Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25
11. 8. 2019

25 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Skupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta
1. Kering Ezra KipchumkEidoret#88#CZEM1.A1.01:23:56Detail
2. Kemboi HenryEidoret#89#CZEM2.A2.01:24:01+00:00:05.66Detail
3. Saji  AbdelkabirMaroko#118#CZEM3.B1.01:24:36+00:00:40.66Detail
4. Hochmut MilanGrill Míšov#119#CZEM4.A3.01:30:53+00:06:57.66Detail
5. Blažek JaroslavTJ ČZU#117#CZEM5.A4.01:31:44+00:07:48.66Detail
6. Čivrný JiříSemily#112#CZEM6.A5.01:32:08+00:08:12.66Detail
7. Minařík PetrSKP Rokycany#132#CZEM7.B2.01:35:43+00:11:47.66Detail
8. Kácser ZitaDebrecen#5027#CZEF1.F1.01:35:48+00:11:52.66Detail
9. Smrčka MilošBK Říčany#59#CZEM8.D1.01:38:14+00:14:18.66Detail
10. Sedláček JanTJ Sušice#56#CZEM9.B3.01:40:08+00:16:12.66Detail
11. Kovář MichalTJ Sokol Unhošť#123#CZEM10.B4.01:42:13+00:18:17.66Detail
12. Beshir ErvinSK Zdice#5#CZEM11.C1.01:42:14+00:18:18.66Detail
13. Chramosta JaroslavJaboja team#87#CZEM12.C2.01:42:14+00:18:18.66Detail
14. Churaňová RadkaTJ Lokomotiva Trutnov#5006#CZEF2.G1.01:42:38+00:18:42.66Detail
15. Kozák JanHostomice#130#CZEM13.B5.01:43:49+00:19:53.66Detail
16. Ivan DavidStříbro#85#CZEM14.C3.01:44:45+00:20:49.66Detail
17. Kárník JanTJ Sokol Unhošť#84#CZEM15.A6.01:45:41+00:21:45.66Detail
18. Čada RadimSokol Uhošť#133#CZEM16.B6.01:46:29+00:22:33.66Detail
19. Kos MartinPraha#29#CZEM17.A7.01:47:11+00:23:15.66Detail
20. Werner LukášZelená liška#122#CZEM18.A8.01:47:38+00:23:42.66Detail
21. Maryska MilosZizkovsky tygri#39#CZEM19.A9.01:47:41+00:23:45.66Detail
22. Hrubý JanPraha 4#121#CZEM20.A10.01:48:51+00:24:55.66Detail
23. KORYTÁR JÁNAC Falcon Rokycany#28#CZEM21.D2.01:49:20+00:25:24.66Detail
24. Vosmek Lukáš4Timing, Příbram#69#CZEM22.A11.01:49:55+00:25:59.66Detail
25. Rataj PavelRokycany#53#CZEM23.C4.01:50:06+00:26:10.66Detail
26. Hubáček PavelTempo makers#20#CZEM24.A12.01:50:48+00:26:52.66Detail
27. Hochmann MartinÚjezd#16#CZEM25.B7.01:50:50+00:26:54.66Detail
28. Franěk OndřejPražská kavárna#13#CZEM26.A13.01:50:58+00:27:02.66Detail
29. Houfková Kateřina Forrest Gump Team #5003#CZEF3.F2.01:51:06+00:27:10.66Detail
30. Kacířová SvatoslavaLoko Trutnov#5009#CZEF4.F3.01:52:07+00:28:11.66Detail
31. Rumpík ViktorLokomotiva Beroun, město Žebrák#54#CZEM27.A14.MDom251.01:52:43+00:28:47.66Detail
32. Raboch IvanStřela Žebrák#114#CZEM28.C5.01:53:15+00:29:19.66Detail
33. Šindelářová BlankaBlovice#5016#CZEF5.G2.01:53:45+00:29:49.66Detail
34. Beránek Lukᚎebrák#107#CZEM29.A15.MDom252.01:54:05+00:30:09.66Detail
35. Bradáčová MartinaMaraton klub Kladno#5023#CZEF6.G3.01:54:29+00:30:33.66Detail
36. Fůs Jiří Nové Strašecí #14#CZEM30.A16.01:54:49+00:30:53.66Detail
37. Bubla DanielPIM BK Divoká Šárka#93#CZEM31.C6.01:55:14+00:31:18.66Detail
38. Davidová LucieBaník Stříbro#5024#CZEF7.F4.01:55:15+00:31:19.66Detail
39. Pejša Jansmí být prázdné#50#CZEM32.B8.01:55:56+00:32:00.66Detail
40. Andrlová VeronikaKerberos#5032#CZEF8.F5.01:56:23+00:32:27.66Detail
41. Šafařík JaroslavRakovník#106#CZEM33.A17.01:56:59+00:33:03.66Detail
42. Bílý BohumilTEMPOMAKERS#6#CZEM34.A18.01:57:46+00:33:50.66Detail
43. Hora HonzaAktuář Hořovice#18#CZEM35.B9.01:58:05+00:34:09.66Detail
44. Vozka JiříPraha 6 - Vokovice#72#CZEM36.A19.01:58:15+00:34:19.66Detail
45. Vondrák MartinHorní Bříza#116#CZEM37.B10.01:58:34+00:34:38.66Detail
46. Benda TomášRokycany#120#CZEM38.A20.01:59:06+00:35:10.66Detail
47. Hrubý RichardSpartak Žebrák#19#CZEM39.A21.MSpartak 251.01:59:09+00:35:13.66Detail
48. Beuss DetlefLC DOsse Wittstock#80#CZEM40.C7.02:00:42+00:36:46.66Detail
49. Urban MiroslavHopman team Žatec#65#CZEM41.C8.02:00:50+00:36:54.66Detail
50. Kubín JanPraha 5#33#CZEM42.A22.02:00:53+00:36:57.66Detail
51. Seifert PetrPraha 5#57#CZEM43.B11.02:00:58+00:37:02.66Detail
52. Blažek JanSpartak Žebrák#94#CZEM44.A23.MSpartak 252.02:02:34+00:38:38.66Detail
53. Soukupová JulieForrest Gump team#5033#CZEF9.F6.02:02:36+00:38:40.66Detail
54. Votava MartinKrálův Dvůr#71#CZEM45.B12.02:02:41+00:38:45.66Detail
55. Dvořák PetrVila Rusalka#11#CZEM46.C9.02:02:45+00:38:49.66Detail
56. Babka TomášTos Žebrák#1#CZEM47.B13.02:02:47+00:38:51.66Detail
57. Čvančara PavelTempo makers#92#CZEM48.B14.02:03:07+00:39:11.66Detail
58. Tomčo DušanIronstars Beroun#128#CZEM49.B15.02:03:43+00:39:47.66Detail
59. Kubínová IvanaWheelabrator#5028#CZEF10.F7.02:04:02+00:40:06.66Detail
60. Čermák MartinWheelabrator#131#CZEM50.B16.02:04:10+00:40:14.66Detail
61. Šnobl Jiří#109#CZEM51.D3.02:04:14+00:40:18.66Detail
62. Šimeček PavelVimperk#63#CZEM52.D4.02:04:16+00:40:20.66Detail
63. Oulehla Michal Beroun#48#CZEM53.B17.02:04:16+00:40:20.66Detail
64. Košťál LubošSmurfit Kappa#30#CZEM54.C10.02:04:32+00:40:36.66Detail
65. Kubínová ZuzanaPraha#5010#CZEF11.F8.02:04:33+00:40:37.66Detail
66. Dolejš RudolfJiko#101#CZEM55.D5.02:04:42+00:40:46.66Detail
67. Zárybnický JanBike Club Brdy#75#CZEM56.B18.02:05:19+00:41:23.66Detail
68. Hlinovský VáclavKamenný Újezd#126#CZEM57.A24.02:05:20+00:41:24.66Detail
69. Zadražil MichalNoufýr Hořovice#74#CZEM58.B19.02:05:48+00:41:52.66Detail
70. Jiřičná DanaBonbon Praha#5008#CZEF12.H1.02:06:23+00:42:27.66Detail
71. Klos VáclavMK Kladno#108#CZEM59.C11.02:06:40+00:42:44.66Detail
72. Jandečka IvanSAK Radotín#125#CZEM60.C12.02:07:08+00:43:12.66Detail
73. Marek VáclavSherpa#37#CZEM61.D6.02:07:19+00:43:23.66Detail
74. Skalinová Kamila SK Babice#5014#CZEF13.G4.02:07:41+00:43:45.66Detail
75. Jančiga Roman#21#CZEM62.A25.02:08:13+00:44:17.66Detail
76. Flachs MichalPRAHA Zličín#12#CZEM63.A26.02:08:39+00:44:43.66Detail
77. Svátek LubomírMníšek#60#CZEM64.D7.02:09:14+00:45:18.66Detail
78. Kordina ZdeněkAC Slovan Liberec#27#CZEM65.E1.02:09:27+00:45:31.66Detail
79. Konrad JakubPraha 5#26#CZEM66.A27.02:09:33+00:45:37.66Detail
80. Hons Pavel ČAU#17#CZEM67.B20.02:09:40+00:45:44.66Detail
81. Koubík JanBike Hero#127#CZEM68.B21.02:09:53+00:45:57.66Detail
82. Rejzek JiříTJ sokol Medový Újezd#115#CZEM69.B22.02:10:51+00:46:55.66Detail
83. Hrdina VilemBohnice#124#CZEM70.D8.02:12:20+00:48:24.66Detail
84. Bayerová Lenka TJ Sokol Unhošť #5001#CZEF14.H2.02:12:29+00:48:33.66Detail
85. Vostřel MichalKarlovy Vary#70#CZEM71.A28.02:13:04+00:49:08.66Detail
86. Kroupar JaroslavRozběháme Česko Klatovy#95#CZEM72.A29.02:13:10+00:49:14.66Detail
87. Šlosar RomanSokol Žebrák#79#CZEM73.B23.MDom253.02:13:19+00:49:23.66Detail
88. Stránská PetraKladno#5030#CZEF15.F9.02:13:33+00:49:37.66Detail
89. Mašek JiříTEMPO MAKERS - SVĚT BĚHU#40#CZEM74.C13.02:13:39+00:49:43.66Detail
90. Červený MichalSmurfit Kappa#10#CZEM75.B24.02:13:43+00:49:47.66Detail
91. Plavec HynekDušníky#113#CZEM76.B25.02:13:55+00:49:59.66Detail
92. Veselá Miroslava ErikaOutdoor outsider#5022#CZEF16.F10.02:13:57+00:50:01.66Detail
93. Nádhera PetrHradec Králové#43#CZEM77.C14.02:14:33+00:50:37.66Detail
94. Šírek JanLány#111#CZEM78.A30.02:14:47+00:50:51.66Detail
95. Černohorský JanPříbram#8#CZEM79.A31.02:14:48+00:50:52.66Detail
96. Kaiser MiroslavBlatná#102#CZEM80.A32.02:14:57+00:51:01.66Detail
97. Cibulka RadimSpartak Žebrák#99#CZEM81.A33.MDom254.MSpartak 253.02:15:36+00:51:40.66Detail
98. Turek JiříChaloupky#78#CZEM82.C15.02:15:41+00:51:45.66Detail
99. Landa JanSpartak Žebrák#100#CZEM83.B26.MSpartak 254.02:16:15+00:52:19.66Detail
100. Bublík MarekBrutus OU JEE#7#CZEM84.A34.02:16:29+00:52:33.66Detail
101. Pusztai LadislavPasivní zálohy #52#CZEM85.A35.02:16:29+00:52:33.66Detail
102. Vytisk AlfonsOstrava#73#CZEM86.E2.02:17:47+00:53:51.66Detail
103. Šplíchal LadislavDTJ Hrachoviště#76#CZEM87.B27.02:18:56+00:55:00.66Detail
104. Rudolfová Lucie#5031#CZEF17.F11.02:19:25+00:55:29.66Detail
105. Wallerer JiříIronstars Beroun#105#CZEM88.A36.02:19:25+00:55:29.66Detail
106. Šlechta JiříDvorce Senils#90#CZEM89.C16.02:20:25+00:56:29.66Detail
107. Rybáčková SoňaMK Kladno#5013#CZEF18.F12.02:20:41+00:56:45.66Detail
108. Němec JindřichForrest Gump Team#44#CZEM90.A37.02:20:55+00:56:59.66Detail
109. Hrabák KarelSKI klub Žebrák#96#CZEM91.B28.02:21:08+00:57:12.66Detail
110. Lizec JiříHořovice#81#CZEM92.C17.MDom255.02:21:19+00:57:23.66Detail
111. Kuník Tomᚎebrák#36#CZEM93.B29.MDom256.02:21:21+00:57:25.66Detail
112. Šlouf JanRozběháme Klatovy#64#CZEM94.A38.02:21:50+00:57:54.66Detail
113. Siska JiriZdice#58#CZEM95.B30.02:21:55+00:57:59.66Detail
114. Novák MartinOlšinky#45#CZEM96.A39.02:22:27+00:58:31.66Detail
115. Šedivý MichalPodluhy#61#CZEM97.C18.02:23:23+00:59:27.66Detail
116. Háva JaroslavHS Šneci#15#CZEM98.C19.02:23:27+00:59:31.66Detail
117. Pavlisová AdélaSpartak Žebrák#5029#CZEF19.F13.ZSpartak 251.02:23:45+00:59:49.66Detail
118. Hrdličková RomanaPraskolesy#5004#CZEF20.G5.02:23:56+01:00:00.66Detail
119. Macourek RobinCerhovice#91#CZEM99.A40.02:23:56+01:00:00.66Detail
120. Bělohlávek Karel#3#CZEM100.A41.02:25:07+01:01:11.66Detail
121. Jarolím PetrBŠMŠ#24#CZEM101.B31.02:25:23+01:01:27.66Detail
122. Kuník JosefŽebrák#35#CZEM102.C20.MDom257.02:25:31+01:01:35.66Detail
123. Muller JiříJince#42#CZEM103.B32.02:25:38+01:01:42.66Detail
124. Králík MichalPraha#32#CZEM104.A42.02:26:27+01:02:31.66Detail
125. Brabec MiroslavRokycany#97#CZEM105.D9.02:26:29+01:02:33.66Detail
126. Winkelhőferová DanaZruč-Senec#5018#CZEF21.F14.02:26:51+01:02:55.66Detail
127. Janový PetrAC-Trial Plzeň#23#CZEM106.E3.02:27:17+01:03:21.66Detail
128. Koldovský MartinZeleneč#25#CZEM107.B33.02:27:39+01:03:43.66Detail
129. Žákovec PavelSokol Kolinec#86#CZEM108.C21.02:28:17+01:04:21.66Detail
130. Beránek JosefMK Kladno#4#CZEM109.D10.02:28:38+01:04:42.66Detail
131. Říha VladimírŽebrák#55#CZEM110.D11.MDom258.02:28:59+01:05:03.66Detail
132. Nová JanaTOS Žebrák#5012#CZEF22.G6.02:29:51+01:05:55.66Detail
133. Žežulková LenkaŽebrák#5021#CZEF23.F15.ZDom251.02:29:59+01:06:03.66Detail
134. Ševčík MartinHopman Team Žatec#62#CZEM111.C22.02:30:37+01:06:41.66Detail
135. Uxa TomášTj Sokol Unhošť B#67#CZEM112.C23.02:31:02+01:07:06.66Detail
136. Kunc PetrSokol Žebrák#34#CZEM113.B34.MDom259.02:31:56+01:08:00.66Detail
137. Kyselý PetrTJ Zduchovice#110#CZEM114.C24.02:32:49+01:08:53.66Detail
138. Olšer TomášAK Duchcov#46#CZEM115.B35.02:32:49+01:08:53.66Detail
139. Molitoris AndreasJablonec nad Nisou#41#CZEM116.A43.02:33:50+01:09:54.66Detail
140. Celim Aleš#129#CZEM117.C25.02:34:35+01:10:39.66Detail
141. Gáborová PetraPraha#5025#CZEF24.G7.02:34:41+01:10:45.66Detail
142. Hrba MartinHoražďovice#103#CZEM118.A44.02:35:40+01:11:44.66Detail
143. Ondračka TomášBootcamps#47#CZEM119.B36.02:35:48+01:11:52.66Detail
144. Kouba RadekHopman team Žatec#31#CZEM120.B37.02:36:22+01:12:26.66Detail
145. Červenková Šťastná LucieBK Čvacht#5002#CZEF25.G8.02:36:48+01:12:52.66Detail
146. Šloufová PavlínaRozběháme Klatovy#5017#CZEF26.F16.02:38:32+01:14:36.66Detail
147. Bednář Ondřej#2#CZEM121.A45.02:38:59+01:15:03.66Detail
148. Pavel ŠimonSokol Žebrák#77#CZEM122.B38.MDom2510.02:39:37+01:15:41.66Detail
149. Prokůpek MichalKrálův Dvůr#51#CZEM123.B39.02:39:37+01:15:41.66Detail
150. Šimonová Andrea#5015#SVKF27.G9.02:39:40+01:15:44.66Detail
151. Zdeňková Lenka#5020#CZEF28.F17.02:42:39+01:18:43.66Detail
152. Urík AntonPlevník-Drienové#66#SVKM124.D12.MDom2511.02:42:53+01:18:57.66Detail
153. Harant PavelOtročiněves#98#CZEM125.B40.02:46:29+01:22:33.66Detail
154. Vokáč MilanBěžecký klub ČS#68#CZEM126.D13.02:46:54+01:22:58.66Detail
155. Zajíčková AlenaPraha#5019#CZEF29.F18.02:48:30+01:24:34.66Detail
156. Janoušek MichalDobříš#22#CZEM127.A46.02:52:10+01:28:14.66Detail
157. Mareš MartinZruč-Senec#38#CZEM128.C26.02:52:53+01:28:57.66Detail
158. Nádhera JiříHradec Králové#104#CZEM129.A47.02:55:18+01:31:22.66Detail
159. Černý KarelPraha#9#CZEM130.D14.02:55:27+01:31:31.66Detail
160. Poslední Jarmila#5026#CZEF30.I1.02:58:59+01:35:03.66Detail
161. Macák JiříHradec Králové#83#CZEM131.A48.MDom2512.03:01:24+01:37:28.66Detail
162. Hrušková Eliška Brutus OU JEE#5005#CZEF31.F19.03:03:37+01:39:41.66Detail
163. Hornák AntonínTeam Karlovy Vary (Dobřany)#82#CZEM132.E4.03:48:51+02:24:55.66Detail
164. Nadherova HanaHradec Králové#5011#CZEF32.H3.04:01:47+02:37:51.66Detail
DNF Palan MatyášFBC Spartak Žebrák#49#CZEMAMSpartak 25DNF Detail
DNF Jančigová EvaPraha#5007#CZEFFDNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz