Výsledková listina Tour de Ralsko
11. 5. 2019

hlavní závod Kategorie M50-59

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Kopka JanWide Bike#395#M8.01:40:14.72Detail
2. Dolecek MarioEBM Team Seiffen#411#M21.01:44:17.06+00:04:02.34Detail
3. Ščučka RadekSki Paudera#117#M22.01:44:20.25+00:04:05.53Detail
4. Kuchař MartinKbely cycling team#222#M24.01:44:21.73+00:04:07.01Detail
5. Oswald JanML-Tuning#335#M26.01:44:24.79+00:04:10.07Detail
6. Macháček Martin#387#M27.01:44:25.34+00:04:10.62Detail
7. Hamann LutzBertsdorf#376#M35.01:46:55.20+00:06:40.48Detail
8. Pospíšil VlastimilCyklodraci Stříbro#249#M38.01:47:34.89+00:07:20.17Detail
9. Zdeněk RichardKBELY CYCLING TEAM#203#M43.01:47:57.58+00:07:42.86Detail
10. Binter DaliborHAVEN team#231#M44.01:47:58.60+00:07:43.88Detail
11. Friš JaroslavMácháč Team Bike#61#M59.01:51:38.36+00:11:23.64Detail
12. Zadina PetrKABA-SPORT Chotěboř#315#M62.01:51:54.10+00:11:39.38Detail
13. Karaba ZdeněkKaba sport#365#M63.01:51:54.52+00:11:39.80Detail
14. Charuza JiříKCL Kooperativa-Svijany#79#M65.01:52:15.71+00:12:00.99Detail
15. Suchý PavelTT Cyklorenova Cvikov#392#M72.01:54:53.31+00:14:38.59Detail
16. Kauška PetrHodkovice nad Mohelkou#198#M78.01:55:42.97+00:15:28.25Detail
17. Blažek JanLiberec#88#M79.01:55:43.76+00:15:29.04Detail
18. Novák Jindřichoriginálky.cz#50#M82.01:56:02.67+00:15:47.95Detail
19. Bradáč JanKoloschop#323#M94.01:59:53.26+00:19:38.54Detail
20. Zof Zdenek#35#M95.01:59:55.88+00:19:41.16Detail
21. Toločko PavelKSM HRÁDEK#162#M101.02:00:29.93+00:20:15.21Detail
22. Jerman PetrKoloshop Teplice#333#M103.02:00:42.93+00:20:28.21Detail
23. Bělka TomášMAGICVETERANS#332#M107.02:01:49.68+00:21:34.96Detail
24. Mlynář RadekCC Varnsdorf#143#M112.02:02:17.59+00:22:02.87Detail
25. Boczan JanCC Varnsdorf#179#M113.02:02:19.32+00:22:04.60Detail
26. Harbal Juraj#206#M138.02:09:06.16+00:28:51.44Detail
27. Kadleček PetrMácháč Team Bike#77#M142.02:09:29.20+00:29:14.48Detail
28. Kroupa MilanKross Bike Ranch Team#125#M145.02:09:41.04+00:29:26.32Detail
29. Beránek MichalJe-Be-Ti #106#M149.02:10:25.66+00:30:10.94Detail
30. Růžička PavelÚstí nad Labem#131#M153.02:10:49.50+00:30:34.78Detail
31. Gärtner Robert#354#M157.02:11:29.35+00:31:14.63Detail
32. Kubovič Jiří#283#M165.02:12:38.06+00:32:23.34Detail
33. Rambousek Richard#219#M170.02:13:12.81+00:32:58.09Detail
34. Hnátek KarelSK Blíževedly#245#M175.02:14:42.89+00:34:28.17Detail
35. Rinn PetrContinental Adršpach#67#M180.02:15:51.24+00:35:36.52Detail
36. Schlüter MarcMTB Team Bertsdorfer SV#375#M186.02:16:32.39+00:36:17.67Detail
37. Beránek AlešBPH#242#M187.02:16:34.24+00:36:19.52Detail
38. Hříbal Tomáš#204#M191.02:17:08.51+00:36:53.79Detail
39. Bříza JiříFyzio & Wellnes Žatec#62#M193.02:18:25.57+00:38:10.85Detail
40. Holubka JosefSK Blíževedly#107#M205.02:22:33.83+00:42:19.11Detail
41. Janda PavelKROSS BIKERANCH TEAM#346#M237.02:31:22.72+00:51:08.00Detail
42. Prášil Jaroslav#66#M241.02:32:30.67+00:52:15.95Detail
43. Bernadič ErikProvodín#254#M244.02:33:47.05+00:53:32.33Detail
44. Linhart VáclavLiberec#277#M246.02:34:00.36+00:53:45.64Detail
45. Szabó Štefan#327#M254.02:36:15.05+00:56:00.33Detail
46. Ochotský RobertCoolna Go! Provodín#72#M271.02:44:04.48+01:03:49.76Detail
47. Frühbauer FrühbauerŠLAPCE ZDAR#191#M272.02:44:45.24+01:04:30.52Detail
48. Synovec JindřichBITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM LBC#250#M276.02:49:07.47+01:08:52.75Detail
49. Haspra VáclavBřezňáci#33#M289.02:58:12.89+01:17:58.17Detail
50. Vršecky PavelHK Staří Praha#87#M292.03:00:21.35+01:20:06.63Detail
51. Vošvrda PavelAktivit team Nový Bor#157#M297.03:05:25.79+01:25:11.07Detail
52. Tuťálek VlastimilTuFi Doksy#170#M303.03:11:40.80+01:31:26.08Detail
53. Sládeček Jaroslav#20#M306.03:16:58.80+01:36:44.08Detail
54. Limberský Milan#58#M315.03:23:42.96+01:43:28.24Detail
55. Mrázek JanLouny#146#M320.03:42:42.58+02:02:27.86Detail
Huzil OldřichMácháč Team Bike#75#MDetail
Buriánek LudvíkPraha 9#274#MDetail
DNF Polcar Petroriinalky.cz#136#MDNF Detail
DNS Vošický PetrPraha#174#MDNS Detail
DNS Matoušek PavelČeská Lípa#233#MDNS Detail
DNS Venglář Jiří#262#MDNS Detail
DNS Kučera KarelLabeta#278#MDNS Detail
DNS Kučera JanKC Slavia Praha#297#MDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz