Výsledková listina Tour de Ralsko
11. 5. 2019

hlavní závod Kategorie M19-29


# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Stránský VojtěchDexter Cycling#406#M1.01:33:20.64Detail
2. Růžička ZbyněkSKI PAUDERA Staré Splavy#98#M3.01:33:26.96+00:00:06.32Detail
3. Špaček JakubBIKE POINT#384#M4.01:34:47.30+00:01:26.66Detail
4. Hovorka DominikAktivit team Nový Bor#306#M7.01:40:14.70+00:06:54.06Detail
5. Jurča KarelKL sport Most#401#M10.01:40:19.63+00:06:58.99Detail
6. Šlégl JiříLAWI granfondo team#344#M14.01:42:01.67+00:08:41.03Detail
7. Purm MichalCyklokros Milovice#349#M23.01:44:20.90+00:11:00.26Detail
8. Strnad TomášMultisport Team#167#M29.01:44:30.59+00:11:09.95Detail
9. Šváb JanGreyhound Racing Team#127#M50.01:48:25.78+00:15:05.14Detail
10. Tauš JakubDecathlon Letňany#300#M55.01:50:14.51+00:16:53.87Detail
11. Nevole VladimírHmyzáci#330#M66.01:52:17.67+00:18:57.03Detail
12. Bárta LukášMonroe Hodkovice#247#M70.01:53:57.67+00:20:37.03Detail
13. Hájek ŠtěpánMladá Boleslav#196#M108.02:01:50.33+00:28:29.69Detail
14. Hůza JiříVinárna Hacienda#285#M137.02:09:05.06+00:35:44.42Detail
15. Mudruňka Stanislav#273#M154.02:11:01.30+00:37:40.66Detail
16. Příhoda RobinMimoň#264#M160.02:12:05.24+00:38:44.60Detail
17. Hladík Václav#309#M161.02:12:12.40+00:38:51.76Detail
18. Poláček KarelGreyhound Racing Team#402#M190.02:17:03.78+00:43:43.14Detail
19. Šimon MartinJablonné v Podještědí#259#M214.02:25:24.83+00:52:04.19Detail
20. Rambousek Ml. Richard#220#M218.02:26:43.53+00:53:22.89Detail
21. Vladules DanielRomania#407#M226.02:28:48.72+00:55:28.08Detail
22. Urban Jakub#268#M238.02:32:11.15+00:58:50.51Detail
23. Kolář ZdeněkÚstí nad Labem#9#M243.02:33:14.88+00:59:54.24Detail
24. Trauč Jan#292#M247.02:34:10.87+01:00:50.23Detail
25. Dörfl OndřejPakli Sport Klub#238#M251.02:35:33.11+01:02:12.47Detail
26. Jaroš MartinABC Doksy#42#M266.02:39:19.43+01:05:58.79Detail
27. Štromajer KarelBřezňáci#86#M282.02:52:11.56+01:18:50.92Detail
28. Maštalíř Jan#229#M293.03:00:54.56+01:27:33.92Detail
Štok Pavel#212#MDetail
Daniel Nicolae VladulescuÚstí nad Labem-Střekov#269#MDetail
DNS Moucha JakubHudradla TD#80#MDNS Detail
DNS Čihák Radomír#150#MDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz