Oficiální Výsledková listina ME+MČR Quadriathlon Týn n/Vltavou 2019
22. 6. 2019

European Championships


# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaswimT1bikeT2cayakrun
1. Svoboda TomášKalokaGathia Aliance#29#CZEELITE M1.02:35:11.6900:17:48.9200:00:36.6901:01:33.0400:00:16.6000:38:03.8800:36:52.53Detail
2. Peters WilliamNWC#13#BELELITE M2.02:38:50.34+00:03:38.6500:21:20.7200:01:14.5100:59:40.5300:00:29.9200:34:44.8200:41:19.81Detail
3. Roušavý LeošIndividual#1#CZEM40-491.02:41:31.56+00:06:19.8700:21:22.4600:01:03.6901:02:06.9100:00:17.8100:36:50.6100:39:50.06Detail
4. Csima Ferenc#5#HungaryM40-492.02:42:18.00+00:07:06.3100:21:11.3800:00:44.9401:01:56.5000:00:21.4000:33:24.6400:44:39.12Detail
5. Kotrč DavidKaloka Gathia Aliance#28#CZEELITE M3.02:43:58.12+00:08:46.4300:22:01.2900:01:03.3301:03:14.5600:00:19.3100:33:39.2800:43:40.33Detail
6. Kunderer DavidQuadrathlon team ULM#6#GERELITE M4.02:48:37.11+00:13:25.4200:21:24.5600:00:50.6601:04:26.8900:00:20.5000:38:42.7000:42:51.77Detail
7. Bartalomeu PedroAngra Late Clube#14#PortugalM40-493.02:53:26.24+00:18:14.5500:22:46.4200:00:57.7801:06:49.9900:00:27.0900:38:45.1900:43:39.73Detail
8. Teichert StefanQuadrathlon WSC Heidelberg#3#GERELITE M5.02:58:44.08+00:23:32.3900:21:14.3200:00:38.6001:11:22.6300:00:24.4600:38:12.9500:46:51.10Detail
9. Bartzok ThorstenTRC Essen#11#GERELITE M6.03:00:22.64+00:25:10.9500:25:20.4600:00:56.3801:09:56.0900:00:28.2500:37:43.2300:45:58.22Detail
10. Rekawik SzymonETT ELBAC Triathlon team#15#PolandSUB23 M1.03:07:26.08+00:32:14.3900:30:25.5600:00:57.3901:12:27.4500:00:19.0100:39:55.0700:43:21.58Detail
11. Kala JiříCK Příbram Fany Gastro#4#CZEELITE M7.03:11:10.90+00:35:59.2100:22:14.2700:01:02.1001:04:21.8400:00:23.1201:03:40.3400:39:29.21Detail
12. Horáček RomanBitters Superior Cyklolive team#12#CZEM50-591.03:11:18.01+00:36:06.3200:31:46.3900:01:26.1501:07:27.3700:00:27.5700:39:24.5400:50:45.95Detail
13. Teichert LisaQuadrathlon WSC Heidelberg#2#GERELITE W1.03:13:20.16+00:38:08.4700:23:34.7900:00:40.6201:11:49.9500:00:21.9200:40:33.7700:56:19.08Detail
14. Behúň TomášTitan trilife#19#CZEELITE M8.03:14:05.96+00:38:54.2700:23:37.3600:00:39.1201:06:33.1000:00:26.4100:44:29.0500:58:20.90Detail
15. Koberová MagdalénaKKKJ Team#22#CZEJW1.03:15:21.35+00:40:09.6600:24:27.2500:00:59.7001:18:39.6700:00:22.7100:41:03.0600:49:48.93Detail
16. Pietrzak RomekPieitrzak team#8#PolandM50-592.03:15:30.23+00:40:18.5400:28:27.5000:01:16.9401:13:23.1100:00:37.8900:46:03.2500:45:41.52Detail
17. Skalický ZdeněkPluto team Praha#20#CZEM50-593.03:16:51.84+00:41:40.1500:28:03.2900:01:32.3101:11:51.3500:00:41.2000:43:12.9900:51:30.68Detail
18. Tobrman FilipTTK Slavia VŠ Plzeň#16#CZEM40-494.03:18:11.07+00:42:59.3800:27:13.5200:01:05.6001:14:31.0200:00:38.2300:41:13.3400:53:29.33Detail
19. Eberhardt FranziskaQuadrathlon WSC Heidelberg#10#GERSUB23 W1.03:18:47.68+00:43:35.9900:21:17.8200:00:50.5501:16:05.3200:00:21.0000:46:44.7000:53:28.27Detail
20. Walter SusanneTeamwork/KCH Berlin#9#GERW40-491.03:20:29.87+00:45:18.1800:27:37.3300:00:49.7601:14:54.3700:00:25.2300:43:27.0100:53:16.15Detail
21. Mielke KarstenKC Lampertheim#18#GERM50-594.03:24:33.83+00:49:22.1400:25:01.2300:01:23.2701:16:10.0500:00:39.9100:44:30.3800:56:48.97Detail
22. Elis MilošPluto team Praha#21#CZEM60-691.03:31:35.06+00:56:23.3700:29:18.6700:02:07.3501:13:20.7800:00:50.9300:45:27.1401:00:30.17Detail
23. Mielke EllenKC Lampertheim#17#GERW50-591.03:35:09.65+00:59:57.9600:26:19.4900:01:15.8201:22:31.0500:00:39.0800:45:00.9000:59:23.29Detail
24. Mejzlík PetrTJ Spartak Třebíč#24#CZEM60-692.03:41:00.32+01:05:48.6300:28:17.5800:01:31.3501:13:23.7900:00:34.0700:50:43.0701:06:30.44Detail
25. Švejda RomanVSK FTVS Praha#26#CZEELITE M9.03:46:45.25+01:11:33.5600:28:04.1200:01:39.2501:18:42.9200:00:50.8201:01:14.0600:56:14.05Detail
26. Balazs Kata#23#HungaryJW2.03:46:52.58+01:11:40.8900:27:30.4900:01:53.2101:31:23.5700:00:45.7500:41:12.1301:04:07.40Detail
27. Gončar FilipIRON - ROMAN#27#CZEJM1.03:51:11.12+01:15:59.4300:29:11.0700:04:49.9601:19:52.0200:00:43.5501:12:18.9600:44:15.53Detail
28. Mikoláš ZdeněkKLM -Třebíč#30#CZEM70plus1.04:23:45.98+01:48:34.2900:36:40.0900:02:30.3601:35:32.5400:01:31.1000:54:37.8701:12:53.99Detail
DNF Sobotka VáclavTri sport ČEKO Sokolov#25#CZEM50-59DNF 00:21:28.6900:02:06.4901:14:45.3900:00:37.5100:45:10.70Detail
DSQ Jerzy GendekKZ Kotwica#7#PolandM70plusDSQ 00:37:09.5500:02:50.6601:32:17.5700:01:15.3500:24:37.3501:07:44.86Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz