Oficiální Výsledková listina Jenštejnská pětka 2019
7. 9. 2019

žáci 500 m (2009 a mladší)

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Axon AdamAtletika Stará Boleslav#90#kluci1.00:01:57Detail
2. Kafka Tomáš Ski-Run Čakovice#146#kluci2.00:01:57+00:00:00.84Detail
3. Bárta MatyášSki Jilemnice#138#kluci3.00:01:58+00:00:01.84Detail
4. Dašek LukášAtletika Stará Boleslav#125#kluci4.00:01:59+00:00:02.84Detail
5. Pazourek Matyáš #126#kluci5.00:02:10+00:00:13.84Detail
6. Koláček MatoušASB Stará boleslav #136#kluci6.00:02:12+00:00:15.84Detail
7. Skálová AdélaPraha#112#holky1.00:02:16+00:00:19.84Detail
8. Vintrová LuisaČakovice#68#holky2.00:02:16+00:00:19.84Detail
9. Vintr MarekČakovice#69#kluci7.00:02:16+00:00:19.84Detail
10. Beneš FrantišekMratín#89#kluci8.00:02:17+00:00:20.84Detail
11. Drmotová VeronikaJenštejn#117#holky3.00:02:17+00:00:20.84Detail
12. Košťálek Daniel Sokol Brandýs#97#kluci9.00:02:20+00:00:23.84Detail
13. Kaštovský JanJenštejn#149#kluci10.00:02:20+00:00:23.84Detail
14. Fryk AdamJenštejn#145#kluci11.00:02:22+00:00:25.84Detail
15. Ječmenová TerkaJenštejn#104#holky4.00:02:22+00:00:25.84Detail
16. Černá MarkétaLázně Toušeň#94#holky5.00:02:24+00:00:27.84Detail
17. Uhlík JiříJenštejn#79#kluci12.00:02:27+00:00:30.84Detail
18. Rachová BělaJenštejn#132#holky6.00:02:28+00:00:31.84Detail
19. Kautsky TobiasVinor#91#kluci13.00:02:30+00:00:33.84Detail
20. Kral ViktorVinor#92#kluci14.00:02:31+00:00:34.84Detail
21. Fischerová PatricieJenštejn#100#holky7.00:02:31+00:00:34.84Detail
22. Baloga Sebastian Praha Vinoř #127#kluci15.00:02:33+00:00:36.84Detail
23. Poborský JiříPraha 3 - Žižkov#113#kluci16.00:02:34+00:00:37.84Detail
24. Peťurová LauraJenštejn#143#holky8.00:02:35+00:00:38.84Detail
25. Rodný GilJenštejn#66#kluci17.00:02:38+00:00:41.84Detail
26. vinduskova miakarlin predators#130#holky9.00:02:39+00:00:42.84Detail
27. Janovová SáraJenštejn#84#holky10.00:02:39+00:00:42.84Detail
28. Sabadošova TerezaJenštejn #111#holky11.00:02:40+00:00:43.84Detail
29. Ferbr Jonáš Zápy #75#kluci18.00:02:41+00:00:44.84Detail
30. Doušová EmaJenštejn#64#holky12.00:02:42+00:00:45.84Detail
31. Fischerová GabrielaJenštejn#99#holky13.00:02:45+00:00:48.84Detail
32. Rolencová LillianJenštejn #124#holky14.00:02:49+00:00:52.84Detail
33. Anděl JiříVinoř#133#kluci19.00:02:49+00:00:52.84Detail
34. Fidlerová Anna MarieJenštejn#123#holky15.00:02:50+00:00:53.84Detail
35. Košťálek OndřejSlavia Radonice#98#kluci20.00:02:59+00:01:02.84Detail
36. Podešva JaroslavJenštejn#87#kluci21.00:03:00+00:01:03.84Detail
37. Šmejkal VilémJenštejn#140#kluci22.00:03:02+00:01:05.84Detail
38. Novak LukasVinoř#121#kluci23.00:03:02+00:01:05.84Detail
39. Šedinová KristýnaJenštejn#103#holky16.00:03:04+00:01:07.84Detail
40. vinduska kristiankarlin predators#129#kluci24.00:03:04+00:01:07.84Detail
41. Matouskova TerezaJenstejn#96#holky17.00:03:05+00:01:08.84Detail
42. Šimůnek OndraPodolanka#116#kluci25.00:03:06+00:01:09.84Detail
43. Pezda Štěpán Nučice#86#kluci26.00:03:10+00:01:13.84Detail
44. vejběra jáchymJenštejn#119#kluci27.00:03:10+00:01:13.84Detail
45. Matouskova NikolaJenstejn#95#holky18.00:03:12+00:01:15.84Detail
46. Šebková MarieOsek u Sobotky#82#holky19.00:03:12+00:01:15.84Detail
47. Fischerová VikinkaJenštejn#101#holky20.00:03:12+00:01:15.84Detail
48. Kaštovská EmaJenštejn#148#holky21.00:03:13+00:01:16.84Detail
49. Pezda ŠimonNučice#85#kluci28.00:03:19+00:01:22.84Detail
50. Andělová AgátaVinoř#134#holky22.00:03:20+00:01:23.84Detail
51. Galušková TheaZápy #74#holky23.00:03:39+00:01:42.84Detail
52. Šmejkalová Julie#141#holky24.00:03:49+00:01:52.84Detail
53. Hálová EliškaJenštejn#144#holky25.00:03:49+00:01:52.84Detail
54. Bárta ŠimonSki Jilemnice#139#kluci29.00:03:50+00:01:53.84Detail
55. Hláváčková SofieJenštejn#81#holky26.00:03:56+00:01:59.84Detail
56. Melka JeremiášJenštejn#135#kluci30.00:04:06+00:02:09.84Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz