Výsledková listina Tour de Ralsko
11. 5. 2019

hlavní závod Kategorie M30-39

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Matoušek JanČeská Lípa#53#M2.01:33:25.26Detail
2. Šlajchrt FilipKoloshop team#93#M5.01:37:31.82+00:04:06.56Detail
3. Kraus VáclavČistý sport#190#M11.01:40:24.32+00:06:59.06Detail
4. Plašil JiříTREK Bontrager by KURsport#412#M13.01:41:50.13+00:08:24.87Detail
5. Svatoš VáclavTJ Sokol Holé Vrch#405#M15.01:43:03.06+00:09:37.80Detail
6. Bělecký PetrBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM#317#M17.01:43:52.94+00:10:27.68Detail
7. Macháček Martin#386#M18.01:43:53.58+00:10:28.32Detail
8. Zelenka JaroslavKSM HRÁDEK#97#M19.01:43:54.83+00:10:29.57Detail
9. Kolařík MartinT-mc66#260#M31.01:44:33.95+00:11:08.69Detail
10. Kudi AntonínDoksy#11#M36.01:47:14.62+00:13:49.36Detail
11. Hájek Miroslav#310#M37.01:47:31.85+00:14:06.59Detail
12. Jakoubek LukášZPcyklo PROOFY Corratec team#120#M48.01:48:00.83+00:14:35.57Detail
13. Jarolím RudolfHorňáci Rumburk#239#M53.01:49:15.16+00:15:49.90Detail
14. Šindelář JiříMTB HELLFISH MOST#320#M58.01:51:31.88+00:18:06.62Detail
15. Katolický VlastimilPavouk#351#M60.01:51:50.66+00:18:25.40Detail
16. Zbýň MartinPřerov nad Labem#313#M68.01:52:48.01+00:19:22.75Detail
17. Bečvařík AlešSkalákovi Česká Lípa#393#M71.01:54:47.13+00:21:21.87Detail
18. Pavlina MichalBisnode#149#M75.01:55:08.41+00:21:43.15Detail
19. Rahm JiříČeský Brod#398#M81.01:55:52.54+00:22:27.28Detail
20. Hanusch PavelCYKLOSPORT M#368#M84.01:56:47.20+00:23:21.94Detail
21. Novák Martin#133#M85.01:57:08.37+00:23:43.11Detail
22. Koželský TomášČeský Brod#399#M91.01:58:33.61+00:25:08.35Detail
23. Žalek RomanSh@kro MTB#230#M96.01:59:56.40+00:26:31.14Detail
24. Zákostelný Martinpraha 9#151#M97.02:00:01.21+00:26:35.95Detail
25. Jelínek LukášMerida Stratov#183#M99.02:00:22.39+00:26:57.13Detail
26. Frisnicz LadislavRumburk#223#M105.02:01:36.83+00:28:11.57Detail
27. Smídek OndřejPostřižín#279#M106.02:01:46.63+00:28:21.37Detail
28. Fadrhons PetrHudradla TD#161#M110.02:01:53.69+00:28:28.43Detail
29. Komárek KarelKladno#216#M115.02:03:00.30+00:29:35.04Detail
30. Beneš MichalFeEltech Team#252#M118.02:03:25.13+00:29:59.87Detail
31. Klapka ŠtěpánHolák#253#M122.02:04:01.25+00:30:35.99Detail
32. Schopinski HendrikBertsdorfer SV#385#M125.02:04:30.52+00:31:05.26Detail
33. Bajer JiříBAKAKO Nová Paka#293#M129.02:06:07.24+00:32:41.98Detail
34. Bejlek EvženACS1893#165#M134.02:07:47.41+00:34:22.15Detail
35. Jašek JaroslavMTB Hanz#134#M136.02:08:55.67+00:35:30.41Detail
36. Kopecký RadekDolnohbitský tvrďák#57#M143.02:09:35.72+00:36:10.46Detail
37. Salát PetrLiberec#63#M144.02:09:40.85+00:36:15.59Detail
38. Ecler JanNový Bor#210#M146.02:09:51.85+00:36:26.59Detail
39. Nevařil Michal#8#M150.02:10:25.97+00:37:00.71Detail
40. Špaček Martin#171#M162.02:12:19.25+00:38:53.99Detail
41. Uchytil MartinRacing Team Vykan#241#M163.02:12:20.20+00:38:54.94Detail
42. Duzik Jan#176#M166.02:12:41.22+00:39:15.96Detail
43. Vacek LukášKoloshop Team#14#M169.02:13:11.95+00:39:46.69Detail
44. Mareš JakubMonroe Hodkovice#221#M176.02:14:50.70+00:41:25.44Detail
45. Buchta TomášTenneco#200#M178.02:15:41.79+00:42:16.53Detail
46. Tomšů MichaelKardáňa#228#M184.02:16:25.01+00:42:59.75Detail
47. Bejr DavidNová Paka#237#M188.02:16:48.91+00:43:23.65Detail
48. Čapek TomášDomoslavice#4#M189.02:17:01.76+00:43:36.50Detail
49. Böhm FilipSTS Chvojkovice Brod#49#M206.02:22:43.71+00:49:18.45Detail
50. Muláček MichalKladno#181#M208.02:23:52.27+00:50:27.01Detail
51. Moučka TomášABC Doksy#48#M209.02:24:22.86+00:50:57.60Detail
52. Novotný OndřejBT Chalupáři#10#M211.02:25:07.71+00:51:42.45Detail
53. Vašata JosefUprockers#322#M213.02:25:15.75+00:51:50.49Detail
54. Mlejnek MartinAktivit team Nový Bor#308#M217.02:26:00.32+00:52:35.06Detail
55. Vraník MichalZlonín#276#M225.02:28:30.71+00:55:05.45Detail
56. Ouředník MartinABC Doksy#45#M229.02:29:27.11+00:56:01.85Detail
57. Vokál MiroslavCYKLOSPORT M#304#M233.02:30:15.37+00:56:50.11Detail
58. Havara ZdeněkMl tuning#341#M234.02:30:44.00+00:57:18.74Detail
59. Lídal TomášZPcyklo PROOFY Corratec team#137#M239.02:32:20.07+00:58:54.81Detail
60. Muláček RudolfSchlafenden maschine#111#M249.02:35:01.66+01:01:36.40Detail
61. Ilčík JanPraha SK#30#M250.02:35:10.87+01:01:45.61Detail
62. Benda TomášSpolečně pro lepší město#166#M257.02:37:13.40+01:03:48.14Detail
63. Horejc JanPraha#29#M261.02:38:25.03+01:04:59.77Detail
64. Kozelka JakubABC Doksy#47#M267.02:39:21.37+01:05:56.11Detail
65. Žežulka MartinBřezňáci#32#M275.02:48:24.23+01:14:58.97Detail
66. Brindzej LadislavVelvary#224#M277.02:49:14.85+01:15:49.59Detail
67. Vaněk Vladimír#92#M279.02:49:49.04+01:16:23.78Detail
68. Bárta JosefDobrovice#76#M296.03:03:28.28+01:30:03.02Detail
69. Vojtášek DanielPraha#128#M298.03:05:26.93+01:32:01.67Detail
70. Zůček LukášBřeznáci#40#M299.03:06:26.92+01:33:01.66Detail
71. Trögler MartinSoběslav#103#M300.03:06:49.59+01:33:24.33Detail
72. Vlach PavelRychlá rota#122#M301.03:11:21.04+01:37:55.78Detail
73. Placer Roman#182#M307.03:18:05.07+01:44:39.81Detail
74. Holý LukášNevix Kadaň#282#M308.03:19:13.72+01:45:48.46Detail
75. Jirouš JiříMl tuning#340#M310.03:21:33.88+01:48:08.62Detail
76. Uhlíř MichalCoolna Go!#73#M311.03:22:37.49+01:49:12.23Detail
77. Babovák LukášNevix Kadaň#284#M316.03:25:46.05+01:52:20.79Detail
78. Vlach PetrRychlá rota#118#M318.03:28:34.58+01:55:09.32Detail
Soroka JanELEVEN MERCEDES MITAS#90#MDetail
Bavoľár MatoušVelvary#362#MDetail
DNS Hák Václav#2#MDNS Detail
DNS Brejcha Lukáš#51#MDNS Detail
DNS Brzobohatý ZdeněkKbely cycling team#89#MDNS Detail
DNS Sotona MiroslavHlinsko#105#MDNS Detail
DNS Plíva MartinKněžmost#115#MDNS Detail
DNS Vlastimil KatolickyPavouk Team#164#MDNS Detail
DNS Janák JiříHZS Doksy/HAVEN team#178#MDNS Detail
DNS Vagenknecht Tomáš#243#MDNS Detail
DNS Stejskal PetrVrzaci#263#MDNS Detail
DNS Djuliman Deniswww.prostedychej.cz#280#MDNS Detail
DNS Pelikán Jiříwww.prostedychej.cz#287#MDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz