Výsledková listina Tour de Ralsko
11. 5. 2019

hlavní závod Kategorie M40-49

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. NEUBAUER RadimELEVEN Mercedes Mitas378M6.01:40:13.49Detail
2. KUČERA RadekBitters Superior Cyklolive Team270M9.01:40:15.18+00:00:01.69Detail
3. HROUDA Milan187M12.01:40:33.80+00:00:20.31Detail
4. VÁŇA MarekMM AUTO mtb Team370M16.01:43:08.42+00:02:54.93Detail
5. RAJNIŠ VlastimilKoloshop Team192M25.01:44:22.53+00:04:09.04Detail
6. KEIMLING Thomas01833 Stolpen410M28.01:44:25.36+00:04:11.87Detail
7. BOZSENÍK DavidOF BIKE SCOTT371M32.01:44:36.83+00:04:23.34Detail
8. WENDLER MartinSK Žizníkov95M33.01:44:56.21+00:04:42.72Detail
9. SVOBODA LukášYellow House348M40.01:47:39.61+00:07:26.12Detail
10. TŮMA RadekKSM HRÁDEK138M41.01:47:40.03+00:07:26.54Detail
11. ŠULEK JosefHříškov312M42.01:47:41.43+00:07:27.94Detail
12. ŠRŮTA MilanKSM HRÁDEK314M45.01:47:58.82+00:07:45.33Detail
13. ŠOLLAR DavidLiberec267M46.01:47:59.11+00:07:45.62Detail
14. KUBÁT TomášMafell AG195M47.01:47:59.13+00:07:45.64Detail
15. LEBDUŠKA JanKSM HRÁDEK36M49.01:48:11.71+00:07:58.22Detail
16. BERÁNEK VáclavKardáňa232M51.01:48:41.92+00:08:28.43Detail
17. BLAŽEK JiříDomácí smečka180M52.01:48:48.50+00:08:35.01Detail
18. KOHOUT ZdenekGALLI DISTILLERY186M54.01:50:02.53+00:09:49.04Detail
19. VAŠÍČEK RomanContinental Adršpach144M57.01:51:31.80+00:11:18.31Detail
20. BLAŽEK JiříJablonecké Mattonky389M61.01:51:51.37+00:11:37.88Detail
21. NADĚJE PetrJílové u Prahy101M64.01:52:13.02+00:11:59.53Detail
22. CVEJN JanHZS UL-DC148M67.01:52:41.42+00:12:27.93Detail
23. ŠILHAVÝ JosefTeam CykloTrener295M69.01:52:57.45+00:12:43.96Detail
24. NEUMANN Jiří194M73.01:55:03.82+00:14:50.33Detail
25. DOBIÁŠ DavidCSG TRI TEAM409M74.01:55:08.39+00:14:54.90Detail
26. VALENTA Pavel299M76.01:55:26.54+00:15:13.05Detail
27. PEROUTKA MartinKSM Hrádek374M77.01:55:32.91+00:15:19.42Detail
28. KUKLÍK RostislavMTB HANZ16M80.01:55:50.68+00:15:37.19Detail
29. BIA Filippo261M83.01:56:27.97+00:16:14.48Detail
30. ZEMANČÍK DanielDachsman team328M86.01:57:48.07+00:17:34.58Detail
31. KROUPA PetrNová Ves nad Nisou298M87.01:58:08.89+00:17:55.40Detail
32. HOMANN JensBertsdorfer SV357M88.01:58:15.06+00:18:01.57Detail
33. VESELY JiriVarnsdorf352M89.01:58:21.09+00:18:07.60Detail
34. JIREČEK Petr363M90.01:58:30.38+00:18:16.89Detail
35. JAREŠ Martin84M92.01:58:41.64+00:18:28.15Detail
36. LOCHMAN JaromírML TUNING15M93.01:58:59.24+00:18:45.75Detail
37. HONZÁTKO Jiří290M100.02:00:25.15+00:20:11.66Detail
38. MASAŘÍK JanCYKLOSPORT M302M102.02:00:31.85+00:20:18.36Detail
39. BERAN RadekBronec sport team275M104.02:00:49.50+00:20:36.01Detail
40. STANĚK DušanBemaniax Bikesalon367M109.02:01:52.38+00:21:38.89Detail
41. BÁCHOR PetrABC Doksy329M111.02:02:00.57+00:21:47.08Detail
42. KUBÍČEK ZdeněkBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM296M114.02:02:42.51+00:22:29.02Detail
43. PRÖLLER MiroslavČeská Lípa141M116.02:03:00.69+00:22:47.20Detail
44. MIKES Stepanždírec Bike152M117.02:03:20.52+00:23:07.03Detail
45. PEKÁREK PavelČeská Lípa38M119.02:03:33.02+00:23:19.53Detail
46. MIHULA JiříMTB Hanz193M120.02:03:49.32+00:23:35.83Detail
47. ŠTRUPL VítKSM Hrádek391M127.02:04:42.02+00:24:28.53Detail
48. ZÁBRANSKÝ OndřejCC Varnsdorf197M128.02:04:57.28+00:24:43.79Detail
49. KUNTOŠ JiříDrakun326M130.02:06:30.82+00:26:17.33Detail
50. VÁLEK OndřejAktivit team Nový Bor305M131.02:06:40.07+00:26:26.58Detail
51. BENEŠ JanMTB Hanz139M132.02:06:45.70+00:26:32.21Detail
52. NOVÁK JanČilec22M133.02:07:31.38+00:27:17.89Detail
53. MORAVEC TomášMTB HANZ135M135.02:08:05.90+00:27:52.41Detail
54. BOSKOVSKÝ Martin394M139.02:09:11.43+00:28:57.94Detail
55. ČERNOHORSKÝ KarelABC Doksy43M140.02:09:14.81+00:29:01.32Detail
56. DVOŘÁČEK MichalKPO71M148.02:10:10.96+00:29:57.47Detail
57. SUKUP Dušan158M155.02:11:17.55+00:31:04.06Detail
58. ZVÁNOVEC VáclavNIEMES JUNGE353M156.02:11:24.05+00:31:10.56Detail
59. KNEDLÍK PavelÚstí nad Labem147M158.02:11:32.56+00:31:19.07Detail
60. CERHA JaroslavKrofian.CZ257M159.02:12:04.42+00:31:50.93Detail
61. ČEŘOVSKÝ AlešCYKLOSPORT M301M164.02:12:37.11+00:32:23.62Detail
62. ANDĚL MichalCYKLOSPORT M303M168.02:13:11.42+00:32:57.93Detail
63. STRNAD JosefSTRNADI JEDOU209M171.02:13:41.94+00:33:28.45Detail
64. GABRIEL EvženMLTuning201M173.02:13:48.87+00:33:35.38Detail
65. VOSÁHLO PavelBělá pod Bezdězem294M174.02:14:06.73+00:33:53.24Detail
66. KALOUSEK PetrKrofian.CZ256M177.02:15:06.34+00:34:52.85Detail
67. SLAVÍČEK PetrFóglíci94M179.02:15:45.16+00:35:31.67Detail
68. RICHTRMOC PetrKralupy nad vltavou99M181.02:15:54.53+00:35:41.04Detail
69. KOBULNICKÝ Martin248M182.02:15:55.45+00:35:41.96Detail
70. MELICHAR DanielHolešovice366M183.02:16:10.65+00:35:57.16Detail
71. KREJČÍK Libor321M185.02:16:27.49+00:36:14.00Detail
72. VANÍČEK Jaroslav360M192.02:17:35.80+00:37:22.31Detail
73. KUCHCIAK RobertSieniawka/Polska12M194.02:18:56.39+00:38:42.90Detail
74. MADĚRA Roman343M195.02:18:57.12+00:38:43.63Detail
75. DRÁBIK MilanDRAKUN265M196.02:19:04.55+00:38:51.06Detail
76. EICHLER MarekCyklosportM52M197.02:19:20.38+00:39:06.89Detail
77. MALÍNEK VítJestřabí Lhota23M198.02:19:57.58+00:39:44.09Detail
78. SIMUNEK OndrejCykloub Stare Hrabeci184M199.02:20:22.22+00:40:08.73Detail
79. SAZAMA MartinMLTuning202M200.02:20:59.75+00:40:46.26Detail
80. VOHÁŇKA Jan25M201.02:21:46.31+00:41:32.82Detail
81. ABRT JanBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM215M202.02:21:59.05+00:41:45.56Detail
82. MORDYCH TomášABC Doksy41M203.02:22:24.62+00:42:11.13Detail
83. POKORNÝ KarelTeplice91M204.02:22:33.74+00:42:20.25Detail
84. PLETICHA RobertPupkani Teplice334M210.02:24:54.70+00:44:41.21Detail
85. PUCAREVIČ Vladan172M215.02:25:33.57+00:45:20.08Detail
86. REMEŠ MichalVšechlapy1M216.02:25:53.13+00:45:39.64Detail
87. LIBICH Robert7M219.02:27:24.04+00:47:10.55Detail
88. NIKL MartinHudradla TD Bike Section78M221.02:27:45.85+00:47:32.36Detail
89. KREJČÍK Jindřich404M222.02:27:57.92+00:47:44.43Detail
90. SECHOVEC JanDubnice140M223.02:28:25.48+00:48:11.99Detail
91. TICHÝ TomášJe-Be-Ti85M224.02:28:28.13+00:48:14.64Detail
92. PŘICHYSTAL JaroslavNová Ves n. N.324M230.02:29:43.06+00:49:29.57Detail
93. HELMA VáclavML. Tuning235M231.02:29:54.49+00:49:41.00Detail
94. JELÍNEK PavelŽdírec Bike153M235.02:31:07.60+00:50:54.11Detail
95. MEDŘICKÝ Jiří19M236.02:31:16.59+00:51:03.10Detail
96. PETERKA Jan214M240.02:32:30.25+00:52:16.76Detail
97. VERNER MichalN.I.C. Banátky17M242.02:33:01.82+00:52:48.33Detail
98. SKALICKÝ Vladimír382M248.02:34:23.13+00:54:09.64Detail
99. TAUER JaroslavPlzeň289M252.02:35:52.06+00:55:38.57Detail
100. VIRÁG PavolTriathlon Stars Team132M253.02:36:01.75+00:55:48.26Detail
101. SEIFERT PetrSpolečně pro lepší město177M255.02:36:31.41+00:56:17.92Detail
102. HESS MarekSlany65M256.02:36:36.73+00:56:23.24Detail
103. EHRENBERGER PetrABC Doksy44M258.02:37:24.82+00:57:11.33Detail
104. VÍCHA JosefCyklosportM96M259.02:37:33.62+00:57:20.13Detail
105. STANÍČEK TomášTřtěnice108M260.02:37:49.84+00:57:36.35Detail
106. HALUŠKA LadislavMačetascrew318M262.02:38:26.40+00:58:12.91Detail
107. GONDA JanČeská Lípa119M263.02:38:42.91+00:58:29.42Detail
108. JÓN TomášTriathlon Stars Team116M268.02:41:19.56+01:01:06.07Detail
109. KOPAČKA TomášTriathlon Stars Team121M269.02:41:20.77+01:01:07.28Detail
110. DĚDEK Michal160M270.02:42:17.81+01:02:04.32Detail
111. HOMZA ZdeněkMl tuning339M273.02:45:20.29+01:05:06.80Detail
112. VODIČKA LadislavŽantov175M278.02:49:30.51+01:09:17.02Detail
113. BRÝDA VáclavBřezňáci28M280.02:50:34.42+01:10:20.93Detail
114. JACHEK Tomáš217M283.02:52:40.40+01:12:26.91Detail
115. KUČERA LubomírSchlafenden maschine112M284.02:53:35.65+01:13:22.16Detail
116. GYEČUK MilošSchlafenden maschine113M285.02:53:35.68+01:13:22.19Detail
117. KOPŘIVA TomášMladá Boleslav68M287.02:56:04.74+01:15:51.25Detail
118. NAVRÁTIL Tomáš69M290.02:58:31.78+01:18:18.29Detail
119. KOZINKA LiborKardáňa226M291.02:59:54.93+01:19:41.44Detail
120. KNĚŽOUR JendaRychlá rota123M302.03:11:21.65+01:31:08.16Detail
121. POSPÍCHAL LeošTábor37M305.03:14:43.68+01:34:30.19Detail
122. HEINDORFER TomášML. Tuning338M313.03:23:32.72+01:43:19.23Detail
123. ŠLECHTA Jan59M314.03:23:42.67+01:43:29.18Detail
124. VLK MartinML. Tuning234M319.03:29:41.50+01:49:28.01Detail
125. MÜLLER PavelSK Horka188M321.03:49:44.70+02:09:31.21Detail
LOSKOT JanBřezňáci31MDetail
FIŠER JiříČeská Lípa54MDetail
VLADIMÍR SkalickýTriathlon Stars Team129MDetail
KUBELKA JiříKardáňa255MDetail
DNS ŠMÍD PetrBřezňáci39MDNS Detail
DNS POPPER KamilABC DOKSY46MDNS Detail
DNS ZEMAN Marek60MDNS Detail
DNS KULHÁNEK JiříSchlafenden maschine110MDNS Detail
DNS KALDA MartinBrno154MDNS Detail
DNS MINAŘÍK Petr244MDNS Detail
DNS JAROSLAV VaníčekFeEltech Team251MDNS Detail
DNS KOLOUŠEK JiříSK Horka258MDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz