Oficiální Výsledková listina Noční triatlon
15. 6. 2019

Jednotlivci

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaplaváníkoloD2
1. Cmunt PetrBitters Superior Cyklolife team#3#M1.01:00:48.4100:05:51.1700:33:42.59 00:21:14.64Detail
2. Francke Jan VencaHaven#26#M2.01:02:06.35+00:01:17.9400:04:49.8500:38:17.85 00:18:58.64Detail
3. Doubek MatyášLaFamilia#20#M3.01:04:13.92+00:03:25.5100:06:55.4300:36:52.13 00:20:26.35Detail
4. Vacek JanSPORTICUS team#11#M4.01:05:20.58+00:04:32.1700:07:49.3700:35:41.45 00:21:49.75Detail
5. Gabla MartinIronpeople#27#M5.01:05:28.57+00:04:40.1600:06:17.2000:38:36.23 00:20:35.13Detail
6. Holinka JanSport Paudera#24#M6.01:07:04.28+00:06:15.8700:06:34.0900:38:26.47 00:22:03.71Detail
7. Hanslian FilipMOUNTAINTIME TEAM#22#M7.01:07:56.07+00:07:07.6600:06:02.2100:37:27.37 00:24:26.49Detail
8. Švarc PavelDva a půl osla#18#M8.01:08:15.71+00:07:27.3000:06:54.4400:38:30.19 00:22:46.59Detail
9. Kratochvíl MarekTri Ski Horní Počernice#10#M9.01:09:35.76+00:08:47.3500:06:42.4000:40:03.50 00:22:49.85Detail
10. Zamazal PatrikMOUNTAINTIME team#13#M10.01:11:11.78+00:10:23.3700:05:57.6400:40:22.84 00:24:51.28Detail
11. Kotrč OndřejCK KamíneK#8#M11.01:11:18.31+00:10:29.9000:06:57.5200:40:13.64 00:24:07.15Detail
12. Klingorová IrenaFUTURE CYCLING#7#F1.01:11:41.15+00:10:52.7400:06:09.7300:39:37.63 00:25:53.79Detail
13. Pavlík MiroslavMountaintime team#23#M12.01:12:08.02+00:11:19.6100:07:43.5800:42:37.10 00:21:47.33Detail
14. Klemša ZdeněkII#21#M13.01:12:25.68+00:11:37.2700:07:26.8400:40:22.47 00:24:36.36Detail
15. Kittel AndreasO-See Sports /DAV Zittau#17#M14.01:17:01.34+00:16:12.9300:08:47.2100:41:54.71 00:26:19.40Detail
16. Doubková Emma#La Familia#19#F2.01:17:22.32+00:16:33.9100:07:59.9100:44:49.90 00:24:32.51Detail
17. Antje PalmeO-See Sports ev /DAV Zittau#12#F3.01:19:24.06+00:18:35.6500:08:43.6900:41:58.52 00:28:41.83Detail
18. Milec JindřichBeast Varnsdorf#2#M15.01:20:52.86+00:20:04.4500:08:49.5400:45:35.85 00:26:27.45Detail
19. Tomsová LucieSKI CLUB Brandýs nad Labem#14#F4.01:22:30.74+00:21:42.3300:07:16.1400:50:27.96 00:24:46.63Detail
20. Pup PetrSRTG Praha#5#M16.01:23:36.95+00:22:48.5400:10:52.1100:45:46.62 00:26:58.22Detail
21. Novotný TomášBeast OCR Varnsdorf#1#M17.01:28:29.30+00:27:40.8900:08:42.2400:55:21.84 00:24:25.20Detail
22. Tomsa Pavel#25#M18.01:28:30.04+00:27:41.6300:09:24.1000:54:40.97 00:24:24.96Detail
23. Benda TomSpolečně#15#M19.01:31:04.93+00:30:16.5200:08:16.8600:49:27.98 00:33:20.08Detail
24. Procházka PetrSRTG Praha#6#M20.01:39:48.62+00:39:00.2100:09:18.5700:54:47.56 00:35:42.48Detail
25. Durych VilémSrtg Praha#4#M21.01:43:07.16+00:42:18.7500:12:03.3900:59:20.43 00:31:43.34Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz