Oficiální Výsledková listina Triatlon HK
14. 6. 2019

6. třída

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Pozlerová EditaZŠ Lázně Bohdaneč#96#F1.00:19:42.1400:01:56.9800:00:28.9400:13:46.16 00:00:14.0700:03:15.96 Detail
2. Lingr DanielZŠ Štefcova#90#M1.00:20:08.50+00:00:26.3500:01:52.2700:00:38.4200:13:38.57 00:00:13.6000:03:45.62 Detail
3. Ulrich JanZŠ Štefcova#104#M2.00:21:05.02+00:01:22.8700:02:52.4000:00:38.8300:13:36.35 00:00:23.5800:03:33.84 Detail
4. Podlešáková MonikaZŠ Bezručova#95#F2.00:21:23.06+00:01:40.9100:02:25.5700:00:44.8500:14:24.82 00:00:13.9700:03:33.84 Detail
5. Felcmanová MagdalénaZŠ Štefcova#79#F3.00:21:50.89+00:02:08.7400:02:55.7800:00:37.1500:13:34.17 00:00:14.3900:04:29.39 Detail
6. Pitrmanová EliškaZŠ SNP#94#F4.00:22:03.18+00:02:21.0300:02:14.8100:00:37.7800:14:43.94 00:00:27.3100:03:59.33 Detail
7. Sehnoutek ŠtěpánZŠ Kukleny#99#M3.00:22:05.06+00:02:22.9100:03:25.6500:00:52.3300:14:02.16 00:00:23.1200:03:21.78 Detail
8. Káňová KateřinaGymnázium Trutnov#86#F5.00:22:09.33+00:02:27.1800:02:16.8500:00:26.0500:14:50.30 00:00:15.5700:04:20.53 Detail
9. Smetana JanZŠ Bezručova#100#M4.00:22:13.79+00:02:31.6400:03:23.4600:01:02.1100:13:55.04 00:00:17.9300:03:35.23 Detail
10. Vojáček JosefZŠ Bezručova#106#M5.00:22:37.31+00:02:55.1600:03:03.1600:01:11.9000:14:10.87 00:00:16.0100:03:55.35 Detail
11. Petrovická HanaZŠ SNP#93#F6.00:22:54.91+00:03:12.7600:02:26.0400:00:33.9000:15:24.51 00:00:18.7000:04:11.74 Detail
12. Tvrdík LukášZŠ Bezručova#103#M6.00:23:26.71+00:03:44.5600:03:23.7600:01:03.8500:14:04.83 00:00:16.2700:04:37.99 Detail
13. Lorencová NatálieZŠ Štefcova#91#F7.00:23:53.35+00:04:11.2000:02:39.2500:00:35.6700:15:57.40 00:00:17.4800:04:23.53 Detail
14. Netuková AnežkaZŠ SNP#92#F8.00:23:58.64+00:04:16.4900:03:17.6100:00:35.5800:16:18.45 00:00:15.1100:03:31.86 Detail
15. Kněžour AdamZŠ Kukleny#87#M7.00:24:20.59+00:04:38.4400:03:18.8900:01:24.4900:14:49.49 00:00:25.0400:04:22.65 Detail
16. Rovenská AnitaZŠ SNP#97#F9.00:26:36.25+00:06:54.1000:03:20.6200:00:49.3200:16:59.03 00:00:15.4700:05:11.78 Detail
17. Josef TomášZŠ SNP#85#M8.00:26:42.96+00:07:00.8100:03:00.1600:01:10.9200:16:18.49 00:00:15.3400:05:58.03 Detail
18. Hrubešová SimonaZŠ Kukleny#83#F10.00:26:53.88+00:07:11.7300:03:36.8400:01:36.9100:15:58.45 00:00:19.8000:05:21.86 Detail
19. Kuhnová AlenaZŠ SNP#89#F11.00:26:59.79+00:07:17.6400:03:22.8700:00:45.6200:17:38.06 00:00:19.5200:04:53.70 Detail
20. Šmíd PetrZŠ Kukleny#102#M9.00:27:36.00+00:07:53.8500:03:20.3200:00:55.9400:17:12.34 00:00:18.2800:05:49.10 Detail
21. Javornická AlenaZŠ Kukleny#84#F12.00:29:15.42+00:09:33.2700:04:52.6100:00:50.3700:17:32.96 00:00:15.1700:05:44.29 Detail
22. Holečková MichaelaZŠ SNP#81#F13.00:29:38.97+00:09:56.8200:03:34.3900:00:48.5900:17:17.32 00:00:14.3800:07:44.27 Detail
23. Veselka JanBiskupské gymnázium Bohuslava Balbína #105#M10.00:29:47.18+00:10:05.0300:03:52.7400:01:28.6600:18:28.45 00:00:19.5600:05:37.75 Detail
24. Hamouzová LucieZŠ Kukleny#80#F14.00:30:38.27+00:10:56.1200:04:05.3700:00:59.9100:19:14.23 00:00:23.8300:05:54.90 Detail
25. Holická LucieZŠ Kukleny#82#F15.00:30:38.41+00:10:56.2600:04:29.4000:01:10.3800:18:38.00 00:00:19.8000:06:00.82 Detail
26. Synková KarolínaBiskupské gymnázium Bohuslava Balbína #101#F16.01:35:05.09+01:15:22.9401:35:05.0900:00:34.26Detail
Rozsíval Vladimír JanBiskupské gymnázium Bohuslava Balbína #98#MDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz