Oficiální Výsledková listina Všechlapská šlapka
14. 9. 2019
hlavní
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Skupina 2 | #2 | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Miškovský | Luboš | CSC | #50# | M50 | 1. | | | 01:04:48.00 | | Detail |
2. | Macek | Tomáš | | #22# | M30 | 1. | | | 01:04:49.00 | +00:00:01.00 | Detail |
3. | Pohl | Miloslav | Nymburk | #25# | M40 | 1. | | | 01:04:49.00 | +00:00:01.00 | Detail |
4. | Zbýň | Martin | Přerov nad Labem | #35# | M30 | 2. | | | 01:06:19.00 | +00:01:31.00 | Detail |
5. | Krupička | Vlastimil | Oskořínek | #17# | M30 | 3. | | | 01:07:13.00 | +00:02:25.00 | Detail |
6. | Horyna | Vlastík | TJ Lokomotiva Nymburk | #11# | Junioři | 1. | | | 01:07:13.00 | +00:02:25.00 | Detail |
7. | Šimeček | Luděk | Loučeň | #103# | M50 | 2. | | | 01:07:14.00 | +00:02:26.00 | Detail |
8. | Šemlej | Vladimír | Hořátev | #31# | M50 | 3. | | | 01:07:14.00 | +00:02:26.00 | Detail |
9. | Bezdička | Miroslav | CS Stodůlky | #3# | M40 | 2. | | | 01:07:31.00 | +00:02:43.00 | Detail |
10. | Davídek | Tomáš | Všechlapy | #5# | M40 | 3. | všechlapák | 1. | 01:07:38.00 | +00:02:50.00 | Detail |
11. | Kubín | Miroslav | | #2# | M60 | 1. | | | 01:07:46.00 | +00:02:58.00 | Detail |
12. | Janata | Pavel | Tj Lokomotiva Nymburk | #108# | M40 | 4. | | | 01:08:57.00 | +00:04:09.00 | Detail |
13. | Šemlej | Vladimír | TJ lokomotiva Nymburk | #30# | M30 | 4. | | | 01:10:03.00 | +00:05:15.00 | Detail |
14. | Mejzr | Jan | Všechlapy | #23# | M30 | 5. | všechlapák | 2. | 01:10:04.00 | +00:05:16.00 | Detail |
15. | Hospodka | Patrik | TJ Lokomotiva Nymburk | #13# | Junioři | 2. | | | 01:10:10.00 | +00:05:22.00 | Detail |
16. | Ponec | Jiří | Lysá nad Labem | #60# | M50 | 4. | | | 01:10:17.00 | +00:05:29.00 | Detail |
17. | Kojvanec | David | Nymurk | #107# | M40 | 5. | | | 01:10:27.00 | +00:05:39.00 | Detail |
18. | Horyna | Vlastimil | TJ Lokomotiva Nymburk | #12# | M50 | 5. | | | 01:10:37.00 | +00:05:49.00 | Detail |
19. | Křena | Martin | Lysá nad Labem | #18# | M40 | 6. | | | 01:10:37.00 | +00:05:49.00 | Detail |
20. | Hodboď | Miroslav | Nymburk | #36# | M50 | 6. | | | 01:11:14.00 | +00:06:26.00 | Detail |
21. | Michl | Josef | Lokomotiva Nymburk | #106# | M60 | 2. | | | 01:12:42.00 | +00:07:54.00 | Detail |
22. | Cíba | Honza | TETA TEAM NBK | #4# | M30 | 6. | | | 01:13:46.00 | +00:08:58.00 | Detail |
23. | Hodboď | Zdeněk | TJ Lokomotiva Nymburk | #8# | M50 | 7. | | | 01:13:47.00 | +00:08:59.00 | Detail |
24. | Horký | Michal | TETA TEAM NBK | #9# | M30 | 7. | | | 01:13:48.00 | +00:09:00.00 | Detail |
25. | Kubina | Filip | Nymburk | #21# | M30 | 8. | | | 01:13:58.00 | +00:09:10.00 | Detail |
26. | Černý | Vladimír | Bradlec | #68# | M50 | 8. | | | 01:14:06.00 | +00:09:18.00 | Detail |
27. | Fiedler | Zdeněk | | #109# | M70plus | 1. | | | 01:14:08.00 | +00:09:20.00 | Detail |
28. | Novák | Jan | Čilec | #24# | M50 | 9. | | | 01:17:18.00 | +00:12:30.00 | Detail |
29. | Fučík | Josef | Rohozec Amulet team | #76# | M70plus | 2. | | | 01:17:50.00 | +00:13:02.00 | Detail |
30. | Dvorský | Tomáš | Sokol Semice | #104# | M60 | 3. | | | 01:17:50.00 | +00:13:02.00 | Detail |
31. | Adamec | Marcel | DDM Poděbrady | #1# | Junioři | 3. | | | 01:18:15.00 | +00:13:27.00 | Detail |
32. | Houžvička | Milan | Lysá nad Labem | #14# | M50 | 10. | | | 01:18:20.00 | +00:13:32.00 | Detail |
33. | Janeček | Michal | Crash team | #15# | M40 | 7. | | | 01:18:29.00 | +00:13:41.00 | Detail |
34. | Sádlo | Josef | Křinec | #101# | M50 | 11. | | | 01:20:20.00 | +00:15:32.00 | Detail |
35. | Vojtěch | Pavel | Cyklistika Nymburk | #105# | M60 | 4. | | | 01:20:34.00 | +00:15:46.00 | Detail |
36. | Verzich | Bohumil | iNOVATiQ | #33# | M50 | 12. | | | 01:20:44.00 | +00:15:56.00 | Detail |
37. | Rott | Pavel | Pátek | #57# | M50 | 13. | | | 01:21:41.00 | +00:16:53.00 | Detail |
38. | Verzichová | Alžběta | iNOVATiQ | #34# | Z45 | 1. | | | 01:21:45.00 | +00:16:57.00 | Detail |
39. | Tůma | Michal | iNOVATiQ | #32# | M40 | 8. | všechlapák | 3. | 01:21:46.00 | +00:16:58.00 | Detail |
40. | Poncová | Veronika | Lysá nad Labem | #61# | Z45 | 2. | | | 01:22:50.00 | +00:18:02.00 | Detail |
41. | Mižner | Petr | | #99# | M40 | 9. | | | 01:22:55.00 | +00:18:07.00 | Detail |
42. | Horký | Petr | TETA TEAM NBK | #10# | M60 | 5. | | | 01:24:00.00 | +00:19:12.00 | Detail |
43. | Škopek | Martin | Strenice / TÜV Hobby bike | #95# | M40 | 10. | | | 01:24:01.00 | +00:19:13.00 | Detail |
44. | Jareš | Václav | Nymburk | #16# | M70plus | 3. | | | 01:24:05.00 | +00:19:17.00 | Detail |
45. | Šída | Libor | Všechlapy | #73# | M40 | 11. | všechlapák | 4. | 01:24:35.00 | +00:19:47.00 | Detail |
46. | Křenová | Tereza | Lysá nad Labem | #19# | Z45 | 3. | | | 01:24:52.00 | +00:20:04.00 | Detail |
47. | Kubeš | Oto | Nymburk | #20# | M60 | 6. | | | 01:25:49.00 | +00:21:01.00 | Detail |
48. | Schánilec | Jan | Crash Team | #29# | M40 | 12. | | | 01:27:47.00 | +00:22:59.00 | Detail |
49. | Makovec | Stanislav | Tismice | #98# | M70plus | 4. | | | 01:31:01.00 | +00:26:13.00 | Detail |
50. | Pokorný | Miroslav | Přistoupim 116 | #97# | M70plus | 5. | | | 01:31:01.00 | +00:26:13.00 | Detail |
51. | Remeš | Michal | | #28# | M50 | 14. | všechlapák | 5. | 01:31:02.00 | +00:26:14.00 | Detail |
52. | Končický | Vladimír | Nymburk | #37# | M40 | 13. | | | 01:31:16.00 | +00:26:28.00 | Detail |
53. | Vrba | Jan | | #92# | M40 | 14. | | | 01:31:23.00 | +00:26:35.00 | Detail |
54. | Hajzlerová | Petra | KV Viking | #6# | Z45 | 4. | | | 01:31:43.00 | +00:26:55.00 | Detail |
55. | Černá | Lucie | Bradlec | #69# | Z45 | 5. | | | 01:31:43.00 | +00:26:55.00 | Detail |
56. | Ponec | Vít | | #90# | Junioři | 4. | | | 01:32:20.00 | +00:27:32.00 | Detail |
57. | Čančík | Jan | TÜV SÜD HObby bike / crash tea | #93# | M30 | 9. | | | 01:34:33.00 | +00:29:45.00 | Detail |
58. | Holčáková | Lenka | | #46# | Z45 | 6. | | | 01:35:16.00 | +00:30:28.00 | Detail |
59. | Pejčoch | Martin | | #44# | M40 | 15. | | | 01:37:08.00 | +00:32:20.00 | Detail |
60. | Průša | Roman | TETA TEAM NBK | #38# | M50 | 15. | | | 01:37:47.00 | +00:32:59.00 | Detail |
61. | Pokorná | Veronika | TÜV SÜD Hobby bike / crash tea | #94# | Z35 | 1. | | | 01:37:48.00 | +00:33:00.00 | Detail |
62. | Průšová | Kateřina | TETA TEAM NBK | #27# | Z35 | 2. | | | 01:41:09.00 | +00:36:21.00 | Detail |
63. | Prchal | Tomáš | Praha | #102# | M50 | 16. | | | 01:43:59.00 | +00:39:11.00 | Detail |
64. | Samohelová | Vanda | Čelákovice | #82# | Juniorky | 1. | | | 01:44:42.00 | +00:39:54.00 | Detail |
65. | Berná | Zuzana | Krchleby | #83# | Juniorky | 2. | | | 01:44:56.00 | +00:40:08.00 | Detail |
66. | Rozvoral | Radek | Všechlapy | #7# | M30 | 10. | všechlapák | 6. | 01:45:51.00 | +00:41:03.00 | Detail |
67. | Procházka | Josef | | #26# | M40 | 16. | všechlapák | 7. | 01:45:51.00 | +00:41:03.00 | Detail |
68. | Michálek | Ladislav | Praha | #100# | M70plus | 6. | | | 02:07:07.00 | +01:02:19.00 | Detail |
| Šubrt | Jan | CK Nymburk | #88# | M50 | | | | | | Detail |
DNF | Varaďa | Michal | | #71# | M50 | | | | | | Detail |
DNF | Koblic | Zdeněk | | #87# | M50 | | | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |