Výsledková listina Tour de Ralsko
11. 5. 2019

hlavní závod Kategorie M30-39

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. MATOUŠEK JanČeská Lípa53M2.01:33:25.26Detail
2. ŠLAJCHRT FilipKoloshop team93M5.01:37:31.82+00:04:06.56Detail
3. KRAUS VáclavČistý sport190M11.01:40:24.32+00:06:59.06Detail
4. PLAŠIL JiříTREK Bontrager by KURsport412M13.01:41:50.13+00:08:24.87Detail
5. SVATOŠ VáclavTJ Sokol Holé Vrch405M15.01:43:03.06+00:09:37.80Detail
6. BĚLECKÝ PetrBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM317M17.01:43:52.94+00:10:27.68Detail
7. MACHÁČEK Martin386M18.01:43:53.58+00:10:28.32Detail
8. ZELENKA JaroslavKSM HRÁDEK97M19.01:43:54.83+00:10:29.57Detail
9. KOLAŘÍK MartinT-mc66260M31.01:44:33.95+00:11:08.69Detail
10. KUDI AntonínDoksy11M36.01:47:14.62+00:13:49.36Detail
11. HÁJEK Miroslav310M37.01:47:31.85+00:14:06.59Detail
12. JAKOUBEK LukášZPcyklo PROOFY Corratec team120M48.01:48:00.83+00:14:35.57Detail
13. JAROLÍM RudolfHorňáci Rumburk239M53.01:49:15.16+00:15:49.90Detail
14. ŠINDELÁŘ JiříMTB HELLFISH MOST320M58.01:51:31.88+00:18:06.62Detail
15. KATOLICKÝ VlastimilPavouk351M60.01:51:50.66+00:18:25.40Detail
16. ZBÝŇ MartinPřerov nad Labem313M68.01:52:48.01+00:19:22.75Detail
17. BEČVAŘÍK AlešSkalákovi Česká Lípa393M71.01:54:47.13+00:21:21.87Detail
18. PAVLINA MichalBisnode149M75.01:55:08.41+00:21:43.15Detail
19. RAHM JiříČeský Brod398M81.01:55:52.54+00:22:27.28Detail
20. HANUSCH PavelCYKLOSPORT M368M84.01:56:47.20+00:23:21.94Detail
21. NOVÁK Martin133M85.01:57:08.37+00:23:43.11Detail
22. KOŽELSKÝ TomášČeský Brod399M91.01:58:33.61+00:25:08.35Detail
23. ŽALEK RomanSh@kro MTB230M96.01:59:56.40+00:26:31.14Detail
24. ZÁKOSTELNÝ Martinpraha 9151M97.02:00:01.21+00:26:35.95Detail
25. JELÍNEK LukášMerida Stratov183M99.02:00:22.39+00:26:57.13Detail
26. FRISNICZ LadislavRumburk223M105.02:01:36.83+00:28:11.57Detail
27. SMÍDEK OndřejPostřižín279M106.02:01:46.63+00:28:21.37Detail
28. FADRHONS PetrHudradla TD161M110.02:01:53.69+00:28:28.43Detail
29. KOMÁREK KarelKladno216M115.02:03:00.30+00:29:35.04Detail
30. BENEŠ MichalFeEltech Team252M118.02:03:25.13+00:29:59.87Detail
31. KLAPKA ŠtěpánHolák253M122.02:04:01.25+00:30:35.99Detail
32. SCHOPINSKI HendrikBertsdorfer SV385M125.02:04:30.52+00:31:05.26Detail
33. BAJER JiříBAKAKO Nová Paka293M129.02:06:07.24+00:32:41.98Detail
34. BEJLEK EvženACS1893165M134.02:07:47.41+00:34:22.15Detail
35. JAŠEK JaroslavMTB Hanz134M136.02:08:55.67+00:35:30.41Detail
36. KOPECKÝ RadekDolnohbitský tvrďák57M143.02:09:35.72+00:36:10.46Detail
37. SALÁT PetrLiberec63M144.02:09:40.85+00:36:15.59Detail
38. ECLER JanNový Bor210M146.02:09:51.85+00:36:26.59Detail
39. NEVAŘIL Michal8M150.02:10:25.97+00:37:00.71Detail
40. ŠPAČEK Martin171M162.02:12:19.25+00:38:53.99Detail
41. UCHYTIL MartinRacing Team Vykan241M163.02:12:20.20+00:38:54.94Detail
42. DUZIK Jan176M166.02:12:41.22+00:39:15.96Detail
43. VACEK LukášKoloshop Team14M169.02:13:11.95+00:39:46.69Detail
44. MAREŠ JakubMonroe Hodkovice221M176.02:14:50.70+00:41:25.44Detail
45. BUCHTA TomášTenneco200M178.02:15:41.79+00:42:16.53Detail
46. TOMŠŮ MichaelKardáňa228M184.02:16:25.01+00:42:59.75Detail
47. BEJR DavidNová Paka237M188.02:16:48.91+00:43:23.65Detail
48. ČAPEK TomášDomoslavice4M189.02:17:01.76+00:43:36.50Detail
49. BÖHM FilipSTS Chvojkovice Brod49M206.02:22:43.71+00:49:18.45Detail
50. MULÁČEK MichalKladno181M208.02:23:52.27+00:50:27.01Detail
51. MOUČKA TomášABC Doksy48M209.02:24:22.86+00:50:57.60Detail
52. NOVOTNÝ OndřejBT Chalupáři10M211.02:25:07.71+00:51:42.45Detail
53. VAŠATA JosefUprockers322M213.02:25:15.75+00:51:50.49Detail
54. MLEJNEK MartinAktivit team Nový Bor308M217.02:26:00.32+00:52:35.06Detail
55. VRANÍK MichalZlonín276M225.02:28:30.71+00:55:05.45Detail
56. OUŘEDNÍK MartinABC Doksy45M229.02:29:27.11+00:56:01.85Detail
57. VOKÁL MiroslavCYKLOSPORT M304M233.02:30:15.37+00:56:50.11Detail
58. HAVARA ZdeněkMl tuning341M234.02:30:44.00+00:57:18.74Detail
59. LÍDAL TomášZPcyklo PROOFY Corratec team137M239.02:32:20.07+00:58:54.81Detail
60. MULÁČEK RudolfSchlafenden maschine111M249.02:35:01.66+01:01:36.40Detail
61. ILČÍK JanPraha SK30M250.02:35:10.87+01:01:45.61Detail
62. BENDA TomášSpolečně pro lepší město166M257.02:37:13.40+01:03:48.14Detail
63. HOREJC JanPraha29M261.02:38:25.03+01:04:59.77Detail
64. KOZELKA JakubABC Doksy47M267.02:39:21.37+01:05:56.11Detail
65. ŽEŽULKA MartinBřezňáci32M275.02:48:24.23+01:14:58.97Detail
66. BRINDZEJ LadislavVelvary224M277.02:49:14.85+01:15:49.59Detail
67. VANĚK Vladimír92M279.02:49:49.04+01:16:23.78Detail
68. BÁRTA JosefDobrovice76M296.03:03:28.28+01:30:03.02Detail
69. VOJTÁŠEK DanielPraha128M298.03:05:26.93+01:32:01.67Detail
70. ZŮČEK LukášBřeznáci40M299.03:06:26.92+01:33:01.66Detail
71. TRÖGLER MartinSoběslav103M300.03:06:49.59+01:33:24.33Detail
72. VLACH PavelRychlá rota122M301.03:11:21.04+01:37:55.78Detail
73. PLACER Roman182M307.03:18:05.07+01:44:39.81Detail
74. HOLÝ LukášNevix Kadaň282M308.03:19:13.72+01:45:48.46Detail
75. JIROUŠ JiříMl tuning340M310.03:21:33.88+01:48:08.62Detail
76. UHLÍŘ MichalCoolna Go!73M311.03:22:37.49+01:49:12.23Detail
77. BABOVÁK LukášNevix Kadaň284M316.03:25:46.05+01:52:20.79Detail
78. VLACH PetrRychlá rota118M318.03:28:34.58+01:55:09.32Detail
SOROKA JanELEVEN MERCEDES MITAS90MDetail
BAVOĽÁR MatoušVelvary362MDetail
DNS HÁK Václav2MDNS Detail
DNS BREJCHA Lukáš51MDNS Detail
DNS BRZOBOHATÝ ZdeněkKbely cycling team89MDNS Detail
DNS SOTONA MiroslavHlinsko105MDNS Detail
DNS PLÍVA MartinKněžmost115MDNS Detail
DNS VLASTIMIL KatolickyPavouk Team164MDNS Detail
DNS JANÁK JiříHZS Doksy/HAVEN team178MDNS Detail
DNS VAGENKNECHT Tomáš243MDNS Detail
DNS STEJSKAL PetrVrzaci263MDNS Detail
DNS DJULIMAN Deniswww.prostedychej.cz280MDNS Detail
DNS PELIKÁN Jiříwww.prostedychej.cz287MDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz