Oficiální Výsledková listina Noční běh vlašimským parkem
12. 10. 2019

noční běh


# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Neděla ŠtěpánTrhový Štěpánov#3#M1.00:27:47Detail
2. Jánošík Rudolf Vlašim #1#M2.00:28:05+00:00:18Detail
3. Albrecht Luboš#140#M3.00:29:03+00:01:16Detail
4. Dubják PetrJiskra Zruč nad Sázavou#5#M4.00:29:35+00:01:48Detail
5. Pejša Jansmí být prázdné#64#M5.00:29:46+00:01:59Detail
6. Jahoda MartinBenešovský běžecký klub#127#M6.00:31:33+00:03:46Detail
7. Dubják OndřejTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#4#M7.00:32:27+00:04:40Detail
8. Hergesell JiříVracovice#119#M8.00:33:09+00:05:22Detail
9. Stibor JanJeseník#129#M9.00:33:11+00:05:24Detail
10. Foller MiroslavEFA TÝM#106#M10.00:33:19+00:05:32Detail
11. Stožický PetrBenešovský běžecký klub#80#M11.00:33:47+00:06:00Detail
12. Adamcová AndreaVlašim#2#F1.00:33:54+00:06:07Detail
13. Prchlík AdamBenešovský běžecký klub#69#M12.00:34:03+00:06:16Detail
14. Svatoň MichalVlašim#82#M13.00:34:24+00:06:37Detail
15. Neděla TomášTrhový Štěpánov#123#M14.00:34:39+00:06:52Detail
16. Fiala RadovanBenešovský běžecký klub#29#M15.00:34:58+00:07:11Detail
17. Vosátka JosefVlašim#113#M16.00:35:01+00:07:14Detail
18. Petrásková NikolJiskra Zruč nad Sázavou#7#F2.00:35:05+00:07:18Detail
19. Muck VladimírVlašim#117#M17.00:35:13+00:07:26Detail
20. Paszyc Matouš#62#M18.00:35:14+00:07:27Detail
21. Ševců PetrTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#86#M19.00:35:15+00:07:28Detail
22. Jiroušková HanaZnosim#6#F3.00:35:16+00:07:29Detail
23. Korn DavidTrhový Štěpánov#48#M20.00:35:25+00:07:38Detail
24. Brožík František Sellier & Bellot Vlašim#15#M21.00:35:26+00:07:39Detail
25. Straka TomášBenešov#81#M22.00:35:41+00:07:54Detail
26. Jedlička Richard#43#M23.00:35:43+00:07:56Detail
27. Březinová Monika#139#M24.00:35:45+00:07:58Detail
28. Vlk VáclavLoket, Radíkovice#98#M25.00:35:52+00:08:05Detail
29. Kačenga MatějBenešov#104#M26.00:36:18+00:08:31Detail
30. Šibrava StanislavZruč nad Sázavou#87#M27.00:36:23+00:08:36Detail
31. Sehnal AndrienSC Radotín#132#M28.00:36:35+00:08:48Detail
32. Schovánek MilanKrčský les B#74#M29.00:37:13+00:09:26Detail
33. Ajgrman Miloš Vlašim #11#M30.00:37:26+00:09:39Detail
34. Bresan VlastimilVlašim#13#M31.00:37:29+00:09:42Detail
35. Prchlíková BarboraBenešovský běžecký klub#70#F4.00:37:43+00:09:56Detail
36. Tůma JonášVranov#90#M32.00:37:45+00:09:58Detail
37. Závorka MilanSDH CHABEŘICE#9#M33.00:37:47+00:10:00Detail
38. Plzák JakubBB-Bořeňovičtí běžci#141#M34.00:37:49+00:10:02Detail
39. Zvárová BarboraOstrov#124#F5.00:37:50+00:10:03Detail
40. Danešová Martina Sázava#23#F6.00:37:55+00:10:08Detail
41. Marek JanSK Nusle#126#M35.00:38:36+00:10:49Detail
42. Uttl LiborAC Šakalík#8#M36.00:38:37+00:10:50Detail
43. Cinka IvanAtletika Benešov#19#M37.00:38:50+00:11:03Detail
44. Kříž LubomírVlašim SBST#102#M38.00:39:11+00:11:24Detail
45. Boušek Bohumil Trhový Štěpánov#12#M39.00:39:40+00:11:53Detail
46. Macháček Libor Sedlčany#56#M40.00:39:49+00:12:02Detail
47. Koníček LukášPraha 6#47#M41.00:39:50+00:12:03Detail
48. Fialová BlankaBenešovský běžecký klub#28#F7.00:40:00+00:12:13Detail
49. Kamarýt PavelTrhový Štěpánov#44#M42.00:40:23+00:12:36Detail
50. Slavíček JindřichJiřice#76#M43.00:40:30+00:12:43Detail
51. Bursík MartinBenešov#18#M44.00:40:34+00:12:47Detail
52. Šimek MiloslavVlašim#88#M45.00:40:37+00:12:50Detail
53. Poledňáková OlgaTrhový Štěpánov#67#F8.00:40:44+00:12:57Detail
54. Kapko ŠtěpánVlašim#131#M46.00:41:03+00:13:16Detail
55. Pospíšil OndřejRadošovice (Bystřice)#68#M47.00:41:07+00:13:20Detail
56. Gabko Matěj TJ Jiskra Zruč nad Sazavou#33#M48.00:41:33+00:13:46Detail
57. Gabko LukášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#32#M49.00:41:34+00:13:47Detail
58. Závorková VendulaSDH Chabeřice#112#F9.00:41:40+00:13:53Detail
59. Drbal LubošSDH Zruč nad Sázavou#24#M50.00:41:41+00:13:54Detail
60. Brož ZdeněkTrhový Štěpánov#14#M51.00:42:14+00:14:27Detail
61. Vynšová MonikaAtletika Benešov #100#F10.00:42:27+00:14:40Detail
62. Dumský Ondřej Benešov#25#M52.00:42:31+00:14:44Detail
63. Vrkoslav JonášBenešov#105#M53.00:42:54+00:15:07Detail
64. Plášilová Kateřina Senohraby#66#F11.00:42:58+00:15:11Detail
65. Březinová Monika#16#F12.00:42:59+00:15:12Detail
66. Malá Jana#111#F13.00:43:00+00:15:13Detail
67. Fialová JitkaVlašim #30#F14.00:43:20+00:15:33Detail
68. Hnízdilová EvaBěžci Slaný#36#F15.00:43:33+00:15:46Detail
69. Liška JanHasiči SDH Vlašim#55#M54.00:43:48+00:16:01Detail
70. Sochorová MarkétaJablonná nad Vltavou#136#F16.00:43:49+00:16:02Detail
71. Brož Josef#118#M55.00:44:07+00:16:20Detail
72. Vrána Jindřich #99#M56.00:44:22+00:16:35Detail
73. Kuliš PetrVlašim#52#M57.00:44:28+00:16:41Detail
74. Vaňha Janbiatlon Klecany#96#M58.00:44:32+00:16:45Detail
75. Peukert JiříZruč nad Sázavou#65#M59.00:44:33+00:16:46Detail
76. Tůmová LeontýnaDubovsko#94#F17.00:44:47+00:17:00Detail
77. Tůma LadislavVranov#92#M60.00:44:48+00:17:01Detail
78. Schreinerova Veronika#75#F18.00:44:56+00:17:09Detail
79. Kotěra MartinMedlešice#49#M61.00:45:01+00:17:14Detail
80. Slunečková Lucie#77#F19.00:45:02+00:17:15Detail
81. Soták RadekBenešov#138#M62.00:45:03+00:17:16Detail
82. Černý LukášMokrá Lhota#137#M63.00:45:04+00:17:17Detail
83. Vilímek StanislavBenešov#97#M64.00:45:08+00:17:21Detail
84. Vondrušková Lucie#130#F20.00:45:11+00:17:24Detail
85. Nováková AlenaBenešov#120#F21.00:46:02+00:18:15Detail
86. Šandová Andrea#83#F22.00:46:07+00:18:20Detail
87. Adamová KateřinaVlašim#10#F23.00:46:19+00:18:32Detail
88. Průchová DenisaVlašim#72#F24.00:46:20+00:18:33Detail
89. Liolias PavelVlašim#54#M65.00:46:21+00:18:34Detail
90. Přibylová LucieNačeradec#108#F25.00:46:22+00:18:35Detail
91. Česká DenisaNeveklov#22#F26.00:46:23+00:18:36Detail
92. Pavelková PavlínaVlašim#63#F27.00:46:29+00:18:42Detail
93. Truhlářová ElenaSokol Kobylisy#107#F28.00:47:22+00:19:35Detail
94. Zamrzlová ŠtěpánkaHumpolec#101#F29.00:47:23+00:19:36Detail
95. Klementová Nikola#45#F30.00:47:43+00:19:56Detail
96. Homolková ZdeňkaStádoLam#37#F31.00:48:02+00:20:15Detail
97. Malý JiříStádoLam#58#M66.00:48:03+00:20:16Detail
98. Kotěrová Iva Medlešice#50#F32.00:48:44+00:20:57Detail
99. Staněk JanDivišov#78#M67.00:48:48+00:21:01Detail
100. Lažanová ValérieVlašim#53#F33.00:49:01+00:21:14Detail
101. Maresova MiroslavaJablonna nad Vltavou#59#F34.00:49:27+00:21:40Detail
102. Staňková HanaDivišov#79#F35.00:49:37+00:21:50Detail
103. Dušková DagmarJihlava#26#F36.00:49:44+00:21:57Detail
104. Křenek MartinJihlava#51#M68.00:49:45+00:21:58Detail
105. Hrubá KarolínaŠneci v běhu#40#F37.00:50:05+00:22:18Detail
106. Klíma Tomáš Vlašim #46#M69.00:50:34+00:22:47Detail
107. Novotná JitkaDivišov#134#F38.00:51:11+00:23:24Detail
108. Růžička Josef#121#M70.00:51:21+00:23:34Detail
109. Wei StevenVlašim#103#M71.00:51:46+00:23:59Detail
110. Filip PavelStrojetice#133#M72.00:52:31+00:24:44Detail
111. Halešová Veronika#135#F39.00:52:32+00:24:45Detail
112. Čechová Petra#128#F40.00:53:11+00:25:24Detail
113. Švancarová MartinaVestec#89#F41.00:53:30+00:25:43Detail
114. Trojášková Soňa#115#F42.00:54:36+00:26:49Detail
115. Albertová EvaNačeradec#109#F43.00:54:41+00:26:54Detail
116. Albrecht PavelČeské Budějovice#110#M73.00:55:02+00:27:15Detail
117. Kahounová JanaBenešov#116#F44.00:55:26+00:27:39Detail
118. Houdková KláraOstrov nad Ohří#38#F45.00:55:27+00:27:40Detail
119. Pechová IvetaBBK Benešov#114#F46.00:55:33+00:27:46Detail
120. Houdková LuciePraha#39#F47.00:55:38+00:27:51Detail
121. Daňková VeronikaVlašim#122#F48.00:55:51+00:28:04Detail
122. Egidová NikolaHusinec-Řež#27#F49.00:56:27+00:28:40Detail
123. Šaňková AdélaHasiči SDH Vlašim#84#F50.00:58:59+00:31:12Detail
124. Červová ZuzanaMSF Vlašim#21#F51.00:59:26+00:31:39Detail
125. Zhorná DominikaHasiči SDH Vlašim#93#F52.00:59:54+00:32:07Detail
126. Merašická DagmarContinental Automotive Czech Republic#61#F53.01:08:10+00:40:23Detail
127. Hanzlová JanaVestec#34#F54.01:08:13+00:40:26Detail
128. Hrabalová Dagmar#125#F55.01:08:14+00:40:27Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz