Výsledková listina Tour de Ralsko
11. 5. 2019

hlavní závod Kategorie Z30plus

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. SKRBKOVÁ DenisaBEKO BIKERSKI RACING TEAM355F3.01:52:53.30Detail
2. KRAFKOVA ItaTT Cyklorenova Cvikov400F4.01:55:47.75+00:02:54.45Detail
3. TUČKOVÁ Dagmar26F5.01:59:30.04+00:06:36.74Detail
4. VYČÍTALOVÁ PavlaKutná Hora56F7.02:06:02.83+00:13:09.53Detail
5. SCHWARZOVÁ IvanaSeverní větry388F8.02:10:29.42+00:17:36.12Detail
6. JARNÍKOVÁ JitkaOhrobecký Tajfun377F9.02:11:18.77+00:18:25.47Detail
7. MÜLLEROVÁ IvanaLAWI Stars34F10.02:12:04.73+00:19:11.43Detail
8. KOVÁŘOVÁ JanaHerby Servis21F11.02:12:38.49+00:19:45.19Detail
9. PRASKÁ VendulkaWeTriDa218F12.02:14:00.87+00:21:07.57Detail
10. PERUNOVÁ AlenaMLTuning336F13.02:14:43.60+00:21:50.30Detail
11. SLAVÍKOVÁ LindaMercia Chrudim104F14.02:15:55.83+00:23:02.53Detail
12. KREJČÍKOVÁ Helena403F15.02:15:56.58+00:23:03.28Detail
13. SLAMĚNÁ IvanaAC Česká Lípa211F16.02:16:11.24+00:23:17.94Detail
14. IPPOLDTOVÁ Zdeňka380F17.02:22:53.27+00:29:59.97Detail
15. MAJEROVÁ LenkaSlaný316F18.02:25:00.87+00:32:07.57Detail
16. MACÍKOVÁ Bohdana266F19.02:28:35.64+00:35:42.34Detail
17. SUKUPOVA Janka159F20.02:28:37.99+00:35:44.69Detail
18. BLÁHOVÁ PavlaKSM HRÁDEK13F21.02:33:53.32+00:41:00.02Detail
19. DOBIÁŠOVÁ ŠárkaCSG TRI TEAM408F22.02:36:12.72+00:43:19.42Detail
20. ŠŤASTNÁ VeronikaPchery5F23.02:39:15.93+00:46:22.63Detail
21. KADLECOVÁ MarkétaSK Blíževedly246F24.02:40:24.76+00:47:31.46Detail
22. ADAMOVÁ EvaDrakun325F25.02:47:54.29+00:55:00.99Detail
23. JAREŠOVÁ KvětaHodkovice nad Mohelkou83F26.02:48:23.54+00:55:30.24Detail
24. JIRKOVÁ Lucie24F28.02:56:12.87+01:03:19.57Detail
25. VÁLKOVÁ Jana102F29.02:56:19.66+01:03:26.36Detail
26. HALUŠKA IvaMačetascrew319F30.03:03:20.76+01:10:27.46Detail
27. MICHALÍKOVÁ ZuzanaVelvary173F31.03:07:49.46+01:14:56.16Detail
28. KOZINKOVÁ ZuzanaKardáňa227F32.03:08:23.27+01:15:29.97Detail
29. VLČKOVÁ SylvaÚstí nad Labem74F34.03:14:43.70+01:21:50.40Detail
30. VLACHOVÁ JankaRychlá rota124F35.03:28:33.80+01:35:40.50Detail
31. PASEKOVÁ LucieJablonné v Podještědí145F36.03:42:41.69+01:49:48.39Detail
32. BODLÁKOVÁ Linda236F37.03:42:42.28+01:49:48.98Detail
KOLOCOVÁ BarboraKardáňa225FDetail
HOŠICOVÁ PetraJablonec nad Nisou281FDetail
NÉMETHOVÁ KateřinaMLTuning337FDetail
DNF MÁLKOVÁ JanaBEKO BIKERSKI RACING TEAM356FDNF Detail
DNS VALACHOVÁ ŠárkaTeam CycloTrener126FDNS Detail
DNS PŠENČÍKOVÁ Tereza3FDNS Detail
DNS AUGUSTINOVÁ OlgaBělá pod Bezdězem114FDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz