Oficiální Výsledková listina Chodovská vlečka
24. 8. 2019

hlavní závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Sokol JanAK Sokolov / K10 Sport z.s.#68#M11.00:38:0400:20:31.5100:17:32.02Detail
2. Škapa MarekMK Seitl Ostrava#70#M21.00:38:54+00:00:50.4500:20:49.4300:18:04.35Detail
3. Kožák TomášSC Start Karlovy Vary#32#M12.00:39:07+00:01:03.4500:20:49.4900:18:17.20Detail
4. Kožák MilanSC Start Karlovy Vary#31#M31.00:39:18+00:01:14.4500:20:57.0100:18:20.02Detail
5. Bock MaikOelsnitz#5#M13.00:39:53+00:01:49.4500:21:02.3300:18:50.18Detail
6. Hurdich PetrKynšperk#66#M14.00:40:57+00:02:53.4500:22:18.0000:18:38.44Detail
7. Švejdar SlávekTriatlet Karlovy Vary#57#M22.00:41:01+00:02:57.4500:22:28.0100:18:32.29Detail
8. Palubjak RobertPoprad#49#M15.00:43:37+00:05:33.4500:23:13.7100:20:22.65Detail
9. Lang TomᚊAK Chodov#42#M23.00:43:55+00:05:51.4500:24:00.0800:19:53.94Detail
10. Kaden DietmarOelsnitz#27#M32.00:44:16+00:06:12.4500:24:00.6700:20:15.14Detail
11. Liška PetrOstrov#43#M24.00:46:29+00:08:25.4500:25:11.2600:21:17.10Detail
12. Grosser TomášKarlovarský vegetarián#19#M25.00:47:05+00:09:01.4500:25:18.3500:21:46.52Detail
13. Nováček JanLK Slovan KV#63#M33.00:47:19+00:09:15.4500:24:04.5600:23:13.77Detail
14. Böhm PetrRUNNaři Sokolov#6#M34.00:48:36+00:10:32.4500:25:23.4600:23:12.52Detail
15. Dicá VladimírTJ Slavoj Bečov nad Teplou#14#M35.00:50:50+00:12:46.4500:26:57.1700:23:52.44Detail
16. Vltavský MarcelAces#69#M36.00:51:02+00:12:58.4500:26:57.1500:24:04.18Detail
17. Kreml Zdenek Sokolov#35#M26.00:51:11+00:13:07.4500:27:28.6500:23:41.43Detail
18. Bock JensOelsnitz#4#M37.00:51:31+00:13:27.4500:27:51.2800:23:39.37Detail
19. Lipka VáclavChodov#71#M16.00:52:16+00:14:12.4500:27:45.4800:24:29.63Detail
20. Vlasák MarcelChodov/Bernov#60#M27.00:52:27+00:14:23.4500:28:14.2400:24:12.34Detail
21. Královec JiříAK Sokolov#33#M41.00:53:13+00:15:09.4500:28:28.2900:24:44.08Detail
22. Pizinger PatrikŠAK Chodov#1#M28.00:53:29+00:15:25.4500:28:44.5300:24:43.95Detail
23. Soukup LuděkŠAK Chodov#2#M29.00:54:37+00:16:33.4500:29:13.8100:25:23.02Detail
24. Mikeš VáclavSport Josefov#47#M42.00:56:01+00:17:57.4500:30:08.3600:25:52.55Detail
25. Kvasnička Dominik ŠAK Chodov#41#M17.00:56:28+00:18:24.4500:29:36.9200:26:50.56Detail
26. Klomínek MatějChodov#29#M18.00:56:54+00:18:50.4500:29:51.8200:27:01.62Detail
27. Pacourek PetrTJ Počerady#64#M38.00:57:16+00:19:12.4500:30:09.2100:27:06.40Detail
28. Malý LubomírRozběháme Karlovy Vary#62#M39.00:59:16+00:21:12.4500:31:17.3700:27:58.17Detail
29. Volák ParikKarlovy Vary#76#M19.01:00:57+00:22:53.4500:33:02.4500:27:53.83Detail
30. Krassa ManfredŠAK CHodov#34#M43.01:01:08+00:23:04.4500:31:34.3000:29:33.67Detail
31. Hron PetrNRR#67#M110.01:01:53+00:23:49.4500:38:32.5600:23:19.71Detail
32. Kalfář JaroslavChodov#28#M210.01:05:47+00:27:43.4500:34:47.8500:30:58.32Detail
33. Holeček FrantišekTriatlet Karlovy Vary#21#M44.01:06:13+00:28:09.4500:34:02.3800:32:10.06Detail
34. Svozilík Josefčeský běžecký klub#54#M45.01:11:29+00:33:25.4500:38:29.8700:32:58.31Detail
35. Pavlinský VladimírNRR#72#M310.01:12:01+00:33:57.4500:38:27.0100:33:33.18Detail
DNF Maršík PavelSalming Running Česko#45#M3Detail
DNF Mikeš JindřichTriatlet KV#46#M3Detail
DNF Čekan MiroslavBike a běh Ostrov#11#M4Detail
DNF Valjent JiříLuky team Chodov#58#M3Detail
DNS Kuneš AdamKorejský Sršni #39#M1Detail
DNS Hozák PavelBochov#24#M4Detail
DNS Bašus LubomírKolová#50#M1Detail
DNS Dvořák OldřichTriatlet Karlovy Vary#15#M4Detail
DNS Žlutický LukášOstrov nad Ohří#61#M1Detail
DNS Dvořák ŠimonKarlovy Vary#16#M1Detail
DNS Hůrka OtakarBike a Běh Ostrov#25#M2Detail
DNS Brožek FrantišekWitte bike team #9#M2Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz