Oficiální Výsledková listina Chodovská vlečka
24. 8. 2019
hlavní závod
MužiŽeny
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta | 1 | 2 |
1. |
Sokol |
Jan | AK Sokolov / K10 Sport z.s. | #68# | M1 | 1. | 00:38:04 | | 00:20:31.51 | 00:17:32.02 | Detail |
2. |
Škapa |
Marek | MK Seitl Ostrava | #70# | M2 | 1. | 00:38:54 | +00:00:50 | 00:20:49.43 | 00:18:04.35 | Detail |
3. |
Kožák |
Tomáš | SC Start Karlovy Vary | #32# | M1 | 2. | 00:39:07 | +00:01:03 | 00:20:49.49 | 00:18:17.20 | Detail |
4. |
Kožák |
Milan | SC Start Karlovy Vary | #31# | M3 | 1. | 00:39:18 | +00:01:14 | 00:20:57.01 | 00:18:20.02 | Detail |
5. |
Bock |
Maik | Oelsnitz | #5# | M1 | 3. | 00:39:53 | +00:01:49 | 00:21:02.33 | 00:18:50.18 | Detail |
6. |
Hurdich |
Petr | Kynšperk | #66# | M1 | 4. | 00:40:57 | +00:02:53 | 00:22:18.00 | 00:18:38.44 | Detail |
7. |
Švejdar |
Slávek | Triatlet Karlovy Vary | #57# | M2 | 2. | 00:41:01 | +00:02:57 | 00:22:28.01 | 00:18:32.29 | Detail |
8. |
Palubjak |
Robert | Poprad | #49# | M1 | 5. | 00:43:37 | +00:05:33 | 00:23:13.71 | 00:20:22.65 | Detail |
9. |
Lang |
Tomáš | ŠAK Chodov | #42# | M2 | 3. | 00:43:55 | +00:05:51 | 00:24:00.08 | 00:19:53.94 | Detail |
10. |
Kaden |
Dietmar | Oelsnitz | #27# | M3 | 2. | 00:44:16 | +00:06:12 | 00:24:00.67 | 00:20:15.14 | Detail |
11. |
Liška |
Petr | Ostrov | #43# | M2 | 4. | 00:46:29 | +00:08:25 | 00:25:11.26 | 00:21:17.10 | Detail |
12. |
Grosser |
Tomáš | Karlovarský vegetarián | #19# | M2 | 5. | 00:47:05 | +00:09:01 | 00:25:18.35 | 00:21:46.52 | Detail |
13. |
Nováček |
Jan | LK Slovan KV | #63# | M3 | 3. | 00:47:19 | +00:09:15 | 00:24:04.56 | 00:23:13.77 | Detail |
14. |
Böhm |
Petr | RUNNaři Sokolov | #6# | M3 | 4. | 00:48:36 | +00:10:32 | 00:25:23.46 | 00:23:12.52 | Detail |
15. |
Dicá |
Vladimír | TJ Slavoj Bečov nad Teplou | #14# | M3 | 5. | 00:50:50 | +00:12:46 | 00:26:57.17 | 00:23:52.44 | Detail |
16. |
Vltavský |
Marcel | Aces | #69# | M3 | 6. | 00:51:02 | +00:12:58 | 00:26:57.15 | 00:24:04.18 | Detail |
17. |
Kreml |
Zdenek | Sokolov | #35# | M2 | 6. | 00:51:11 | +00:13:07 | 00:27:28.65 | 00:23:41.43 | Detail |
18. |
Bock |
Jens | Oelsnitz | #4# | M3 | 7. | 00:51:31 | +00:13:27 | 00:27:51.28 | 00:23:39.37 | Detail |
19. |
Lipka |
Václav | Chodov | #71# | M1 | 6. | 00:52:16 | +00:14:12 | 00:27:45.48 | 00:24:29.63 | Detail |
20. |
Vlasák |
Marcel | Chodov/Bernov | #60# | M2 | 7. | 00:52:27 | +00:14:23 | 00:28:14.24 | 00:24:12.34 | Detail |
21. |
Královec |
Jiří | AK Sokolov | #33# | M4 | 1. | 00:53:13 | +00:15:09 | 00:28:28.29 | 00:24:44.08 | Detail |
22. |
Pizinger |
Patrik | ŠAK Chodov | #1# | M2 | 8. | 00:53:29 | +00:15:25 | 00:28:44.53 | 00:24:43.95 | Detail |
23. |
Soukup |
Luděk | ŠAK Chodov | #2# | M2 | 9. | 00:54:37 | +00:16:33 | 00:29:13.81 | 00:25:23.02 | Detail |
24. |
Mikeš |
Václav | Sport Josefov | #47# | M4 | 2. | 00:56:01 | +00:17:57 | 00:30:08.36 | 00:25:52.55 | Detail |
25. |
Kvasnička |
Dominik | ŠAK Chodov | #41# | M1 | 7. | 00:56:28 | +00:18:24 | 00:29:36.92 | 00:26:50.56 | Detail |
26. |
Klomínek |
Matěj | Chodov | #29# | M1 | 8. | 00:56:54 | +00:18:50 | 00:29:51.82 | 00:27:01.62 | Detail |
27. |
Pacourek |
Petr | TJ Počerady | #64# | M3 | 8. | 00:57:16 | +00:19:12 | 00:30:09.21 | 00:27:06.40 | Detail |
28. |
Malý |
Lubomír | Rozběháme Karlovy Vary | #62# | M3 | 9. | 00:59:16 | +00:21:12 | 00:31:17.37 | 00:27:58.17 | Detail |
29. |
Volák |
Parik | Karlovy Vary | #76# | M1 | 9. | 01:00:57 | +00:22:53 | 00:33:02.45 | 00:27:53.83 | Detail |
30. |
Krassa |
Manfred | ŠAK CHodov | #34# | M4 | 3. | 01:01:08 | +00:23:04 | 00:31:34.30 | 00:29:33.67 | Detail |
31. |
Hron |
Petr | NRR | #67# | M1 | 10. | 01:01:53 | +00:23:49 | 00:38:32.56 | 00:23:19.71 | Detail |
32. |
Kalfář |
Jaroslav | Chodov | #28# | M2 | 10. | 01:05:47 | +00:27:43 | 00:34:47.85 | 00:30:58.32 | Detail |
33. |
Holeček |
František | Triatlet Karlovy Vary | #21# | M4 | 4. | 01:06:13 | +00:28:09 | 00:34:02.38 | 00:32:10.06 | Detail |
34. |
Svozilík |
Josef | český běžecký klub | #54# | M4 | 5. | 01:11:29 | +00:33:25 | 00:38:29.87 | 00:32:58.31 | Detail |
35. |
Pavlinský |
Vladimír | NRR | #72# | M3 | 10. | 01:12:01 | +00:33:57 | 00:38:27.01 | 00:33:33.18 | Detail |
DNF |
Maršík |
Pavel | Salming Running Česko | #45# | M3 | | | | Detail |
DNF |
Mikeš |
Jindřich | Triatlet KV | #46# | M3 | | | | Detail |
DNF |
Čekan |
Miroslav | Bike a běh Ostrov | #11# | M4 | | | | Detail |
DNF |
Valjent |
Jiří | Luky team Chodov | #58# | M3 | | | | Detail |
DNS |
Kuneš |
Adam | Korejský Sršni | #39# | M1 | | | | Detail |
DNS |
Hozák |
Pavel | Bochov | #24# | M4 | | | | Detail |
DNS |
Bašus |
Lubomír | Kolová | #50# | M1 | | | | Detail |
DNS |
Dvořák |
Oldřich | Triatlet Karlovy Vary | #15# | M4 | | | | Detail |
DNS |
Žlutický |
Lukáš | Ostrov nad Ohří | #61# | M1 | | | | Detail |
DNS |
Dvořák |
Šimon | Karlovy Vary | #16# | M1 | | | | Detail |
DNS |
Hůrka |
Otakar | Bike a Běh Ostrov | #25# | M2 | | | | Detail |
DNS |
Brožek |
František | Witte bike team | #9# | M2 | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |