Oficiální Výsledková listina Triatlon HK
14. 6. 2019
3. třída
MužiŽeny
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | | # | Oficiální čas | Ztráta | plavání | | D1 | kolo | | D2 | běh | |
1. |
Petráček |
Milan | ZŠ Česká Skalice | #60# | M | 1. | 00:09:40.64 | | 00:00:56.33 | | 00:00:30.84 | 00:05:56.20 | | 00:00:16.89 | 00:02:00.36 | | Detail |
2. |
Raim |
Ladislav | ZŠ Štefcova | #35# | M | 2. | 00:10:34.58 | +00:00:53.93 | 00:01:15.67 | | 00:00:36.97 | 00:06:35.24 | | 00:00:12.09 | 00:01:54.59 | | Detail |
3. |
Dus |
Matěj | ZŠ SNP | #27# | M | 3. | 00:10:36.28 | +00:00:55.63 | 00:01:09.69 | | 00:00:30.45 | 00:06:44.04 | | 00:00:16.88 | 00:01:55.20 | | Detail |
4. |
Čechová |
Monika | LABE TRI CLUB HK | #24# | F | 1. | 00:11:01.86 | +00:01:21.21 | 00:01:07.84 | | 00:00:31.37 | 00:07:12.49 | | 00:00:09.21 | 00:02:00.93 | | Detail |
5. |
Dundová |
Ema | LABE TRI CLUB HK | #26# | F | 2. | 00:11:04.92 | +00:01:24.27 | 00:01:11.82 | | 00:00:30.07 | 00:07:06.92 | | 00:00:10.01 | 00:02:06.07 | | Detail |
6. |
Marek |
Filip | ZŠ SNP | #32# | M | 4. | 00:11:05.02 | +00:01:24.37 | 00:01:32.45 | | 00:00:40.76 | 00:06:56.39 | | 00:00:11.53 | 00:01:43.88 | | Detail |
7. |
Roubal |
Josef | LABE TRI CLUB HK | #36# | M | 5. | 00:11:16.83 | +00:01:36.18 | 00:01:26.19 | | 00:00:28.99 | 00:07:03.74 | | 00:00:13.74 | 00:02:04.14 | | Detail |
8. |
Hobza |
Jan | ZŠ Malšova Lhota | #28# | M | 6. | 00:11:21.88 | +00:01:41.23 | 00:00:58.77 | | 00:00:25.08 | 00:07:37.21 | | 00:00:12.97 | 00:02:07.83 | | Detail |
9. |
Korečková |
Markéta | ZŠ Pouchov | #30# | F | 3. | 00:12:10.69 | +00:02:30.04 | 00:01:07.31 | | 00:00:44.28 | 00:07:23.22 | | 00:00:16.42 | 00:02:39.45 | | Detail |
10. |
Koreček |
Jakub | LABE TRI CLUB HK | #29# | M | 7. | 00:12:18.96 | +00:02:38.31 | 00:01:20.08 | | 00:00:39.77 | 00:07:10.71 | | 00:00:17.99 | 00:02:50.39 | | Detail |
11. |
Lorencová |
Lucie | ZŠ SNP | #31# | F | 4. | 00:12:37.87 | +00:02:57.22 | 00:01:01.98 | | 00:00:39.39 | 00:08:15.17 | | 00:00:15.24 | 00:02:26.07 | | Detail |
12. |
Šumberová |
Gabriela | ZŠ Pouchov | #38# | F | 5. | 00:12:52.47 | +00:03:11.82 | 00:01:22.04 | | 00:00:52.78 | 00:08:08.65 | | 00:00:16.16 | 00:02:12.82 | | Detail |
13. |
Štefinová |
Laura | LABE TRI CLUB HK | #37# | F | 6. | 00:13:08.07 | +00:03:27.42 | 00:01:24.45 | | 00:00:39.60 | 00:08:07.07 | | 00:00:20.53 | 00:02:36.39 | | Detail |
14. |
Mihl |
Tobias | ZŠ Malšova Lhota | #33# | M | 8. | 00:13:54.19 | +00:04:13.54 | 00:01:36.27 | | 00:00:43.74 | 00:08:35.75 | | 00:00:13.72 | 00:02:44.69 | | Detail |
15. |
Dvořáková |
Amálie | ZŠ SNP | #25# | F | 7. | 00:15:19.35 | +00:05:38.70 | 00:02:16.67 | | 00:00:34.87 | 00:09:16.22 | | 00:00:11.70 | 00:02:59.87 | | Detail |
|
Baník |
Patrik | ZŠ SNP | #23# | M | | | | Detail |
|
Procházka |
Ondřej | ZŠ Malšova Lhota | #34# | M | | | | Detail |
|
Krejčík |
Pavel | ZŠ Štefcova | #183# | M | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |