Výsledková listina Jenštejnská pětka 2019
7. 9. 2019

hlavní trať 5 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Flegl VlastimilVrchlabí#15#muži1.00:17:34Detail
2. Mach TomasZtělesněné Zlo#30#muži2.00:17:38+00:00:04Detail
3. Doktor TomášPřezletice#11#muži3.00:17:40+00:00:06Detail
4. Mach JanisAC Sparta Praha#152#muži4.00:18:07+00:00:33Detail
5. Tall PavelŘež; Pivovar MOUCHA#54#muži5.00:18:57+00:01:23Detail
6. Pražák AdamPraha 3#160#muži6.00:19:25+00:01:51Detail
7. Černý JáchymRadonice#8#muži7.00:19:53+00:02:19Detail
8. Jansta JosefPraha 9 Prosek#153#muži8.00:20:33+00:02:59Detail
9. Poborská HelenaKerteam #115#ženy1.00:20:35+00:03:01Detail
10. Šebek JiříOsek u Sobotky#44#muži9.00:20:47+00:03:13Detail
11. Parma JiříJenštejn#36#muži10.00:21:22+00:03:48Detail
12. Strnadová LucieProfesionální svině#42#ženy2.00:21:31+00:03:57Detail
13. Hartman VojtěchKostelec nad Černými lesy#163#muži11.00:21:48+00:04:14Detail
14. Hájek RomanDrevcice #158#muži12.00:21:50+00:04:16Detail
15. Woronycz PetrJenštejn#60#muži13.00:21:54+00:04:20Detail
16. Štěpánek DušanKloknerova Bouda#156#muži14.00:21:54+00:04:20Detail
17. Dostálek TomášJenštejn#147#muži15.00:22:04+00:04:30Detail
18. Kořínek OndřejBrandýs nad Labem#26#muži16.00:22:06+00:04:32Detail
19. Sabadoš Daniel Jenštejn #41#muži17.00:22:26+00:04:52Detail
20. Kautsky radovanVinor#25#muži18.00:22:29+00:04:55Detail
21. Hurt Lukáš Horní Počernice#22#muži19.00:22:32+00:04:58Detail
22. Fryková Eliška Jenštejn#17#ženy3.00:22:36+00:05:02Detail
23. Gruber MichalBrandys nad Labem#18#muži20.00:22:37+00:05:03Detail
24. Douša VáclavJenštejn#12#muži21.00:22:47+00:05:13Detail
25. Nettl TomášČernošice#34#muži22.00:22:56+00:05:22Detail
26. Benedikt MatějBrandýs nad Labem#5#muži23.00:22:57+00:05:23Detail
27. Roudnický TomášDřevčice#40#muži24.00:23:31+00:05:57Detail
28. Čičvak MarekJenštejn#9#muži25.00:23:40+00:06:06Detail
29. NYKL ErikBrandýs n.Labem#35#muži26.00:23:42+00:06:08Detail
30. Šimůnek JanPodolanka#47#muži27.00:24:00+00:06:26Detail
31. Zeman Michal#61#muži28.00:24:17+00:06:43Detail
32. Melichar TomasVykan#33#muži29.00:24:28+00:06:54Detail
33. Šimoník MartinPraha 10 - Vršovice#46#muži30.00:24:31+00:06:57Detail
34. Fidler TomášJenštejn#13#muži31.00:24:35+00:07:01Detail
35. Elgner Robert#168#muži32.00:24:37+00:07:03Detail
36. Repaska PavlinaJenstejn#39#ženy4.00:24:51+00:07:17Detail
37. Klimeš JanJenštejn#76#muži33.00:24:56+00:07:22Detail
38. Křížová SabinaVykáň#151#ženy5.00:24:57+00:07:23Detail
39. Kuchařová NeaTábor#28#ženy6.00:25:25+00:07:51Detail
40. Benediktová Alice Skorkov #6#ženy7.00:25:30+00:07:56Detail
41. Bártová Václava#2#ženy8.00:25:38+00:08:04Detail
42. Petera PetrPraha#154#muži34.00:25:49+00:08:15Detail
43. Fryk PetrJenštejn#16#muži35.00:25:53+00:08:19Detail
44. Štercová Kamila#72#ženy9.00:25:54+00:08:20Detail
45. Fischerová JanaJenštejn - TJ Zentiva#14#ženy10.00:25:57+00:08:23Detail
46. Hejcmanová JanaVyšehořovice#20#ženy11.00:25:59+00:08:25Detail
47. Vavřička Fratišek#73#muži36.00:26:13+00:08:39Detail
48. Šmejkalová AnnaJenštejn#49#ženy12.00:26:13+00:08:39Detail
49. Prouzová ŠárkaJenštejn#38#ženy13.00:26:17+00:08:43Detail
50. Šulc JanPřezletice#51#muži37.00:26:29+00:08:55Detail
51. Kasalý PřemyslJenštejn#23#muži38.00:26:41+00:09:07Detail
52. Šebková KateřinaOsek u Sobotky#45#ženy14.00:26:56+00:09:22Detail
53. Šulcova StanaPřezletice#52#ženy15.00:27:09+00:09:35Detail
54. Valášková ŠárkaAC Sparta Praha#155#ženy16.00:27:31+00:09:57Detail
55. Pražák AndrejPraha 3#162#muži39.00:27:31+00:09:57Detail
56. Chmura VitPraha#165#muži40.00:27:34+00:10:00Detail
57. Vondráček PetrSplašený hovado#57#muži41.00:27:37+00:10:03Detail
58. Baloga Vybíralová RomanaPraha Vinoř#128#ženy17.00:27:37+00:10:03Detail
59. Malsagova Viktorie#32#ženy18.00:27:51+00:10:17Detail
60. Černá MilenaRadonice#7#ženy19.00:28:01+00:10:27Detail
61. Malsagov Maxim#31#muži42.00:28:16+00:10:42Detail
62. Bartůňková Kateřina#4#ženy20.00:28:17+00:10:43Detail
63. Dvořák MartinJenštejn#109#muži43.00:28:25+00:10:51Detail
64. Hájek Roman Drevcice#159#muži44.00:28:51+00:11:17Detail
65. Valenta JiříLetňany#56#muži45.00:28:58+00:11:24Detail
66. Petrů TomášSTS Chvojkovice Brod#37#muži46.00:29:07+00:11:33Detail
67. Soukupová Petra#157#ženy21.00:29:26+00:11:52Detail
68. Andělová KristýnaVinoř#1#ženy22.00:29:36+00:12:02Detail
69. Wesolowska MajaPraha#59#ženy23.00:29:44+00:12:10Detail
70. Chmurná Focherová LuciePraha 4#167#ženy24.00:29:50+00:12:16Detail
71. Uhlíková DenisaJenštejn#77#ženy25.00:29:57+00:12:23Detail
72. Škop VladimírSokol Záryby#48#muži47.00:30:00+00:12:26Detail
73. Pražák AlexejPraha 3#161#muži48.00:30:54+00:13:20Detail
74. Kroulíková DoraPřezletice#27#ženy26.00:31:06+00:13:32Detail
75. Hájková Martina Drevcice #19#ženy27.00:31:24+00:13:50Detail
76. Bodláková PetraSvémyslice#164#ženy28.00:33:15+00:15:41Detail
77. Vrbová MilenaRadonice#58#ženy29.00:33:38+00:16:04Detail
78. Kaštovská VeronikaJenštejn#24#ženy30.00:33:38+00:16:04Detail
79. Domalíp Hynek#102#muži49.00:36:36+00:19:02Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz