Oficiální Výsledková listina Běh pro Paměť národa Olomouc
11. 5. 2019

5 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Šíma Michal#5042#M1.M391.00:19:27Detail
2. Krňávek RomanRunners Olomouc#5020#M2.M40plus1.00:21:22+00:01:55Detail
3. Kudla MartinThe Rebels Initiative#5021#M3.M392.00:21:56+00:02:29Detail
4. Švarc RomanSGO#5045#M4.M393.00:24:04+00:04:37Detail
5. Marek OndřejUPOL#5023#M5.M394.00:25:20+00:05:53Detail
6. Andrés Radek#5002#M6.M40plus2.00:25:50+00:06:23Detail
7. Jaroš Vojtěch#5015#M7.M40plus3.00:26:52+00:07:25Detail
8. Jarošová Petra#5016#F1.Z35plus1.00:26:52+00:07:25Detail
9. Kalous Jan#5059#M8.M395.00:28:12+00:08:45Detail
10. Snášelová Daniela#5039#F2.Z35plus2.00:28:13+00:08:46Detail
11. Uher Petr#5049#M9.M396.00:28:20+00:08:53Detail
12. Kadlecová Jana#5017#F3.Z341.00:28:26+00:08:59Detail
13. Langerová Kateřina#5022#F4.Z35plus3.00:29:05+00:09:38Detail
14. Švecová Vladislava#5046#F5.Z35plus4.00:29:06+00:09:39Detail
15. Přidal Matěj#5031#M10.M397.00:29:30+00:10:03Detail
16. Baštan Petr#5058#M11.M40plus4.00:30:03+00:10:36Detail
17. Baštanová Petra#5007#F6.Z342.00:30:08+00:10:41Detail
18. Stanková Jarka#5057#F7.Z343.00:30:09+00:10:42Detail
19. Váňa Marek#5061#M12.M40plus5.00:30:09+00:10:42Detail
20. Polzerová Natálie#5029#F8.Z344.00:30:38+00:11:11Detail
21. Růžičková Šárka#5036#F9.Z35plus5.00:30:49+00:11:22Detail
22. Hadrava LukášÚřad vlády ČR#5010#M13.M398.00:30:59+00:11:32Detail
23. Bártová MagdalénaČeská zemědělská univerzita v Praze#5006#F10.Z345.00:31:00+00:11:33Detail
24. Bártová KláraPAPA STAVÍ s.r.o. #5005#F11.Z346.00:31:00+00:11:33Detail
25. Adamec Pavel#5001#M14.M40plus6.00:31:12+00:11:45Detail
26. Pantlíková Malíková#5026#F12.Z35plus6.00:31:58+00:12:31Detail
27. Pantlík Ondřej#5025#M15.M399.00:31:58+00:12:31Detail
28. Kovácsová Tímea#5019#F13.Z347.00:32:06+00:12:39Detail
29. Pospíšilová Alžběta#5030#F14.Z35plus7.00:32:24+00:12:57Detail
30. Poláchová Markéta#5028#F15.Z35plus8.00:32:25+00:12:58Detail
31. Jančíková Iva#5014#F16.Z35plus9.00:32:25+00:12:58Detail
32. Skácelová Bernadetta#5038#F17.Z35plus10.00:32:27+00:13:00Detail
33. Rajnohová Hana#5034#F18.Z35plus11.00:32:31+00:13:04Detail
34. Kaplová Alžběta#5060#F19.Z348.00:32:31+00:13:04Detail
35. Zálešáková Eva#5053#F20.Z35plus12.00:32:36+00:13:09Detail
36. Holúbková Michaela#5012#M16.M3910.00:33:05+00:13:38Detail
37. Šišková Kateřina#5043#F21.Z349.00:33:12+00:13:45Detail
38. Kovaříková Dominika#5054#F22.Z35plus13.00:33:34+00:14:07Detail
39. Grofková Petra#5008#F23.Z35plus14.00:33:37+00:14:10Detail
40. Grofková Anna#5009#F24.Z3410.00:33:37+00:14:10Detail
41. Přidalová Magdaléna#5032#F25.Z35plus15.00:33:42+00:14:15Detail
42. Táborská Julie#5048#F26.Z3411.00:34:38+00:15:11Detail
43. Taborska NatalieThe Rebels Initiative#5047#F27.Z3412.00:34:38+00:15:11Detail
44. Vaňkát Tomáš#5056#M17.M40plus7.00:35:09+00:15:42Detail
45. Cchen Ezra#5055#M18.M40plus8.00:35:12+00:15:45Detail
46. Roháčková Lucie#5035#F28.Z3413.00:35:29+00:16:02Detail
47. Hlaváčková Martina#5011#F29.Z3414.00:35:48+00:16:21Detail
48. Chrástková Erika#5013#F30.Z35plus16.00:35:48+00:16:21Detail
49. Stark KatrinThe Rebels Initiative#5040#F31.Z35plus17.00:36:25+00:16:58Detail
50. Zajíčková Dagmarbáječné ženy v běhu#5052#F32.Z35plus18.00:36:25+00:16:58Detail
51. Andrys Ondřej#5003#M19.M3911.00:36:52+00:17:25Detail
52. Prokešová Barbora#5062#F33.Z3415.00:41:23+00:21:56Detail
DNF Arnold TomášPevnost poznání, FF UPOL, Cech studentů histo...#5004#MM39DNF Detail
DNF Kolibova Petra#5018#FZ35plusDNF Detail
DNF Melounová Karolína#5024#FZ34DNF Detail
DNF Radová Marie#5033#FZ35plusDNF Detail
DNF Skácel Aleš#5037#MM40plusDNF Detail
DNF Ševčíková Hana#5041#FZ35plusDNF Detail
DNF Šrámková KateřinaUPOL#5044#FZ34DNF Detail
DNF Umlauf Michal#5050#MM40plusDNF Detail
DNF Vrablíková Tereza#5051#FZ34DNF Detail
DNF Radová Marie#5063#FZ35plusDNF Detail
DNF Petržela ArnoštThe Rebels Initiative#5027#MM39DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz