Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25
11. 8. 2019
10 km
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Země | | # | Skupina 2 | #2 | Skupina 3 | #3 | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Pešl | Josef | Žebrák | #2043# | CZE | M | 1. | MDom10 | 1. | | | 00:39:13 | | Detail |
2. | Šimurda | Richard | Střela Žebrák | #2042# | CZE | M | 2. | | | | | 00:39:22 | +00:00:08 | Detail |
3. | Keckstein | Jiří | SK Tlustice | #2059# | CZE | M | 3. | | | | | 00:39:33 | +00:00:19 | Detail |
4. | Matějka | Dušan | Sparta | #2062# | CZE | M | 4. | | | | | 00:39:35 | +00:00:21 | Detail |
5. | Nosek | Jan | Smurfit Kappa | #2012# | CZE | M | 5. | | | | | 00:39:46 | +00:00:32 | Detail |
6. | Nový | Matěj | Střela Žebrák | #2045# | CZE | M | 6. | | | | | 00:40:47 | +00:01:33 | Detail |
7. | Pergler | Lukáš | Komárov | #2022# | CZE | M | 7. | | | | | 00:40:57 | +00:01:43 | Detail |
8. | Raboch | Martin | Střela Žebrák | #2049# | CZE | M | 8. | | | | | 00:41:59 | +00:02:45 | Detail |
9. | Frantová | Andrea | Lidl | #2041# | CZE | F | 1. | | | | | 00:42:33 | +00:03:19 | Detail |
10. | Perglerová | Anna | Střela Žebrák | #2023# | CZE | F | 2. | | | | | 00:43:24 | +00:04:10 | Detail |
11. | Charvát | Jan | TJ Zaječov | #2004# | CZE | M | 9. | | | | | 00:43:37 | +00:04:23 | Detail |
12. | Kozler | Vladimír | Žebrák | #2029# | CZE | M | 10. | | | | | 00:44:00 | +00:04:46 | Detail |
13. | Handl | Ladislav | Praskolesy | #2002# | CZE | M | 11. | | | | | 00:45:50 | +00:06:36 | Detail |
14. | Švejda | Jakub | Praskolesy | #2020# | CZE | M | 12. | | | | | 00:47:06 | +00:07:52 | Detail |
15. | Vitásek | Tomáš | AO Střela Žebrák | #2031# | CZE | M | 13. | | | | | 00:47:20 | +00:08:06 | Detail |
16. | Šibravová | Lenka | Praha | #2060# | CZE | F | 3. | | | | | 00:47:32 | +00:08:18 | Detail |
17. | Hodač | Vladimír | Králův Dvůr | #2054# | CZE | M | 14. | | | | | 00:48:44 | +00:09:30 | Detail |
18. | Šidlík | Michal | Žebrák | #2016# | CZE | M | 15. | MDom10 | 2. | | | 00:49:04 | +00:09:50 | Detail |
19. | Štecha | Richard | Jinočany | #2019# | CZE | M | 16. | | | | | 00:49:35 | +00:10:21 | Detail |
20. | Ptáček | Václav | | #2026# | CZE | M | 17. | MDom10 | 3. | | | 00:50:37 | +00:11:23 | Detail |
21. | Kroupar | Pavel | Rozběháme Klatovy | #2028# | CZE | M | 18. | | | | | 00:51:02 | +00:11:48 | Detail |
22. | Uxová | Anett | Tj Sokol Unhošť B | #2021# | CZE | F | 4. | | | | | 00:51:08 | +00:11:54 | Detail |
23. | Holina | Radimír | Střela Žebrák | #2003# | CZE | M | 19. | MDom10 | 4. | | | 00:51:21 | +00:12:07 | Detail |
24. | Bauer | Martin | Chlustina | #2055# | CZE | M | 20. | | | | | 00:52:04 | +00:12:50 | Detail |
25. | Kozohorský | Jan | Žebrák | #2011# | CZE | M | 21. | MDom10 | 5. | | | 00:52:58 | +00:13:44 | Detail |
26. | Šimonovský | Jiří | Sedlec | #2017# | CZE | M | 22. | MDom10 | 6. | | | 00:53:02 | +00:13:48 | Detail |
27. | Justych | Jiri | Bzova | #2007# | CZE | M | 23. | | | | | 00:53:06 | +00:13:52 | Detail |
28. | Rydrych | Tomáš | Komárov | #2015# | CZE | M | 24. | | | MSpartak 10 | 1. | 00:53:18 | +00:14:04 | Detail |
29. | Červenka | Miroslav | MK Žebrák | #2034# | CZE | M | 25. | MDom10 | 7. | | | 00:53:28 | +00:14:14 | Detail |
30. | KOMÁREK | RENÉ | HOŘOVICE | #2010# | CZE | M | 26. | | | MSpartak 10 | 2. | 00:53:44 | +00:14:30 | Detail |
31. | Mašková | Tereza | Tempo makers | #2032# | CZE | F | 5. | | | | | 00:53:48 | +00:14:34 | Detail |
32. | Slunečko | Vladimír | Žebrák | #2040# | CZE | M | 27. | MDom10 | 8. | | | 00:55:11 | +00:15:57 | Detail |
33. | Kinclová | Nikola | SK DOubravan | #2058# | CZE | F | 6. | | | | | 00:55:54 | +00:16:40 | Detail |
34. | Matthies | Gabi | LC Dosse Wittstock | #2025# | CZE | F | 7. | | | | | 00:56:05 | +00:16:51 | Detail |
35. | Špot | Jiří | Žebrák | #2048# | CZE | M | 28. | MDom10 | 9. | | | 00:56:06 | +00:16:52 | Detail |
36. | Bouška | Martin | Bzová | #2001# | CZE | M | 29. | | | | | 00:56:19 | +00:17:05 | Detail |
37. | Usoltsev | Dmitriy | Bzová | #2061# | CZE | M | 30. | | | | | 00:56:24 | +00:17:10 | Detail |
38. | Špotová | Klára | Žebrák | #2046# | CZE | F | 8. | ZDom10 | 1. | | | 00:56:47 | +00:17:33 | Detail |
39. | Palek | Vojta | Chodouň | #2014# | CZE | M | 31. | | | | | 00:57:36 | +00:18:22 | Detail |
40. | Kárová | Iveta | Sokol RAC Cerhovice | #2051# | CZE | F | 9. | | | | | 00:57:42 | +00:18:28 | Detail |
41. | Kára | Milan | Sokol RAC | #2052# | CZE | M | 32. | | | | | 00:57:42 | +00:18:28 | Detail |
42. | Kovář | David | HC Spartak Žebrák | #2036# | CZE | M | 33. | | | MSpartak 10 | 3. | 00:57:49 | +00:18:35 | Detail |
43. | Kovář | Martin | Karlík | #2037# | CZE | M | 34. | | | | | 00:58:23 | +00:19:09 | Detail |
44. | Bělík | Šimon | HC Spartak Žebrák | #2038# | CZE | M | 35. | | | MSpartak 10 | 4. | 00:58:23 | +00:19:09 | Detail |
45. | Charvátová | Věra | Kvaň | #2006# | CZE | F | 10. | | | | | 00:58:30 | +00:19:16 | Detail |
46. | Charvát | Jiří | Kvaň | #2005# | CZE | M | 36. | | | | | 00:58:31 | +00:19:17 | Detail |
47. | Dostálová | Vladimíra | | #2050# | CZE | F | 11. | | | | | 00:59:01 | +00:19:47 | Detail |
48. | Cocot | Manfred | RADC Cerhovice | #2053# | CZE | M | 37. | | | | | 00:59:02 | +00:19:48 | Detail |
49. | Šlajs | Petr | Kublov | #2018# | CZE | M | 38. | | | | | 00:59:38 | +00:20:24 | Detail |
50. | Valtová | Jana | TK Spartak Žebrák | #2033# | CZE | F | 12. | ZDom10 | 2. | ZSpartak 10 | 1. | 01:00:39 | +00:21:25 | Detail |
51. | Zick | Wolfhard | LC Dosse Wittstock | #2024# | CZE | M | 39. | | | | | 01:01:39 | +00:22:25 | Detail |
52. | Kaprhálová | Gabriela | Torpéda ze Rpet | #2009# | CZE | F | 13. | | | | | 01:03:13 | +00:23:59 | Detail |
53. | Špot | Jiří | Žebrák | #2047# | CZE | M | 40. | MDom10 | 10. | | | 01:03:13 | +00:23:59 | Detail |
54. | Kaprhál | Jan | Torpéda ze Rpet | #2008# | CZE | M | 41. | | | | | 01:03:13 | +00:23:59 | Detail |
55. | Kovář | Adam | HC Spartak Žebrák | #2035# | CZE | M | 42. | | | MSpartak 10 | 5. | 01:04:48 | +00:25:34 | Detail |
56. | Albl | David | Žebrák | #2056# | CZE | M | 43. | MDom10 | 11. | | | 01:04:48 | +00:25:34 | Detail |
57. | Vitásek | Martin | HC Spartak Žebrák | #2030# | CZE | M | 44. | | | MSpartak 10 | 6. | 01:04:48 | +00:25:34 | Detail |
58. | Cafourek | Josef | Tlustice | #2057# | CZE | M | 45. | | | | | 01:04:57 | +00:25:43 | Detail |
59. | Ronovská | Jana | Plzeň | #2027# | CZE | F | 14. | | | | | 01:05:26 | +00:26:12 | Detail |
60. | Joklík | Miroslav | Žebrák | #2039# | CZE | M | 46. | MDom10 | 12. | | | 01:05:56 | +00:26:42 | Detail |
61. | Oulehlová | Jana | Beroun | #2013# | CZE | F | 15. | | | | | 01:08:51 | +00:29:37 | Detail |
62. | Beránková | Jaroslava | Žebrák | #2044# | CZE | F | 16. | ZDom10 | 3. | | | 01:11:41 | +00:32:27 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |