Oficiální Výsledková listina Triatlon HK
14. 6. 2019

7. třída

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Čerevko TichonBiskupské gymnázium Bohuslava Balbína #109#M1.00:19:18.6800:01:58.1000:00:44.6600:13:13.08 00:00:16.9000:03:05.92 Detail
2. Báča ZdeněkPSZS#107#M2.00:19:39.80+00:00:21.1100:02:18.6600:00:31.7900:12:45.51 00:00:12.7300:03:51.08 Detail
3. Ducháčová EmaZŠ Štefcova#112#F1.00:19:40.59+00:00:21.9000:02:37.0100:00:40.1700:12:47.52 00:00:13.3800:03:22.49 Detail
4. Sklenář PavelZŠ Štefcova#127#M3.00:20:42.15+00:01:23.4600:02:12.2000:00:56.9500:13:31.46 00:00:13.4400:03:48.08 Detail
5. Mičánková VeronikaZŠ Štefcova#123#F2.00:20:59.00+00:01:40.3100:02:17.7900:00:39.9600:14:04.78 00:00:12.3400:03:44.12 Detail
6. Makovská FrantiškaZŠ Pouchov#121#F3.00:21:15.18+00:01:56.4900:01:53.4000:00:33.5200:13:46.42 00:00:16.8200:04:45.00 Detail
7. Jahodka JanZŠ Kukleny#179#M4.00:21:39.20+00:02:20.5100:02:34.1600:00:59.6900:14:53.71 00:00:15.7200:02:55.90 Detail
8. Sýkora FilipZŠ Kukleny#129#M5.00:21:44.84+00:02:26.1500:03:19.4200:00:45.8300:13:51.54 00:00:17.4000:03:30.63 Detail
9. Šteflová DominikaZŠ Štefcova#131#F4.00:22:05.58+00:02:46.8900:02:23.7500:00:47.3900:14:34.53 00:00:16.3700:04:03.52 Detail
10. Chrtková AnežkaBiskupské gymnázium Bohuslava Balbína #116#F5.00:22:24.89+00:03:06.2000:02:42.0000:00:38.4200:14:47.85 00:00:25.1600:03:51.45 Detail
11. Wolf JakubZŠ Štefcova#136#M6.00:22:33.29+00:03:14.6000:03:32.5300:00:49.1100:14:25.89 00:00:13.2300:03:32.51 Detail
12. Tsubera VasylZŠ Štefcova#132#M7.00:22:36.35+00:03:17.6600:02:55.8700:00:51.8300:14:07.68 00:00:15.9500:04:25.00 Detail
13. Ballonová LucieBiskupské gymnázium Bohuslava Balbína #108#F6.00:22:46.41+00:03:27.7200:02:52.5000:00:53.9100:14:32.78 00:00:17.2300:04:09.97 Detail
14. Micák OndřejBiskupské gymnázium Bohuslava Balbína #122#M8.00:22:47.20+00:03:28.5100:03:13.4100:00:54.4900:14:17.41 00:00:13.0800:04:08.78 Detail
15. Šrámková AndreaZŠ SNP#130#F7.00:23:03.52+00:03:44.8300:03:18.3400:00:30.4200:14:36.68 00:00:14.8500:04:23.20 Detail
16. Křížová BarboraBiskupské gymnázium Bohuslava Balbína #88#F8.00:23:32.85+00:04:14.1600:02:48.8700:00:47.9600:14:46.48 00:00:14.8800:04:54.65 Detail
17. Kurka JaroslavZŠ Bezručova#118#M9.00:23:47.41+00:04:28.7200:04:27.6700:01:02.9300:14:31.80 00:00:13.8700:03:31.13 Detail
18. Vašina MichalBiskupské gymnázium Bohuslava Balbína #133#M10.00:23:48.35+00:04:29.6600:03:19.8900:00:57.6900:14:47.92 00:00:19.4400:04:23.39 Detail
19. Lebeda JanBiskupské gymnázium Bohuslava Balbína #119#M11.00:23:48.45+00:04:29.7600:03:24.4900:01:34.6100:15:00.38 00:00:16.0700:03:32.88 Detail
20. Yundak AndriyBiskupské gymnázium Bohuslava Balbína #137#M12.00:24:20.21+00:05:01.5200:03:09.8700:01:18.4300:14:35.27 00:00:18.7900:04:57.85 Detail
21. Černý VáclavZŠ Kukleny#110#M13.00:24:45.00+00:05:26.3100:03:04.8300:00:58.1500:15:37.10 00:00:20.2200:04:44.68 Detail
22. Mládková VeronikaZŠ Kukleny#124#F9.00:24:45.99+00:05:27.3000:02:48.2500:00:41.1500:16:09.96 00:00:16.2200:04:50.40 Detail
23. Mulačová AmélieZŠ Štefcova#125#F10.00:25:31.50+00:06:12.8100:03:20.7000:01:04.5200:15:31.06 00:00:34.7300:05:00.48 Detail
24. Vyleťal MarekZŠ Kukleny#135#M14.00:25:48.90+00:06:30.2100:03:26.9500:00:58.5400:16:00.66 00:00:18.9100:05:03.82 Detail
25. Götzová NikolZŠ Kukleny#114#F11.00:25:49.24+00:06:30.5500:03:10.4500:00:46.4400:16:36.60 00:00:18.2700:04:57.45 Detail
26. Raichová BarboraZŠ Kukleny#126#F12.00:25:50.82+00:06:32.1300:03:09.9500:00:48.1700:16:36.45 00:00:19.8200:04:56.42 Detail
27. Staňková SoňaZŠ Štefcova#128#F13.00:26:35.06+00:07:16.3700:04:14.1200:00:54.6100:16:43.97 00:00:23.7200:04:18.63 Detail
28. Vydra JáchymBiskupské gymnázium Bohuslava Balbína #134#M15.00:27:31.34+00:08:12.6500:03:58.2000:01:11.1500:16:35.86 00:00:21.8900:05:24.21 Detail
29. Hanousek MatějZŠ Kukleny#115#M16.00:28:19.16+00:09:00.4700:03:30.9900:01:09.1800:17:54.88 00:00:28.4100:05:15.69 Detail
30. Ochotná ViktorieZŠ SNP#120#F14.00:30:11.54+00:10:52.8500:04:02.4100:00:54.1300:18:55.99 00:00:29.5800:05:49.40 Detail
31. Záleský MatyášZŠ Bezručova#138#M17.00:30:39.14+00:11:20.4500:30:39.1400:00:06.2300:00:50.04 00:25:12.1000:00:27.53 Detail
32. Dostálová SofieBiskupské gymnázium Bohuslava Balbína #111#F15.01:35:03.22+01:15:44.5301:35:03.2200:00:34.46Detail
33. Jakubec LukášZŠ Štefcova#117#M18.01:35:03.77+01:15:45.0801:35:03.7700:00:33.87Detail
34. Gardea Martin GabrielBiskupské gymnázium Bohuslava Balbína #113#M19.01:35:05.79+01:15:47.1001:35:05.7900:00:33.02Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz