT Cyklorenova Cvikov392M72.M50-5915.01:54:53.31+00:21:32.67Detail
76. NEUMANN Jiří194M73.M40-4924.01:55:03.82+00:21:43.18Detail
77. DOBIÁŠ DavidCSG TRI TEAM409M74.M40-4925.01:55:08.39+00:21:47.75Detail
78. PAVLINA MichalBisnode149M75.M30-3918.01:55:08.41+00:21:47.77Detail
79. VALENTA Pavel299M76.M40-4926.01:55:26.54+00:22:05.90Detail
80. PEROUTKA MartinKSM Hrádek374M77.M40-4927.01:55:32.91+00:22:12.27Detail
81. KAUŠKA PetrHodkovice nad Mohelkou198M78.M50-5916.01:55:42.97+00:22:22.33Detail
82. BLAŽEK JanLiberec88M79.M50-5917.01:55:43.76+00:22:23.12Detail
83. KRAFKOVA ItaTT Cyklorenova Cvikov400F4.Z30plus2.01:55:47.75+00:22:27.11Detail
84. KUKLÍK RostislavMTB HANZ16M80.M40-4928.01:55:50.68+00:22:30.04Detail
85. RAHM JiříČeský Brod398M81.M30-3919.01:55:52.54+00:22:31.90Detail
86. NOVÁK Jindřichoriginálky.cz50M82.M50-5918.01:56:02.67+00:22:42.03Detail
87. BIA Filippo261M83.M40-4929.01:56:27.97+00:23:07.33Detail
88. HANUSCH PavelCYKLOSPORT M368M84.M30-3920.01:56:47.20+00:23:26.56Detail
89. NOVÁK Martin133M85.M30-3921.01:57:08.37+00:23:47.73Detail
90. ZEMANČÍK DanielDachsman team328M86.M40-4930.01:57:48.07+00:24:27.43Detail
91. KROUPA PetrNová Ves nad Nisou298M87.M40-4931.01:58:08.89+00:24:48.25Detail
92. HOMANN JensBertsdorfer SV357M88.M40-4932.01:58:15.06+00:24:54.42Detail
93. VESELY JiriVarnsdorf352M89.M40-4933.01:58:21.09+00:25:00.45Detail
94. JIREČEK Petr363M90.M40-4934.01:58:30.38+00:25:09.74Detail
95. KOŽELSKÝ TomášČeský Brod399M91.M30-3922.01:58:33.61+00:25:12.97Detail
96. JAREŠ Martin84M92.M40-4935.01:58:41.64+00:25:21.00Detail
97. LOCHMAN JaromírML TUNING15M93.M40-4936.01:58:59.24+00:25:38.60Detail
98. TUČKOVÁ Dagmar26F5.Z30plus3.01:59:30.04+00:26:09.40Detail
99. BRADÁČ JanKoloschop323M94.M50-5919.01:59:53.26+00:26:32.62Detail
100. ZOF Zdenek35M95.M50-5920.01:59:55.88+00:26:35.24Detail
101. ŽALEK RomanSh@kro MTB230M96.M30-3923.01:59:56.40+00:26:35.76Detail
102. ZÁKOSTELNÝ Martinpraha 9151M97.M30-3924.02:00:01.21+00:26:40.57Detail
103. BĚLKA LukášAKTIVIT Nový Bor331M98.Mdo195.02:00:10.45+00:26:49.81Detail
104. SCHÄFEROVÁ PavlínaRegal Bike Teplice288F6.Zdo293.02:00:16.46+00:26:55.82Detail
105. JELÍNEK LukášMerida Stratov183M99.M30-3925.02:00:22.39+00:27:01.75Detail
106. HONZÁTKO Jiří290M100.M40-4937.02:00:25.15+00:27:04.51Detail
107. TOLOČKO PavelKSM HRÁDEK162M101.M50-5921.02:00:29.93+00:27:09.29Detail
108. MASAŘÍK JanCYKLOSPORT M302M102.M40-4938.02:00:31.85+00:27:11.21Detail
109. JERMAN PetrKoloshop Teplice333M103.M50-5922.02:00:42.93+00:27:22.29Detail
110. BERAN RadekBronec sport team275M104.M40-4939.02:00:49.50+00:27:28.86Detail
111. FRISNICZ LadislavRumburk223M105.M30-3926.02:01:36.83+00:28:16.19Detail
112. SMÍDEK OndřejPostřižín279M106.M30-3927.02:01:46.63+00:28:25.99Detail
113. BĚLKA TomášMAGICVETERANS332M107.M50-5923.02:01:49.68+00:28:29.04Detail
114. HÁJEK ŠtěpánMladá Boleslav196M108.M19-2913.02:01:50.33+00:28:29.69Detail
115. STANĚK DušanBemaniax Bikesalon367M109.M40-4940.02:01:52.38+00:28:31.74Detail
116. FADRHONS PetrHudradla TD161M110.M30-3928.02:01:53.69+00:28:33.05Detail
117. BÁCHOR PetrABC Doksy329M111.M40-4941.02:02:00.57+00:28:39.93Detail
118. MLYNÁŘ RadekCC Varnsdorf143M112.M50-5924.02:02:17.59+00:28:56.95Detail
119. BOCZAN JanCC Varnsdorf179M113.M50-5925.02:02:19.32+00:28:58.68Detail
120. KUBÍČEK ZdeněkBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM296M114.M40-4942.02:02:42.51+00:29:21.87Detail
121. KOMÁREK KarelKladno216M115.M30-3929.02:03:00.30+00:29:39.66Detail
122. PRÖLLER MiroslavČeská Lípa141M116.M40-4943.02:03:00.69+00:29:40.05Detail
123. MIKES Stepanždírec Bike152M117.M40-4944.02:03:20.52+00:29:59.88Detail
124. BENEŠ MichalFeEltech Team252M118.M30-3930.02:03:25.13+00:30:04.49Detail
125. PEKÁREK PavelČeská Lípa38M119.M40-4945.02:03:33.02+00:30:12.38Detail
126. MIHULA JiříMTB Hanz193M120.M40-4946.02:03:49.32+00:30:28.68Detail
127. ULAHEL MiroslavKoloshop Teplice240M121.M60p2.02:03:56.97+00:30:36.33Detail
128. KLAPKA ŠtěpánHolák253M122.M30-3931.02:04:01.25+00:30:40.61Detail
129. MÁDLÍK PetrBAKAKO Nová Paka390M123.Mdo196.02:04:26.56+00:31:05.92Detail
130. MICHÁLEK MiloslavSázava369M124.M60p3.02:04:29.64+00:31:09.00Detail
131. SCHOPINSKI HendrikBertsdorfer SV385M125.M30-3932.02:04:30.52+00:31:09.88Detail
132. PAVLÍČEK VáclavSunbike199M126.M60p4.02:04:33.94+00:31:13.30Detail
133. ŠTRUPL VítKSM Hrádek391M127.M40-4947.02:04:42.02+00:31:21.38Detail
134. ZÁBRANSKÝ OndřejCC Varnsdorf197M128.M40-4948.02:04:57.28+00:31:36.64Detail
135. VYČÍTALOVÁ PavlaKutná Hora56F7.Z30plus4.02:06:02.83+00:32:42.19Detail
136. BAJER JiříBAKAKO Nová Paka293M129.M30-3933.02:06:07.24+00:32:46.60Detail
137. KUNTOŠ JiříDrakun326M130.M40-4949.02:06:30.82+00:33:10.18Detail
138. VÁLEK OndřejAktivit team Nový Bor305M131.M40-4950.02:06:40.07+00:33:19.43Detail
139. BENEŠ JanMTB Hanz139M132.M40-4951.02:06:45.70+00:33:25.06Detail
140. NOVÁK JanČilec22M133.M40-4952.02:07:31.38+00:34:10.74Detail
141. BEJLEK EvženACS1893165M134.M30-3934.02:07:47.41+00:34:26.77Detail
142. MORAVEC TomášMTB HANZ135M135.M40-4953.02:08:05.90+00:34:45.26Detail
143. JAŠEK JaroslavMTB Hanz134M136.M30-3935.02:08:55.67+00:35:35.03Detail
144. HŮZA JiříVinárna Hacienda285M137.M19-2914.02:09:05.06+00:35:44.42Detail
145. HARBAL Juraj206M138.M50-5926.02:09:06.16+00:35:45.52Detail
146. BOSKOVSKÝ Martin394M139.M40-4954.02:09:11.43+00:35:50.79Detail
147. ČERNOHORSKÝ KarelABC Doksy43M140.M40-4955.02:09:14.81+00:35:54.17Detail
148. ŽÁK MarekKutná Hora272M141.Mdo197.02:09:24.51+00:36:03.87Detail
149. KADLEČEK PetrMácháč Team Bike77M142.M50-5927.02:09:29.20+00:36:08.56Detail
150. KOPECKÝ RadekDolnohbitský tvrďák57M143.M30-3936.02:09:35.72+00:36:15.08Detail
151. SALÁT PetrLiberec63M144.M30-3937.02:09:40.85+00:36:20.21Detail
152. KROUPA MilanKross Bike Ranch Team125M145.M50-5928.02:09:41.04+00:36:20.40Detail
153. ECLER JanNový Bor210M146.M30-3938.02:09:51.85+00:36:31.21Detail
154. MIKEŠ MatějŽdírecbike373M147.Mdo198.02:10:06.31+00:36:45.67Detail
155. DVOŘÁČEK MichalKPO71M148.M40-4956.02:10:10.96+00:36:50.32Detail
156. BERÁNEK MichalJe-Be-Ti 106M149.M50-5929.02:10:25.66+00:37:05.02Detail
157. NEVAŘIL Michal8M150.M30-3939.02:10:25.97+00:37:05.33Detail
158. SCHWARZOVÁ IvanaSeverní větry388F8.Z30plus5.02:10:29.42+00:37:08.78Detail
159. HÁJEK Miroslav311M151.M60p5.02:10:39.11+00:37:18.47Detail
160. SLAVÍK OtomarTuchlovice130M152.M60p6.02:10:48.80+00:37:28.16Detail
161. RŮŽIČKA PavelÚstí nad Labem131M153.M50-5930.02:10:49.50+00:37:28.86Detail
162. MUDRUŇKA Stanislav273M154.M19-2915.02:11:01.30+00:37:40.66Detail
163. SUKUP Dušan158M155.M40-4957.02:11:17.55+00:37:56.91Detail
164. JARNÍKOVÁ JitkaOhrobecký Tajfun377F9.Z30plus6.02:11:18.77+00:37:58.13Detail
165. ZVÁNOVEC VáclavNIEMES JUNGE353M156.M40-4958.02:11:24.05+00:38:03.41Detail
166. GÄRTNER Robert354M157.M50-5931.02:11:29.35+00:38:08.71Detail
167. KNEDLÍK PavelÚstí nad Labem147M158.M40-4959.02:11:32.56+00:38:11.92Detail
168. CERHA JaroslavKrofian.CZ257M159.M40-4960.02:12:04.42+00:38:43.78Detail
169. MÜLLEROVÁ IvanaLAWI Stars34F10.Z30plus7.02:12:04.73+00:38:44.09Detail
170. PŘÍHODA RobinMimoň264M160.M19-2916.02:12:05.24+00:38:44.60Detail
171. HLADÍK Václav309M161.M19-2917.02:12:12.40+00:38:51.76Detail
172. ŠPAČEK Martin171M162.M30-3940.02:12:19.25+00:38:58.61Detail
173. UCHYTIL MartinRacing Team Vykan241M163.M30-3941.02:12:20.20+00:38:59.56Detail
174. ČEŘOVSKÝ AlešCYKLOSPORT M301M164.M40-4961.02:12:37.11+00:39:16.47Detail
175. KUBOVIČ Jiří283M165.M50-5932.02:12:38.06+00:39:17.42Detail
176. KOVÁŘOVÁ JanaHerby Servis21F11.Z30plus8.02:12:38.49+00:39:17.85Detail
177. DUZIK Jan176M166.M30-3942.02:12:41.22+00:39:20.58Detail
178. ČERNÝ VladimírOlymp Praha109M167.M60p7.02:12:53.18+00:39:32.54Detail
179. ANDĚL MichalCYKLOSPORT M303M168.M40-4962.02:13:11.42+00:39:50.78Detail
180. VACEK LukášKoloshop Team14M169.M30-3943.02:13:11.95+00:39:51.31Detail
181. RAMBOUSEK Richard219M170.M50-5933.02:13:12.81+00:39:52.17Detail
182. STRNAD JosefSTRNADI JEDOU209M171.M40-4963.02:13:41.94+00:40:21.30Detail
183. JAROŠ LukášBAKAKO Nová Paka359M172.Mdo199.02:13:44.10+00:40:23.46Detail
184. GABRIEL EvženMLTuning201M173.M40-4964.02:13:48.87+00:40:28.23Detail
185. PRASKÁ VendulkaWeTriDa218F12.Z30plus9.02:14:00.87+00:40:40.23Detail
186. VOSÁHLO PavelBělá pod Bezdězem294M174.M40-4965.02:14:06.73+00:40:46.09Detail
187. HNÁTEK KarelSK Blíževedly245M175.M50-5934.02:14:42.89+00:41:22.25Detail
188. PERUNOVÁ AlenaMLTuning336F13.Z30plus10.02:14:43.60+00:41:22.96Detail
189. MAREŠ JakubMonroe Hodkovice221M176.M30-3944.02:14:50.70+00:41:30.06Detail
190. KALOUSEK PetrKrofian.CZ256M177.M40-4966.02:15:06.34+00:41:45.70Detail
191. BUCHTA TomášTenneco200M178.M30-3945.02:15:41.79+00:42:21.15Detail
192. SLAVÍČEK PetrFóglíci94M179.M40-4967.02:15:45.16+00:42:24.52Detail
193. RINN PetrContinental Adršpach67M180.M50-5935.02:15:51.24+00:42:30.60Detail
194. RICHTRMOC PetrKralupy nad vltavou99M181.M40-4968.02:15:54.53+00:42:33.89Detail
195. KOBULNICKÝ Martin248M182.M40-4969.02:15:55.45+00:42:34.81Detail
196. SLAVÍKOVÁ LindaMercia Chrudim104F14.Z30plus11.02:15:55.83+00:42:35.19Detail
197. KREJČÍKOVÁ Helena403F15.Z30plus12.02:15:56.58+00:42:35.94Detail
198. MELICHAR DanielHolešovice366M183.M40-4970.02:16:10.65+00:42:50.01Detail
199. SLAMĚNÁ IvanaAC Česká Lípa211F16.Z30plus13.02:16:11.24+00:42:50.60Detail
200. TOMŠŮ MichaelKardáňa228M184.M30-3946.02:16:25.01+00:43:04.37Detail
201. KREJČÍK Libor321M185.M40-4971.02:16:27.49+00:43:06.85Detail
202. SCHLÜTER MarcMTB Team Bertsdorfer SV375M186.M50-5936.02:16:32.39+00:43:11.75Detail
203. BERÁNEK AlešBPH242M187.M50-5937.02:16:34.24+00:43:13.60Detail
204. BEJR DavidNová Paka237M188.M30-3947.02:16:48.91+00:43:28.27Detail
205. ČAPEK TomášDomoslavice4M189.M30-3948.02:17:01.76+00:43:41.12Detail
206. POLÁČEK KarelGreyhound Racing Team402M190.M19-2918.02:17:03.78+00:43:43.14Detail
207. HŘÍBAL Tomáš204M191.M50-5938.02:17:08.51+00:43:47.87Detail
208. VANÍČEK Jaroslav360M192.M40-4972.02:17:35.80+00:44:15.16Detail
209. BŘÍZA JiříFyzio & Wellnes Žatec62M193.M50-5939.02:18:25.57+00:45:04.93Detail
210. KUCHCIAK RobertSieniawka/Polska12M194.M40-4973.02:18:56.39+00:45:35.75Detail
211. MADĚRA Roman343M195.M40-4974.02:18:57.12+00:45:36.48Detail
212. DRÁBIK MilanDRAKUN265M196.M40-4975.02:19:04.55+00:45:43.91Detail
213. EICHLER MarekCyklosportM52M197.M40-4976.02:19:20.38+00:45:59.74Detail
214. MALÍNEK VítJestřabí Lhota23M198.M40-4977.02:19:57.58+00:46:36.94Detail
215. SIMUNEK OndrejCykloub Stare Hrabeci184M199.M40-4978.02:20:22.22+00:47:01.58Detail
216. SAZAMA MartinMLTuning202M200.M40-4979.02:20:59.75+00:47:39.11Detail
217. VOHÁŇKA Jan25M201.M40-4980.02:21:46.31+00:48:25.67Detail
218. ABRT JanBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM215M202.M40-4981.02:21:59.05+00:48:38.41Detail
219. MORDYCH TomášABC Doksy41M203.M40-4982.02:22:24.62+00:49:03.98Detail
220. POKORNÝ KarelTeplice91M204.M40-4983.02:22:33.74+00:49:13.10Detail
221. HOLUBKA JosefSK Blíževedly107M205.M50-5940.02:22:33.83+00:49:13.19Detail
222. BÖHM FilipSTS Chvojkovice Brod49M206.M30-3949.02:22:43.71+00:49:23.07Detail
223. IPPOLDTOVÁ Zdeňka380F17.Z30plus14.02:22:53.27+00:49:32.63Detail
224. PULDA Matěj347M207.Mdo1910.02:23:33.63+00:50:12.99Detail
225. MULÁČEK MichalKladno181M208.M30-3950.02:23:52.27+00:50:31.63Detail
226. MOUČKA TomášABC Doksy48M209.M30-3951.02:24:22.86+00:51:02.22Detail
227. PLETICHA RobertPupkani Teplice334M210.M40-4984.02:24:54.70+00:51:34.06Detail
228. MAJEROVÁ LenkaSlaný316F18.Z30plus15.02:25:00.87+00:51:40.23Detail
229. NOVOTNÝ OndřejBT Chalupáři10M211.M30-3952.02:25:07.71+00:51:47.07Detail
230. MILER Petr381M212.M60p8.02:25:10.84+00:51:50.20Detail
231. VAŠATA JosefUprockers322M213.M30-3953.02:25:15.75+00:51:55.11Detail
232. ŠIMON MartinJablonné v Podještědí259M214.M19-2919.02:25:24.83+00:52:04.19Detail
233. PUCAREVIČ Vladan172M215.M40-4985.02:25:33.57+00:52:12.93Detail
234. REMEŠ MichalVšechlapy1M216.M40-4986.02:25:53.13+00:52:32.49Detail
235. MLEJNEK MartinAktivit team Nový Bor308M217.M30-3954.02:26:00.32+00:52:39.68Detail
236. RAMBOUSEK ML. Richard220M218.M19-2920.02:26:43.53+00:53:22.89Detail
237. LIBICH Robert7M219.M40-4987.02:27:24.04+00:54:03.40Detail
238. JIREČEK Matyáš364M220.Mdo1911.02:27:29.71+00:54:09.07Detail
239. NIKL MartinHudradla TD Bike Section78M221.M40-4988.02:27:45.85+00:54:25.21Detail
240. KREJČÍK Jindřich404M222.M40-4989.02:27:57.92+00:54:37.28Detail
241. SECHOVEC JanDubnice140M223.M40-4990.02:28:25.48+00:55:04.84Detail
242. TICHÝ TomášJe-Be-Ti85M224.M40-4991.02:28:28.13+00:55:07.49Detail
243. VRANÍK MichalZlonín276M225.M30-3955.02:28:30.71+00:55:10.07Detail
244. MACÍKOVÁ Bohdana266F19.Z30plus16.02:28:35.64+00:55:15.00Detail
245. SUKUPOVA Janka159F20.Z30plus17.02:28:37.99+00:55:17.35Detail
246. VLADULES DanielRomania407M226.M19-2921.02:28:48.72+00:55:28.08Detail
247. MÜLLER JanSK Horka189M227.Mdo1912.02:29:02.22+00:55:41.58Detail
248. BEYR LubošKoloshop team156M228.M60p9.02:29:02.77+00:55:42.13Detail
249. OUŘEDNÍK MartinABC Doksy45M229.M30-3956.02:29:27.11+00:56:06.47Detail
250. PŘICHYSTAL JaroslavNová Ves n. N.324M230.M40-4992.02:29:43.06+00:56:22.42Detail
251. HELMA VáclavML. Tuning235M231.M40-4993.02:29:54.49+00:56:33.85Detail
252. STRÁNSKÝ VladimírSlimáci Žizníkov208M232.M60p10.02:30:10.54+00:56:49.90Detail
253. VOKÁL MiroslavCYKLOSPORT M304M233.M30-3957.02:30:15.37+00:56:54.73Detail
254. HAVARA ZdeněkMl tuning341M234.M30-3958.02:30:44.00+00:57:23.36Detail
255. JELÍNEK PavelŽdírec Bike153M235.M40-4994.02:31:07.60+00:57:46.96Detail
256. MEDŘICKÝ Jiří19M236.M40-4995.02:31:16.59+00:57:55.95Detail
257. JANDA PavelKROSS BIKERANCH TEAM346M237.M50-5941.02:31:22.72+00:58:02.08Detail
258. URBAN Jakub268M238.M19-2922.02:32:11.15+00:58:50.51Detail
259. LÍDAL TomášZPcyklo PROOFY Corratec team137M239.M30-3959.02:32:20.07+00:58:59.43Detail
260. PETERKA Jan214M240.M40-4996.02:32:30.25+00:59:09.61Detail
261. PRÁŠIL Jaroslav66M241.M50-5942.02:32:30.67+00:59:10.03Detail
262. VERNER MichalN.I.C. Banátky17M242.M40-4997.02:33:01.82+00:59:41.18Detail
263. KOLÁŘ ZdeněkÚstí nad Labem9M243.M19-2923.02:33:14.88+00:59:54.24Detail
264. BERNADIČ ErikProvodín254M244.M50-5943.02:33:47.05+01:00:26.41Detail
265. BLÁHOVÁ PavlaKSM HRÁDEK13F21.Z30plus18.02:33:53.32+01:00:32.68Detail
266. ZIKEŠ OtaBike & Ski Racing team Liberec342M245.Mdo1913.02:33:55.25+01:00:34.61Detail
267. LINHART VáclavLiberec277M246.M50-5944.02:34:00.36+01:00:39.72Detail
268. TRAUČ Jan292M247.M19-2924.02:34:10.87+01:00:50.23Detail
269. SKALICKÝ Vladimír382M248.M40-4998.02:34:23.13+01:01:02.49Detail
270. MULÁČEK RudolfSchlafenden maschine111M249.M30-3960.02:35:01.66+01:01:41.02Detail
271. ILČÍK JanPraha SK30M250.M30-3961.02:35:10.87+01:01:50.23Detail
272. DÖRFL OndřejPakli Sport Klub238M251.M19-2925.02:35:33.11+01:02:12.47Detail
273. TAUER JaroslavPlzeň289M252.M40-4999.02:35:52.06+01:02:31.42Detail
274. VIRÁG PavolTriathlon Stars Team132M253.M40-49100.02:36:01.75+01:02:41.11Detail
275. DOBIÁŠOVÁ ŠárkaCSG TRI TEAM408F22.Z30plus19.02:36:12.72+01:02:52.08Detail
276. SZABÓ Štefan327M254.M50-5945.02:36:15.05+01:02:54.41Detail
277. SEIFERT PetrSpolečně pro lepší město177M255.M40-49101.02:36:31.41+01:03:10.77Detail
278. HESS MarekSlany65M256.M40-49102.02:36:36.73+01:03:16.09Detail
279. BENDA TomášSpolečně pro lepší město166M257.M30-3962.02:37:13.40+01:03:52.76Detail
280. EHRENBERGER PetrABC Doksy44M258.M40-49103.02:37:24.82+01:04:04.18Detail
281. VÍCHA JosefCyklosportM96M259.M40-49104.02:37:33.62+01:04:12.98Detail
282. STANÍČEK TomášTřtěnice108M260.M40-49105.02:37:49.84+01:04:29.20Detail
283. HOREJC JanPraha29M261.M30-3963.02:38:25.03+01:05:04.39Detail
284. HALUŠKA LadislavMačetascrew318M262.M40-49106.02:38:26.40+01:05:05.76Detail
285. GONDA JanČeská Lípa119M263.M40-49107.02:38:42.91+01:05:22.27Detail
286. BÖHM Jaroslav207M264.M60p11.02:38:45.24+01:05:24.60Detail
287. VAŇOUS JosefCerekvice nad Loučnou55M265.M60p12.02:38:45.65+01:05:25.01Detail
288. ŠŤASTNÁ VeronikaPchery5F23.Z30plus20.02:39:15.93+01:05:55.29Detail
289. JAROŠ MartinABC Doksy42M266.M19-2926.02:39:19.43+01:05:58.79Detail
290. KOZELKA JakubABC Doksy47M267.M30-3964.02:39:21.37+01:06:00.73Detail
291. KADLECOVÁ MarkétaSK Blíževedly246F24.Z30plus21.02:40:24.76+01:07:04.12Detail
292. JÓN TomášTriathlon Stars Team116M268.M40-49108.02:41:19.56+01:07:58.92Detail
293. KOPAČKA TomášTriathlon Stars Team121M269.M40-49109.02:41:20.77+01:08:00.13Detail
294. DĚDEK Michal160M270.M40-49110.02:42:17.81+01:08:57.17Detail
295. OCHOTSKÝ RobertCoolna Go! Provodín72M271.M50-5946.02:44:04.48+01:10:43.84Detail
296. FRÜHBAUER FrühbauerŠLAPCE ZDAR191M272.M50-5947.02:44:45.24+01:11:24.60Detail
297. HOMZA ZdeněkMl tuning339M273.M40-49111.02:45:20.29+01:11:59.65Detail
298. BĚLOHLÁVEK VladimírBRCYKL ŘEVNICE70M274.M60p13.02:47:15.06+01:13:54.42Detail
299. ADAMOVÁ EvaDrakun325F25.Z30plus22.02:47:54.29+01:14:33.65Detail
300. JAREŠOVÁ KvětaHodkovice nad Mohelkou83F26.Z30plus23.02:48:23.54+01:15:02.90Detail
301. ŽEŽULKA MartinBřezňáci32M275.M30-3965.02:48:24.23+01:15:03.59Detail
302. SYNOVEC JindřichBITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM LBC250M276.M50-5948.02:49:07.47+01:15:46.83Detail
303. BRINDZEJ LadislavVelvary224M277.M30-3966.02:49:14.85+01:15:54.21Detail
304. VODIČKA LadislavŽantov175M278.M40-49112.02:49:30.51+01:16:09.87Detail
305. VANĚK Vladimír92M279.M30-3967.02:49:49.04+01:16:28.40Detail
306. BRÝDA VáclavBřezňáci28M280.M40-49113.02:50:34.42+01:17:13.78Detail
307. FOLPRECHT MiroslavKosmosy155M281.M60p14.02:50:56.73+01:17:36.09Detail
308. ŠTROMAJER KarelBřezňáci86M282.M19-2927.02:52:11.56+01:18:50.92Detail
309. SOBOTOVÁ RadkaJičín6F27.Zdo294.02:52:16.43+01:18:55.79Detail
310. JACHEK Tomáš217M283.M40-49114.02:52:40.40+01:19:19.76Detail
311. KUČERA LubomírSchlafenden maschine112M284.M40-49115.02:53:35.65+01:20:15.01Detail
312. GYEČUK MilošSchlafenden maschine113M285.M40-49116.02:53:35.68+01:20:15.04Detail
313. NOVÁK JindřichABCDoksy142M286.M60p15.02:55:20.22+01:21:59.58Detail
314. KOPŘIVA TomášMladá Boleslav68M287.M40-49117.02:56:04.74+01:22:44.10Detail
315. JIRKOVÁ Lucie24F28.Z30plus24.02:56:12.87+01:22:52.23Detail
316. NĚMEC JanNový Bor27M288.M60p16.02:56:17.33+01:22:56.69Detail
317. VÁLKOVÁ Jana102F29.Z30plus25.02:56:19.66+01:22:59.02Detail
318. HASPRA VáclavBřezňáci33M289.M50-5949.02:58:12.89+01:24:52.25Detail
319. NAVRÁTIL Tomáš69M290.M40-49118.02:58:31.78+01:25:11.14Detail
320. KOZINKA LiborKardáňa226M291.M40-49119.02:59:54.93+01:26:34.29Detail
321. VRŠECKY PavelHK Staří Praha87M292.M50-5950.03:00:21.35+01:27:00.71Detail
322. MAŠTALÍŘ Jan229M293.M19-2928.03:00:54.56+01:27:33.92Detail
323. JIRSA Martin361M294.Mdo1914.03:03:01.20+01:29:40.56Detail
324. BEKA JosefInstatop Kosmonosy81M295.M60p17.03:03:01.70+01:29:41.06Detail
325. HALUŠKA IvaMačetascrew319F30.Z30plus26.03:03:20.76+01:30:00.12Detail
326. BÁRTA JosefDobrovice76M296.M30-3968.03:03:28.28+01:30:07.64Detail
327. VOŠVRDA PavelAktivit team Nový Bor157M297.M50-5951.03:05:25.79+01:32:05.15Detail
328. VOJTÁŠEK DanielPraha128M298.M30-3969.03:05:26.93+01:32:06.29Detail
329. ZŮČEK LukášBřeznáci40M299.M30-3970.03:06:26.92+01:33:06.28Detail
330. TRÖGLER MartinSoběslav103M300.M30-3971.03:06:49.59+01:33:28.95Detail
331. MICHALÍKOVÁ ZuzanaVelvary173F31.Z30plus27.03:07:49.46+01:34:28.82Detail
332. KOZINKOVÁ ZuzanaKardáňa227F32.Z30plus28.03:08:23.27+01:35:02.63Detail
333. VLACH PavelRychlá rota122M301.M30-3972.03:11:21.04+01:38:00.40Detail
334. KNĚŽOUR JendaRychlá rota123M302.M40-49120.03:11:21.65+01:38:01.01Detail
335. TUŤÁLEK VlastimilTuFi Doksy170M303.M50-5952.03:11:40.80+01:38:20.16Detail
336. FIŠEROVÁ BerenikaTuFI Doksy168F33.Zdo295.03:11:42.54+01:38:21.90Detail
337. MINAŘÍK JirkaBelvedér163M304.M60p18.03:13:22.01+01:40:01.37Detail
338. POSPÍCHAL LeošTábor37M305.M40-49121.03:14:43.68+01:41:23.04Detail
339. VLČKOVÁ SylvaÚstí nad Labem74F34.Z30plus29.03:14:43.70+01:41:23.06Detail
340. SLÁDEČEK Jaroslav20M306.M50-5953.03:16:58.80+01:43:38.16Detail
341. PLACER Roman182M307.M30-3973.03:18:05.07+01:44:44.43Detail
342. HOLÝ LukášNevix Kadaň282M308.M30-3974.03:19:13.72+01:45:53.08Detail
343. PIETSCHMANN Olda185M309.M60p19.03:21:02.79+01:47:42.15Detail
344. JIROUŠ JiříMl tuning340M310.M30-3975.03:21:33.88+01:48:13.24Detail
345. UHLÍŘ MichalCoolna Go!73M311.M30-3976.03:22:37.49+01:49:16.85Detail
346. KREJSA JiriNový Bor18M312.M60p20.03:23:29.79+01:50:09.15Detail
347. HEINDORFER TomášML. Tuning338M313.M40-49122.03:23:32.72+01:50:12.08Detail
348. ŠLECHTA Jan59M314.M40-49123.03:23:42.67+01:50:22.03Detail
349. LIMBERSKÝ Milan58M315.M50-5954.03:23:42.96+01:50:22.32Detail
350. BABOVÁK LukášNevix Kadaň284M316.M30-3977.03:25:46.05+01:52:25.41Detail
351. BUDĚJSKÝ MiroslavNeratovice286M317.M60p21.03:26:38.57+01:53:17.93Detail
352. VLACHOVÁ JankaRychlá rota124F35.Z30plus30.03:28:33.80+01:55:13.16Detail
353. VLACH PetrRychlá rota118M318.M30-3978.03:28:34.58+01:55:13.94Detail
354. VLK MartinML. Tuning234M319.M40-49124.03:29:41.50+01:56:20.86Detail
355. PASEKOVÁ LucieJablonné v Podještědí145F36.Z30plus31.03:42:41.69+02:09:21.05Detail
356. BODLÁKOVÁ Linda236F37.Z30plus32.03:42:42.28+02:09:21.64Detail
357. MRÁZEK JanLouny146M320.M50-5955.03:42:42.58+02:09:21.94Detail
358. MÜLLER PavelSK Horka188M321.M40-49125.03:49:44.70+02:16:24.06Detail
LOSKOT JanBřezňáci31MM40-49Detail
FIŠER JiříČeská Lípa54MM40-49Detail
HUZIL OldřichMácháč Team Bike75MM50-59Detail
SOROKA JanELEVEN MERCEDES MITAS90MM30-39Detail
VLADIMÍR SkalickýTriathlon Stars Team129MM40-49Detail
ŠTOK Pavel212MM19-29Detail
KOLOCOVÁ BarboraKardáňa225FZ30plusDetail
KUBELKA JiříKardáňa255MM40-49Detail
DANIEL NICOLAE VladulescuÚstí nad Labem-Střekov269MM19-29Detail
BURIÁNEK LudvíkPraha 9274MM50-59Detail
HOŠICOVÁ PetraJablonec nad Nisou281FZ30plusDetail
NÉMETHOVÁ KateřinaMLTuning337FZ30plusDetail
BAVOĽÁR MatoušVelvary362MM30-39Detail
DNF SEDLÁČEK OldřichTri=space291MM60pDNF Detail
DNF POLCAR Petroriinalky.cz136MM50-59DNF Detail
DNF MÁZL MiroslavMTB TJ Spartak Vrchlabí205MM60pDNF Detail
DNF MÁLKOVÁ JanaBEKO BIKERSKI RACING TEAM356FZ30plusDNF Detail
DNF VOSYKA RichardELEVEN Mercedes Mitas379MM60pDNF Detail
DNS VALACHOVÁ ŠárkaTeam CycloTrener126FZ30plusDNS Detail
DNS HÁK Václav2MM30-39DNS Detail
DNS PŠENČÍKOVÁ Tereza3FZ30plusDNS Detail
DNS ŠMÍD PetrBřezňáci39MM40-49DNS Detail
DNS POPPER KamilABC DOKSY46MM40-49DNS Detail
DNS BREJCHA Lukáš51MM30-39DNS Detail
DNS ZEMAN Marek60MM40-49DNS Detail
DNS MOUCHA JakubHudradla TD80MM19-29DNS Detail
DNS DANEŠ Karel82MMdo19DNS Detail
DNS BRZOBOHATÝ ZdeněkKbely cycling team89MM30-39DNS Detail
DNS SUŠÁNKA Pavel100MM60pDNS Detail
DNS SOTONA MiroslavHlinsko105MM30-39DNS Detail
DNS KULHÁNEK JiříSchlafenden maschine110MM40-49DNS Detail
DNS AUGUSTINOVÁ OlgaBělá pod Bezdězem114FZ30plusDNS Detail
DNS PLÍVA MartinKněžmost115MM30-39DNS Detail
DNS ČIHÁK Radomír150MM19-29DNS Detail
DNS KALDA MartinBrno154MM40-49DNS Detail
DNS VLASTIMIL KatolickyPavouk Team164MM30-39DNS Detail
DNS VOŠICKÝ PetrPraha174MM50-59DNS Detail
DNS JANÁK JiříHZS Doksy/HAVEN team178MM30-39DNS Detail
DNS BERGMANOVÁ Nikola213FZdo29DNS Detail
DNS MATOUŠEK PavelČeská Lípa233MM50-59DNS Detail
DNS VAGENKNECHT Tomáš243MM30-39DNS Detail
DNS MINAŘÍK Petr244MM40-49DNS Detail
DNS JAROSLAV VaníčekFeEltech Team251MM40-49DNS Detail
DNS KOLOUŠEK JiříSK Horka258MM40-49DNS Detail
DNS VENGLÁŘ Jiří262MM50-59DNS Detail
DNS STEJSKAL PetrVrzaci263MM30-39DNS Detail
DNS KUČERA KarelLabeta278MM50-59DNS Detail
DNS DJULIMAN Deniswww.prostedychej.cz280MM30-39DNS Detail
DNS PELIKÁN Jiříwww.prostedychej.cz287MM30-39DNS Detail
DNS KUČERA JanKC Slavia Praha297MM50-59DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz