Oficiální Výsledková listina Triatlon HK
14. 6. 2019

8. třída

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Metelková MichaelaBiskupské gymnázium Bohuslava Balbína #156#F1.00:19:12.5700:02:57.0000:00:32.9400:12:07.87 00:00:11.1900:03:23.55 Detail
2. Lorenc RadimZŠ Štefcova#154#M1.00:19:56.62+00:00:44.0400:03:00.4200:00:31.0400:12:18.70 00:00:12.8800:03:53.56 Detail
3. Černík AdamBiskupské gymnázium Bohuslava Balbína #142#M2.00:20:22.15+00:01:09.5700:03:47.1800:00:43.7800:12:05.54 00:00:28.3500:03:17.28 Detail
4. Hradilová ŽofiePSJG#177#F2.00:21:11.63+00:01:59.0500:03:08.9200:00:38.3400:12:59.54 00:00:26.1400:03:58.67 Detail
5. Hobzová MarieBiskupské gymnázium Bohuslava Balbína #150#F3.00:21:14.97+00:02:02.3900:02:40.0100:00:55.9200:13:29.57 00:00:13.2400:03:56.20 Detail
6. Dohnálek TomášBiskupské gymnázium Bohuslava Balbína #144#M3.00:21:23.08+00:02:10.5000:03:44.5600:00:44.8200:12:41.27 00:00:14.1700:03:58.23 Detail
7. Borůvka OndřejZŠ Kukleny#141#M4.00:21:34.36+00:02:21.7800:03:56.3900:00:28.1200:13:09.96 00:00:12.2200:03:47.66 Detail
8. Blažek RadovanZŠ Štefcova#139#M5.00:21:54.98+00:02:42.4000:02:27.3700:00:35.5500:14:01.85 00:00:23.5300:04:26.67 Detail
9. Černý LukášZŠ Bezručova#143#M6.00:22:57.45+00:03:44.8700:04:13.1000:00:56.8200:13:27.50 00:00:15.2000:04:04.80 Detail
10. Morávek DanielZŠ Bezručova#158#M7.00:23:08.88+00:03:56.3000:04:03.4000:00:46.3000:13:14.62 00:00:12.4700:04:52.06 Detail
11. Doudová AlžbětaBiskupské gymnázium Bohuslava Balbína #146#F4.00:23:20.17+00:04:07.5900:03:43.5400:00:52.3300:13:59.72 00:00:15.9400:04:28.62 Detail
12. Žaloudek MartinZŠ SNP#168#M8.00:23:26.42+00:04:13.8400:04:16.9300:00:44.1900:14:14.96 00:00:16.4800:03:53.85 Detail
13. Lingrová KristýnaZŠ Štefcova#153#F5.00:23:28.39+00:04:15.8100:02:41.6500:00:41.5400:14:45.04 00:00:12.6900:05:07.46 Detail
14. Fiedlerová LucieZŠ SNP#148#F6.00:23:30.44+00:04:17.8600:03:58.5000:00:51.9100:13:51.01 00:00:16.6200:04:32.38 Detail
15. Faltová AlžbětaZŠ SNP#147#F7.00:23:30.68+00:04:18.1000:04:20.8500:00:30.0000:13:50.82 00:00:16.6700:04:32.32 Detail
16. Korečková AnetaZŠ Pouchov#152#F8.00:23:42.78+00:04:30.2000:03:54.3500:00:54.9300:13:34.81 00:00:15.3000:05:03.37 Detail
17. Doležalová EliškaZŠ Kukleny#145#F9.00:24:15.10+00:05:02.5200:04:21.3400:00:43.3500:14:10.86 00:00:25.0500:04:34.48 Detail
18. Svoboda DominikZŠ Kukleny#163#M9.00:24:23.56+00:05:10.9800:04:26.2300:00:51.5200:13:39.23 00:00:19.4400:05:07.12 Detail
19. Záleský JosefZŠ Štefcova#167#M10.00:24:24.22+00:05:11.6400:04:12.2200:00:44.6900:13:22.97 00:00:11.7500:05:52.56 Detail
20. Mazuchová NatálieZŠ Štefcova#155#F10.00:25:07.78+00:05:55.2000:03:35.9500:00:46.2900:15:27.13 00:00:15.8300:05:02.56 Detail
21. Soukupová NikolaZŠ SNP#162#F11.00:25:24.27+00:06:11.6900:04:01.7000:00:52.7300:15:13.90 00:00:12.7400:05:03.18 Detail
22. Novotný LukášZŠ Štefcova#160#M11.00:25:27.29+00:06:14.7100:04:12.3300:00:59.4500:13:38.43 00:00:24.5500:06:12.51 Detail
23. Kleiberová JulieBiskupské gymnázium Bohuslava Balbína #151#F12.00:25:39.97+00:06:27.3900:03:23.6300:01:05.0500:15:30.70 00:00:20.3000:05:20.26 Detail
24. Novák DominikZŠ Kukleny#159#M12.00:25:47.04+00:06:34.4600:03:42.8600:00:52.2300:15:48.38 00:00:15.8600:05:07.70 Detail
25. Veselka JonášZŠ Štefcova#165#M13.00:26:09.89+00:06:57.3100:04:13.8900:01:01.2400:13:33.60 00:00:18.5600:07:02.58 Detail
26. Vitásek JáchymZŠ Štefcova#166#M14.00:26:10.98+00:06:58.4000:04:24.5800:00:47.7500:13:35.21 00:00:20.3200:07:03.10 Detail
27. Tučková NathaliZŠ Štefcova#164#F13.00:26:27.68+00:07:15.1000:03:41.8700:01:00.7500:16:04.19 00:00:23.8900:05:16.97 Detail
28. Hebrová AdélaZŠ Bezručova#149#F14.00:27:49.21+00:08:36.6300:02:58.4400:00:54.4600:17:34.76 00:00:18.6200:06:02.90 Detail
29. Boháč JanZŠ Štefcova#140#M15.00:28:33.21+00:09:20.6300:04:23.0900:01:05.4000:17:04.07 00:00:18.9100:05:41.73 Detail
30. Mohsová ElenaBiskupské gymnázium Bohuslava Balbína #157#F15.02:17:51.24+01:58:38.6602:17:51.24Detail
Schlappl DominikZŠ Bezručova#161#MDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz