Výsledková listina Tour de Ralsko
11. 5. 2019

hlavní závod Kategorie Z30plus

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Skrbková DenisaBEKO BIKERSKI RACING TEAM#355#F3.01:52:53.30Detail
2. Krafkova ItaTT Cyklorenova Cvikov#400#F4.01:55:47.75+00:02:54.45Detail
3. Tučková Dagmar#26#F5.01:59:30.04+00:06:36.74Detail
4. Vyčítalová PavlaKutná Hora#56#F7.02:06:02.83+00:13:09.53Detail
5. Schwarzová IvanaSeverní větry#388#F8.02:10:29.42+00:17:36.12Detail
6. Jarníková JitkaOhrobecký Tajfun#377#F9.02:11:18.77+00:18:25.47Detail
7. Müllerová IvanaLAWI Stars#34#F10.02:12:04.73+00:19:11.43Detail
8. Kovářová JanaHerby Servis#21#F11.02:12:38.49+00:19:45.19Detail
9. Praská VendulkaWeTriDa#218#F12.02:14:00.87+00:21:07.57Detail
10. Perunová AlenaMLTuning#336#F13.02:14:43.60+00:21:50.30Detail
11. Slavíková LindaMercia Chrudim#104#F14.02:15:55.83+00:23:02.53Detail
12. Krejčíková Helena#403#F15.02:15:56.58+00:23:03.28Detail
13. Slaměná IvanaAC Česká Lípa#211#F16.02:16:11.24+00:23:17.94Detail
14. Ippoldtová Zdeňka#380#F17.02:22:53.27+00:29:59.97Detail
15. Majerová LenkaSlaný#316#F18.02:25:00.87+00:32:07.57Detail
16. Macíková Bohdana#266#F19.02:28:35.64+00:35:42.34Detail
17. Sukupova Janka#159#F20.02:28:37.99+00:35:44.69Detail
18. Bláhová PavlaKSM HRÁDEK#13#F21.02:33:53.32+00:41:00.02Detail
19. Dobiášová ŠárkaCSG TRI TEAM#408#F22.02:36:12.72+00:43:19.42Detail
20. Šťastná VeronikaPchery#5#F23.02:39:15.93+00:46:22.63Detail
21. Kadlecová MarkétaSK Blíževedly#246#F24.02:40:24.76+00:47:31.46Detail
22. Adamová EvaDrakun#325#F25.02:47:54.29+00:55:00.99Detail
23. Jarešová KvětaHodkovice nad Mohelkou#83#F26.02:48:23.54+00:55:30.24Detail
24. Jirková Lucie#24#F28.02:56:12.87+01:03:19.57Detail
25. Válková Jana#102#F29.02:56:19.66+01:03:26.36Detail
26. Haluška IvaMačetascrew#319#F30.03:03:20.76+01:10:27.46Detail
27. Michalíková ZuzanaVelvary#173#F31.03:07:49.46+01:14:56.16Detail
28. Kozinková ZuzanaKardáňa#227#F32.03:08:23.27+01:15:29.97Detail
29. Vlčková SylvaÚstí nad Labem#74#F34.03:14:43.70+01:21:50.40Detail
30. Vlachová JankaRychlá rota#124#F35.03:28:33.80+01:35:40.50Detail
31. Paseková LucieJablonné v Podještědí#145#F36.03:42:41.69+01:49:48.39Detail
32. Bodláková Linda#236#F37.03:42:42.28+01:49:48.98Detail
Kolocová BarboraKardáňa#225#FDetail
Hošicová PetraJablonec nad Nisou#281#FDetail
Némethová KateřinaMLTuning#337#FDetail
DNF Málková JanaBEKO BIKERSKI RACING TEAM#356#FDNF Detail
DNS Valachová ŠárkaTeam CycloTrener#126#FDNS Detail
DNS Pšenčíková Tereza#3#FDNS Detail
DNS Augustinová OlgaBělá pod Bezdězem#114#FDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz