Oficiální Výsledková listina Běh pro Paměť národa Hradec Králové
18. 5. 2019

10 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Hrdinka JiříRun4fun#9#M1.M391.00:39:4100:19:38.4200:20:01.81Detail
2. Došel Petr#3#M2.M40plus1.00:44:41+00:05:0000:22:18.5300:22:21.65Detail
3. König Filip#15#M3.M392.00:44:47+00:05:0600:21:47.3900:22:59.49Detail
4. Dusil JakubPraha#47#M4.M393.00:44:55+00:05:1400:22:08.4200:22:46.22Detail
5. Drbohlav JakubPraha#45#M5.M394.00:47:07+00:07:2600:23:08.6800:23:57.67Detail
6. Novotný JakubAtletická škola HK#24#M6.M395.00:47:13+00:07:3200:23:02.9400:24:09.23Detail
7. Kotásek RichardHradec Králové#46#M7.M40plus2.00:47:30+00:07:4900:24:10.0000:23:19.78Detail
8. Hladíková LucieSDH Nahořany#6#F1.Z341.00:47:48+00:08:0700:22:39.7500:25:07.91Detail
9. Neyrinck NoelChlumec nad Cidlinou#43#M8.M40plus3.00:47:50+00:08:0900:24:11.4100:23:38.30Detail
10. Brecik PavelPraha#41#M9.M396.00:47:54+00:08:1300:23:06.5300:24:46.73Detail
11. Foffová NikolaRK69#12#F2.Z342.00:48:00+00:08:1900:23:16.5900:24:43.36Detail
12. Dusilová LuciePraha#48#F3.Z343.00:49:05+00:09:2400:24:14.7500:24:49.55Detail
13. Szymeczek Michal#26#M10.M397.00:49:05+00:09:2400:24:25.4000:24:39.40Detail
14. Balák JiříAeroklub Zbraslavice#2#M11.M40plus4.00:49:20+00:09:3900:24:09.2700:25:09.92Detail
15. Vargová Andrea#33#F4.Z344.00:50:42+00:11:0100:24:28.4900:26:12.58Detail
16. Kratochvílová ViolkaPraha#42#F5.Z345.00:51:17+00:11:3600:24:57.8000:26:19.16Detail
17. Lukáš PompachOK99#21#M12.M398.00:51:44+00:12:0300:24:37.5900:27:05.51Detail
18. Tomková VeronikaDvůr Králové#40#F6.Z346.00:51:45+00:12:0400:25:00.3000:26:43.77Detail
19. Šiklová Dagmar#27#F7.Z35plus1.00:52:07+00:12:2600:25:18.9000:26:47.30Detail
20. Mádle Jan#22#M13.M399.00:52:22+00:12:4100:25:50.5600:26:31.18Detail
21. Veselý Lukáš#34#M14.M3910.00:52:23+00:12:4200:25:40.6300:26:41.46Detail
22. Chvojkova VeronikaCR10#10#F8.Z35plus2.00:52:37+00:12:5600:25:26.2700:27:09.86Detail
23. Jarošová KláraMěsto máme na salámu#11#F9.Z347.00:52:59+00:13:1800:25:41.0400:27:17.37Detail
24. Špryňan PavelHradec Králové#44#M15.M3911.00:53:08+00:13:2700:26:35.3000:26:31.74Detail
25. Kúdelová Janka#18#F10.Z348.00:54:13+00:14:3200:27:00.2900:27:11.93Detail
26. Kluka Adam#14#M16.M3912.00:54:13+00:14:3200:27:01.2400:27:11.13Detail
27. Hlávko Jakub#7#M17.M3913.00:55:55+00:16:1400:26:31.5500:29:23.30Detail
28. Hostinský JaroslavHPB Pardubice#8#M18.M40plus5.00:56:24+00:16:4300:28:29.0800:27:54.13Detail
29. Tylšová PavlínaBáječné ženy v běhu#31#F11.Z35plus3.00:57:34+00:17:5300:29:01.9200:28:31.36Detail
30. Kareš Jiří#13#M19.M40plus6.00:57:49+00:18:0800:28:29.4100:29:19.20Detail
31. König Lubomír#16#M20.M40plus7.00:58:04+00:18:2300:29:37.5700:28:25.63Detail
32. Valenta MichalMěsto máme na salámu#32#M21.M3914.00:58:04+00:18:2300:28:00.9500:30:02.57Detail
33. Kuřinová LenkaHradec Králové#39#F12.Z35plus4.01:01:17+00:21:3600:28:52.7700:32:23.93Detail
34. Vondrka Adolf#35#M22.M40plus8.01:01:20+00:21:3900:31:09.6800:30:09.91Detail
35. Kroupa MartinPost Bellum#17#M23.M3915.01:03:15+00:23:3400:30:57.7000:32:17.09Detail
36. Linhartová Jitka#19#F13.Z35plus5.01:03:21+00:23:4000:30:46.0000:32:34.95Detail
37. Lukáš Jaromír#20#M24.M40plus9.01:04:04+00:24:2300:29:21.6200:34:41.64Detail
38. Michalego Aleš#23#M25.M40plus10.01:06:28+00:26:4700:32:52.3900:33:34.78Detail
39. Šulcová Kateřina#30#F14.Z349.01:10:38+00:30:5700:35:00.7700:35:36.36Detail
40. Šulcová Jarmila#29#F15.Z35plus6.01:12:04+00:32:2300:35:02.9500:37:00.27Detail
41. Vít ČestmírHradec Králové#38#M26.M40plus11.01:12:05+00:32:2400:35:13.3200:36:50.86Detail
42. Šulc Kamil#28#M27.M40plus12.01:12:05+00:32:2400:35:02.5000:37:02.45Detail
43. Adámková Pavla#1#F16.Z35plus7.01:17:25+00:37:4400:36:32.8700:40:51.75Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz